Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Smugg jest taki tajemniczy jak śmierć 2pac-a i jego 7 day Teory

-2pac zginął w wieku 25lat 2+5=7

-Lekarz wpisał jego śmierć o godz 4:03 pm 4+3=7

-Został postrzelony 5 razy..a wystrzelono 12 kul.. 5-12=7

To może ty Smugg też masz swoją teorie jakąś co? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Smuggler, katolik nie równa się chrześcijanin, Mogłeś zostać ochrzczony też w kościele luterańskim, anglikańskim, kalwińskim (kalwininskim? nie mam pojęcia jak to się pisze) lub prawosławnym, a wszystko to są wyznania chrześcijańskie, więc raczej to miałem na myśli.

Tak czy inaczej nie ma to znaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Smuggler, katolik nie równa się chrześcijanin

Tak? To ilu znasz katolikow-pogan albo katolikow-buddystow? :) (*) Kazdy katolik jest chrzescijaninem. Ale nie kazdy chrzescijanin jest katolikiem. To tak samo jak z kwadratem i prostokatem: kazdy kwadrat jest prostokatem, ale nie kazdy prostokat jest kwadratem. Masz ciekawe dziury w "wyksztalceniu" jak na kogos z obsesja na punkcie cudzej wiary.

(*) No chyba ze miales na mysli to, ze wielu katolikom nie po drodze z wartosciami chrzescijanskimi, ale raczej watpie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli raczej to, że katolik i chrześcijanin to nie, tak jak wielu uważa, jedno i to samo. Chrześcijaninem można być, nie będąc katolikiem, więc chrzest nie musi swiadczyć o byciu katolikiem. Może trochę źle to napisałem, to jest, w odwrotnej kolejności, ale o to mi chodziło. A ty też masz w tej kwestii niezłe informacje, jak na ateistę, a więc kogoś, kto, jak mi się wydaje, nigdy nie chodził na lekcje religii :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli raczej to, że katolik i chrześcijanin to nie, tak jak wielu uważa, jedno i to samo. Chrześcijaninem można być, nie będąc katolikiem, więc chrzest nie musi swiadczyć o byciu katolikiem. Może trochę źle to napisałem, to jest, w odwrotnej kolejności, ale o to mi chodziło. A ty też masz w tej kwestii niezłe informacje, jak na ateistę, a więc kogoś, kto, jak mi się wydaje, nigdy nie chodził na lekcje religii :)

To, ze jestem ateista, nie znaczy, ze jestem ignorantem w dziedzinie religii i nie mam o niczym pojecia. Wedlug Ciebie wiedze o religiach mozna zdobyc tylko na lekcjach w szkole? Albo w kosciele? To dopiero jest ignorancja. Tak czy owak z mojej strony koniec tematu, bo nie lubie kopac sie z koniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty też masz w tej kwestii niezłe informacje, jak na ateistę, a więc kogoś, kto, jak mi się wydaje, nigdy nie chodził na lekcje religii

O nie, no dobre sobie ;)

Wierz mi, ja osobiście jestem ateistą, a wiem znacznie więcej na temat tej wiary niż niejeden katolik (a przynajmniej osoba, która się za takiego uważa). Dostałeś już od Smuuga odpowiedź, to co go dalej męczysz? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi, ja osobiście jestem ateistą, a wiem znacznie więcej na temat tej wiary niż niejeden katolik (a przynajmniej osoba, która się za takiego uważa)

Najlepszym znawcą religii jest zapewne sam Szatan ;-)

Smuggler, do grania wolisz używać słuchawek, czy głośników?

Jaki film z mijającego roku najbardziej ci się spodobał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Witaj interesuje mnie twoja opinia na temat kompozytora Hansa Zimmera napisał on muzykę między innymi do filmów król Artur wersja z 2004r Batman początek Helikopter w ogniu jak dla mnie mistrz w swoim gatunku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Smuggler! Chciałbym ci zadać kilka pytań:

1. Powiedz mi, co sądzisz o tym, że jesteś u niektórych osób, znienawidzony, bluzgany itd.? Czy ci się podoba to, jak jesteś traktowany? Bo moim zdaniem, nie powinnieneś być przez nikogo krytykowany.

