Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Witaj Smugglerze po urlopie. Ja mam do ciebie pytanie w kwesti Smugglerkow. Podobno laureaci mieli dostać jakiś drobny upominek i ktoś się miał do nas zgłosić po dane osobiste. Dość sporo czasu minęło i nie było jeszcze nic w tej kwesti ruszane. Podobno jesteś odpowiedzialny za różne nagrody i chciałbym wiedzieć co dalej. Mam dalej czekać czy po prostu nagród nie ma i nie będzie?

Edytowano przez Dariusxq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ? propos Afryki, czytałeś może "Jądro ciemności"? Jeśli tak to chciałbym poznać twoją opinię na temat tego opowiadania.

Jasne, dawno temu. Mocne, przygnebiajace, pozostaje jak ciern w czlowieku.

Ja do tajnego przekazu aktualneo numeru: X360 czy PS3? :tongue:

Xbox, jakos zawsze to prawie PC :P

Witaj Smugglerze po urlopie. Ja mam do ciebie pytanie w kwesti Smugglerkow. Podobno laureaci mieli dostać jakiś drobny upominek i ktoś się miał do nas zgłosić po dane osobiste. Dość sporo czasu minęło i nie było jeszcze nic w tej kwesti ruszane. Podobno jesteś odpowiedzialny za różne nagrody i chciałbym wiedzieć co dalej. Mam dalej czekać czy po prostu nagród nie ma i nie będzie?

Z przykroscia mowie, ze kompletnie nic nie wiem na ten temat :(. Zwroc sie do ktoregos z organizatorow celem wyjasnienia, skoro obiecano to obietnicy wypada dotrzymac. Dla mnie to o tyle przykrzejsze, ze poniekad wlasna ksywka firmuje owa inicjatywe, wiec tez po powrocie do pracy zazadam wyjasnien...

Ave Smugglerze!

Znam twoje gusta muzyczne, czytałem także FAQ. Mimo wszystko muszę się spytać o ulubioną płytę Floydów... Preferujesz ostrzejsze brzmienie progresywnego rock'a, takie jak w np. Dark Side of the Moon czy Wish you were here (Hah ta płyta to prawdziwy majstersztyk! Łączy melancholijne ballady ze świetnym pierd****ęciem hard rocka/veavy metallu) czy może kompozycje typowo "Watersowskie" jak "The Wall" i "The Final Cut". A może w ogóle Syda Barreta i jego psychodeliczny świat "Arnold Layn'a"?? ;)

Hahah ogólnie cieszę się, że moje gusta muzyczne są podobne do twoich, mimo, że dla wiekszości moich rówieśników to zgrzybiałe dinozaury... jesteś autorytetem dla wielu młodych ludzi w moim wieku (16 latka z XII LO we Wrocku), którzy starają się w przeróżny sposób ciebie naśladować (Mniejsza o to jak im to wychodzi ;)).

Pozdrawiam Cię (redakcje również, szczególnie Cormaca, którego pierwszą ulubioną płytą, tak jak u mnie było "Dark Side...") i może zobacyzmy sie w Kwietniu w Łodzi na Watersie :D

Nie mam czegos takiego, jak "ulubiona plyta Floydow". Czasem przez dwa tygodnie katuje "Atom Heart Mother" by pozniej przez pol roku w ogole nie wracac do niej a w zamian nucic "Shine on youcrazy diamond" albo "Comfortably Numb" przez miesiac.

Odloty Syda Barreta - tak gdzies w okolicy 1982 racjowaly mnie mocno, dzis wydaja mi sie takie juz troszke... archaiczne...

No a DSotM jest oczywiscie poza wszelka konkurencja, ale znam te plyte tak na pamiec, ze nie musze jej sluchac, po prostu odtwarzam sobie w glowie od dowolnego miejsca. :)

Co myślisz o "Bastionie" Kinga ?

Ciagle to samo, co o nim myslalem przy kolejnych pytaniach o to... :/

W skrocie - okrutnie przegadane ale ma MOC.

Co sądzisz o planach wydania przez ASa nowej ksiązki (zbioru opowiadan?) o Wiedzminie? Spieprzy jak Zmiję?

