Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Slash nagrał na swojej solowej płycie kawałek "Nothing to say" z Mattem Shadowsem (Avenged Sevenfold) na wokalu. W zamyśle gitarzysty Guns N' Roses tą piosenkę miał zaśpiewać Dave Mustaine. I dlatego mam pytania:

1. Jak Ci się podoba piosenka?

2. Czy uważasz, że Matt pasuje do tej piosenki?

2. Jak myślisz może Mustaine byłby lepszy do tej piosenki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Na który koncert chcesz najbardziej pojechać w przyszłym roku?

Na Maidenów, rzecz jasna. Ale mam nadzieję, że uda mi się też zobaczyć Black Label Society i Megadeth. I może Children of Bodom, ale to już jest wątpliwe.

2.Kupujesz zwykle golden circle czy normalne bilety?

Normalne.

3.Motorhead jest teraz potwierdzony, na sonispherze... wiem, że ich nie lubisz, ale czy mimo to pojedziesz?

Pojadę na Sonisphere na Maidenów.

4.Jak zachowujesz się na koncertach? Robisz totalną rozpierduchę, niczym jakiś ortodoksyjny fan behemotha, stoisz sztywno i wszystko kręcisz na telefonie komórkowym, czy w miarę normalnie, tzn. podśpiewujesz z publiką, dołączasz się do owacji itp. ?

To ostatnie. Za kręcenie komórką łamałbym ręce, a tłoczenie się i przepychanie mnie nie bawi.

Która część God of War jest twoją ulubioną?

Trzecia.

Czy w PS3 prowadzone są statystyki, ile czasu spędziłeś przy konkretnej grze?

Nic takiego nie zauważyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slash nagrał na swojej solowej płycie kawałek "Nothing to say" z Mattem Shadowsem (Avenged Sevenfold) na wokalu. W zamyśle gitarzysty Guns N' Roses tą piosenkę miał zaśpiewać Dave Mustaine.

Ciekawa informacja. Skąd ją masz?

1. Jak Ci się podoba piosenka?

Według mnie szału nie ma. Brzmi jak B-side Avenged Sevenfold. Nie ma w niej w zasadzie nic ciekawego.

2. Czy uważasz, że Matt pasuje do tej piosenki?

Uważam, że tak.

2. Jak myślisz może Mustaine byłby lepszy do tej piosenki?

Mustaine ze śpiewaniem radzi sobie słabo, z pewnością o wiele gorzej niż Shadows. Poza tym Shadowsowi klimatycznie o wiele bliżej do Slasha niż Mustaine'owi. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby taki numer śpiewał Dave.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłem się trochę, że na maidenów a nie na megadetha. W końcu na Ironach byłeś już parę razy, a na Megadethie jeszcze ani razu. Ja osobiście mam większe parcie na megaśmierć.

Macie zamiar pojechać w trasę koncertową po Polsce po wydaniu nowej płyty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłem się trochę, że na maidenów a nie na megadetha. W końcu na Ironach byłeś już parę razy, a na Megadethie jeszcze ani razu. Ja osobiście mam większe parcie na megaśmierć.

Z tego co zauważyłem, Megadeth nie robi zbyt wielkiego show, a Mustaine na wokalu bywa żenująco nieporadny. To nie jest zespół koncertowy, co zresztą Mustaine sam kiedyś stwierdził. Dobrze, że przynajmniej Ellefson wrócił, to na scenie będzie połowa składu ze złotej ery zespołu. Występy Maidenów to natomiast magiczne wydarzenia i niczego nie zmienia fakt, że widziałem ich już 4 razy.

Macie zamiar pojechać w trasę koncertową po Polsce po wydaniu nowej płyty?

Zobaczymy, co uda się zorganizować. Chciałbym podczepić się na kilka koncertów pod jakiś większy zespół - czas pokaże, co z tego wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jestem tutaj nowy. Szukam pomocy u redakcji CD-Action.

Miłośników gry soldier of fortune 2 ver 1.00 , jak również gold nie brakuje. Osobiście gram w tą gre 8 lat i mimo, że mam 25 lat, to nie widzę lepszej gry od mojego Sof2. Wszystko dzięki realizmowi, takiej prostocie ułożenia baz i gry na flagi, a najważniejsze, że to gra typowo na klany i klanowa. Nie będę pisał, że jestem jednym z liderów i jaki klan utrzymuję przez tych dobrych kilka lat.

Grajać ostatnio na sieci i przeglądając internet. Zobaczyłem filmik , a od znajomego z USA dowiedziałem się, że trwają niby prace nad grą sieciawą soldier of fortune online korea.

Oto link do filmiku.

Poza tematem daje link do petycji odnośnie produkcji sof4.

http://www.petitiononline.com/sof4/petition.html

Wracając do tematu. Zwracam się z uprzejmą prośbą do redakcji CD-Action o udzielenie odpowiedzi na mój post i podanie informacje na temat owej produkcji nowej gry z serii soldier of fortune online korea. Czy jeżeli to prawda, to gra bedzie również na rynek europejski?? Chodzi mi po prostu o to, że jako redakcja posiadacie większą wiedzę, a zarazem macie kontakt do firm produkujących gry. Dla miłośników gry soldier of fortune (zaryzykowalbym ze i starego CS) każda nowa informacja odnośnie nowej gry z serii to bardzo ważna i znacząca nowina. W końcu czekamy na grę podobną do sofa 2 już tyle lat........................ (sof3, inna firma, totalnie zepsuta gra).

Pozdrawiam serdecznie

Paweł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś może składanki We wish you a metal Xmas and headbanging new year? Jeśli tak, to co o niej sądzisz?

Nie pamiętam, pewnie ją słyszałem.

I co sądzisz o Smoke on the Water w wykonaniu Bruce'a D.?

O jaką dokładnie wersję Ci chodzi? Jakąś na żywo, czy studyjną (z Iommim, Mayem i kilkoma innymi muzykami), w której Dickinson śpiewa drugą zwrotkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...