Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

O wielki cesarzu lodów bakaliowych oddaję Ci pokłon *kłania się* i chciałem spytać cię o trapiącą mnie pewien czas kwestię - czytałeś twórczość Juliusza Verne'a? Jak ją oceniasz, o wasza bakaliowość? Dziękuje za wysłuchanie.

Edytowano przez Ikar660
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Smuggler, bo obok Person of Interest to najlepszy serial jaki teraz leci. Ale jasne - masz dużo pracy i zonę, to nie masz wiele czasu na seriale, tym bardziej na nowe. Ale jeśli masz Universal Chanel PL w swoim pakiecie tv to mógłbyś zerknąć jeśli znajdziesz kiedyś chwilkę czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac coraz mniej ogladam filmow i seriali - jesli juz to raczej programy dokumentalne.

Ale z innej beczki.

Mam do rozdania koszulke rozmiaru L reklamujaca ksiazke Kinga "Doktor Sen". Kto pierwszy ten lepszy - nie slac na priv, tylko jak ktos chce to niech powie "ja chce" i dostanie. Mam tylko JEDNA sztuke, wiec ten drugi juz nie musi pisac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie żaden żart, to ja koszulkę przyjmę z ogromną przyjemnością wink_prosty.gif Powieszę sobie na ścianie, jeśli nie byłby kłopot. Da się załatwić podpisy z redakcji? smile_prosty.gif Oczywiście jeśli w rzeczywistości, masz i rozdasz tą koszulkę. Ale i tak dzięki bardzo serduszka2.gif Tak to można prosić jakieś konkrety? Dlaczego się chcesz pozbyć koszulki? smile_prosty.gif Bo jako wielki fan Kinga, taki t-shirt byłby bardzo cenny w mojej kolekcji.

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzajac wszystkie pytania - tak, wiem ze bedzie nowa powiesc o Wiedzminie. Tak, ciesze sie ale mam troszke obaw, czy dzisiejszy Sapkowski jest w stanie pisac jak Sapkowski sprzed 20 lat. Szczerze mowiac troche watpie, ale moze wlasnie w wiedzminskim swiecie odnajdzie siebie i da nam kawal dobrej ksiazki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler dzięki, że odpowiedziałeś na moje pytanie zanim je zadałem ;-) Ja po przeczytaniu udostępnionego fragmentu książki mogę stwierdzić, że będzie soczyście jak zawsze. według mnie, AS trzyma styl - oczywiście piszę to tylko na podstawie przytoczonego fragmentu, a jak będzie, zobaczymy. Niemniej też się cieszę :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ciesze sie ale mam troszke obaw, czy dzisiejszy Sapkowski jest w stanie pisac jak Sapkowski sprzed 20 lat.

Wystarczyłoby, aby pisał jak Sapkowski sprzed dziesięciu lat, kiedy to popełnił Narrenturm icon_wink.gif Ale niestety udostępniony fragment nie wróży nic dobrego.

W trylogii husyskiej widac juz znizke formy - kazdy tom jest duzo slabszy od poprzedniego. Ale pierwszy dawal rade.

PS Obczailem pierwszy, udostepniony dla wszystkich, rozdzial tej powiesci - szalu nie ma, ale czyta sie przyjemnie,

[smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...