Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Cześć enki. Dawno nie pytałem się o nic (format kompa :dry: ).

L4D2 dałeś 9. To raczej znaczy, że pozytywnie ją oceniasz. Po formacie ściągam już L4D2 na Steamie. Niestety... pogoda nie dopisuje- pada śnieg, a na zewnątrz -17 stopni. To trochę spowalnia pobieranie. Od dnia 5 stycznia (dnia, w którym komp mi padł) mam jakąś dziwną chęć, do zagrania w L4D2 razem z Tobą. Dlaczego akurat z Tobą? Bo jesteś moim ulubionym redaktorem. Piszesz konkretnie i żartobliwie. Czy miałbym zaszczyt zagrać razem z Tobą, enkim w L4D2? Bardzo mi na tym zależy.

:admin_twisted:

FredZed

Edytowano przez FredZed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja nie oznacza niczego.

I jednocześnie

oznacza wszystko...

...

...

...

:ninja:

Weź nie bądź taki tajemniczy :/ Bo się podjarałem, że s Tobą pyknę :) 35 % pobrane, nieźle jak na średnią szybkość ok. 50 KB/S (!).

To jak?

I pytanie: Jak się robi te rangi? Np. Smuggler ma Kalasanty, są Orkowie, Elfy itd. Jeszcze raz: Jak?

:admin_twisted:

Edytowano przez FredZed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanie: Jak się robi te rangi? Np. Smuggler ma Kalasanty, są Orkowie, Elfy itd. Jeszcze raz: Jak?

eee...to zależy od ilości postów...

same się dodają od 10 jest hobbit od 30 czy coś koło tego jest goblin itd.

Edytowano przez Marix240
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nie jest za mądre pytanie ( ale kupiłem dopiero 2 numer CDA i jestem tutaj jakby noobkiem :) ) i może nie powinienem go tutaj wstawiać, ale nie wiem gdzie je wcisnąć. Tak od niedawna przeglądam sobie to forum i czytam różne rzeczy i chce sie dowiedzieć czemu jest takie wielki halo wokół Smugglera ?

Edytowano przez wfx2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nr. CDA na luty pojawia się w styczniu ? Nie mam nic przeciwko, ale to troche dziwne ( chyba, może się nie znam )

Też tak uważam.

Enki, ja Cię proszę na serio. Wątpię, żebym Ciebie znalazł, ale popróbuje :) Mam jednak nadzieję, że mi się uda.

A moja ocena nowego CD-A ? Wszystko super, tylko Action Redaction ma troszkę gorszą szatę graficzną. Moim zdaniem lepsza była dawna oprawa.

A... po dodaniu se wpisałem [ANONIM] w szukaniu znajomych i mam Cię. Dziwny avatar. Zresztą, chciałem się spytać, kiedy byłbyś chętny do gry. Mała szansa, że będę online w tej chwili co Ty, ale gdybyśmy się umówili na jakąś konkretną datę, zagralibyśmy sobie :)

Wcześniej pisałem coś o Twoim avatarze. Tak się akurat złożyło, że jutro jadę na ten film. Mam nadzieję, że 3D wywoła u mnie jakieś emocje:).

Do zobaczenia w grze,

:admin_twisted: FredZed

Edytowano przez FredZed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nr. CDA na luty pojawia się w styczniu ?

Numery wychodzą równo co cztery tygodnie, nie oglądając się na kalendarz.

Dziwny avatar.

To się nazywa damska pupa. Jest bardzo naturalnym zjawiskiem, nie wiem o co Ci chodzi. :ninja:

Aha, staram się nie umawiać na grę. Łatwiej się żyje z mniejszą ilością zobowiązań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...