Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Witaj CormaC'u.

Planuję w najbliższym czasie kupić sobie jakąś mysz Razer'a. Przy okazji wyczytałem w którymś nr. CDA, że prywatnie w domu używasz Death Adder'a. I zastanawiam się, czy by tego modelu nie kupić, ale jednocześnie chciałbym zasięgnąć twojej opinii, jako posiadacza tej myszki. Jak się ona sprawuje w grach? Czy warto po nią sięgnąć, czy lepiej zainwestować np. w Mambę albo inny model. I w ogóle czy czuć różnicę w czułości pomiędzy Death Adderem a Mambą bądź też innym modelem? A może każdy model przystosowany jest do różnego rodzaju gier? Np. Naga dobrze by się sprawowała w grach MMO poprzez mnogość przycisków? Ogólnie prosiłbym cię o subiektywną opinię w wyborze odpowiedniej myszki Razer'a. :) Acha, i czy dodatkowo wyposażyć się w jakąś podkładkę Razer'a, czy wasza CDActionowa w zupełności wystarczy na tą mysz? Wybacz za mnogość pytań, ale zależy mi na jak dokładniejszej opinii przy przyszłym wyborze. ;) Z góry dzięki i pozdrawiam. :)

Edytowano przez Brovar3005
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz odtwarzacz MP3? Jeśli tak to jaki?

Mam, owszem, ale nie chce robic reklamy. Ale nie uzywam, bo gdzie sie da jezdze samochodem.

słyszałeś o finlandzkim zespole thrash metalowym Antidote :

1) Nie "finlandzkim", tylko fińskim. :) 2) Nazwa obila mi sie wczesniej o uszy, ale uslyszalem ten zespol chyba dopiero pod linkami, ktore podales. Nie rusza mnie to zbytnio.

Domyślam się, że CormaC'a niewiele obchodzi Lenny Kravitz :)

Obchodzi mnie mniej niz niewiele. :)

Zaproponowałeś znalezienie w necie theme-u do Duke Nukem 3D. Znalazłem, z resztą nie trudno było. Ale co przez to rozumiałeś, ściągnąć to czy tylko odsłuchać, bo nie jestem pewien co do praw autorskich(z chęcią bym ściągnął, ale chcę znać Twoje zdanie).

No nie wydaje mi sie, zeby ten utwor zostal udostepniony za darmo, wiec sciagac nie wolno.

Który album, twoim zdaniem, Children of Bodom jest najlepszy? {ogólnie}

Nie wiem wlasciwie. Wybieralbym miedzy plytami "Follow the Reaper", "Hatebreeder" i "Hate Crew Deathroll".

Interesuje mnie pańskie zdanie na temat przeróbek na YT.

podobają się panu?

Ale o co chodzi w ogole? Jakie przerobki masz na mysli?

Czy uwazasz ze Led Zep zrewolucjonzowal muzyke rockowa ?

Szczerze mówiac, absolutnie mnie to zagadnienie nie interesuje. Nie slucham Led Zeppelin.

Planuję w najbliższym czasie kupić sobie jakąś mysz Razer'a. Przy okazji wyczytałem w którymś nr. CDA, że prywatnie w domu używasz Death Adder'a. I zastanawiam się, czy by tego modelu nie kupić, ale jednocześnie chciałbym zasięgnąć twojej opinii, jako posiadacza tej myszki. Jak się ona sprawuje w grach?

Bardzo dobrze.

Czy warto po nią sięgnąć, czy lepiej zainwestować np. w Mambę albo inny model. I w ogóle czy czuć różnicę w czułości pomiędzy Death Adderem a Mambą bądź też innym modelem?

Nie wiem, nie robie w CDA testow myszek, wiec nie mam porownania. Nie uzywalem zadnego innego modelu Razera. Pytaj Allora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Cormacu mam do pana pewne pytanie , a brzmi ono : Czy lepiej jechać na koncert AC DC czy na Wielką Czwórkę( wszystkie te zespołu lubię tak samo ), a i jaka jest dla pana najlepsza książka z wiedźmina i czy uważa pan ,że w grze wiedźmin dobrze są odwzorowane postacie i świat z sagi ?

Edytowano przez antygracz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Cormacu mam do pana pewne pytanie , a brzmi ono : Czy lepiej jechać na koncert AC DC czy na Wielką Czwórkę( wszystkie te zespołu lubię tak samo )

Sam zdecyduj. Ja w ogole AC/DC nie trawie.

a i jaka jest dla pana najlepsza książka z wiedźmina

Najlepsze sa chyba zbiory opowiadan ("Ostatnie życzenie" i "Miecz przeznaczenia").

i czy uważa pan ,że w grze wiedźmin dobrze są odwzorowane postacie i świat z sagi ?

Tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie robie w CDA testow myszek, wiec nie mam porownania. Nie uzywalem zadnego innego modelu Razera. Pytaj Allora.