Pierwsze slysze :ohmy:

Mam tylko nadzieje, ze Sapkowski tego nie spieprzy, bo ostatnio jego literack forma okrutnie zdolowala. Pamietam tez, ze kiedys strasznie sie zaklinal, iz "nigdy wiecej" o wiedzminie nic nie napisze. Zatem sa dwie mozliwosci: brak mu kasy, ale widzac, ze tylko wiedzmin mu ladnie wychodzi, schowal dume do kieszeni i robi to, co naprawde potrafi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam tez, ze kiedys strasznie sie zaklinal, iz "nigdy wiecej" o wiedzminie nic nie napisze. Zatem sa dwie mozliwosci: brak mu kasy, ale widzac, ze tylko wiedzmin mu ladnie wychodzi, schowal dume do kieszeni i robi to, co naprawde potrafi.

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mówił, że nie planuje pisania niczego w świecie wiedźmińskim w "dadzącej się przewidzieć przyszłości", a nie, że nic więcej w tych klimatach nie napisze.

Czy w następnym numerze uraczysz nas na płytce zdjęciami z urlopu (nawiasem mówiąc: co tak krótko?).

PS Ale nadawałeś tym dzieciaczkom ze zdjęcia słodyczy. :aniolek:

PSII Gratuluję tego osiołka, wyglądającego zza drzwi, na fotce z tego numeru. Słodziutkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugler - sama wpadłem na ciekawy pomysł , a dotycz stworzenia forum o CDA , w którym mógłbym zamieścić dział Action Redakcion , w którym przepisałbym z gazety , ponieważ jest wiele osób które czytają tylko AR !!! i stąd mam kilka pytań :

1. Czy jest to zgodne z prawem ???? W końcu chyba bym żadnych praw autorskich nie łamał

2. Czy wysłałeś smsa o treści milion na 7420 ????

3. Czy porwało cie UFO ??

4. Czy prace redaktora CDA dostałeś po znajomości czy dzięki swojemu wykształceniu

5. Czy w Afryce oglądałeś piramidy ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, jak miło Cię znów widzieć na forum. Nudno bez Ciebie było. Przechodząc do pytania: jak długo dokładnie byłeś w Arfyce? Czy zdjęcia z pobytu na Czarnym Lądzie znajdą się na coverku następnego CDA? Chciałbym zobaczyć jakąś relację z Twojego pobytu w Afryce, może w Action Magu?... Wiem, wiem, to był "tylko" urlop, a CDA to nie "Przyjaciółka"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówił, że nie planuje pisania niczego w świecie wiedźmińskim w "dadzącej się przewidzieć przyszłości", a nie, że nic więcej w tych klimatach nie napisze.

Jak zwal, tak zwal, twierdzil, ze Wiedzmin jest zakonczony i koniec, jak go CDP chcial namowic, zeby do Witchera napisal specjalnie chocby krotkie opowiadanko to sie rekami i nogami zaparl, ze ni #@$^& bo on juz z nim skonczyl raz na zawsze. A tu dziwne...

Czy w następnym numerze uraczysz nas na płytce zdjęciami z urlopu (nawiasem mówiąc: co tak krótko?).

Raczej nie w nastepnym, ale w kolejnym?

PS Ale nadawałeś tym dzieciaczkom ze zdjęcia słodyczy. :aniolek:

To nie ja. Nie jestem zwolennikiem takich zachowan - jakos mi to pachnie "bialy czlowiek byc dobry i dac Murzyna mnostwa niam-niam".

Przeszedłeś już Fable 2?

Tak.

Jakie zakończenie wybrałeś?

Kazde po kolei...

:wink:

Czy gra na Xboxie w internecie?

Nie, jestem zdecydowanie singlem, jesli idzie o granie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, jak miło Cię znów widzieć na forum. Nudno bez Ciebie było. Przechodząc do pytania: jak długo dokładnie byłeś w Arfyce? Czy zdjęcia z pobytu na Czarnym Lądzie znajdą się na coverku następnego CDA? Chciałbym zobaczyć jakąś relację z Twojego pobytu w Afryce, może w Action Magu?... Wiem, wiem, to był "tylko" urlop, a CDA to nie "Przyjaciółka"...

Z 10 dni by wyszlo moze... Relacje z Afryki moze i napisze, choc nie wiem czy do Action Maga, moze ja wrzuce do FotoSmugglera?

