Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Wiem, że się myli twórcy wam udzielają niekiedy wiadomości ( to wielki fanatyk DoW) i wytykał, że ech dokończe potem

No fakt, mozna sie pewnie zmeczyc taka projekcja mysli. Odpocznij, wez pigulki. :)

Nie oto chodziło stary, ale Ok. pisałem ten post i wysłałem bo chciałem potem editnąć. Ale chodzi oto siedzisz w redakcji tak? co się równa praca - niedługo deadline - masz dużo roboty - idź szybko skończ - 0 stresu w deadline.

Ale nie dopisałem bo miałem doła,

Tata gdy jechał w trasę rozwozić części ciężarowe przejechał psa,kochanego Timona

, wiadomo nie pozbierałem się szybko.

A siędzę na forum w tygodniu bo zrobiłem prace na informe w domu dostałem 6 i miałem wolną lekcje więc wam redaktorom też polecam robić wcześniej odpoczywać póżniej dobrze wychodzi na życie i ludzi!

EDIT: Po za tym macie nieaktualną bazę danych w reaklamie waszej stronki w CDA pisze tam 30000 użytkowników jak ja mam nr ponad 54000

Edytowano przez Honor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oto chodziło stary, ale Ok. pisałem ten post i wysłałem bo chciałem potem editnąć. Ale chodzi oto siedzisz w redakcji tak? co się równa praca - niedługo deadline - masz dużo roboty - idź szybko skończ - 0 stresu w deadline.

Dzieki za jakze genialna rade, ale to tak nie dziala. Bo widzisz, na forum to ja wchodze wtedy, kiedy nie mam do zrobienia wazniejszych rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za jakze genialna rade, ale to tak nie dziala. Bo widzisz, na forum to ja wchodze wtedy, kiedy nie mam do zrobienia wazniejszych rzeczy.

Co nie zmienia faktu, że jednak zawsze można zrobić wszystko wcześniej. Nie? A co do tych użytkowników to na stronie głównej też są sprzeczne informacje z moim numerem!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że jednak zawsze można zrobić wszystko wcześniej. Nie?

Nie nie mozna. Jak mam np. sprawdzic tekst, ktory jeszcze nie zostal napisany, bo nie odbyl sie jeszcze pokaz jakiejs gry?

Zwracam Honor :D. Nie da się napisać zapowiedzi bez informacji, które czasami walną twórcy w wasz deadline.

Ale chyba... chyba wtedy dajesz do tych małych rubryk zamiast do tych obszernych niekiedy 4 str! zapowiedzi? czy to jest tak róznie?

Edytowano przez Honor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam Honor :D. Nie da się napisać zapowiedzi bez informacji, które czasami walną twórcy w wasz deadline.

No wiec wlasnie. A zawsze jest tak, ze czeka sie na jakies materialy, ktore maja zostac dostarczone na ostatnia chwile. Dlatego np. dzisiaj siedze w pracy, choc jest sobota.

Ale chyba... chyba wtedy dajesz do tych małych rubryk zamiast do tych obszernych niekiedy 4 str! zapowiedzi? czy to jest tak róznie?

Zupelnie nie rozumiem pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze chyba chodziło o Newsy i ich małe rubryczki. Zresztą nieważne. Chciałem się zapytać jaka jest Twoja ulubiona gildia w Gothicu 1, 2 i 3? Oraz jaka jest Twoja ulubiona postać z serii Gothic? (Oby nie Wrzód ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać jaka jest Twoja ulubiona gildia w Gothicu 1, 2 i 3?

Nie mam ulubionej. Dwie pierwsze czesci przeszedlem po dwa razy, raz z paladynami, raz najemnikami. W trojce przystalem do buntownikow.

Oraz jaka jest Twoja ulubiona postać z serii Gothic? (Oby nie Wrzód ;) )

Wiesz, postacie tam nie sa az tak wyraziste i fajnie zarysowane, zebym mial ulubiona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu muszę przyznać Ci rację. NPC z Gothica służą głównie do zlecania zadań (zwłaszcza gdy porównamy je do tych z gier BioWare). Aczkolwiek Xardas, Gorn i Lee aż tak bardzo bezpłciowi nie są.

Więc modyfikuję pytanie. Jaka jest Twoja ulubiona postać z gier w ogóle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś Wiedźmina ,jeżeli tak jaka jest twoja ulubiona część?

