Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

najpierw chciałbym panu powiedzieć że tworzy pan wraz z zespołem naprawdę świetną muzykę i bardzo lubię czytać pańskie teksty w CDA.

Bardzo dziekuje. Przy okazji - na forum wszyscy sa na "ty".

Chciałbym się dowiedzieć która płyta Iron Maiden się panu najbardziej spodobała

Nie jestem wybrac jednej, naprawde. Gdybym mial komus polecac jakis album na poczatek, to pewnie polecilbym "Seventh Son Of A Seventh Son".

i pytanie bardziej ogólne czy ktoś z redakcji gra w Lord of the Rings Online?

To bardziej do tematu "Pytania do redakcji". Ale o ile mi wiadomo nikt od nas w te gre nie gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już nie będe panował, w opisie kolekcjonerki Alone in the Dark autor ( już nie pamiętam kto to pisał ) wspomniał że lubisz zbierać różne ''pokraczne stwory'', a na filmiku z wizyty w redakcji widziałem figurkę Kratosa którą też zresztą posiadam. Otóż masz jakąś większą kolekcję czy po prostu kupujesz to co Ci się akurat spodoba? Swoją drogą dla wszystkich fanów figurek wszelkiego rodzaju polecam forum aliensgroup.to.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka gra najbardziej Cię urzekła pod względem fabularnym?

Ciezko powiedziec. KotOR-y mi sie bardzo podobaly.

Twoja ulubiona ekranizacja gry? (A jak żadna to, która jest najmniej kiepska?)

Nie ogladam takich filmow.

Zamierzasz wybrać się do kina na "Maxa Payne'a"?

Raczej watpie.

dobra już nie będe panował, w opisie kolekcjonerki Alone in the Dark autor ( już nie pamiętam kto to pisał ) wspomniał że lubisz zbierać różne ''pokraczne stwory'', a na filmiku z wizyty w redakcji widziałem figurkę Kratosa którą też zresztą posiadam. Otóż masz jakąś większą kolekcję czy po prostu kupujesz to co Ci się akurat spodoba?

Kupilem tylko jedna figurke z tych, ktore stoja na moim biurku - Eddiego (maskotke Iron Maiden). Pozostale 5 przywedrowalo do mnie w roznych okolicznosciach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko powiedziec. KotOR-y mi sie bardzo podobaly.

KotOR-y są w stanie zachwycić kogoś kto nie lubi "Star Wars", a kocha gry BioWare? Mam na myśli to, czy w grze nie ma zbyt wiele nawiązań do filmów, przez które to niuanse fabuły będą mi uciekać. Czy też jest to gra, która zachwyci po prostu każdego fana dobrze opowiedzianych historii?

Edytowano przez olszes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KotOR-y są w stanie zachwycić kogoś kto nie lubi "Star Wars", a kocha gry BioWare? Mam na myśli to, czy w grze nie ma zbyt wiele nawiązań do filmów, przez które to niuanse fabuły będą mi uciekać. Czy też jest to gra, która zachwyci po prostu każdego fana dobrze opowiedzianych historii?

Ciezko mi sie postawic w roli kogos, kto nie lubi "Gwiezdnych wojen" i patrzec na KotOR-y z jego perspektywy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeszcze wracasz czasami do najnowszej płytki A7X?

Oczywiscie. Doskonaly album.

Czy widziałeś Mrocznego Rycerza? Czy się podobał?

Tak, widzialem ten film. Bardzo mi sie podobal, aczkolwiek nie w kazdym szczegole. Nie podobal mi sie np. Two-Face - sposob, w jaki go zrobili nie pasuje zupelnie do ogolnej "przyziemnosci" filmu.

Czy zdarzyło ci się że powiedzmy gdzies na ulicy/w tramwaju/autobusie rozpoznał cie jakiś czytelnik CDA i musiałeś mu odpalić 'autografa'?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o nowej płycie Metalliki ? Jak wiadomo juz na pewno nie będą brzmieli jak na 4 pierwszych płytach, ale wydanie Loada i Reloada dobrze muzyce zespołu zrobiła - płyta nabrała dużej melodyjności, a Oni znowu głodni są tego co osiągnęli i napisali w latach 80.

2. Mam zamiar kupić jakiś album Megadeth. Najprawdopodobniej "Killing is my buisness.....". Który album polecasz najbardziej

Edytowano przez OLOLOLOLpl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o nowej płycie Metalliki ? Jak wiadomo juz na pewno nie będą brzmieli jak na 4 pierwszych płytach, ale wydanie Loada i Reloada dobrze muzyce zespołu zrobiła - płyta nabrała dużej melodyjności, a Oni znowu głodni są tego co osiągnęli i napisali w latach 80.

