Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

A planujecie kiedyś produkcje takich gadżetów?

Mamy taką możliwość. Może w przyszłości drukniemy trochę koszulek i zobaczymy, czy zejdą na koncertach.

A czy będzie możliwość kupienia takiej koszulki na allegro :smile: ?

EDIT: To pytanie mogło się już powtarzać, ale spytam. Jakie zespoły thrash metalowe mógłbyś mi polecić :icon_smile: ?

Edytowano przez waw1233
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: To pytanie mogło się już powtarzać, ale spytam. Jakie zespoły thrash metalowe mógłbyś mi polecić :icon_smile: ?

Megadeth, Testament, Overkill, Kreator.

Znasz Apocalyptica?

Nie. Urodziłem się we wtorek, a metalu słucham od wczoraj. :)

Nie lubię Apocalyptiki.

I co sądzisz o Machine Head?

Też nie lubię. Próbowałem się do nich przekonać po tym jak wszyscy zachwycali się "The Blackening", ale jednak dla mnie za dużo jest w ich muzyce hałasu.

Co sądzisz o playstation plus i czy planujesz jego zakupienie, lub juz go masz ?

Sądzę, że PS+ jest mi całkowicie zbędne.

Widzę, że wbijasz platynę w gow3 :)

No właśnie jakieś 1,5 godziny temu ukończyłem grę na hardzie i mam komplet trofików z trybu fabularnego. Jeszcze tylko Challenge of Olympus i platyna jest moja. :)

Myślę, że kiedyś razem pogramy na ps3.

Z czego to wywnioskowałeś? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwnie to wygląda kiedy pisze to osoba, która bez elektronicznych gadżetów i prądu nie zagrałaby koncertu ani utworu.

To nie jest to samo. To tak, jakbyś chciał zjeść zupę bez pomocy żadnego naczynia, badź sztućca.

Jaki był twój ulubiony przedmiot szkolny? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Wolisz KFC czy McDonald? :D

Jeśli już mam się truć, to idę do McDonald's, bo jest koło redakcji.

Dbasz o zdrowe odżywianie, czy po prostu nie lubisz fastfudów?

PS Czym różni się Moderator od Super Moderatora?

Edytowano przez witold1993
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwnie to wygląda kiedy pisze to osoba, która bez elektronicznych gadżetów i prądu nie zagrałaby koncertu ani utworu.

Nagłośnienie gitary elektrycznej to chyba jednak nieco inna sprawa niż samplowanie czy podkładanie beatu, co? Ale ok, rozumiem, że po prostu chciałeś się przyczepić. Tak czy inaczej - daj gitarę akustyczną mnie i DJ'owi Tiesto, to zobaczymy, kto ma większe szanse grania swojej muzyki bez prądu.

Jaki był twój ulubiony przedmiot szkolny? :)

W podstawówce zdecydowanie historia. W liceum biologia.

Czy jakoś szczególnie interesujesz się polityką ?

Szczególnie nie. Na tyle, żeby orientować się, co się dzieje.

Co sądzisz o muzyce klasycznej granej na gitarze? Z tego co widziałem w tym temacie sam uczyłeś się kilku kawałków. Co sądzisz o ich brzmieniu w wersji gitarowej?

Rozumiem, że masz na myśli "elektryczne" aranżacje np. Vivialdiego? Lubię takie granie, jak sam wspomniałeś sam grałem kilka fragmentów różnych klasycznych kompozycji.

Dbasz o zdrowe odżywianie, czy po prostu nie lubisz fastfudów?

Dla mnie to jest po prostu śmieciowe żarcie. Ale nie dlatego, że jakoś strasznie boję się np. zapychania żył cholesterolem. Po prostu wolę zjeść coś, co bardziej przypomina obiad.

PS Czym różni się Moderator od Super Moderatora?

Super Moderator ma oczywiście większy zakres uprawnień. Jeśli chcesz konkretów, musisz pytać Ghosta, bo on administruje tym forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy sądzisz że to ty powinieneś prowadzić AR ??

Hmmm? Dlaczego miałbym tak sądzić?

2. Czy to nie bezczelne że Jedi pisze głupie notki w rubryce listów i na dodatek za to jeszcze zarabia , bo jak dla mnie to on powinien dopłacać za pisanie takich bzdur.

Skacze Ci żyłka, co? :)

3. Co sądzisz o filmie : ,, Batman Początek ,,

Niezły, ale "Mroczny rycerz" jest o wiele lepszy.

Używasz szkieł kontaktowych ?

Tylko wtedy, kiedy okulary mi przeszkadzają - np. na koncertach, albo w bardzo słoneczny dzień, kiedy chciałoby się założyć okulary przeciwsłoneczne.

Tą wadę wyrobiłeś sobie przez ciągłe siedzenie przed monitorem ?

Nie jestem lekarzem, żeby stwierdzić takie rzeczy. Okulary zacząłem nosić jeszcze we wczesnej podstawówce, kiedy nie było siedzenia przed monitorem. Ale z pewnością spędzanie codziennie długich godzin przy komputerze i czytanie z ekranu nie pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...