Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Tak w ogóle, to jak dostałeś się do redakcji?

Drogi Valiosonie,

to pytanie padało dość często. Z odpowiedzi enkiego, można wywnioskować, że dostał się on do redakcji CD-A za pomocą konkursu. Napisał ciekawy artykuł. Jeśli również zamierzasz zostać redaktorem, spróbuj jak on.

Dziękuję,

FredZed

Drogi enki,

Wiem, że mogę znaleźć odpowiedź na moje pytanie w FAQ, ale mam mało czasu. Dotyczy ono tworzenia blogów. Chciałem zrobić blog o Waszej konkretności w recenzjach, ale nie potrafię wstawić tabeli z głosowaniem. Mam nadzieję, że mi pomożesz.

Z szacunkiem,

FredZed

Edytowano przez FredZed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy grając zawsze masz włączone xfire? W pracy też?

Przeważnie tak właśnie jest.

Tak w ogóle, to jak dostałeś się do redakcji?

FredZed mnie wyręczył. Dodam, że dziś dostałem się tam tramwajem.

Chciałem zrobić blog o Waszej konkretności w recenzjach, ale nie potrafię wstawić tabeli z głosowaniem.

Nigdy nie wstawiałem ankiety na blog, ale gdy spojrzałem na formularz nowego wpisu w oczy padło mi menu Opcje sondy zaraz nad oknem, w którym wpisuje się tekst. Chyba tego szukasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to troche głupie pytanie i może nie powinienem tutaj go zadawać, ale na seria nie wiem gdzie indziej mógłbym je zadać :confused: . No więc domyslam się, że spoilery to są te czarne paski w wypowiedziach ( jeśli nie to niech ktoś mi powie co to ? ) czemu nie moge ich przeczytać ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne paski służą ukrywaniu informacji, które mogą komuś zepsuć zabawę z gry lub oglądania filmu. Na przykład takie, że singlowa kampania Bad Company 2

zaczyna się w zupełnie innych czasach niż współczesne

.

Żart.

(Nie całkiem)

.

:ninja:

Spoilery możesz odczytać na własną odpowiedzialność zaznaczając czarny pasek kursorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedź. Powiem jedną rzecz: weź się umów na Steama ze mną, bo nigdy Ciebie nie widzę. Jak Ciebie nie będzie to nic, ale jeśli mógłbyś się umówić było by świetnie.

Pytanie (i tekst jednocześnie):

Zauważyłem, że często na Steamie pokazuje, że grasz w godzinach nocnych. Czy jesteś więc graczem nocnym?

Enki, mam nadzieję, że wspólnie zagramy. Chciałbym, abyś dodatkowo odpowiedział na pytanie (ale nie musisz ). Jaki jest Twój ulubiony mod w L4D2? Moim jest Kontra, ale czasami pykam w Poszukiwacza.

Drodzy gracze!

Chciałbym Wam przekazać, że gra multiplayer w Battlefield: Bad Company 2 będzie zapewne świetna. Odpisujcie i wyrażajcie Wasze emocje na temat tej gry. Kto wie, być może znajdziemy się na tylnej okładce CD-A(oczywiście jeśli znowu na tylnej stronie będzie o tej grze).

Jeszcze jedno. Enki, czy mógłbym czasami próbować odpowiedzieć na niektóre pytania(np. Jak rozpoczęła się Twoja przygoda w redakcji CD-a?)?

[EDYTOWANE]

Wysłałem list do Smugglera. Czy wiesz do kiedy pisać można listy do AR, aby zostały umieszczone w najbliższym numerze(o ile zostaną wybrane)?

[NIE EDYTOWANE]

Pozdrawiam wszystkich graczy, czytelników i redaktorów CD-A,

FredZed

Edytowano przez FredZed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź się umów na Steama ze mną

Ostatnio mniej grywam na Steamie, to i mnie nie ma (a przy okazji, sformułowanie "weź się" przy tego typu prośbach z językowego punktu widzenia jest niepotrzebne.

Czy jesteś więc graczem nocnym?

Tak, popołudniowo-nocnym.

Jaki jest Twój ulubiony mod w L4D2?

Gram tylko w kampanię.

czy mógłbym czasami próbować odpowiedzieć na niektóre pytania(np. Jak rozpoczęła się Twoja przygoda w redakcji CD-a?)?

Nalegam, byś tego nie robił.

Czy wiesz do kiedy pisać można listy do AR, aby zostały umieszczone w najbliższym numerze(o ile zostaną wybrane)?

Miesiąc temu. AR jest już złożone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka z gier które recenzowałeś jest twoją ulubioną

Bo mi podoba się Call of Duty modern Warfare 2

Jak nietrudno zgadnąć z ocen, ostatnio Uncharted 2 i Bayonetta.

Grasz jeszcze w MW2 ? Czy te 40h które spędziłeś w multi było tylko na potrzeby napisania artykułu do numeru 01/2010 ?

