Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smuggler słuchaj, jak masz zamiar spędzać święta? Ruszają Cię takie wydarzenia w kalendarzu chrześcijan czy to tylko dzień wolny od roboty i okazja do dłuższego snu? Pozdrawiam

Pytanie nr 2

Jak wyślę kartkę na święta to jaka jest szansa, że ją otrzymacie?

Edytowano przez ArrowGiver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za to "jeszcze" ale za szybko pisałem. A ogólnie jakie odczucia miałeś w tym dniu.

Skakalem z radosci, jak wiekszosc Polakow, to oczywiste :wallbash:

Pytanie z gatunku "wlasnie dowiedzial sie pan, ze pana cala rodzina zginela w wypadku. I jak sie pan czuje"?

Błeee myślalem ze troche pogadamy na ten temat a ty tak to spłyciłeś confused_prosty.gifbiggrin_prosty.gif Ale rzeczywiscie, skoro 90 % graczy tak robi, to nie moge sie dziwic, ze za takiego tez mnie uznaja. Wiekszosc jest bardziej slyszalna... tongue_prosty.gif Niesmak jednak pozostaje.

Takie zycie.

Smuggler słuchaj, jak masz zamiar spędzać święta? Ruszają Cię takie wydarzenia w kalendarzu chrześcijan czy to tylko dzień wolny od roboty i okazja do dłuższego snu? Pozdrawiam

Dla mnie to swieto rodzinne, jakos religijnie tego nie przezywam, a lamania sie oplatkiem i skladania zyczen zwyczajnie nie lubie, zawsze mam poczucie jakiejs falszywosci tego wszystkiego. Ale lubie ten czas, bo ludzie sa wyciszeni, usmiechaja sie do siebie, jakos tak fajnie(j) wtedy jest - i nie mowie o bliskich sobie ludziach, ale obcych,na ulicy, w tramwaju...

Pytanie nr 2

Jak wyślę kartkę na święta to jaka jest szansa, że ją otrzymacie?

Nigdy nie bylem listonoszem, skad mam wiedziec?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, a teraz pytanie które nie pojawiło się na Forum Actionum. Jaki rozmiar kobiecych piersi preferujesz?

Jak zakonczysz mutacje, to pogadamy o meskich sprawach. A na razie - wolisz cole, czy pepsi? Radze tez POWAZNIE przemyslec swoje nastepne pytania, bo te ktore zadajesz zle rokuja twej karierze na tym forum.

Wybacz.Chciałem sprawdzić ile z tamtego Smugglera z dawnych lat pozostało?.Masz racje Smuggler my pierwsi czytelnicy CD Action juz tu ni pasujemy.

Jako stary czytelnik CDA winienes wiedziec, ze szydera ma swoje granice, szczegolnie na forum publicznym.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że od wczoraj, zacząłeś udzielać na forum dużej ilości ostrzeżeń, urlopów i baniaków. Dlaczego to robisz? Czyżbyś miał ostatnio zły dzień, a teraz odreagowujesz to na Bogu ducha winnych forumowiczach?

Jestem tez moderatorem, jakbys nie zauwazyl. Za darmo/za nic/ za normalne wpisy banow i warnow nie udzielam. A jesli ktos nie rozumie jak sie do niego pare razy grzecznie mowi, zeby nie lamal regulaminu, to niby co mam zrobic?

Jakiś dobry sposób na kaca ? Przydałby się...

Najlepszy? Nie pic albo pic z umiarem. Od dawna go stosuje i czuje sie swietnie.

A poważnie kojarzysz takich pisarzy jak Alex Kava czy Elizabeth Moon ?

Znam ale nie za bardzo sie nimi podniecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co? Wszystkich ksiazek na swiecie i tak nie przeczytam, a jak mam siegnac po jakis thriller to IMO sa lepsi autorzy i lepsze ksiazkl. Jak mam cos zjesc, to wole sushi niz zapiekanke z pieczarkami i keczupem z budki dworcowej. (Choc nie powiem, zapiekanki tez lubie czasem wszamac).

Tak samo jak mam czytac horror to wole Kinga, Barkera, czy Ketchuma niz powiedzmy Mastertona czy Guy.N.Smitha (tfuuu!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Żałuj, żałuj. Nigiri czy takie najsłynniejsze maki to istny raj dla podniebienia. I nie ma co myśleć, że to jest surowe, bo liczy się smak. Ja za pierwszym razem też miałem takie uprzedzenia, ale zamknąłem oczy i nie myślałem co jem i nie żałuje tej decyzji smile_prosty.gif

>>>Nigiri z tunczykiem.... mmmmm... smile_prosty.gif

A tak z ciekawości spytam - czytałeś coś z bibliografii Jo Nesb??

