Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

X360 bliższy ideologicznie? :P

A poza ideologią M$ - o wyborze zadecydowały exclusive'y (Fable? Alan Wake? Forza?), czy może fakt, że niektóre multiplatformowe tytuły działają lepiej na tej konsoli (tak, mówię o tobie, droga Bayonetto...)? Czy może, bo ja wiem, wygląd?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X360 bliższy ideologicznie? :P

A poza ideologią M$ - o wyborze zadecydowały exclusive'y (Fable? Alan Wake? Forza?), czy może fakt, że niektóre multiplatformowe tytuły działają lepiej na tej konsoli (tak, mówię o tobie, droga Bayonetto...)? Czy może, bo ja wiem, wygląd?

Dla mnie jedyna przewaga PS3 nad X360 byl a) "blurej" co zlewam :) i b) Heavy Rain. A 400 zl wiecej za to, ze moge pograc w HR to kiepski interes. :)

Jestem w szoku. Czy zaznajomisz się w najbliższym czasie z grami typu Fable 2, Alan Wake (exclusivami) ?

Exactly. Tudziez RDR i GW2.

Wersję 4GB czy 250GB?

250

Będziesz grał na LIVE?

Smiem watpic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 400 zl wiecej za to, ze moge pograc w HR to kiepski interes.

A?! A God of War 1,2,3? A Uncharted 1,2,3? A Killzone 2,3? Przecież jedyny fajny ex na iksa to Gears of War 2! W co ty będziesz grał na tym złomku?

Za ten post powinieneś dostać warna fanboyu. Będzie grał w Fable 2/3 Forze 3/4 Alana Wake 1/2 Gears of War 2/3 i duuuuuużo świetnych, lepiej wyglądających gier multiplatformowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ten post powinieneś dostać warna fanboyu. Będzie grał w Fable 2/3 Forze 3/4 Alana Wake 1/2 Gears of War 2/3 i duuuuuużo świetnych, lepiej wyglądających gier multiplatformowych.

Niby za co powinien dostać warna? I szczerze mówiąc to Twój post nie wygląda mniej fanbojsko... A tutaj nie ma co ukrywać - złote czasy exclusive'ów na X360 już minęły i teraz to PS3 jest na prowadzeniu (pomimo słabawego początku pobytu na rynku europejskim i amerykańskim). No i te lepiej wyglądające gry multiplatformowe - nie powiedziałbym...

PS Ja nie posiadam żadnej konsoli, nie planuję jakiejkolwiek kupować i ogólnie rzecz biorąc za konsolami nie przepadam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no, panowie, spokoj mi tu byc.

Wzialem X360, bo tak chcialem i koniec, nie ma co sie klocic.

W co bede gral? W te gry, w ktore chcialem zagrac, a ich na PC albo w ogole nie bedzie (Fable 2, RDR, MMA) albo beda z poslizgiem (AC: Brotherhood).

Z "ekluziow" na PS3 kreci mnie tylko Heavy Rain i jak bede chcial w niego pograc, to sobie konsolke pozycze.

Konsole sobie kupilem tak naprawde po to, ze jak bede mial 30 minut czasu przed TV, to odpalam, pogram, wylacze i juz, nie musze isc do drugiego pokoju, startowac PC itd. itp.

No i poniekad z powodow zawodowych, bo wypada jednak troche pograc i w takie gry.

Zamiast sie klocic, to sie szykujcie do imprez sylwestrowych.

PS Ja nie posiadam żadnej konsoli, nie planuję jakiejkolwiek kupować i ogólnie rzecz biorąc za konsolami nie przepadam.

Tez tak mialem ale mi przeszlo :P

Ps, Na goraco pierwsze wrazenia

1. Fajnie jest wlozyc gre i po 5-10 sekundach juz grac.

2. Granie w FPSy na konsole - koszmar! (Chyba, ze przywykne do sterowania...)

3. 46" po HDMI robi wrazenie.

4. Fable II niezle sie zapowiada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Granie w FPSy na konsole - koszmar! (Chyba, ze przywykne do sterowania...)

Jak się przyzwyczaisz to za żadne skarby nie będziesz chciał wrócić do myszki (dla mnie fpp na pc to koszmar-na konsolach no problem).

Gdzie i-jeśli można wiedzieć- z kim spędzasz sylwka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że tak jest przy każdej serii, niezależnie czy mówimy o serialu (House), o kreskówce czy o komiksie (Garfield). Z czasem producenci idą na łatwiznę i puszczają buble, tylko żeby trzepać kasę.

Polecam zapoznać się z takimi serialami jak Dexter, 24 godziny czy Californication, to może zmienisz zdanie.

Smuggler, oglądałeś może któryś z wyżej wymienionych seriali? Pamiętam twój felieton o 24 Godziny i tak się zastanawiam, obejrzałeś w końcu czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro stales sie juz dumnym i szczesliwym posiadaczem XBoxa 360, to czy zamiezasz sprawic sobie Kinecta? Powiem, ze bawilem sie tym dzisiaj i robi pozytywne wrazenie. cAlkiem fajnie sobie pograc np. w tenisa stolowego. Choc mam wrazenie, ze na dluzsza mete jest to poprostu substytut sportu dla rozleniwionych Amerykanow? Jakie jest Twoje zdanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apoznać się z takimi serialami jak Dexter, 24 godziny czy Californication, to może zmienisz zdanie.

Smuggler, oglądałeś może któryś z wyżej wymienionych seriali? Pamiętam twój felieton o 24 Godziny i tak się zastanawiam, obejrzałeś w końcu czy nie?

Nie, jakos mi juz minela "chcica" na 24 godziny - czasem tak mam, np. ogladalem Prison Break i w drugiej serii pod koniec nagle mi sie odechcialo (co okazalo sie dobrym pomyslem :)).

Skoro stales sie juz dumnym i szczesliwym posiadaczem XBoxa 360, to czy zamiezasz sprawic sobie Kinecta?

Watpie. W tenisa moge pograc w realu a machanie czyms przed monitorem... eeee tam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry, oprócz Fable 2, kupiłeś na dobry początek ?

No i te lepiej wyglądające gry multiplatformowe - nie powiedziałbym...

Edytowano przez Geexe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry, oprócz Fable 2, kupiłeś na dobry początek ?

No i te lepiej wyglądające gry multiplatformowe - nie powiedziałbym...

Mam jeszcze blackopsa i jakas mordobijatyke oraz zestaw FOrza Motorsport i Alan Wake, a pewnie wysepie cos od znajomych jeszcze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...