Mam problem z ustawieniem zdjęcia osobistego na profilu. Do kogo mam się zwrócić?

WIem do kogo masz sie nie zwrocic - do mnie.

Czytałeś, lub oglądałeś Władcę Pierścieni? Jak tak to która część najbardziej ci się podobała? :laugh:

:wallbash:

Smugler - sama wpadłem na ciekawy pomysł , a dotycz stworzenia forum o CDA , w którym mógłbym zamieścić dział Action Redakcion , w którym przepisałbym z gazety , ponieważ jest wiele osób które czytają tylko AR !!! i stąd mam kilka pytań :

1. Czy jest to zgodne z prawem ???? W końcu chyba bym żadnych praw autorskich nie łamał

Po pierwsze, @##$%^, to nie jest gazeta. Po drugie nie jest to zgodne z prawem.

2. Czy wysłałeś smsa o treści milion na 7420 ????

3. Czy porwało cie UFO ??

4. Czy prace redaktora CDA dostałeś po znajomości czy dzięki swojemu wykształceniu

5. Czy w Afryce oglądałeś piramidy ??

Czy moglbys w koncu przestac zadawac pytania, ktore uwlaczaja kazdemu, kto ma iQ powyzej 90? :rozpacz:

:rozpacz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1

Po pierwsze, @##$%^, to nie jest gazeta

No i po co od razu te nerwy , trzeba uspokoić się , porozmawiać

2.

Ok koniec głupich pytań , teraz spróbuje już mówić poważnie

3.

Widziałem ostatnio jak w pewnym zdaniu twierdzisz , że czytanie książek dobrze wpływa na pisanie dobrych recenzji i dobre budowanie zdań , jednak czy to aby na pewno jest prawda ????? mam wątpliwości

4.

Czy Action Redakcion i FotoSmuggler to jedyne działy , którym się zajmujesz , bo to trochę za mało a zarabiasz prawdopodobnie tyle co inni redaktorzy , którzy męczą się nad recenzjami gier :geek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś już w Alana Wake?

Jeszcze nie, ale czeka.

W jakie gry konsolowe się ostatnio zaopatrzyłeś?

Ostatnio bylem na urlopie...

Czy masz notebooka/netbooka?

tak

Witam,

Czytałeś jakąś powieść Stanisława Lema? Jeśli tak, to jaką? Warto przeczytać?

To jakbys zapytak ksiedza, czy zna jakis pacierz... :wallbash: ja jestem WIELKIM fanem Lema. A napisal tego tyle i w roznych konwencjach, ze naprawde kazdy cos dla siebie znajdzie.

Jesli lubisz groteske - poczytaj Dzienniki Gwiazdne, jak moralitety - Bajki Robotow. Jak space opere - minipowiesc "Niezwyciezony", jak kryminaly - to "Katar" itd. itp.

3.

Widziałem ostatnio jak w pewnym zdaniu twierdzisz , że czytanie książek dobrze wpływa na pisanie dobrych recenzji i dobre budowanie zdań , jednak czy to aby na pewno jest prawda ????? mam wątpliwości

Jedyna i absolutna prawda.

Czy Action Redakcion i FotoSmuggler to jedyne działy , którym się zajmujesz , bo to trochę za mało a zarabiasz prawdopodobnie tyle co inni redaktorzy , którzy męczą się nad recenzjami gier :geek:

Jeszcze jest Na Luzie :P i pare takich roznych rzeczy, ktorych w pismie nie widac, ale ktore zrobic trzeba. Cos jak smar na trybach czy olej w silniku - nie widac, ze sa, ale wiesz co bedzie jak tego nie bedzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Smuggler to coraz bardziej postępowy człowiek ;) . Najpierw założył sobie internet, chociaż jeszcze parę lat temu bronił się przed tym jak mógł mówiąc, że neta nie chce mieć z kilku powodów. Teraz kupno konsoli, chociaż pamiętał, że jeszcz nie tak dawno przy recenzji gry Alan Wake mówił, że i tak nie zakupi konsoli.

Ja mam teraz takie pytanie - kiedy zajmiesz się grajmi MMO? Konkretnie kiedy będziesz w nie grał w wolnym czasie lub na potrzeby recenzji?

