Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Witam! Chciałbym się Pana poradzić. Otóż bardzo lubię czytać książki o tematyce fantastycznej ( miecze ,smoki . magia itp. ) ale gdy ostatnio szukałem czegoś fajnego to nie wiedziałem co wybrać . Niewiele mam kasy i zazwyczaj jak chce kupić jakąś grę to najpierw sprawdzam na wielu forach czy wogule warto a potem zbieram kasę :D.Więc łatwo zrozumieć czemu nie kupuję książek na ślepo. Oczywiście mam wszystkie książki z wiedźminem ( z "Coś się kończy, coś zaczyna " włącznie ) i trylogie Tolkiena.( Ktoś tego nie czytał? !!!!). Elantris i Z mgły zrodzony Sandersona też mam (do kupna zachęciła mnie recenzja w cda ;p) Mógłby mi Pan coś polecić? ( Niby mają być tu pytania do Pana ale nie na takie rzeczy już Pan odpowiadał :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio cię pytałem o kociaki, fakt najlepiej na jedzienie:D bo one przychodzą pod drzwi jak są głodne, ale i tak ich do domu nie wpuszczę, bo są jeszcze dzikie.

Dziś zapytam Co z nimi lepiej zrobić, odadać czy niech sobie żyją właśnym losem, bo w ostanią sobotę, jeden zaginą malec, sądzieliśmy że ktos go zabrał, ale w niedziele akurat był :D gdzieś pewnie się schował.

Coz, ja mysle ze lepiej im bedzie w domu, kot moze miec inne zdanie... tym niemniej w domu pozyje dluzej i w lepszych warunkach.

Wczoraj wlazły do chałupy, bo zobaczyły, dla starszego białego kota michę, i sobie jadły potem brat zamnkną drzwi wchodząc spłoszył czarnego który uciekł pod drzwi (mam małego białego i czarnego z białymi łapkami) i zaczą miauczeć, mimo to nie chciaiło :D mu się mnie drapnąć, i dał się pogłaskać ale wciąśz miauczał, a biały wciąsz jadł, chociasz :D też chcaiło mu się uciec pod drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy widziałeś film Kroniki Ridicka ? Ja widziałem podobał mi się

Gratuluje.

2.Czy czytałeś książke Polowanie na Roomla ? ja tak i mi się podobała

Nadal gratuluje.

3.I ostatnie czy daj my nato jakby wybuchła wojna to byś poszedł walczyć za Ojczyzne no chyba że byś zmienił strone ? Jak byś się pytał czy ja bym walczył. Musiałbym czy chciałbym czy nie bo już jestem w armii

Jeszcze bardziej gratuluje.

Witam! Chciałbym się Pana poradzić. Otóż bardzo lubię czytać książki o tematyce fantastycznej ( miecze ,smoki . magia itp. ) ale gdy ostatnio szukałem czegoś fajnego to nie wiedziałem co wybrać . Niewiele mam kasy i zazwyczaj jak chce kupić jakąś grę to najpierw sprawdzam na wielu forach czy wogule warto a potem zbieram kasę :D.Więc łatwo zrozumieć czemu nie kupuję książek na ślepo. Oczywiście mam wszystkie książki z wiedźminem ( z "Coś się kończy, coś zaczyna " włącznie ) i trylogie Tolkiena.( Ktoś tego nie czytał? !!!!). Elantris i Z mgły zrodzony Sandersona też mam (do kupna zachęciła mnie recenzja w cda ;p) Mógłby mi Pan coś polecić? ( Niby mają być tu pytania do Pana ale nie na takie rzeczy już Pan odpowiadał :P )

Nie przepadam za fantasy, nie jestem w temacie....

Jaki aktualnie telefon/y posiadasz? :P

Komorkowy i stacjonarny

Ulubiony klub piłkarski?

<<<KS Korupcja Zgierz

RPG czy jRPG?

>>> RPG

Słodka blondynka czy Gorąca brunetka?

>>>Whatever...

bash czy kretyn?

>>>Jeden pies... i tak posty sie dubluja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tak ciekawi.... czy granie w gry sprawia ci/wam jeszcze przyjemność, czy może grasz bo musisz ?

jeszcze jedno.... wiem umiem czytać. Nie odpowiadasz na pytania w stylu "jakiej muzy słuchasz" ale proszę podpowiedz mi ostatni raz.

Domyślam się że metalu nie słuchasz, przy popie też cię osobiście nie widzę. Może muzyka elektryczna ? ( miłość mojego ojca )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za gratulacje wiem to jest trudny wyczyn .

Pozdrowienia !

Zaprawde, celnie rozszyfrowales moje intencje :cool:

mnie tak ciekawi.... czy granie w gry sprawia ci/wam jeszcze przyjemność, czy może grasz bo musisz ?

>>>Nadal lubie

jeszcze jedno.... wiem umiem czytać. Nie odpowiadasz na pytania w stylu "jakiej muzy słuchasz" ale proszę podpowiedz mi ostatni raz.

