Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Z tego, co widzę, to musiało być coś innego niż F1 2008.

Reszta, czyli symulacja fizyki, nagrzewania się opon, wody w chłodnicy, oleju i hamulców wypada chyba nieźle :] Podobnie jak spalanie paliwa, zużycie opon, aerodynamika, przełożenia biegów, tarcie podwoziem o asfalt, twardość amortyzatorów, kąty zbieżności kół, kontrola startu i takie tam duperelki.

I nie gram od siedmiu godzin, tylko grałem przez 7 godzin w tym tygodniu. To, w co teraz gram wyświetla się w linijce Status.

rFactor nie jest grą "o formule" (tylko mod do niego jest), więc nie wiem czy się liczy. Grałem w Grand Prix 3, 4, oraz F1 2009 na PSP. Wśród nich GP 4 wygrywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest , jest - moj post jest tysieczny w twoim watku :D

Niestety 1001.

1. City Bus Simulatora wcisnęli Ci siłą czy może masz zapędy masochistyczne? Czy chociażby na ułamek sekundy pojawiło się tam coś co uzasadniałoby wymagany shader model 4.0?

2. Jeśli możesz to przybliż mi trochę fenomen Bayonetty. Jak dla mnie postać jest bardzo śmieszna i dziwna - w dodatku pistolety w butach.... Widzę, że większa część recenzentów zachwyca się tą grą a ja jakoś tego nie pojmuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. City Bus Simulatora wcisnęli Ci siłą czy może masz zapędy masochistyczne? Czy chociażby na ułamek sekundy pojawiło się tam coś co uzasadniałoby wymagany shader model 4.0?

2. Jeśli możesz to przybliż mi trochę fenomen Bayonetty. Jak dla mnie postać jest bardzo śmieszna i dziwna - w dodatku pistolety w butach.... Widzę, że większa część recenzentów zachwyca się tą grą a ja jakoś tego nie pojmuję.

1. Sam chciałem, bo lubię symulatory. Zresztą Qn'ik też spoglądał nań ciekawym okiem.

2. Nie mogę, niestety. Jej tajemnica jest zarezerwowana tylko dla recenzentów.

WoW jest fajny czy nie?, Lubisz grać w nocy?

:ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ten ninja :)

W numerze CDA ( luty 2010 ) na 62 str. po twojej recenzji Phnom napisał : "... i jeszcze bardziej zdziwaczałych Europejczyków. Nic dziwnego, że się enkiemu spodobała ...". Czy to znaczy, że lubisz takie siekanki, gdzie krew leje się strumieniami ?

W kalendarzu dołączonym do grudniowego ( z zeszłego roku oczywiście ) CDA na ostatniej stronie jest napisane "365 dobrych gier w roku 2011 życzy wam redakcja magazynu". Tam ma być 2011 czy 2010 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posypało się bardzo dużo odpowiedzi :)

Aha, co ja tutaj miałem napisać...

O, mam!

Drogi enki,

przepraszam Cię za moje problemy z netem. Prawie udało się nam zagrać, ale jednak nie. Pozostaje czekać do wiosny!

Jeszcze 1 rzecz...

GRACZE! CZYTELNICY! FORUMOWICZE!

Założyłem stronkę o CDA, jednak mam bardzo mało wiadomości i redaktorach! Proszę Was, abyście w pytaniach np. do Huta popytali się o ich ulubione gatunki gier, zainteresowania, pragnienia itp. Mam nadzieję, że mi pomożecie!

http://cdaction.blogspot.com/2010/01/cd-action-pismo-dla-graczy.html

To moja stronka! Póki co uboga, ale dzięki Wam będzie się rozrastała! Głosujcie w sondach, piszcie emaile do mnie na mój email ( fredzed2526@wp.pl ) ! Pomóżcie!

:admin_twisted: Pozdrawiam,

FredZed

Edytowano przez FredZed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie gram od siedmiu godzin, tylko grałem przez 7 godzin w tym tygodniu.

Ja tylko piszę to, co widzę na Xfire :P

Wracając do Formuły.. Chyba masz rację, nie była to wersja 2008, tylko któraś ze starszych. Bodajże 2006 lub dawniej. A co do rFactora, to nie znałem tej gry, czy moda jak mówisz. Po prostu wpisałem ten tytuł na YT, a że wyskoczyła Formuła, to tak pomyślałem. I najbardziej opłaca się zaczekać z kupnem do F1 2010, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czemu kłamiesz ?

Przeciez Monk nie gra na vash...ym realmie.

Okej, 6 gra lub grało.

Ja tylko piszę to, co widzę na Xfire :P

Patrz uważniej. Właśnie to było na Xfire.

I najbardziej opłaca się zaczekać z kupnem do F1 2010, prawda?

Kto wie, co za potworek im wyjdzie.

Czy posiadasz PSP skoro w sygnaturce masz Patapony?

Posiadam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten Ninja Blade dołączony do ostatniego nr CDA działa ( a raczej czy powinien działać ) na Xbox ?

Nie. Dziwne, prawda? :D

Przepraszam za odpowiedź, ale nie mogłem się powstrzymać.

Edytowano przez Pat5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Enki, moje dawne pytanie jest nadal aktualne.

Ktoś kiedyś napisał, czy masz wiele super fanów i podał przykład. Mnie.

1. Czy rzeczywiście masz wiele super fanów?

2. Czy uważasz mnie za super fana?

Aha, i zapraszam na moją stronkę- ankiety mają ciekawe wyniki!

Walka jest wyrównana! :starwars:

[ :klnie: ] naprawdę wyrównana.

FredZed :admin_twisted:

Edytowano przez FredZed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy rzeczywiście masz wiele super fanów?

2. Czy uważasz mnie za super fana?

Tego typu pytania będą bezczelnie ignorowane.

Powiedziałeś Napisałeś w recenzji Bayonetty, że w walce X360 i PS3, kibicujesz jednej ze stron? Można wiedzieć której? :happy:

Tej od Heavenly Sword, Metal Gear Solid 4, Killzone 2, Heavy Rain, Final Fantasy XIII, Uncharted i Valkyria Chronicles.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enki dziwię się całej redakcji, że po tak głośnym i wyraźnym krzyku urzytkowników gry ninja blade, nikt z redakcji nie zareagował. Odsyłanie do linków a samemu nie robienie nic nie jest pomocą. Wydaje mi się, że czas aby redakcja sięgnęła po płytę z ninja blade a nie po prostu odsyłała do linków.

Tyle z mojej strony

Edytowano przez michalowen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikusdevil

Zauważ że tylko użytkownicy z kartami z serii x1xxx mają problem co oznacza że musisz poczekać na fixa albo aż jakiś geniusz przestawi coś w configu.

To nie wina redakcji tylko twórców którzy zapomnieli o niektórych kartach graficznych, teraz trzeba czekać cierpliwie aż coś z tym zrobią, krzyk tu nic nie pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...