Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

1. Czy zamierzasz wyczyścić (czyt. usunąć) kiedyś cały "Koncert życzeń" i dobitnie pokazać, co myślicie o tego typu lamentach i błaganiach?

2. Nadal używasz Kindle Classic? Jeśli tak, czy zamierzasz przesiąść się na Paperwhite'a? Jeśli nie, to na czym obecnie czytasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwess

W nastepnym (06/13) bedzie moj tekst (mam nadzieje...) Wielkie Male Gry. I tam pokaze pare gier, w ktore ciagle grywam.

W nadchodzącym numerze nie będzie tego artykułu. Czy to oznacza, ze możemy się go spodziewać w numerze 7/2013?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wyobrażasz sobie gdzie pracowałbyś gdyby nie było cda lub (nie daj boże) gdyby nagle zamkneli?

Swiat nie konczy sie na CDA.

Co woli androida i bawienie sie tymi wszystkimi modyfikacjami - lub scinami (tongue_prosty.gif) czy wolisz starą nokie - ważne że dzwoni?

Coz, Android jest wk... ale jednak oferuje wiecej mozliwosci niz stara Nokia. :)

W nastepnym (06/13) bedzie moj tekst (mam nadzieje...) Wielkie Male Gry. I tam pokaze pare gier, w ktore ciagle grywam.

W nadchodzącym numerze nie będzie tego artykułu. Czy to oznacza, ze możemy się go spodziewać w numerze 7/2013?

Co sie odwlecze...

1. Czy zamierzasz wyczyścić (czyt. usunąć) kiedyś cały "Koncert życzeń" i dobitnie pokazać, co myślicie o tego typu lamentach i błaganiach?

Ale po co? Ten dzial jest jak spamochron. :)

2. Nadal używasz Kindle Classic? Jeśli tak, czy zamierzasz przesiąść się na Paperwhite'a? Jeśli nie, to na czym obecnie czytasz?

Nadal uzywam Kundla Klasik, choc faktycznie robilem juz pewne przymiarki do Papierka. Ale ze w sumie Classic w pelni mi wystarcza to na razie odpuscilem wymiane. Poczekam az bateria zacznie w nim siadac.

Posiadasz u siebie w domu jakieś stare sprzęty (np. Unitrę)?

Mam wieze Kenwooda kupiona w 1997, moze byc? :)

Mialem kiedys kolumny Altusa ale sprzedalem bo byly za duze i za mocne jak na moja zone ("dlaczego to tak glosno gra...?"), wiec sie marnowaly i sprzedalem je.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się udało utrzymać akurat w Polsce?Przecież za granicą się zwijają(ostatnio czeski LEVEL),o Polsce nie ma co mówić,a wy dajecie jedne z najlepszych pełnych wersji na świecie(nie mówiąc o tym,że zagranicą dają zazwyczaj 1,a u was 3 w numerze).Wśród takiego piractwa,takich trendów i tego polskiego narzekania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym to wiedzial, sprzedawalbym know-how za grube pieniadze. :)

Ogolnie na poczatku nie wiedzielismy, ze nie mamy szans wiec sie nie stresowalismy, potem po prostu robilismy swoje. I do tego lubimy to, co robimy, a nie tylko przychodzimy do pracy, co chyba daje sie wyczuc... i moze dzieki temu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadasz u siebie w domu jakieś stare sprzęty (np. Unitrę)?

Mam wieze Kenwooda kupiona w 1997, moze byc? smile_prosty.gif

Mialem kiedys kolumny Altusa ale sprzedalem bo byly za duze i za mocne jak na moja zone ("dlaczego to tak glosno gra...?"), wiec sie marnowaly i sprzedalem je.

No może być ;p

Wcale Ci się nie dziwię. Mój kumpel w swoim barze ma jedną kolumnę chyba też Tonsila i grzmoci jak rzadko. Aż się szklanki trzepały. A ciśnienie było ;p

To jak sprzedałeś Altusy to z czego teraz słuchasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farba drukarska wam sie rozłazi i to nawet po miesięcznym 'leżakowaniu' po wyjęciu z folii. Od niedawna czytam nowe CDA tylko w ubikacji, to się trochę wody oszczędza na myciu rąk..

Ile razy przeszedłeś stareńkiego x-coma? Grałeś w remake i jeśli, to czy dorastał choć do pięt?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie pisałeś, że nie znosisz trybu multiplayer ani gier z gatunku MMO. A zdażyło ci się kiedyś grać w tytuł, przy którym korciło cię żeby jednak dać temu trybowi szansę i zagrać partyjkę z innymi ?

Edytowano przez ArekJakub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dużo się dzieje w polskim świecie gier. Mam na myśli uniwersytety i naukowy świat groznawców/ludologów, czyli "humanistyczny" odłam zgłębiajacych fenomen video games. Wydaje mi się, że brakuje na naszym rynku jakiegoś periodyku, który próbowałby zmierzyć się z tematem, łącząc aspekt opinitwórczy z zacięciem badawczym.(Jedynie EKRANy przychodzą mi do głowy, ale tam piszą właściwie o filmach) U Was pojawia sie coraz więcej tego typu materiałów. Zamierzacie pogłębiać tą tendnecję? A może Bauer lub inne wydawnictwo planuje coś takiego wypuścić. Myślisz, że to by przeszło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...