Na prosbe szefa zlamalem swoje postanowienie odnosnie nierecenzowania Metalliki i w najblizszym numerze CDA w dziale Magazyn bedzie moja opinia o tej kiepskiej plycie. :)

2. Mam zamiar kupić jakiś album Megadeth. Najprawdopodobniej "Killing is my buisness.....". Który album polecasz najbardziej

Na pewno nie "Killing...". Kupuj "Rust in peace" - to jest absolutna klasyka thrashu i najlepsza plyta Megadeth. A moze i w ogole najlepsza plyta thrashowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prosbe szefa zlamalem swoje postanowienie odnosnie nierecenzowania Metalliki i w najblizszym numerze CDA w dziale Magazyn bedzie moja opinia o tej kiepskiej plycie. :)

Widzę, że zapowiada się ciekawie ;p. Zbulwerowanym oceną CormaC'a forumowiczom przypominam, iż jest to ocena subiektywna :]

Widziałeś teledysk do Never Walk Alone... A Call To Arms ? Te animacje są moim zdaniem totalnie amatorski. Dobrze, że muzyka trzyma poziom :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zapowiada się ciekawie ;p. Zbulwerowanym oceną CormaC'a forumowiczom przypominam, iż jest to ocena subiektywna :]

Zbulwersowani fanboye moga mnie ugryzc w tylek. :)

Widziałeś teledysk do Never Walk Alone... A Call To Arms ? Te animacje są moim zdaniem totalnie amatorski. Dobrze, że muzyka trzyma poziom :P

Utwor doskonaly, teledysk slaby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prosbe szefa zlamalem swoje postanowienie odnosnie nierecenzowania Metalliki i w najblizszym numerze CDA w dziale Magazyn bedzie moja opinia o tej kiepskiej plycie.

'Najchętniej porównam ją do swojej płyty, doskonałej pod względem artystycznym i technicznym, którą całe dziesięć osób oceniło bardzo pozytywnie."

Wiem, wiem. DM jest kiepska, do niczego, chłopakom nie wyszło, skończyli się na Kill'Em All, kto tego nie wie, śmierdzi kupą. Hepi?

Widzę, że zapowiada się ciekawie ;p. Zbulwersowanym oceną CormaC'a forumowiczom przypominam, iż jest to ocena subiektywna :]

Doprawdy? Jak moglibyśmy wpaść na to, że Cormaccio nie oceni zbyt pozytywnie Death Magnetic? Przecież jest wielkim fanem twórczości Jamesa i spółki, nie zrobi nam tego i nie pojeździ sobie po tej płycie, jak po łysej kobyle, prawda?

Żeby nie było offtopu-nieważne, jaka byłaby Death Magnetic, twoja ocena byłaby taka sama, 'bo to ta głupia Metallica, którą w dodatku muszę wbrew sobie zrecenzować', prawda?

Możesz się chociaż do tego przyznać?

Żeby nie było niedomówień, jestem pełnym frustracji fanboyem. Hepi?

DOWN: Czuję się zdruzgotany twoją konstruktywną krytyką. Po prostu koszmar. Nie wróżyłem z fusów, ale czytałem twoje komentarze na temat DM tam, gdzie jakieś zostawiałeś, opierałem swoją opinię na cytatach z ciebie.

O kompleksach i leczeniu ich imponowaniem nastolatkom mógłbym się wypowiedzieć, ale szkoda mi czasu i klawiatury.

Sad, but True.

I owszem, mógłbym olać to twoje zrzędzenie, ale akurat nie miałem na to ochoty, po prostu mnie zmęczyło. Też moje prawo, jak stwierdziłeś. Za to byłem ciekaw, jak to zmiażdżysz mnie swoimi argumentami. Idiota, normy UE i pigułki-nie zawiodłem się. Co do recenzji na owym sajcie-to jest recenzja, niepochlebna, ale przynajmniej nie są to niezwykle wyrafinowane stwierdzenia w stylu 'chłopaki się starali, ale nie wyszło'.

Żebyś wiedział, twoją reckę przeczytam najpierw. Bo mam nadzieję, że jest bardziej sensowna, niż twoje typowe komentarze o Mecie.

Co to wszystko zmieni? Nic. I to jest piękne.

Mogłem też napisać "uważam, że niesprawiedliwie oceniasz tą płytę, podchodzisz do niej z negatywnym podejściem z jednej strony, a wygórowanymi oczekiwaniami z drugiej."

Ale to by też nic nie zmieniło.

Edytowano przez raven_amanha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Najchętniej porównam ją do swojej płyty, doskonałej pod względem artystycznym i technicznym, którą całe dziesięć osób oceniło bardzo pozytywnie."

Wiesz, ze jestes teraz bardziej zalosny, niz przewiduja normy UE? Co ma tu do rzeczy plyta mojego zespolu? Masz jakis kompleks?

Wiem, wiem. DM jest kiepska, do niczego, chłopakom nie wyszło, skończyli się na Kill'Em All, kto tego nie wie, śmierdzi kupą.

