Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Jak to się dzieje że w czasopiśmie za 17 zeta dajecie gry które są warte 49zł? Czy to firmy idą na taki układ że wy promujecie gry a oni zato obniżają cenę publikacji gry? Poza tym zauważyłem że CDA daje gry warte na rynku warte 49-69zł Zastanawia mnie stałość tej ceny.... Swoją drogą pamiętam jaki miałem orgazm jak daliście thiefa deadly shadows dawno temu.

Drugie pytanko czy kryzys gospodarczy dał mocno w kość czasopismu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz na temat oddania swoich narządów po śmierci na ewentualne przeszczepy??

Nie mam nic przeciwko.

Skoro nie planuja wersji na PC, to po co robic demo na PC?

Źle mnie zrozumiałeś. Pełna wersja wychodzi równocześnie na PC i konsole a demo gry jest wyłącznie na konsole... Jaki ma to sens?

Taki. ze zrobic demo TEZ nie ejst prosto - to nie jest tak, ze bierzesz gre i obcinasz z niej 90% a reszte dajesz. Pamietasz Wiedzmina? Demo sie pojawilo w pare miesiecy PO premierze. A wiesz dlaczego? Bo tyle czasu zajelo im jego stworzenie - a gdyby robili to PRZED premiera, toby premiera byla opozniona o te 2-3 miesiace. A do tego wiekszosc kasy na grze zarobia na konsoli, wiec wiadomym jest, ze ten rynek traktuja powazniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Co się dzieje z prawami autorskimi po wysłaniu próbnego tekstu do X magazynu lub strony internetowej? czy wysłanie jest rownoznaczne z oddaniem praw autorskich?

Nic, poki tekst nie jest opublikowany (i zaplacony) masz do niego wszelkie prawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz odpowiedz na moje wcześniejsze pytanie:

[1] Czy częściej na łamach Action Redaction publikujecie listy przysłane mail'em czy też poprzez Pocztę Polską?

Mam też następne:

[2] Czy zaglądasz też do innych działów na forum, czy też wchodzisz na nie tylko po to aby sprawdzić jakie kolejne pytania zadali Ci użytkownicy w "Pytania do Smugglera"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się do Ciebie, Smugglerze z takim pytaniem i prośbą zarazem. W recenzjach gier, na tej "metce" u góry, gdzie jest producent, najniższa cena PC, wymagania, czy byłaby możliwość, aby wpisywać tam również wersję opisywanej gry? Jak wiemy wydawanie patchy zaraz po premierze stało się bardzo popularne (żeby nie powiedzieć nagminne) i myślę, że taka informacja byłaby bardzo przydatna. Co o tym sądzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o serialu : Przygody Merlina , który był ostatnio emitowany na Polsacie w soboty

2. Na jaki e-mail wysyłać moje artykuły ?? Z tego co mi wiadomo to mają to być głównie felietony , i jaki dać temat meila ?? I czy w owej wiadomości mają się również znaleźć dodatkowe informacje typu , że nie jest to plagiat itp ?

3. Powiedzmy , że artykuł pojawi się w Cd Action lub Action Redakcion ( list ) to czy nick zostanie bezpośredni przepisany z mojego e-maila np. PrzygodyMerlina@gmail.com ???? Czy mam się sam podpisać na końcu ??

4. Czy jeśli nick będzie zawierał nieodpowiednią treść lub go nie będzie wcale to zastąpicie go nazwą : ,, Namiary Znane ,, ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o serialu : Przygody Merlina , który był ostatnio emitowany na Polsacie w soboty

Nie ogladam Polsatu. W ogole.

2. Na jaki e-mail wysyłać moje artykuły ?? Z tego co mi wiadomo to mają to być głównie felietony , i jaki dać temat meila ?? I czy w owej wiadomości mają się również znaleźć dodatkowe informacje typu , że nie jest to plagiat itp ?

No coz, cdaction@cdaction.pl - to bylo trudne do zgadniecia, prawda?