Naziwsko jakby znane, ale zadnej ksiazki z tym nazwiskiem nie kojarze...

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Żałuj, żałuj. Nigiri czy takie najsłynniejsze maki to istny raj dla podniebienia. I nie ma co myśleć, że to jest surowe, bo liczy się smak. Ja za pierwszym razem też miałem takie uprzedzenia, ale zamknąłem oczy i nie myślałem co jem i nie żałuje tej decyzji smile_prosty.gif

A tak z ciekawości spytam - czytałeś coś z bibliografii Jo Nesb??

Hmm.. może kiedyś ;D Tymczasem wolę pierogi ruskie z cebulką albo chociażby tą zapiekanke z dworca :)

Smuggler mam lustrzanke Sony Alfa http://www.jakiaparat.pl/img/xsize0/img_8732_%28kopiowanie%29.jpg

Chodzi o Twoją opinie, ponieważ robię zdjecia krajobrazów (tak dla samego siebie) i myśle nad kupnem innego aparatu. Czy Twoim zdaniem ten aparat spełnia wymagania ? (Wiem to nie aparat a fotograf robi zdjęcie) ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie apart robi zdjecia, a fotograf. To raz. Po drugie do robienia krajobrazow nie ma "lepszych" aparatow - duzo zalezy natomiast od obiektywu. Jesli robisz kitem (szczegolnie tym pierwszym 18-70) to np. zakup czegos szerokiego (np. Sigma 10-20, czy Sigma 15-30) otworzy ci zupelnie nowe horyzonty.

Po trzecie jak zmienia aparat to na cos ZNACZACO lepszego - czyli np. Alfe 90 czy 900 (pelna klatka), a to sa juz duuuze peniadze.

I jestem gotow sie zalozyc, ze nawet potencjalu tej A200 nie wykorzystujesz chocby w 50%. Sam mam lustrzanke od 7 lat i ciagle sie jej ucze - i poki nie wycisne z niej wszystkich sokow, to nie mam zamiaru zmieniac na cos nowszego/lepszego bo po co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nesbo napisał m.in. "Człowieka nietoperza" - imo świetny kryminał, choć przez większość czytelników uważany za jeden ze słabszych tego autora (może dlatego, że pierwszy). Od tej właśnie książki zacząłem kilka dni temu przygodę z serią jego kryminałów, a że tak mi się spodobało to zażyczyłem sobie na Gwiazdkę "Czerwone Gardło i Pentagram" (ponoć jeszcze lepsze).

A nazwisko może kojarzysz z tego, że gra on w rockowym zespole Di Derre trollface.gif

Nigiri z tuńczykiem jeszcze nie próbowałem, dotychczas jadłem je jedynie z łososiem i chyba doradą. Dzisiaj ustawiłem się ze znajomymi na małe co nieco ze sushi podczas przerwy na zajęciach i jak będzie tylko z tuńczykiem to muszę spróbować, jeśli zachwalasz :P

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takie coś na przykład wink_prosty.gifhttp://img.foxy.sy2..../Nigiri Mix.JPG

@down - jak się to uprzednio capnie, to nie chodzi wink_prosty.gif

Za ubicie mnóstwo, za zjedzenie jeszcze więcej + chitynowy pancerz króla Krabów :)

Edytowano przez daveNWN
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kaszanka, tatar, czernina, flaczki chodza? smile_prosty.gif

Ja w sumie to lubie tez bardzo sashimi - czyli po prostu gruby na palec platek surowej ryby (tunczyk, losos) maczany w sosie sojowym. Niam, niam, niam.

Z tego co wypisałeś jadam tylko kaszanke i tatar i są wporządku wink_prosty.gif ale te pozostałe brzmią podejrzanie icon_lol.gifconfused_prosty.gif

Surowa ryba... A to nie przypadkiem śledź ? ;D

Czytałeś kiedyś może "Glizdawce" Orsona Scotta Card'a ?

Edytowano przez Coverfield
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, ludzie wcinaja surowego sledzi ale robia "bleee" jak im powiesz, ze mozna jesc sushi z kawalkiem surowej ryby. smile_prosty.gif Z drugiej strony sam jem kaszanke, a czerniny nawet kijem nie tkne...

Carda czytalem chyba wszystko, co napisal, wiec i Glizdawce powinienem miec zaliczone. Sprawdze w domu na polce. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...