Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Czyżby twoja nauka programowania skończyła się na 2 artykułach? Bo w 1/10 nie ma 3 już artykułu o tym, jak powstają gry.

I znowu pytanie o prenumeratę:

Jest możliwość płacenia za pobraniem?

Owe dwa artykuły nie dotyczyły programowania. Takoż nie będzie programowania dotyczył kolejny, który prawdopodobnie pojawi się w przyszłym numerze.

Jeżeli chodzi o prenumeratę, cały jej sens jest w tym, że płaci się z góry. W przypadku numerów archiwalnych... nie mam obecnie u kogo tego potwierdzić, więc zasłonię się milczeniem.

Widziałem że do gema napisałeś na-na-na o co chodziło?

Rzecz głęboko insajderska. Nie do wytłumaczenia.

enki i jak zrobileś mi te 3 ucho ? ;p bo juz nie pamietam tego :P ale fajnie byc na screnie w CDA :P

|I|8YN1EK|F|

Ja też nie pamiętam. Lubię myśleć, że tak. :)

NA JAKI TEMAT NAPISAĆ ?

W TYM temacie dowiesz się więcej niż bezpośrednio ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pogratulowałem gameplaya Venetiki Phnomowi nie wiedząc, że to Twoja sprawka, więc nadrabiam zaległość. I od razu mam pytanie, czy jest szansa, aby tego typu bardziej "teledyskowe" gameplaye były przez Was robione częściej? Czy to po prostu kwestia chwilowej weny i odrobiny wolniejszego czasu w pracy, a że gameplaye raczej do priorytetów nie należą, mamy go traktować jako raczej przypadek odosobniony?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako namiętny TDU Fan(Czekający na część drugą):

Pogrywasz czasem jeszcze w TDU tudzież GRIDA?

W TDU nie pogrywam od dawna, w GRIDA od niedawna.

Co się stało że zaprzestałeś gry w Lefta 2?

Modern Warfare 2, DiRT 2 i święta.

Grałeś w Prince of Persia na PSP???Podobało ci się??

Nie grałem i nie podobało mi się ;P

Wcześniej pogratulowałem gameplaya Venetiki Phnomowi nie wiedząc, że to Twoja sprawka, więc nadrabiam zaległość. I od razu mam pytanie, czy jest szansa, aby tego typu bardziej "teledyskowe" gameplaye były przez Was robione częściej? Czy to po prostu kwestia chwilowej weny i odrobiny wolniejszego czasu w pracy, a że gameplaye raczej do priorytetów nie należą, mamy go traktować jako raczej przypadek odosobniony?

Gameplaye "koncepcyjne" pojawiają się dosyć rzadko, gdy kogoś najdzie pomysł na ciekawe przedstawienie głównie wad gry. Typowe teledyski pojawiają się przy kolejnych piłkach nożnych, a coś na ich kształt przy odsłonach Guitar Hero. Przy Venetice pomysł należał do Phnoma, ja tylko zastosowałem się do jego wskazówek. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile odblokowałeś aczików w L4D (jedynce) ?

47

Jak myślisz ile będzie jescze części Fify .Jak dla mnie bardzo dużo

Myślę, że nie będzie już więcej części Fify. :rolleyes:

Dodajesz czytelników CDA na Steamie? Zagrał bym z tobą w Coda Mw2 :P Sprawdził bym jaki poziom prezentują redaktorzy CDA :)

Dodaję. Redaktorzy nie grają w MW2 po sieci. Prócz mnie i Phnoma. Którzy jesteśmy słabi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co uważasz o L 4 D 2 ? Dla mnie ta gra ,, wymiata '' . Krwawe walki, odlatujące głowy... Ta gra jest po prostu cool.

CoD MW2 czy L4D2? :)

Masz może informację, skąd mogę pobrać demo L4D 2 przez Steama? Akurat miałem zamiar sprawdzić, czy mi pójdzie, a jakoś nie mogę go znaleźć.

Ja tam bym obstawił L4D 2. A dema już nie ma :( Miesiąc było do pobrania, potem zniknęło. Co zmusiło mnie do kupienia tej gry. Warto było !

:admin_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoD MW2 czy L4D2? :)

Masz może informację, skąd mogę pobrać demo L4D 2 przez Steama? Akurat miałem zamiar sprawdzić, czy mi pójdzie, a jakoś nie mogę go znaleźć.

Obecnie MW2, ale nie jest to moje ostatnie słowo.

Co uważasz o L 4 D 2 ? Dla mnie ta gra ,, wymiata '' . Krwawe walki, odlatujące głowy... Ta gra jest po prostu cool.

Gniot, dno i chała. Wszystkie żale zresztą wylałem w recenzji - polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ulubiony bohater 2 części Left 4 Dead?

Gram głównie Rochelle

Co z tymi kluczami do Sins of the solar empire!!!??? Bo ciągle czekam na swój! Napisałem już do wszystkich ale brak odzewu..... :oczy_na:

Najbezpieczniej będzie zapytać Ghosta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci idzie "levelowanie" w multi w MW2? Swoją drogą chciałem też Ci powiedzieć, że multi MW2 wydaje się być nastawione głównie na noobków bo Tobie jakoś gra się świetnie a mnie ledwie "w miarę" - nie żebym był pro-gamerem ale jednak w CSa gram sporo i multi MW2 wydaje się być nastawione na grę solo, nie ma tu rozgrywania taktyk tak jak w CS:S i nie mam tu na myśli grania całym teamem a na zwykłym FFA.

Edytowano przez xswistaqx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci idzie "levelowanie" w multi w MW2? Swoją drogą chciałem też Ci powiedzieć, że multi MW2 wydaje się być nastawione głównie na noobków bo Tobie jakoś gra się świetnie a mnie ledwie "w miarę" - nie żebym był pro-gamerem ale jednak w CSa gram sporo i multi MW2 wydaje się być nastawione na grę solo, nie ma tu rozgrywania taktyk tak jak w CS:S i nie mam tu na myśli grania całym teamem a na zwykłym FFA.

Ostatnio wolniej, bo wkręciłem się w rFactor, ale masz rację - bardzo dobrze gra mi się solo.

Jak myślisz czy studio które wydało pierwszego painkillera mogło by ocalić tę niezwykłą kiedyś markę?

Jeszcze jedno jaką ocenę wystawiłbyś Battle out of Hell?

Painkiller 2 od People Can Fly? Kto wie, czy to byłby dobry pomysł.

W Battle... nie grałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enki, kolega zapytał o ulubioną postać w L2D2... Napisałeś, że najczęściej grasz Rochelle. A gdybyś mógł swobodnie wybrać, kim chcesz grać? Ja ostatnio grywam Nickiem. ,,Fajny'' .... eer.... chłopak. :cool:

A moje pytania, a raczej prośba :

Czy mógłbyś mi opisać jeden normalny dzień w redakcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, najczęściej wybieram Rochelle.

Czy mógłbyś mi opisać jeden normalny dzień w redakcji?

Rzecz ma miejsce od ósmej do szesnastej. Pierwszy wchodzi i zapala światła, potem zbiega się reszta, potem przychodzi DTP (nie będe tłumaczył). Redaktorzy siedzą nad swoimi tekstami, poprawiają swoje teksty już złożone, zbierają materiały, czytają Penny Arcade (gem), podsyłają sobie śmieszne linki, czasem ktoś w coś pogra lub coś zje. Dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...