Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Czy w ostatnim czasie ułożyliście z InDespair jakiś nowy kawałek? Tzn taki, który nie znajdzie się na LP :)

Nie. Nie mieliśmy na to czasu.

Czy macie już ustaloną nazwę albumu oraz poszczególnych utworów?

Tytuł płyty w zasadzie mamy. Tytułów poszczególnych utworów w większości nie.

Przeważają piosenki długie czy krótkie?

W większości mają po 4-5 minut. Nie ma ani bardzo krótkich (najkrótszy ma 3:37), ani bardzo długich (najdłuzszy ma ok. 5:30).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ UP

Jeśli mogę coś wtrącić to BC Riche z serii Bronze są dość kiepskie... Nie warte tych pieniędzy. Nawet mój Platinum to nie jest gitara z wyższej półki (ale kupiłem używkę za pół ceny sklepowego), za takie pieniądze radziłbym szukać coś używanego. Poza ty zapraszam do: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry2214865 - z pewnością pomożemy Ci znaleźć jakiś sprzęt.

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzylem u Ciebie w trofeach PS3 no i widze kiedys grales W battlefielda BC2. Tylko single czy cos jeszcze dluzej na necie?

Tylko single.

Kiedy wydajecie płytę?

Kiedy będzie gotowa. Nagrania już dobiegają końca, ale pozostaje kwestia okładki, druku, tłoczenia, załatwienia dystrybucji.

1. Miałeś styczność z Minecraftem? Podobał się? Czy dziwisz się jego fenomenowi?

Nie miałem styczności i nie planuję mieć.

2. Dałbyś radę wskazać swój ulubiony album Iced Earth?

Wskazywałem go już tutaj wielokrotnie - "Something Wicked This Way Comes".

PS Niezła liczba znajomych;) Tylko po co Ci ich aż tyle?:P

Ale jakich znajomych? Tutaj na forum? Po prostu zatwierdzam zaproszenia i tyle.

Wiem, że nie można sugerować się wyglądem przy kupnie gitary, ale to jedyny BC Rich na allegro jakiego znalazłem poniżej 7 stów :

http://allegro.pl/bc-rich-warlock-bk-bronc...1686404347.html

Nie warto kupować BC Richów z serii Bronze, bo to słabizna, której jedyną zaletą jest ewentualnie wygląd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz oglądał walkę Kliczko-Haye?

Może z ciekawości obejrzę, jeśli wieczorem będę o tym pamiętał w ogóle.

Jeśli tak to gdybyś miał postawić małą sumkę na któregoś, to na kogo byś postawił?

Nie wiem. Nie interesuję się boksem.

Na tej stronie można już posłuchać z sampli z nowej płyty Trivium. Słuchałeś? Czy twoje oczekiwania wobec tej płyty, jak moje, są również coraz mniejsze?

Moje oczekiwania wobec płyty zmalały już po opublikowaniu tytułowego utworu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to uczucie występować przed publicznością

To w dużej mierze zależy od publiczności. :)

czujesz tremę przed koncertem?

Gdybym nie czuł, znaczyłoby to, że mi nie zależy. Oczywiście zawsze jest jakaś trema, tyle że czasem większa, czasem mniejsza, czasem prawie niezauważalna. Poza tym zależna jest też od doświadczenia - na pierwszych koncertach kolana się pode mną uginały, teraz natomiast jestem o wiele spokojniejszy, kiedy wychodzę na scenę. No i przekonałem się, że ewentualna wpadka podczas koncertu nie oznacza końca świata - błędy się zdarzają, są częścią grania na żywo, zwłaszcza jeśli podczas koncertu nie stoi się z gitarą jak kołek, skupiając na niej 100% uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to przyzwoite wiosło. Rozpatrz jeszcze gitarę Cort KX5 Katan - jest tańsza (ok. 750 zł na Allegro), a ma bardzo dobrą opinię i często jest polecana na początek. Zapytaj też w tym wątku: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=133088. Są tam ludzie obeznani ze sprzętem lepiej niż ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego potrzebna jest Ci gitara, na którą planujesz wydać w sumie (łącznie z przystawkami) ok. 3200 złotych? I do czego zamierzasz ją podłączać?

Ma to być gitara, której nie będę już po prostu nigdy zmieniać (no chyba, że zdarzy jej się jakiś wypadek). Mam nadzieję na choć amatorskie ciągłe granie w zespole w przyszłości, więc...

Podłączana w chwili obecnej na próbach byłaby do Peavey ValveKing 212 i Rolanda Kostki 20 w domu ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...