Pisząc artykuł miałem niecałe 24h

Czy to znaczy, że na zamieszczenie listu a AR będę czekał do marca?

Tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 1 pytanie dotyczące e-maila:

Kiedy wybieracie listy, które umieszczone zostaną w marcowym AR? Bardzo mi na tym zależy.

Enki, mam jedną małą prośbę. Mianowicie, czy mógłbyś mi napisać, czy wybraliście mój list? Chciałbym wiedzieć, jak się nastawić

:) A jeśli ma być niespodzianka- droga wolna.

:admin_twisted: Pozdrowienia,

FredZed

Edytowano przez FredZed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam do twojego tematu po raz pierwszy i spodziewam się masy pochwał za gameplaye z cover DVD, a tu nic z tych rzeczy (albo nieuważnie przeczytałem kilka ostatnich stron). Pomysł na filmik z Venetiki i Wolfschanze 2 (Get down! :laugh: ) jest świetny, ryczałem ze śmiechu jak przy żadnym innym gameplayu. Oby takich więcej. Wazelina się skończyła, to jeszcze tylko zadam dwa pytanka:

- czy pomysł na gameplaye "z jajem" przyszedł do głowy wyłącznie tobie, czy powinienem chwalić również innych redaktorów?

- czy dobrze mi się kojarzy Wolfschanzowe get down! ze

, tzn. czy zainspirował cię on do wplecenia tego soczystego okrzyku w filmik?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ilu masz tak... wielkich fanów jak FredZed? Zapewne dużo chociaż ja bym wolał mieć fanki :P

Dzięki. Choć nie wiem czy enki również uważa mnie za wielkiego fana.

Co ty na to enki? Czy według Ciebie jestem Twoim wielkim fanem?

:admin_twisted:FredZed

P.S. Ktoś kiedyś pytał o demko L4D2 na Steamie. Sorka, ale się pomyliłem. Demko znajdziecie tutaj: http://www.l4d.com/home.html

Patrzcie na górna część strony ( tej w linku ) .

Edytowano przez FredZed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wybieracie listy, które umieszczone zostaną w marcowym AR?

Listami od zawsze zajmuje się Smuggler. Ja nie mam z AR nic wspólnego.

Na jakim sprzęcie grasz i ile on mógłby kosztować ?

AMD Athlon X2 Dual Core, 2.6 GHz

4 GB RAM

GeForce 9600 GT

Nie wiem, ile mógłby kosztować. Pewnie niewiele, bo dobierając zestaw skąpiłem ile się dało.

Proste pytanie: co bardziej opłaca się zakupić: TDU czy GRID-a?

Trzeba mieć obie te gry. To jest po prostu konieczność.

- czy pomysł na gameplaye "z jajem" przyszedł do głowy wyłącznie tobie, czy powinienem chwalić również innych redaktorów?

- czy dobrze mi się kojarzy Wolfschanzowe get down! ze stand-upem Pablo Francisco?

- pomysł na Venetikę wyszedł od Phnoma, Wolfschanze wymyśliłem sam

- tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam kilka pytan, bo widze ze sen Cie jeszcze nie dopadl ;)

1. Ile osób gra z redakcji w WoWa ?

2. Czy wszyscy gracie na... Tym samym realmie ? ;)

3. Grasz druidem czy rogalem ? ;)

soz ze tak bezpośrednio , ale w sumie nie wiem w ,,poza walka" kto kim jest.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile osób gra z redakcji w WoWa ?

2. Czy wszyscy gracie na... Tym samym realmie ? ;)

3. Grasz druidem czy rogalem ? ;)

1. Z obecnych grywa lub grywało 7

2. Tak

3. Grałem rogalem

Od kilku godzin na xfire widzę, że grasz w Formułę 1. Ile wyścigów przejechałeś?

Do tej pory trzy, jeździmy w niedziele na 50% dystansu. Za to kiedyś w singlu w Geoff Crammond's Grand Prix 4 przejechałem w całości chyba z trzy sezony.

Jest , jest - moj post jest tysieczny w twoim watku :D

Czyli jeżeli go skasuję, to mój będzie tysięczny, tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory trzy, jeździmy w niedziele na 50% dystansu. Za to kiedyś w singlu w Geoff Crammond's Grand Prix 4 przejechałem w całości chyba z trzy sezony.

Też lubię Formułę 1 i również nie mogę się doczekać wyścigów, ale bez przesady :P Dotychczas grałem tylko w jedną grę poświęconą temu sportowi, nosiła ona nazwę "F1 2008", bodajże. Grafika tam nie wymiatała, grywalność była taka sobie, a poziom trudności był stanowczo źle dobrany. Jak patrzyłem na recenzje rFactora (w którego grasz już dzisiaj chyba od 15:00 :P), to też oprawa audiowizualna nie stała na wysokim poziomie. Jak wypada tam reszta? Która gra o Formule 1 była Twoim zdaniem dotychczas najlepsza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...