Domyślam się że metalu nie słuchasz, przy popie też cię osobiście nie widzę. Może muzyka elektryczna ? ( miłość mojego ojca )

FAQ. Muzyka ELEKTRYCZNA? E, lepsza jest na pare. :) Ale elektroniczna, i owszem, bardzo lubie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprawde zgadzam się z tobą .

Ale nadal mam do ciebie pytania może odpowiesz

1.?? ???? ??? ???, ?????, ? ??? ?? ?????", - ????????? ?? ?????

2.czy grasz w cod 2 albo cod 5.

3.czy podobaja ci się moje pytania.

4.Czytałeś ostatnio Newsweek .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupujesz sobie nowego iPhone?a 3GS ?

A po ch... mnie iPhone?! To jest minikomputerek z funkcja dzwonienia, a ja jestem zwolennikiem specjalizacji - telefon ma dzwonic, player mp3 grac, a aparat focic...

Czy zbierasz punkty na www.zapunktowani.pl ?

>>A co to w ogole jest?

Ile czasu poświęcasz na granie w ciągu dnia ?

>>>czasem nic, czasem 10 godzin.

Czy jesteś egologiczny tzn czy segregujesz śmieci ?

Nie, jestem ekoista i nie sortuje ;) [no dobra, szklo i plastik wywalam do odpowiednich pojemnikow]

Zaprawde zgadzam się z tobą .

Ale nadal mam do ciebie pytania może odpowiesz

1.?? ???? ??? ???, ?????, ? ??? ?? ?????", - ????????? ?? ?????

<<<To dla mnie mala Kafka na zamku :)

2.czy grasz w cod 2 albo cod 5.

>>>Owszem

3.czy podobaja ci się moje pytania.

>>>jakie to ma znaczenie?

4.Czytałeś ostatnio Newsweek .

>>>Wole Polityke.

Lubisz wkurzać innych bo ja tak

To idz trzepac dywany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o muzyce klasycznej (Grieg, Bach, Beethoven, Czajkowski, Ravel, Strauss)? Bardziej cię denerwuje niż zachwyca, czy po prostu jest, ale mało Cię to obchodzi?

Przy okazji, ciekaw jestem twych poglądów w sprawie opery. Dzięki Bizetowi, Berliozowi, Mascagniemu, Belliniemu, Donizettiemu i całej reszcie (plus ci na górze, którzy oper nie tworzyli lub nie są one tak sławne jak reszta ich dorobku artystycznego) zdobyłem opinię klasowego schizola, co swoją drogą mi odpowiada, a jak oni wpłynęli na Ciebie (lub tego NIE zrobili?)

Muzyke klasyczna cenie ale wybiorczo. Mam swoje ukochane utwory (a to Bolero Ravela, a to Peer Gynt Griega, a ot Obrazki z wystawy Musorgskiego itd.) ale np. Mozart jako calosc mnie nie powala. Bach tak samo. Opery jako takiej nie moge zniesc, nic nie poradze, o ile arie sa w porzadku to te mowiono-spiewane dialogi mnie dobijaja. Choc naturalnie muzyka z tej czy innej opery (Aida dla przykladu) dziala na mnie bardzo pozytywnie.

Osobiście nie polecałbym Monteverdiego ani Haendla (jeśli chodzi o opery, oczywiście). Zaś moja ulubiona klasyka (jako taka) to dla mnie preludia, toccaty, fugi i fantazje Bacha na organy (z tymi "fantazjami na organy" to nie tak, jak część zapewne pomyśli!). Poza tym Uwertura uroczysta "1812", Marsz słowiański, Bolero właśnie (tata mnie tym usypiał ;P) oraz często Bellini oraz Wagner.

Edytowano przez XMirarzX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Punkty z nakrętek od coca-coli wymienia się na nagrody na www.zapunktowani.pl

2. Dlaczego jesteś uprzedzony do Iphone ?

3. Co myślisz o tym że Nokia przestała wspierać platformę to grania N-Gage i zwolniła ludzi odpowiedzialnych za tworzenie gier na tę platformę ?

4. Czy lubisz arbuzy tak jak ja ?

5.Czy masz jakieś zwierzątko w domu?

Edytowano przez Pawsik20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, byłbym zapomniał, tak się zaaferowałem Twoją opinią na temat muzyki klasycznej i opery.

Czytałeś może "Boską komedię" Dantego Alighieri? Ja, prawdę mówiąc, niedawno przeszedłem przez Piekło i jestem teraz w Czyśćcu. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jako gracz (czytelnik niejednego forum, internauta...) spotykasz się czasem z dyskryminacją ze względu na wiek, płeć, narodowość itp?