A teraz jeszcze robisz z siebie idiote. Ale skoro tak lubisz... Tak sie sklada, ze zanim wzialem sie za recenzje nowej Metalliki, przesluchalem plyte kilkakrotnie. Napisalem co konkretnie mi sie w tym albumie nie podoba. Ile razy ty czytales moja recenzje DM, ktora pojawi sie w CDA za 9 dni? Skad wiesz, co dokladnie jest tam napisane? Co dokladnie cie zbulwersowalo? Powrozyles chociaz z fusow, czy nie uznales za stosowne zrobic nawet tego, tylko odruchowo sie zapieniles? Swoja droga polecam pierwsze zdanie tej mojej recenzji. Kiepsko wrozysz...

Doprawdy? Jak moglibyśmy wpaść na to, że Cormaccio nie oceni zbyt pozytywnie Death Magnetic? Przecież jest wielkim fanem twórczości Jamesa i spółki, nie zrobi nam tego i nie pojeździ sobie po tej płycie, jak po łysej kobyle, prawda?

Moge sobie jezdzic po wszystkim, co mi sie nie podoba. Podobnie jak ty i kazdy inny czlowiek. Np. ten recenzent: http://www.metal-observer.com/articles.php...=1&id=15039 Pedzisz juz wydrapac mu oczy? Nie? Dlaczego?

Żeby nie było offtopu-nieważne, jaka byłaby Death Magnetic, twoja ocena byłaby taka sama, 'bo to ta głupia Metallica, którą w dodatku muszę wbrew sobie zrecenzować', prawda?

Wez pigulke i idz spac. To po pierwsze. Po drugie - nikt mnie do recenzji nie przymuszal. Redaktor odpowiedzialny za Magazyn tylko mnie zapytal, czy moze jednak rozwazylbym zrecenzowanie waznej badz co badz plyty.

Możesz się chociaż do tego przyznać?

Oczywiscie. Przyznaje sie tez przy okazji do ataku na Polske w '39, przekretow w Enronie, ustawiania meczow w polskiej lidze i ataku na World Trade Center. Powaznie - wez pigulke.

Żeby nie było niedomówień, jestem pełnym frustracji fanboyem.

Przeciez widac. Wiesz czym sie rozni fan od fanboya? Ten pierwszy, widzac niepochlebna opinie o swoim ulubionym zespole/albumie, zrobi "pfff" i zleje sprawe. Tak zachowuja sie normalni ludzie, ktorzy do dobrego samopoczucia nie potrzebuja klepania ich po plecach za gust. Fanboy sie zapieni, bo ktos osmielil sie miec inne zdanie niz on. Tak zachowujesz sie teraz ty. Nie uwazasz, ze to bezsensowne? Przypuszczam, ze recke DM przeczyta sporo osob. Czesc stwierdzi, ze jestem idiota, bo mi sie nie podoba ta plyta. Ich sprawa. Czesc przyjdzie mi napyskowac tutaj albo na GG. To bedzie swiadczyc tylko o nich. Czesc przyzna mi calkowita racje. Ich sprawa. I co to wszystko zmieni we wszechswiecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. DM jest kiepska, do niczego, chłopakom nie wyszło, skończyli się na Kill'Em All, kto tego nie wie, śmierdzi kupą. Hepi?

Teraz to błysnąłeś... Wiesz, Metallica zaczęła się rozwijać w latach 90 pod innym kątem, a Megadeth to Megadeth nie zmieniali za bardzo stylu co się im fanom podoba. Każdy ma wybór czego chce słuchać i nie można tego negować...

I tu do CormaCa

Która płyta Mustaine i spółki najmmiej przypadła Ci do gustu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słuchałeś kiedyś zespołu Coldplay?(w radiu,sklepie gdziekolwiek)

Jestem bardzo ciekawy twojej ew. opinii na temat tego zespołu :D

Nie lubie ogniskowych kolysanek. Jesli wlaczam muzyke, to nie po to, zeby sie zamulic i zanudzic.

PS Skroc sobie sygnaturke, bo jest dluzsza niz Twoje posty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pytałem o płyte Megadeth więc teraz zapytam Jaka twoja ulubiona płyta Metalliki?

Lubie pierwsze trzy plyty Metalliki. Wybieralbym zapewne pomiedzy Ride the Lightning a Master of Puppets.

i ew. Najmniej lubiana

Nie robie rankingu nielubianych plyt. Jak cos mi sie nie podoba, to po prostu nie slucham. A nie slucham niczego, co Metallica nagrala po Master of Puppets.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie ogniskowych kolysanek. Jesli wlaczam muzyke, to nie po to, zeby sie zamulic i zanudzic.

W sumie masz racje,ale melodyjnosci miodzio :D

W sumie zaskoczyles mnie,ze cokolwiek wiesz o Coldplay :D

Sorki za brak polskich znakow,ale komp w pracowni na to nie pozwala... :/

I dzieki za odpowiedz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...