Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Ja tak zacząłem czytać od "setnej" strony tego tematu i mam pytanie :D Nie wkurzają Cię pytania tego typu"Słyszałeś o (nazwa zespołu) i co sądzisz o ich albumie pod tytułem (blebleble) i co sądzisz o ich piosence(nazwa piosenki)"? następnie dwanaście stron później inna osoba piszę Ci to samo pytanie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie grywam. Jesli w ogole gram w sieci, to calkowicie incognito. Nie sa mi potrzebne zaczepki i zawracanie glowy pytaniami, czy ja to naprawde ja.

A nigdy Cie nierajcowalo miec w jakims FPS'e w necie rzesze oddanych i poslusznych graczy(bys im np mowil ze teraz szturm na ten budeynek a te 12-15 latki byly by szczesliwe ze im rozkazujesz) :D ?  przeciez na nicku CormaC bys tak mial 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pana CormaC'a ;]. Mam nowe CD-A, przeczytałem ten wątek, w którym pisaliście, jakich gier najbardziej oczekujecie w nowym roku, i tu chciałem dać moje pytanie. Czy w tekście "Inne ;)" może się znaleźć np. " Arcania a gothic tale ", lub też " Gran Turismo 5 (full) " na pc? Wiem, że to może głupie pytanie, ale chcę wiedzieć czy mam chociaż jakieś zainteresowanie co do gier ;]. No i jeszcze pytanie nr. 2 i 3 Czy ma pan konsolę ps3? A jeśli tak, to co pan poleca?

PS. Od maja 2008 konsola mogła się zmienić :]

Edytowano przez Dikey
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie rozczarowała Cię "lekko" EK Asassin's Creed 2?

Nigdy mnie nie interesowala.

Witam pana CormaC'a ;]. Mam nowe CD-A, przeczytałem ten wątek, w którym pisaliście, jakich gier najbardziej oczekujecie w nowym roku, i tu chciałem dać moje pytanie. Czy w tekście "Inne ;) " może się znaleźć np. " Arcania a gothic tale ", lub też " Gran Turismo 5 (full) " na pc?

Seria Gran Turismo wedlug mnie nigdy nie trafi na PC. Musialby sie stac cud. Arcanię pewnie dostane do recenzji jako redakcyjny specjalista od serii Gothic, ale szczerze mowiac w ogole o tej grze zapomnialem...

No i jeszcze pytanie nr. 2 i 3 Czy ma pan konsolę ps3? A jeśli tak, to co pan poleca?

PS3 nie mam, ale planuje kupic.

PS. Od maja 2008 konsola mogła się zmienić :]

Hmm?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mysle. Nigdy mnie specjalnie Gibsony nie interesowaly, bo nigdy nie rozwazalem nawet mozliwosci zakupu Gibsona. Poza drobnymi wyjatkami nie podobaja mi sie ich wiosła. A jesli chodzi o cene... Coz, w kazdej branzy sa firmy, o ktorych produktach mozna powiedziec, ze sa za drogie jak na swoje mozliwosci, a mimo to ludzie kupują, chcac miec na samochodzie albo zegarku konkretne logo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanko wielokrotnie gdy czytalem CDA natknołem się na twoje felietony mianowicie o tym całym polskim g......,gdy nawrzucałeś polskiemu społeczeństwu itp.I tu zasadniczo przyznam ci racje bo jeśli np jestem w kolejce do dentysty i np wyciągne psp mochery i inne kreatury patrza na mniie swoim wzrokiem i myślą w swoich główkach ,aha on gra więc musi być głupi i można go gnoić,

myślę że wiesz oco kaman.I pytanie czy czujesz sie dumny z bycia polakiem czy wolabys sie urodzic np w japonii,co prawda mia bys skosne oczy ale dzisiaj bzđ biegal po miescie z psp super go 150000 :tongue: Aha i jeszcze jedno sluchasz green day

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co byś polecił z tych trzech:

Logitech x-230

Altec lansing vs2421

Creative T20 (starsza lub nowsza wersja)

do sporadycznego oglądania filmów, grania w gry, a przede wszystkim słuchania muzyki (metal, ew. rock)

ps czy mógłbyś zdradzić jaką dałeś ocenę power temu altec'owi (eco też bym chętnie poznał)

bo nie chce mi się płacić za numer archiwalny + przesyłka żeby się tylko tego dowiedzieć

Edytowano przez gregor64
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co byś polecił z tych trzech:

Logitech x-230

Altec lansing vs2421

Creative T20 (starsza lub nowsza wersja)

Logitecha X-230 uzywalem kiedys w domu - sa niezle. VS2421 mam w redakcji - sa bardzo dobre. T20 nie uzywalem, slyszalem u kumpla w sytuacji, w ktorej niespecjalnie zwracalem uwage na jakosc dzwieku, wiec trudno mi sie wypowiedziec.

ps czy mógłbyś zdradzić jaką dałeś ocenę power temu altec'owi (eco też bym chętnie poznał)

Chyba 8. Jesli je wezmiesz, na bank nie bedziesz zawiedziony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowałeś znalezienie w necie theme-u do Duke Nukem 3D. Znalazłem, z resztą nie trudno było. Ale co przez to rozumiałeś, ściągnąć to czy tylko odsłuchać, bo nie jestem pewien co do praw autorskich(z chęcią bym ściągnął, ale chcę znać Twoje zdanie).

http://www.youtube.com/watch?v=HW_9SGrc4Oo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...