Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

LittleBigPlanet to bardzo sympatyczna gra. Moja dziewczyna dużo grała w "jedynkę", ja też może kiedyś ją sobie przejdę. Heavy Rain to też bardzo fajna rzecz, aczkolwiek to jedna z tych gier, które lepiej (wy)pożyczyć niż kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Twój stosunek do handheldów, ale zaryzykuję... PS Vita - co sądzisz? Sam jestem człowiekiem, który niespecjalnie się handheldami jara, ale PSV robi całkiem niezłe wrażenie. Szczególnie tym, że w wielu grach są sprytnie wykorzystywane przeróżne bajery tj. touchpad, ekran dotykowy, żyroskop etc.

O Wii U nawet nie pytam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przyszło do głowy odnośnie piractwa i w ogóle: miałbyś coś naprzeciw, gdybym na przykład skopiował (na zasadzie dozwolonego użytku, jeśli dobrze rozumiem tę ideę) utwory z twojej płyty dla - dajmy na to - mojego brata? :wink:

Jeżeli byłyby spełnione warunki dozwolonego użytku prywatnego (które są jak dla mnie dosyć mętne i opierają się bardziej na zdrowym rozsądku niż "twardych" zapisach), to cóż - niespecjalnie mi się to podoba, ale skoro ktoś wymyślił taki zapis...

Byłeś na Maidenach? Gdzie stałeś? Jak wrażenia?

Nie byłem na Maidenach. Szkoda mi było kasy, żeby jechać na festiwal, na którym interesował mnie jeden zespół (no, może dwa, bo jeszcze Made of Hate), ale płacić musiałbym za jakieś Motorheady i inne kapele, które musiałbym po prostu przeczekać. Poza tym widziałem już Maidenów 4 razy, a ostatnią płytę, do której czasem wracam (Brave New World) wydali 11 lat temu... Pewnie pojechałbym na Maidenów, gdyby grali normalny koncert z normalnymi cenami biletów, a nie występowali na imprezie, na której trzeba w kasie zostawić sporo pieniędzy (wejściówki do golden circle), żeby mieć szansę coś zobaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przyszło do głowy odnośnie piractwa i w ogóle: miałbyś coś naprzeciw, gdybym na przykład skopiował (na zasadzie dozwolonego użytku, jeśli dobrze rozumiem tę ideę) utwory z twojej płyty dla - dajmy na to - mojego brata? :wink:

Jeżeli byłyby spełnione warunki dozwolonego użytku prywatnego (które są jak dla mnie dosyć mętne i opierają się bardziej na zdrowym rozsądku niż "twardych" zapisach), to cóż - niespecjalnie mi się to podoba, ale skoro ktoś wymyślił taki zapis...

Właśnie nie za bardzo czaję zasad, na jakich ów dozwolony użytek się opiera i jakoś nie chce mi się w to wgłębiać, bo mam wrażenie, że to jest ciut nie fair - dość powiedzieć zresztą, że kiedyś, nie chcąc piracić, kupiłem ten sam album, który kupił niedużo wcześniej mój brat (pomijam fakt, że była to Metallica Metalliki - mało jest, jeśli chodzi o płyty, zakupów, których bym tak żałował :wink:). A że do wspomnianego brata ma niewspomniany tata pretensje, że mu nie chce skopiować pewnej płyty, to obaj (z bratem) mamy tu pewną moralną zagwozdkę.

Edytowano przez guest531
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się pojechać na Soni 2011? Jeśli tak - to jak wrażenia?:)

Patrz: kilka postów wcześniej (kto by je czytał, nie? Przecież to NIEMOŻLIWE, żeby ktoś wcześniej zadał mi takie pytanie).

Wyczekujesz już na nowy album Megadeth, który ma wpaść w ręce fanów w tym roku? Masz jakieś specjalne oczekiwania względem tego krążka?

Czekam na tę płytę i wystarczy mi, jeżeli nie będzie gorsza od "Endgame".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co cię przekonało w PS3 na tle x360. Czemu wybrałeś tą pierwszą ?

Przekonało mnie kilka rzeczy: 1) markę Playstation darzę sympatią, podczas gdy Xbox jet mi obojętny, 2) PS3 pożyje chyba dłużej niż X360, 3) darmowe multi, 4) seria God of War.

Endgame vs United Abominations - która płyta jest wg. ciebie lepsza ?

Endgame.

Jakie byś wskazał najlepsze gry od 2010 do teraz ? (nie więcej niż 5 tytułów)

Kolejność przypadkowa: Red Dead Redemption, God of War III, Castlevania: Lords of Shadow, Killzone 3, Assassin's Creed: Brotherhood.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś kiedyś zespołu Wintersun? Jak wrażenia?

Nie słuchałem.

Hmm, ale nie najlepszych na PS3 czy na konsole tylko na PC, bo GoWa czy Killzone'a raczej na PC nie będzie :wink:

Wiedźmin 2 był pierwszą grą, w którą grałem prywatnie na PC od lutego zeszłego roku (i na pewno na dłuższy czas ostatnią, m.in. dlatego, że mój domowy komp nie nadaje się już do grania), więc trudno mi wymienić 5 najlepszych produkcji pecetowych z tego okresu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yy no ale chyba przy takim zawodzie opinie tego typu wyrabia się bardziej w pracy niż domu, no bo chyba cd-action jest dalej pismem przede wszystkim PCtowym.

Podoba ci się takie podejście do robienia videorecenzji gier jak

?

Nie wydaje ci się, że ostatnio twórczość Mustaine'a jest trochę wtórna ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś styczność z "Not ready to die" od Avenged Sevenfold ?? Jeśli tak, to jakie masz zdanie na temat tego utworu ?? Mi się osobiście podoba :)

Taki sobie jest ten numer. Niczym się nie wyróżnia, jest długi i nudnawy. W ogóle po ostatnim albumie przeszło mi ciśnienie na Avenged Sevenfold.

Yy no ale chyba przy takim zawodzie opinie tego typu wyrabia się bardziej w pracy niż domu

W pracy się pracuje. Myślisz, że mogę w redakcji powiedzieć "dzisiaj i jutro gram w Wiedźmina 2, bo muszę wyrobić sobie zdanie"? W redakcji gram w to, co recenzuję. Inne gry włączam w domu, a w domu - jak już wspomniałem - nie gram na PC (bo mam GF 8800GTS 640; bo po 8 godzinach w pracy mam już dosyć ślęczenia przed komputerem; bo przyjemniej gra się na sofie przed dużym telewizorem; bo na PC nie ma wielu gier, w które chcę grać, a te, które PC ma nie wyłączność w 99% mnie nie interesują).

no bo chyba cd-action jest dalej pismem przede wszystkim PCtowym.

Jest pismem multiplatformowym.

Podoba ci się takie podejście do robienia videorecenzji gier jak
?

Infantylne jest to jego błaznowanie.

Nie wydaje ci się, że ostatnio twórczość Mustaine'a jest trochę wtórna ?

Być może, ale taki zarzut postawić można większości wykonawców z tak długim stażem. Według mnie Mustaine wrócił do formy i wreszcie znowu nagrywa taką muzykę, jaką powinien nagrywać. Nie oczekuję od niego odkrywczości. W zasadzie to nie chcę, żeby eksperymentował, bo wszyscy wiedzą, jak skończyły się jego eksperymenty (najjaskrawszy przykład - płyta "Risk"). "Endgame" to świetny album i wystarczy mi, że kolejny będzie nie gorszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...