2. Skąd w ogóle się to wzięło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci inne pytanie zadam:

W swojej recenzji książki "Rio Anakonda" powiedziałeś, że idziesz już kupić następną książkę Cejrowskiego. RA bardzo ci się podobała, a "Gringo wśród dzikich plemion"?

Wnioskuję, że przeczytałeś tę właśnie książkę... A ja od niej zacząłem :) Dla mnie książka jest genialna... A jak ty sądzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smugglerze. Pewnie i tak się nie przyznasz, ale czy Ty przypadkiem nie jesteś Zbigniew Bański. Poszperałem w starych numerach actionów i w numerze 137 (okładka z Wiedżminem) str. 111 jest ,,niby" Twoje zdjęcie z podpisem: ,, Ojciec Dyrektor (Wydawniczy) i jednocześnie Naczelny - Zibi Bański, zwany też Smugglerem (ale tylko przez słabo zorientowanych lub zawistników - Zibi)"

PS: Mam nadzieję, że mnie nie zbluzgasz ani nie wyśmiejesz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że to był numer na Prima Aprilis :)

Mam do Smugglera pytanie odnośnie tekstu z Tipsomaniaka: w jakiej to książce SF komputery w ramach zemsty za włam do systemu przejmowały kontrolę nad mieszkaniem hakera? Tak mi się to spodobało, że chciałbym się dorwać do tego dzieła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że to był numer na Prima Aprilis :)

Mam do Smugglera pytanie odnośnie tekstu z Tipsomaniaka: w jakiej to książce SF komputery w ramach zemsty za włam do systemu przejmowały kontrolę nad mieszkaniem hakera? Tak mi się to spodobało, że chciałbym się dorwać do tego dzieła.

To nie ksiazka, to opowiadanie w Nowej Fantastyce z poczatkow lat 90 XX wieku - i uwierz mi, ze jedno z nedzniejszych, jakie czytalem. Zupelnie nie warto marnoac na nie czas.

Smuggler czy kiedykolwiek odkąd zacząłeś pracować w CDA bałeś się że mogą cię wyrzucić ?

To, ze kazda praca ma poczatek i koniec to chyba oczywiste, zatem to, ze kiedys moge przestac pracowac w CDA nie jest dla mnie ani nowoscia, ani czyms co nie pozwala mi spac po nocach. Ale nie powiem zeby takie mysli poprawialy mi humor.

Jeśli dobrze pamiętam, to pisałeś kiedyś, że oglądasz K1. Tu mam 2 pytania. ;)

1. Widziałeś może turniej finałowy GP 2008?

2. Jeśli tak, to co myślisz o, hmmm..., "evencie" w finale?

Ogólnie to pozdrawiam. :)

Widzialem mnie jwiecej po 50% obu transmisji (bo przychodzilem do domu w ich trakcie, ale mam je nagrane i obejrze w calosci w najblizszym czasie). Final widzialem. Badr Hari ma nasrane we lbie, tyle powiem. Jak sie chce napier... to niech wystepuje w zawodach MMA, tam mu szybko WYKOPIA z glowy glupie pomysly. Szkoda, bo z tego co widzialem turniej byl b. dobry. Zeby jeszcze Slowinski sie nauczyl defensywy w koncu...

Najlepszym znawcą religii jest zapewne sam Szatan ;-)

>>>Albo satanisci, ktorzy musza bardzo sie znac na chrzescijanstwie, zeby potem robic wszystko dokladnie na odwrot. :)

Smuggler, do grania wolisz używać słuchawek, czy głośników?

To zalezy od sytuacji. Wole glosniki, ale nie bede przeciez o 23 walil ludziom po uszach seriami z kalasza z 5 glosnikow.

Jaki film z mijającego roku najbardziej ci się spodobał?