Edytowano przez goliat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Smuggler to coraz bardziej postępowy człowiek ;) . Najpierw założył sobie internet, chociaż jeszcze parę lat temu bronił się przed tym jak mógł mówiąc, że neta nie chce mieć z kilku powodów. Teraz kupno konsoli, chociaż pamiętał, że jeszcz nie tak dawno przy recenzji gry Alan Wake mówił, że i tak nie zakupi konsoli.

Ja mam teraz takie pytanie - kiedy zajmiesz się grajmi MMO? Konkretnie kiedy będziesz w nie grał w wolnym czasie lub na potrzeby recenzji?

Nie wiem czy mam tyle wolnego czasu na granie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest Na Luzie :P i pare takich roznych rzeczy, ktorych w pismie nie widac, ale ktore zrobic trzeba. Cos jak smar na trybach czy olej w silniku - nie widac, ze sa, ale wiesz co bedzie jak tego nie bedzie?

Dobrze nie będzie :happy: bo w końcu braki byście musieli wypełnić dodatkowymi stronami AR pfuu ale nie tak na serio jak by się dobrze skupić to zauważyć można :laugh:

To jakbys zapytak ksiedza, czy zna jakis pacierz... :wallbash: ja jestem WIELKIM fanem Lema. A napisal tego tyle i w roznych konwencjach, ze naprawde kazdy cos dla siebie znajdzie.

Jesli lubisz groteske - poczytaj Dzienniki Gwiazdne, jak moralitety - Bajki Robotow. Jak space opere - minipowiesc "Niezwyciezony", jak kryminaly - to "Katar" itd. itp.

Oto i nastał ten dzień w którym Smuggler po raz pierwszy zrobił błąd ortograficzny !!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odloty Syda Barreta - tak gdzies w okolicy 1982 racjowaly mnie mocno, dzis wydaja mi sie takie juz troszke... archaiczne...

Uwielbiam Floydów za Barretta i jego solowe nagrania (choć bliżej mi do tego co nagrał z PF), właśnie za tą archaiczność.

Jak już jestem przy muzyce.

Znasz King Crimson (szczególnie debiut) i Arzachel?

Arzachel według mnie wydał jedną z lepszych płyt z pogranicza progresywnego i psychodelicznego rocka, a jakoś szczególnie znany nie jest (albo tylko mi się tak wydaję).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, które już kiedyś zadawałem, ale zniknęło w odmętach forum i odpowiedź na nie najpewniej nie padła.

Być może na to pytanie już padła odpowiedź, ale na forum jej nie widzę i nie przypominam sobie, by pojawiła się w AR, no ale od początku. Sprawa dotyczy gumowego kurczaka, a ściślej mówiąc jego pochodzenia. Pamiętam, jak kiedyś w AR jakiś czytelnik pytał, czy owy gumowy kurczak ma związek z "Monty Python-em", Smuggler odpowiedział, że nie ale jest blisko. Ostatnio przeglądałem sobie stare komiksy z Garfieldem, a tam gumowy kurczak, więc moje pytanie, czy owy przedstawiciel drobiu ma związek z Garfieldem?

I jeszcze kilka pytań muzycznych.

Pierwsza seria dotyczy Twojego ostatniego urlopu. Co myślisz o afrykańskiej muzyce etnicznej oraz eksperymentach, w których miesza się ją z innymi gatunkami? Jeśli słyszałeś płytę Triptic grupy Sweet Noise, to co myślisz o tym eksperymencie (bo chyba tak należy tą płytę nazwać)?

Z innej mańki. Nie wiem, może to pytanie już było, ale je przegapiłem. Jeśli tak jest, to przepraszam.

Wiele utworów Pink Floyd doczekało się swoich coverów. Przeważnie nie dorastają one do pięt oryginalnym wykonaniom, ale można znaleźć perełki. Czy jakiś cover urzekł Cię może jakoś szczególnie? Jeśli tak, to jaki?

Oto i nastał ten dzień w którym Smuggler po raz pierwszy zrobił błąd ortograficzny !!!!

To akurat zdecydowanie nie jest ort, tylko literówka. Postaraj się bardziej, to może znajdziesz jakiś błąd u Smugglera. Poza tym popracuj nad interpunkcją, bo przecinki to po coś wymyślili. A tak przy okazji pomnij te słowa:

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...