Skocz do zawartości

Pytania do enkiego


Polecane posty

enki, widziałem w Tipsomaniaku screeny z LoLa na bank robione przez Ciebie. Mam kilka pytań, bo widzę, że nie radzisz sobie z prowadzeniem Tristany :P (staty 0/3/x no proszę Cię :P wszystko widać na screenie) rozumiem grasz na EU i masz 30 lvl? Jeśli chcesz, możemy zagrać. Korzystasz z mobafire.com?

EDIT:

widziałem twój profil na LoLu, masz zamiar przygotować te strony run pod konkretne postacie czy pod konkretny typ postaci, bo na razie widzę, że masz to trochę pomieszane :D (attack speed i mana regen :) ) Jakim czempionem używasz spella Rally?

PS: Jeden z moich ranked Tristaną, jak byś chciał zerknąć.

Edytowano przez allman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy grasz czasem w gry logiczne? :tongue: .

Nie, bo nie lubię przegrywać :tongue:

Cześć enki, możesz mi podać tytuł piosenki, która leci podczas gameplaya starcrafta 2 (multiplayer) ? Z góry dzięki.

Ależ

.

Bonus: ktoś bardzo zacietrzewiony chciał swego czasu posłuchać muzyki z NFS World. Fantastyczny kawałek znajdzie np.

. Polecam. :ninja:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miał byś nic przeciwko, gdybym wysłał Ci zaproszenie na LoLu? Nie mówię, że musimy od razu grać, ale tak raz kiedyś jak by się nadarzyła okazja. Po prostu nie zawsze każdy ma czas (ja teraz mam szkołę :P). Fajnie byłoby mieć Cię na liście.

PS: Mój nick "J4R3K", jeśli chcesz zerknij w profil :)

Jeśli miałeś już kiedyś takie propozycje i ogłaszałeś, że nie będziesz z nikim w ciemno grał, a ja o tym nie wiem, to przepraszam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miał byś nic przeciwko, gdybym wysłał Ci zaproszenie na LoLu?

Nie miałbym :ninja:

Czy grywasz w multi w Modern Warfare 2 ? Jeśli było już takie pytanie to przepraszam , ale nie chciało mi się sprawdzać.

Grywałem, oj grywałem. Ale teraz z nową mychą wrócę raczej do Bad Company 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grywałem, oj grywałem. Ale teraz z nową mychą wrócę raczej do Bad Company 2.

Czyli multi w BC2 jest dobre ? Zastanawiam się nad kupnem , a grałem tylko trochę u kumpla na X360. Czy dla multi warto kupić tą grę i czy oferuje ona na tyle dużo żeby można było pograć parę miesięcy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli multi w BC2 jest dobre ?

Tak, jest dobre.

Rozumiem że LoL idzie teraz w odstawkę i będziesz grał w SC2 ;)?

Nieprawda, nie idzie w odstawkę.

Jaka jest wg ciebie najlepsza kierownica w ogole i najlepsza w stosunku jakosc/cena ?

Allor widział w życiu więcej kierownic. Ja jednak dla siebie wybrałem Logitech Driving Force GT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Ciachnąłem, bo dostałem migreny od CAPSLOCKA. W przyszłym tygodniu mnie nie ma, poza tym nie umawiam się na gry. - enki

Cześć Enki słyszałem a raczej czytałem że zrecenzowałeś DoW 2 mam pytanie jak zalogować się do windows live bo chce zagrac w ostatnią linię obrony

PLZ pomocy!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...