Z tych co nakrecono w 2008, czy z tych co w 2008 obejrzalem? Zreszta na jedno wyjdzie, bo szczerze mowiac nie pamietam zeby jakis film zrobil na mnie w tym roku wielkie wrazenie. Ostatnio tak mialem na "Gladiatorze" jak go w konie ogladalem, a to juz spooooro czasu. Widocznie wybredny jestem...

Witaj interesuje mnie twoja opinia na temat kompozytora Hansa Zimmera napisał on muzykę między innymi do filmów król Artur wersja z 2004r Batman początek Helikopter w ogniu jak dla mnie mistrz w swoim gatunku

Lubie go, szczegolnie za Gladiatora i temat przewodni z Black Hawk Down. Ale np. muzyka z Backdraft zupelnie mnie nie ruszyla.

Witam Smuggler! Chciałbym ci zadać kilka pytań:

1. Powiedz mi, co sądzisz o tym, że jesteś u niektórych osób, znienawidzony, bluzgany itd.? Czy ci się podoba to, jak jesteś traktowany? Bo moim zdaniem, nie powinnieneś być przez nikogo krytykowany.

Szczerze? Wisi mi to. jesli komus poprawia samopoczucie to, ze mnie wyzwie, to prosze bardzo, ja sie od tego nie skurcze, a on we wlasnych oczach urosnie "ha, ale mu powiedzialem!...".

A to, ze mnie ludzie krytykuja to chyba normalne, nigdy nie ma tak, zeby wszyscy cos akceptowali, zawsze sie trafi grupa ludzi, ktorym to cos do gustu nie przypadnie i maja prawo swe niezadowolenie wyrazac. A tylko od ich klasy i poziomu zalezy w jakis sposob to zrobia. Jesli ktos ma IQ na takim poziomie, ze jedyna forma krytyki jest "ch***owe to!" czy "X to ch***", to co ja poradze? Niech sie oni wstydza swego ubostwa intelektualnego.

2. Skąd w ogóle się to wzięło?

Stad, ze sa tacy ludzie, ktorzy bardzo nie lubia jak ktokolwiek smie wysunac sie krok przed szereg i wtedy z przyjemnoscia kopna go w d... czy chocby napluja mu na tyl glowy, zeby pamietal, ze najlepiej niczym sie z tlumu nie wyrozniac. Sami nie potrafia, wiec innym nie chca pozwolic, a jak mimo to komus sie udaje, to budzi to ich agresje i frustracje.

A ja ci inne pytanie zadam:

W swojej recenzji książki "Rio Anakonda" powiedziałeś, że idziesz już kupić następną książkę Cejrowskiego. RA bardzo ci się podobała, a "Gringo wśród dzikich plemion"?

Wnioskuję, że przeczytałeś tę właśnie książkę... A ja od niej zacząłem :) Dla mnie książka jest genialna... A jak ty sądzisz?

Rio Anaconda bardziej mi sie podobala, ale obie sa swietne. A mowie to jako czlowiek, ktory Cejrowskiego (jako czlowieka) nie lubi (kto pamieta "WC Kwadrans" wie za co). Tym niemniej ksiazki pisze swietne, a "Boso przez swiat" ogladam namietnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał dwie głowy, to która byłaby od mówienia, a która od bekania ;) (żart)

A tak na serio: załóżmy taką sytuację(wiem, że jest raczej niemożliwa, ale wysil wyobraźnię) wskutek kryzysu już nawet juany są droższe od złotych, dolar kosztuje ok 50 zł, euro podobnie, przeciętna nowa gra kosztuje ok. 3000 zł. Czy:

a. - piracisz?

b. - kupujesz po tej masakrycznej cenie?

c. - zmieniasz zainteresowania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam do ciebie kolejne pytanie czy według ciebie piractwo można porównać zlecenia komuś morderstwa?

Chodzi o to że jak ty komuś je zlecisz to ty nikogo nie zabiłeś ale można nazwać cie mordercą tak samo jest z piractwem

użytkownicy różnorakich forum zlecają kradzież a ktoś inny to wykonuje.Więc moje pytanie brzmi czy mój tok myślenia jest właściwy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...