3. Powiedzmy , że artykuł pojawi się w Cd Action lub Action Redakcion ( list ) to czy nick zostanie bezpośredni przepisany z mojego e-maila np. PrzygodyMerlina@gmail.com ???? Czy mam się sam podpisać na końcu ??

Lepiej sie podpisac samemu.

4. Czy jeśli nick będzie zawierał nieodpowiednią treść lub go nie będzie wcale to zastąpicie go nazwą : ,, Namiary Znane ,, ??

Jesli twoj nick to cos w rodzaju "Jeb***y Ch***" to na pewno go nie opublikujemy, to chybaoczywiste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś może książkę "King Crimson - Na dworze Karmazynowego Króla"? Jeżeli tak - co o niej sądzisz? Lubię takie książki ( biografie/ autobiografie ), i kończę właśnie Pacino, zastanawiałem się nad kupnem "King Crimson", ale autor jest mi zupełnie nieznany :/ Wolałbym nie ryzykować :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałeś jakąś recenzję w CDA?

Kilka.

gdzie można sprawdzić jakie gry dostały ocenę 10/10?

W bazie recenzji, kiedys byla dostepna na stronie www, nie wiem jak teraz.

Czytałeś może książkę "King Crimson - Na dworze Karmazynowego Króla"? Jeżeli tak - co o niej sądzisz? Lubię takie książki ( biografie/ autobiografie ), i kończę właśnie Pacino, zastanawiałem się nad kupnem "King Crimson", ale autor jest mi zupełnie nieznany :/ Wolałbym nie ryzykować :laugh:

Jakos nie przepadam za takimi biografiami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Czy tak ma wyglądać e-mail z artykułem do publikacji , który zamierzałbym wysłać :

Imie nazwisko : XXX

Adres zamieszkania : XXX

,, Tytuł Artykułu ,,

Treść ................................................................................

...................................................

................................................................................

........................................................................

................................................................................

........................................................................

Mój nick : XXX

Czy jeszcze coś dodać do tego np. zdanie potwierdzające że to nie jest plagiat lub coś innego ?

2. E-mail jest taki sam jak do AR ?? Nie lepiej zrobić 2 różne ?? W końcu ,, na luzie ,, się wysyła na inny e-mail

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem cię, byś powiedział Gregowi, żeby sprawdził co słychać na forum w temacie z pytaniami do niego. Ale on nadal mi nic nie odpowiedział. Przekazałeś? Czy on ma to "między nogami"? Z góry poproszę ciebie o pomoc. Gdy próbuję włączyć OnLive-a to mi wyskakuje:

bootstrap.exe

DLL loading error: Wlanapi.dll

Co mogę zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz odpowiedz na moje wcześniejsze pytanie:

[1] Czy częściej na łamach Action Redaction publikujecie listy przysłane mail'em czy też poprzez Pocztę Polską?

Wiekszosc mailem

Mam też następne:

[2] Czy zaglądasz też do innych działów na forum, czy też wchodzisz na nie tylko po to aby sprawdzić jakie kolejne pytania zadali Ci użytkownicy w "Pytania do Smugglera"?

No przeciez w watkach o CDA sie udzielam i w ogole. Nie siedze tu godzinami, ale tez nie siedze tylko w "swoim" watku.

Oglądałeś Gran Torino? Co sądzisz o tym filmie?

Jakos mnie ominal. Nadrobie.

Prosiłem cię, byś powiedział Gregowi, żeby sprawdził co słychać na forum w temacie z pytaniami do niego. Ale on nadal mi nic nie odpowiedział. Przekazałeś? Czy on ma to "między nogami"? Z góry poproszę ciebie o pomoc. Gdy próbuję włączyć OnLive-a to mi wyskakuje:

bootstrap.exe

DLL loading error: Wlanapi.dll

Co mogę zrobić?

Grzechu ma teraz sporo na glowie - i spraw osobistych i redakcyjnych, wiec moze odpowiadac z pewnym poslizgiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...