Dobry pomysł. Jest tylko małe "ale". Podejrzewam, że Allor nie jest częstym bywalcem forum. Przynajmniej tak wnioskuję z jego wątku i sporej ilości pytań jakie forumowiczowie mu zadali, i z tego, że na odpowiedź od niego trzeba dość długo czekać, jeśli w ogóle się uda. :tongue: Prędzej sądzę, że zdążę sobie kupić DeathAdder'a, niż uzyskam poradę z jego strony. :laugh: Oczywiście bez urazy dla twojego kolegi po fachu. ;) Ale oczywiście spróbuję szczęścia. :)

Chciałbym jeszcze, żebyś odpowiedział mi na jedno pytanie - czy do swojej domowej myszki dokupiłeś jakąś specjalną podkładkę Razer'a? Bo nie wiem, czy warto tracić dodatkowych parunastu złotych na nią, skoro równie dobrze by się sprawowała przy waszej, CDActionowej z kalendarzem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze, żebyś odpowiedział mi na jedno pytanie - czy do swojej domowej myszki dokupiłeś jakąś specjalną podkładkę Razer'a?

Nie, nie kupowalem specjalnej podkladki. Od wielu lat uzywam tej samej (skórzanej, nawiasem mówiąc).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormacu mam do ciebie jeszcze trzy pytania.

Według ciebie która płyta jest lepsza Reign in Blood czy Master of Puppets ?

Czy wolałeś jak w Black Sabbath śpiewał dio czy wolisz Ozziego?

Czytałeś już żmije Sapkowskiego i jeśli tak czy jest warta swej ceny?

Edytowano przez antygracz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wnioskuję z recenzji CormaCa trudno nazwać Allora jego kolegą.

A to niby dlaczego?

Według ciebie która płyta jest lepsza Reign in Blood czy Master of Puppets ?

Slayera nie slucham, "Master of Puppets" uwazam za przereklamowany album.

Czy wolałeś jak w Black Sabbath śpiewał dio czy wolisz Ozziego?

Skad zalozenie, ze mnie Sabbath w ogole obchodzi? :) Nie slucham ich i nie sluchalem, wokal Ozzy'ego mnie irytuje, a Dio tez niespecjalnie mnie rusza z jakimkolwiek zespolem, z ktorym gral.

Czytałeś już żmije Sapkowskiego i jeśli tak czy jest warta swej ceny?

Czytalem. Uwazam, ze to straszna slabizna i po raz pierwszy od dawna zalowalem pieniedzy wydanych na ksiazke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O albumie Master of Puppets już opinie wyraziłeś.. a co jeśli chodzi o sam utwór Master of Puppets?

Znakomity, ale dla mnie lepszy w wykonaniu Trivium (płyta "Kerrang! Remastered (Master of Puppets Revisited)") niz oryginalnym.

Slyszales kiedys zespol Papa Roach?

Tak, dawno temu. Stwierdzilem, ze nie chce miec z nimi nic wspolnego. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie natomiast w wykonaniu Trivium jest gorszy - wiernie odwzorowany, ale brzmienie mniej mi się podoba i wokal gorszy (do tego utoworu) po prostu ten utwór ciężko "zcoverować" tak żeby był lepszy od oryginału

a co powiesz na Creeping Death w wykonaniu Bullet For My Valentine :

a i dziwi mnie trochę to że wolisz megadeth od metalliki mimo że tego pierwszego słuchasz tylko jednej płyty, a metalliki trzy

a i z góry mówię że nie chcę cię przekonać do metalliki tylko wydaje mi się to trochę dziwne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz na Creeping Death w wykonaniu Bullet For My Valentine :

Bardzo kiepskie wokale wedlug mnie. Tragiczne jest to zaciaganie koncowek - wieje amatorszczyzna.

a i dziwi mnie trochę to że wolisz megadeth od metalliki mimo że tego pierwszego słuchasz tylko jednej płyty, a metalliki trzy

Mam wszystkie plyty Megadeth, wiec nie wiem, o co Ci chodzi. A plyt Metalliki nie slucham w ogole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

1. Jestes ateista od zawsze? tzn. "po rodzicach" czy cos.

2. Jesli, ktorys z was wyda Smugglera, to beda jakies tego konsekfencje?

3. Sciagales kiedys jakies gry nie-freeware ?

4. Pewnie juz bylo ale, co sadzisz o Anthrax'ie ?

5. -||- Slayer

6. -||- Gorgoroth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jestes ateista od zawsze? tzn. "po rodzicach" czy cos.

Tak.

2. Jesli, ktorys z was wyda Smugglera, to beda jakies tego konsekfencje?

"Konsekfencje"? No nie wiem, moze zostanie "roszczelany"?

3. Sciagales kiedys jakies gry nie-freeware ?

Owszem. Np. ze Steama.

4. Pewnie juz bylo ale, co sadzisz o Anthrax'ie ?

Nie trafia do mnie ich muzyka.

5. -||- Slayer

Jak wyzej.

6. -||- Gorgoroth

Bawia mnie chlopaczki wytapetowane na bialo, biegajace po lasach z toporami i groznymi minami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...