Czytalem to na tyle dawno, ze juz nie za bardzo pamietam, co w ktorym tomie bylo.

Ma Pan 250zł. Kupuje Pan Prince of Persia i zostawia 150zł, czy wydaje wszystko na Guitar Hero 3? Mam taki dylemat.

Naprawde nie jestem w stanie Ci z tym pomoc. Obie gry sa fajne. Tyle ze Prince of Persia przejdziesz i odlozysz (DLC nie zostanie wydane w wersji na PC, przynajmniej w najblizszym czasie), natomiast do GH3 mozna wracac. Poza tym GH3 to swietna gra na imprezy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że Disney ma wydać grę muzyczną. Tyle, że kontroler ma być dokładnie jak gitara.

I co w zwiazku z tym? No ma byc program Disney Star Guitarist, ktory bedzie kontrolowany prawdziwa gitara elektryczna, a nie imitacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd twoja fascynacja metalem?

Pytasz, dlaczego podoba mi sie ta muzyka? Po prostu mi sie podoba. Jaki sens ma analizowanie gustu?

JAkie są twoje odczucia do tego co przyniesie rok 2009?

Ale w jakim temacie?

Od ostatniej twojej recenzji płyty muzycznej minęło trochę czasu. Może kupiłeś w tym czasie jakąś płytę, którą warto posłuchać?

Hmmm... Ostatnia nowosc, jaka kupilem to byl chyba "Shogun" Trivium. Od tego czasu nie pojawilo sie nic, co koniecznie musialbym miec.

Nie wiem moze jak Cie wszyscy pytaja o twoja opinie na temat jakiegos zespolu to Cie denerwuje ale ja zawsze je czytam bo mnie akurat interesuja. Chcialem sie zpytac jaka jest twoja opinia na temat zespolu Green Day

Nie slucham punkowcow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o zespole Evanescence? Jak myślisz czy gra Star Wars: The Old Republic spełni pokładane w niej nadzieje czy też może okaże się klapą? Może być tak, że wszyscy będą oczekiwać zbyt wiele od tej produkcji a po premierze może nastąpić wielkie rozczarowanie.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o zespole Evanescence?

To samo, co o wszystkich innych kapelach z laskami na wokalu - niech graja jak najdalej ode mnie.

Jak myślisz czy gra Star Wars: The Old Republic spełni pokładane w niej nadzieje czy też może okaże się klapą?

Klapa raczej nie bedzie, ale obecnie naprawde truno zaistniec na rynku MMORPG. Jej atutem jest jednak to, ze w przeciwienstwie do innych konkurentow WoW-a nie jest w klimacie fantasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o zespole Linkin Park? Być może o premierze SW:TOR w końcu pojawi się realny konkurent dla WoW-a jeśli BioWare nie zawiedzie..... A odnośnie KoTOR-ów to który z nich bardziej Ci się podobał? Czy według Ciebie tworząć KoTOR-a 2 Obsidian w jakimś aspekcie spisało się lepiej niż BioWare? Osobiście wydaje mi się, że Obsidian stworzył grę ciekawszą, zważywszy na wiele nowych opcji, które dodali a także na samą fabuła, która była dosyć ciekawa ( pomijając zakończenie )......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o zespole Linkin Park?

Dajmy juz moze z zespolami, ktorych nie ruszam kijem, bo nie naleza do gatunku, ktory mi pasuje, OK?

A odnośnie KoTOR-ów to który z nich bardziej Ci się podobał? Czy według Ciebie tworząć KoTOR-a 2 Obsidian w jakimś aspekcie spisało się lepiej niż BioWare? Osobiście wydaje mi się, że Obsidian stworzył grę ciekawszą, zważywszy na wiele nowych opcji, które dodali a także na samą fabuła, która była dosyć ciekawa ( pomijając zakończenie )......

Gralem w te gry tak dawno, ze obie zlaly mi sie w jedno i trudno mi nawet przypomniec sobie, co w ktorej czesci bylo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś jakiś znaczący upgrade komputera od czasów pokazania go w Konfiguratorze?

To byla ta konfiguracja z Core 2 Duo i GF 8800 GTS? Jesli ta, to nic nie zmienialem. Ta konfiguracja wciaz wystarczy do gier. Jak poczuje potrzebe, wymienie karte graficzna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...