Sam muszę przyznać że nie lubię grać z polakami, gdyż są mało tolerancyjni. Wiem że to dotyczy tylko części polskich graczy, ale wyrobiłem swoje zdanie na podstawie tego co widziałem, a nie tego jacy są inni. Mam paru znajomych amerykanów, niemców, norwegów i jednego szweda - nigdy nie spotkałem się z ich strony z jakimkolwiek przejawem dyskryminacji czy nawet wyzwisk. A gracze znad Wisły (po tym jak zginą od celnego strzału, lub mają inne poglądy niż ja) próbują powiększyć moją znajomość wulgaryzmów i słów obelżywych.

Czy jest to wynik wychowania i naszej mentalności, czy też poczucie anonimowości w sieci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

Nosisz koszulki wyrażające twoją orientację?

>>>Tak, mam na koszulce Kalasanty to homo. :/

TES czy Gothic?

>>>Wiedzmin.

Z którym z redakcji się najlepiej dogadujesz?

>>>Z soba.

A najmniej?

>>>Ze mna.

Czy uważasz że polska wygra Euro 2012?

>>>Tak, a potem zorganizujemy Mundial.

Sądzisz że Duke Nukem Forever wyjdzie?

>>>Jak wyjdzie to go zjedza...

1. Punkty z nakrętek od coca-coli wymienia się na nagrody na www.zapunktowani.pl

>>>Nie bawie sie w gadzeciarstwo

2. Dlaczego jesteś uprzedzony do Iphone ?

>>>Jestem urzpedzony do wszystkich urzadzen typu "wszystkowjednymsuperbajercoolmusisztomiecalboniebedzieszcool"

3. Co myślisz o tym że Nokia przestała wspierać platformę to grania N-Gage i zwolniła ludzi odpowiedzialnych za tworzenie gier na tę platformę ?

>>>>Mam to gdzies.

4. Czy lubisz arbuzy tak jak ja ?

<<<A skad mam wiedziec jak TY lubisz arbuzy?

5.Czy masz jakieś zwierzątko w domu?

>>>Rozumiem, ze jak 1000x mowilem, ze kota, to jeszcze nie dotarlo?

Czy jako gracz (czytelnik niejednego forum, internauta...) spotykasz się czasem z dyskryminacją ze względu na wiek, płeć, narodowość itp?

>>>Tak, w redakcji :D

Sam muszę przyznać że nie lubię grać z polakami, gdyż są mało tolerancyjni.

Czy jest to wynik wychowania i naszej mentalności, czy też poczucie anonimowości w sieci?

>>>Chamstwo u nas jest spore, a pozorna anonimowosc w sieci daje tchorzom odwage do bycia chamem. W realu by dostal w ryj po takim tekscie, w Necie kozaczy. Mialem takiego kolesia kiedys na pewnym forum, jaki to nie byl twardziel, tak mnie w koncy wk... ze zaproponowalem male spotkanie w plenerze, zeby wyjasnic sobie pewne sprawy jak dwaj faceci... i coz, gosciu zwatplil, powiedzial ze mi wybacza i sie bedzie za mnie modlil. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trenowałeś kiedyś jakąś sztukę walkę? (boks, muai thai, kickboxing, krev maga itp)

karate shotokan

Mam pytanko.

Czy czytałeś kiedyś jakieś książki o grach Blizzarda, a jeśli tak to która ci się najbardziej podobała?

A po co mialbym czytac ksiazki o grach Blizzarda? :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, mianowicie:

Czy mogę wykorzystać jedno ze zdjęc zamieszczonych w FotoSmugglerze w mojej pracy?

Oczywiście odpowiednia wzmianka, że to nie ja jestem autorem pracy się pojawi.

Zalezy do jakich celow?

Do celów niekomercyjnych, zwykła praca, a jedno ze zdjęć mi się szczególnie spodobało i myślę, że podkreśliłoby wyraz całości.

Nie zamierzam natomiast kryć tego, że to nie moje zdjęcia, ale mimo to wolę spytać o pozwolenie. Nie zamierzam Cię denrwować tym pytaniem - czytałem twój felieton dotyczący "podpisywania" się pod twoimi zdjęciami jakiegoś kolesia, ale po prostu chciałem dodać zdjęcia do mojej pracy.

Edytowano przez buddyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, mianowicie:

Czy mogę wykorzystać jedno ze zdjęc zamieszczonych w FotoSmugglerze w mojej pracy?

Oczywiście odpowiednia wzmianka, że to nie ja jestem autorem pracy się pojawi.

Zalezy do jakich celow?

Do celów niekomercyjnych, zwykła praca, a jedno ze zdjęć mi się szczególnie spodobało i myślę, że podkreśliłoby wyraz całości.

Nie zamierzam natomiast kryć tego, że to nie moje zdjęcia, ale mimo to wolę spytać o pozwolenie. Nie zamierzam Cię denrwować tym pytaniem - czytałem twój felieton dotyczący "podpisywania" się pod twoimi zdjęciami jakiegoś kolesia, ale po prostu chciałem dodać zdjęcia do mojej pracy.

Nie ma sprawy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...