Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Czytałem twoją recenzję Wiedźmina 2 i mam pytanie. Zaniepokoiłeś mnie minusem, że zakończanie jest rozczarowujące. Nie zamyka wszystkich wątków, czy co ? Powiedz, rzecz jasna bez spoilerów, co w nim jest takie słabe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema enki!Jako "niewierny pecetowym tradycjom odszczepieniec" i zatwardziały konsolowiec mam 2 pytania co do przełożenia sterowania Wieśkiem z klawiatury(brrrrr!) i myszki(a fuj!) na pada.Mianowicie pod jaki przycisk co podchodzi(wiem,że to głupie pytanie,ale jeśli pamiętasz,jaka akcję wykonywało się przyciskami X,Y,B,A(na ps3 kwadrat,trójkąt,kółko i X),wciskaniem gałek i spustami)?I czy wygodnie gra się na padzie w drugą częśc Wiedźmaka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

W recenzji Wiedźmina 2 w CDA napisałeś, że niespieszne przejście całej gry zajmuje ok. 24 godziny, zaś w newsie http://www.cdaction.pl/news-19202/cd-proje...zszerzenie.html przytoczone są słowa Tomasza Gopa który twierdzi, że jest to 40 godzin. Z czego wynikają te rozbieżności?

Obaj chcemy umyślnie wprowadzić czytelnika w błąd, zawarłszy uprzednio tajny pakt w Warszawie, na mocy którego przeczącymi sobie stwierdzeniami wytworzymy na ulicach chaos, by następnie przejąć władzę w kraju.

Tak się zastanawiam, enki, patrząc na twój felieton o kliszach w grach. Znasz może taką stronę jak TVTropes?

Właśnie poznałem ;]

Siema enki!Jako "niewierny pecetowym tradycjom odszczepieniec" i zatwardziały konsolowiec

Jezus Maria! Fuj!

mam 2 pytania co do przełożenia sterowania Wieśkiem z klawiatury(brrrrr!) i myszki(a fuj!) na pada.Mianowicie pod jaki przycisk co podchodzi(wiem,że to głupie pytanie,ale jeśli pamiętasz,jaka akcję wykonywało się przyciskami X,Y,B,A(na ps3 kwadrat,trójkąt,kółko i X),wciskaniem gałek i spustami)?I czy wygodnie gra się na padzie w drugą częśc Wiedźmaka?

Aby nie skłamać, wstrzymam się z odpowiedzią do premiery gry (a nuż jeszcze coś zmienili).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi więc uznałem że Ty będziesz najodpowiedniejszą osobą w tym temacie. A mianowicie... czy w Wiedźminie 2 jest tryb nie za pleców głównego bohatera lecz z góry jak to miało miejsce w Wiedźminie 1?

Pozdrawiam,

XYZ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

W recenzji Wiedźmina 2 w CDA napisałeś, że niespieszne przejście całej gry zajmuje ok. 24 godziny, zaś w newsie http://www.cdaction.pl/news-19202/cd-proje...zszerzenie.html przytoczone są słowa Tomasza Gopa który twierdzi, że jest to 40 godzin. Z czego wynikają te rozbieżności?

Obaj chcemy umyślnie wprowadzić czytelnika w błąd, zawarłszy uprzednio tajny pakt w Warszawie, na mocy którego przeczącymi sobie stwierdzeniami wytworzymy na ulicach chaos, by następnie przejąć władzę w kraju.

Dobra, dobra, ta odpowiedź nie wyczerpuje w stopniu całkowitym mojej chęci poznawania i odkrywania rzeczy ukrytych przed oczami zwykłych śmiertelników :wink: Czy chodzi o misje poboczne których jak przypuszczam nie miałeś czasu (przynajmniej wszystkich) przechodzić? Czy jest to jeszcze coś innego (nie licząc "tajnego planu" :tongue:)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w Wiedźminie 2 jest tryb nie za pleców głównego bohatera lecz z góry jak to miało miejsce w Wiedźminie 1?

Znalazłem! W CDA napisali: "W Wiedźminie 2 akcję obserwujemy zza pleców bohatera". I coś tam jeszcze o końcu zaklikiwania się przy wskazywaniu drogi... Dalej nie czytałem, nie lubię autora.

Jak myslisz, czy w The Witcher 3 (o ile się pojawi) będzie tryb Multi?

Nie myślę na ten temat, bo multi nie jest mi do niczego potrzebne. I wstydzę się wzruszać losami postaci przy innych :ninja:

Dobra, dobra, ta odpowiedź nie wyczerpuje w stopniu całkowitym mojej chęci poznawania i odkrywania rzeczy ukrytych przed oczami zwykłych śmiertelników :wink: Czy chodzi o misje poboczne których jak przypuszczam nie miałeś czasu (przynajmniej wszystkich) przechodzić? Czy jest to jeszcze coś innego (nie licząc "tajnego planu" :tongue:)?

Obie liczby mogą być w zasadzie prawdziwe. Trzeba tylko odpowiednio przyporządkować do nich graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz, że pociągnę jeszcze chwilę temat Wiedźmina? Otóż ciekawi mnie, jak naprawdę się ma cały ten rzekomy "ekosystem" w świecie gry - obejmuje coś ponad wyginięcie potworów po zniszczeniu gniazda?

Aha, i byłbym zapomniał... Czy sądzisz, że warto zapoznać się w najbliższym czasie z Heavenly Sword, jeśli nie miałem z nim wcześniej styczności? Chociaż... Kogo ja pytam :wink:...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rzeczy, które można zauważyć na pierwszy rzut oka - potwory walczące między sobą. Ciężarnych i rodzących nie zauważyłem, takoż tańców godowych oraz tarła.

A co do Heavenly Sword, to kogo ty pytasz... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to pytanie już było: W recenzji wiedżmina 2 narzekałeś na zakończenie, a wcześniej pisaliście że w tej grze będzie 16 zakończeń. Wiem że nie przeszliście wszystkich ale czy jesteście pewni że inne zakończenia też pozostawiają niedosyt i brakuje w nich "fabularnego pieprz******" ? Chodzi mi o zakończenie fabularne nie rozdział gry.

p.s.

Jak myślisz czy w trzeciej części wiedżmina będzie 16 otwarć. W drugiej części było 4 - tyloe ile zakończeń w "jedynce".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co zdążyłem wywnioskować, zakończenie jest jedno, ale w tylu to a tylu wariantach (chodzi o postacie występujące w epilogu, których obecność stanowi efekt wcześniejszych wyborów oraz wybór podjęty na samym końcu gry). Ale naprawdę, wolałbym pogadać o zakończeniach gdy obie strony będą miały swoje zdanie. Sam zresztą jeszcze przysiądę do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy:

1) Jakieś odczucia, emocje albo oczekiwania związane z zapowiedzią trzeciej odsłony Armed Assault? :D

2) Potem pewnie jeszcze o to pomęczę, ale jedna sprawa dot. recki OF: Red River... ja tam balistyki nie uświadczyłem, tzn. dla mnie wydawała się sztuczna a szczególnie kule z karabinów szturmowych latały sobie jak chciały dlatego dosyć szybko przerzuciłem się na Scout'a :P Cóż, IMO Codies mogą próbować, ale IMO ani w kwestii realizmu ani fun'u ani wsparcia community nie wygrają ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...