Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Według mnie dwa najbardziej niedocenione zespoły świata to "Bugie" i "Emerson, Lake & Palmer".

"Emersoni", to zespół, który swoją muzyką niejako wyprzedzał epokę. To były bardzo eksperymentalne brzmienia i pewnie dlatego nie zdobyły aż takiego rozgłosu i popularności.

Do tej Twojej grupy niedocenionych zespołów dorzuciłbym jeszcze Wishbone Ash.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi :) Mógłbyś zajrzeć do tematu o prenumeracie? Dość ciekawe się rzeczy z nią dzieją, co jest dość niepokojące i może źle wpłynąć na wyniki finansowe czasopisma(brak zaufania do wydawnictwa - prezenty "widmo", "gratis" za 6 zł itd., a odbiór wydawnictwa jednak się wiąże z odbiorem czasopisma).

Z góry dziękuję :)

Link do tematu - KLIK(najlepiej od pierwszego posta na 87 stronie

Dodam ze aktualnie w jednej ofercie prenumeraty można kupić za atrakcyjną cenę 15.44 za egzemplarz. KLIK

Edytowano przez JamesVoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim panstwie w Afryce konkretnie byłes jesli mozna wiedziec podczas urlopu?:)

Mysle ze nie w Tunezji:)

Just Kenia.

O widzisz ! Opuszczałeś swój wielogwiazdkowy hotel(hehe) by zapuścić się gdzieś dalej po okolicy z aparatem ?

Jak ogólnie przedstawia się tam obraz miejscowych ?

Czy naprawdę tak się tam ciężko żyje,że codziennie do Grecji dobijają pełne łodzie z tamtejszą ludnością ,legalnie bądź nielegalnie walcząc by tylko dostać się do UE ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie irytuje cię czasami infantylność niektórych graczy? Ich pisownia, stylistyka i te de i te pe e te cera ;p

Dlaczego TYLKO graczy? Czasem razi mnie infantylnosc LUDZI...

Próbujesz z żoną czasem gadać o grach komputerowych?

Jej to nie kreci. Ostatnio sobie patrzyla jak gram w Alana Wake'a i nawet byla zainteresowana...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dwa najbardziej niedocenione zespoły świata to "Bugie" i "Emerson, Lake & Palmer".

"Emersoni", to zespół, który swoją muzyką niejako wyprzedzał epokę. To były bardzo eksperymentalne brzmienia i pewnie dlatego nie zdobyły aż takiego rozgłosu i popularności.

Do tej Twojej grupy niedocenionych zespołów dorzuciłbym jeszcze Wishbone Ash.

Panowie, niedocenionych zespolow sa tysiace. Np. ostatnio odkrylem progrockowa Clepsydra ze Szwajcarii. Istnieli ponad 20 lat (!) i nie mogli sie przebic do swiadomosci szerszej widowni, choc grali naprawde dobra muzyke. ELP i WA osiagnely swiatowa slawe (choc byc moze nie taka, na jaka zaslugiwaly) wiec ciezko mowic o niedocenieniu... BTW: jak o ELP mowa to polecam koncertowa wersje "Obrazkow z wystawy" Musorgskiego (czyli "Pictures at an Exibition") ze slynnym momemtem, w ktorym Keith Emerson demoluje na scenie organy Hammonda, zeby wydobyc z nich sprzezenie oddaja skrzypienie Zlotej Bramy Kijowskiej. Czad.

To twój pierwszy kot?

Nie.

czemu nie recenzujesz prawie w ogóle gier?Nie chcesz, nie masz czasu czy "Góra" decyduję że nie będziesz tego robił?

A czy kazdy musi recenzowac gry? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pozwól, że przytoczę Twój cytat:

bo uważam, że prawdziwy gracz to nie jest ten co ogranicza się tylko do jednej platformy

Rozumiem, że pisałeś tu o konsolach.

Póki co mało kto w Polsce dysponuje dodatkową konsolą. Czyli nawet ci, którzy grają od dawna ale z jedak z jakiegoś powodu nie mają/nie chca mieć konsoli nie są prawdziwymi graczami?

Czy Twoim zdaniem ktoś kto po prostu nie ma pieniędzy i czasu na drugą platformę poza PC i nie odpowiada mu nieprecyzyjny kontroler, nie chce uproszczonych i casualowych gier nie jest prawdziwym graczem?

2. Wybacz jeśli było. Czy naprawdę w państwach afrykańskich panuje taka nędza jak to się przedstawia w mediach, czy moze jest to zniekształcony obraz tamtejszego świata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się podoba Alan Wake? IMO jest strasznie klimatyczną grą.

No jest, choc akurat wczoraj mnie wkurzyl, bo gralem w etap 3, gdzie jest to wszystko, czego w grach nie lubie - a to skakanie po natychmiast zalamujacych sie planszach, a to uruchamianie generatora metoda "kopnij, dobiegnij do reflektora, wroc do generatora, kopnij, wroc do reflektora, wroc do generatora, kopnij". Tzn. nastawiam sie na klimat w takiej grze, a nie w sumie trywialne gierki zrecznosciowe, no ale mam nadzieje, ze to tylko tak przez chwile i wroci gesty klimat poprzednich etapow.

Czym karmisz kota? Whiskasy czy jakieś przygotowane w domku jedzonko?

Specjalistyczna karma weterynaryjna, bo kot ma pewne problemy z piaskiem w moczu i winien trzymac diete. No ale zawsze cos tam wysepi dodatkowo - jak nie mieso, to np. salata, (tak!) ktora uwielbia zrec.

