Skocz do zawartości

Pytania do enkiego


Polecane posty

W jakiego rodzaju gry lubisz grać najbardziej? :D Jeżeli była takie pytanie to sorry ;p A i jeszcze, jak Ci się podoba Borderlands? Warto kupić na gwiazdkę? :-)

Kliknij sobie mój Xfire'owy buttonik - tam ci się wyświetli ile w jaką grę grałem. Borderlands wciąga, choć nie tak jak Diablo.

Enki, jaki były twoje ulubione utwory w Guitar Hero: World Tour?

Michael Jackson - Beat It

Paramore - Misery Business

SoaD - B.Y.O.B.

30 Seconds To Mars - The Kill

The Guess Who - American Woman

A możesz coś napisać o GRIDzie ? Bo niestety nie jestem w posiadaniu tamtego numeru CDA :D

Najlepsza asfaltowa samochodówka w historii obok Test Drive Unlimited.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa by pograć z tobą w Left 4 Dead 2 po 1 grudnia kiedy to będe mieć zakupioną grę?

Jest szansa.

Enki w jakie ostatnio zagrywasz gry? ;)

Borderlands, Modern Warfare 2, SHIFT. Od poniedziałku, mam nadzieję, również Left 4 Dead 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałbym nawiązać to artykułu o WCG 2009. W pewnym momencie, gdy mowa jest o Counter-Strike'u jest napisane, że nasi wygrali pierwszą mapę 31:29. Jest to nieprawda, ponieważ było 28:26. Czy to jakaś Twoja omyłka, czy błąd w druku? :icon_wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką ocenę wystawiłbyś Borderlands?

Jeszcze nie przeszedłem - póki co jakieś 8 plus minus.

Witam Cie serdecznie. Moje pytanie nazwiazuje do Twojego artukulu WCG 2009 w najnowszym numerze CDA.

Na jednym ze screenow mamy hostessy, obrazek jest podpisany jako " Hińskie Hostessy" Czy ten blad byl celowy, czy to tez zwykly ortograf? :P

Zabieg typowo smugglerowy i celowy. Nie miałem wpływu na podpisy pod zdjęciami do tekstu (sam ich nie podpisałem) i sprawdzenia porównania ich z moimi "standardami", a to dlatego że...

Ja też chciałbym nawiązać to artykułu o WCG 2009. W pewnym momencie, gdy mowa jest o Counter-Strike'u jest napisane, że nasi wygrali pierwszą mapę 31:29. Jest to nieprawda, ponieważ było 28:26. Czy to jakaś Twoja omyłka, czy błąd w druku? :icon_wink:

...tekst o WCG pisany był na miejscu i wysłany zaraz po zakończeniu imprezy, jeszcze tego samego wieczoru. Oczywiście było 28:26 i sam to widziałem na własne oczy, niemniej informacje z pierwszej ręki team leadera reprezentacji plus emocje, plus dokończenie gry poza główną sceną, plus pośpiech w sumie złożyły się na ten karygodny błąd, za który zainteresowanych oraz czytelników jestem gotowy przepraszać do końca świata. 28:26 i mea culpa. Zresztą zapis tej rundy podlinkowałem w sygnaturce w ramach pokuty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie.

Kiedy wychodzi numer cda ?? A jeśli wyszedł to gazetki są wysyłane najpierw do tych co mają zakupioną prenumeratę czy do sklepów ??

I czy na dostarczenie cda ma wpływ poczta ??

PS: Dużo grasz w World of Warcraft :) i czy można ci wysłać zaproszenie do przyjaciól na xfire ??

Będe zaszczycony jeśli się zgodzisz

Pozdrawiam

Edytowano przez Normad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wychodzi numer cda ??

Numer CDA wychodzi wtedy, gdy jest na to najwyższy czas.

A jeśli wyszedł to gazetki są wysyłane najpierw do tych co mają zakupioną prenumeratę czy do sklepów ??

Gazetki, ulotki, pamflety i booklety rozdawane są nierzadko wręcz na ulicy!

I czy na dostarczenie cda ma wpływ poczta ??

Oczywiście, że nie. W trosce o czytelników redaktorzy rozwożą każdy numer osobiście (a inni udają, że tamci właśnie oglądają nowego Splinter Cella w Londynie jak przyjdzie wycieczka).

PS: Dużo grasz w World of Warcraft

Gram, gdy gram. Ostatnio znów robię sobie przerwę na inne tytuły.

czy można ci wysłać zaproszenie do przyjaciól na xfire ??

Również będę zaszczycony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

1. Pewnie nie chcesz, ale moglbys mi podac chociaz na pw swoj nick w WoWie?

2. Grasz PvP czy PvE?

3. jesli nie mozesz podac ( pyt 1.) to jaka grasz rasa i klasa?

dzieki, ze (chyba) tez odpowiadasz na glupie pytania ^^

Coddy

1. Kilka/kilkanaście stron wcześniej podałem nawet link do Armory.

2. PvE czasami wskakiwałem na BG. Areny nie tykałem.

3. Troll Rogue

Na jakim poziomie trudności grałeś w Uncharted?

Przeszedłem na angielskim normalu, a potem przeszedłem kilka rozdziałów po polsku na hardzie, ale trzeba było oddać konsolę... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Moze wbije lvl na tym serwie to sie zgadamy na arenki? mam tam chyba jakis 60-65lvl ^^ to kilka dni 80, potem 1-2 dni deadly i jestem gotowy, chociaz Tobie sie pewnie nie bedzie chcialo grac na PvP ^^

hmm, troche sie wyglupilem wyskakujac z takim pytaniem, ale nadal utrzymuje je na powaznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wbije lvl na tym serwie to sie zgadamy na arenki? mam tam chyba jakis 60-65lvl ^^ to kilka dni 80, potem 1-2 dni deadly i jestem gotowy, chociaz Tobie sie pewnie nie bedzie chcialo grac na PvP ^^

Na razie nie gram w WoW-a.

Enki, co jest w tym WoW takiego ważnego, że wszystkich to wciąga? Mnie jakoś to nie rusza, dla mnie jest to po prostu zwykłe MMO.

Ważne jest znaleźć grupę ludzi, z którymi można regularnie grać. Samemu jest... smutniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...