Póki co mało kto w Polsce dysponuje dodatkową konsolą.

Oj, mylisz sie troszke. :)

Czyli nawet ci, którzy grają od dawna ale z jedak z jakiegoś powodu nie mają/nie chca mieć konsoli nie są prawdziwymi graczami?

WIdzisz, ja nie mialem konsoli a interesowalem sie grami na konsole, bylem z nimi w miare na biezaco - i chyba o to chodzi, a nie "jestem PC-towcem, nie chce NIC wiedziec o grach na konsole, TRALALALALALALALA (by zagluszyc proby przekonania go, ze jednak powinien sie orientowac).

2. Wybacz jeśli było. Czy naprawdę w państwach afrykańskich panuje taka nędza jak to się przedstawia w mediach, czy moze jest to zniekształcony obraz tamtejszego świata.

Bylem w Kenii, w jednym z bogatszych krajow Afryki i widzialem OGROMNE kontrasty - wille wielkosci dworca kolejowego w srednim miescie otoczone plotem i drutem kolczastym, a niewiele dalej budy zbudowane z wszystkiego, co sie nawinie, w ktorych tez zyja ludzie. Wydaje mi sie, ze my nawet nie ogarniamy poziomu biedy, jaka panuje w Afryce. To jak kiedys zapytano bogatego amerykanskiego dzieciaka na czym polega prawdziwa bieda. Gosc sie zastanowil i odparl "gdy trzeba samemu myc swoj samochod i oszczedzac na benzyne".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko konsola? Będziesz grał jeszcze na PC, czy Xbox tak Ci spodobał, że zdominował twoje granie? :wink:

Bede gral na wszystkim, na czym bedzie cos fajnego. A do FPSow to poki co wcale konsoli nie widze, podobnie jak do strategii. Na konsolkach potne se w mordobijki oraz w gry, ktorych na PC jeszcze nie ma albo w ogole nie bedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając kota lubisz psy? Bo wiesz, niektóre z moich sąsiadek (i ich mężów) mają koty, a do psów to się nawet nie zbliżą.

Widziałem, że wg. ciebie najlepszym pełniakiem było KB. Szczerze mówiąc mam wersję premierową, wiec nawet tej z CDA nie zainstalowałem, ale gra świetna. Jest możliwość zobaczenia Księżniczki albo Nowych Światów na płytce?

Gratuluję wybrania Xboxa (dzisiaj dopiero kupiłem CDA, więc czuję się upoważniony do tego). Na jaką grę najbardziej czekasz?

I teraz: jaki jest wg. ciebie najlepszy gitarzysta, basista, perkusista i wokalista na świecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając kota lubisz psy? Bo wiesz, niektóre z moich sąsiadek (i ich mężów) mają koty, a do psów to się nawet nie zbliżą.

Lubie psy ale uwielbiam koty. :)

I teraz: jaki jest wg. ciebie najlepszy gitarzysta, basista, perkusista i wokalista na świecie?

ILE RAZY MAM MOWIC, ZE NIGDY NIE ROBIE SOBIE TAKICH BEZSENSOWNYCH RANKINGOW? :wallbash: Niby jak mozna np. porownywac np. Freddiego Mercurego z powiedzmy Tori Amos, na litosc boska...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile darmowych egzemplarzy gier w formie prezentów od dystrybutorów trafia na Twoją półeczkę?

Nie licze, ale niewiele - jak sa jakies gratisy, to je przeznaczamy na prezenty dla czytelnikow w ramach rozmaitych konkuresow itd. itp. Stac mnie by kupic sobie te gry, ktore chce miec - a tych, ktorych nie chce miec, to i tak nie potrzebuje miec, :)

Interesuje Cię, lubisz, uwielbiasz serial Polsatu "Świat według Kipeskich" ?

Szczerze mowiac - nie cierpie, dla mnie jest to zalosna podrobka "Swiata wedle Bundych", a dialogi z obowiazkowym smiechem z tasmy na koncu KAZDEJ wypowiedzi dowolnego aktora.... szkoda gadac. I prosze mnie nie przekonywac, ze to dobry film - czynilem pare podejsc i za kazdym razem utwierdzalem sie w przekonaniu, ze dla mnie to jest zupelnie niestrawne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mama pytanie o dział "Na Luzie". Jeżeli ktoś wam wysłał jakiś screenshot z gry (dobrego !) lecz za późno, to czy będzie on sprawdzany i dodawany w np.: kolejnym numerze CD-Action ? Tak samo jeżeli chodzi o list, wysłał ktoś list a tu się okazało że już macie wszystkie wybrane, to będzie taki list sprawdzany jeszcze raz przy kolejnym dziale AR w kolejnym CD-Action ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie dwa pytania:

1. Pewnego razu przeglądając CDA postanowiłem popatrzeć na stopkę redakcyjną, znam twe prawdziwe nazwisko ale nie ujawnię go przez wzgląd na twą prywatność otóż spodziewałem się zobaczyć to nazwisko ale go tam nie było było natomiast w stopce wydawnictwa bauer. Odszedłeś z redakcji ?

2. Nie wiem czy wiesz ale twoje zdjęcie jest na http://nonsensopedia.wikia.com/. Zdjęcie twoje lub Macabry (nie moge rozróżnić) + głowa kogoś w tle.

Uprzejmie informujący,

podpis masz z boku !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...