Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Gość Paulie
Opisalem modele lustrzanek, jakie ew. moge polecic w drugiej czesci tekstu...

Pewnie, że opisałeś. Tylko coś mogło się zmienić od marca (zakładam, że w tym miesiącu to pisałeś), a na pewno z rynku zniknął Nikon D80. (:

Także, jak byłbyś łaskaw powiedzieć, co jest najlepsze w cenie około 2000zł (razem ze standardowym obiektywem), to byłbym bardzo kontent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma "najlepsze" one sa rozne... do roznych celow.

Canon 1000D

Alfa 200/300 (300 jesli chcesz miec Live View)

To chyba aktualnie najsensowniejsze cenowo sprzety.

Możesz polecić jakąś dobrą stronę z paskami z Garfieldem po polsku? Wchodziło się swego czasu na smola.kuzniki.net, ale strona padła :(

Nie moge, bo nie znam, wole angielskie wersje, gdyz sa duzo lepsze niz typowe polskie tlumaczenie typu "Kurwa, Odie mnie zajebal lazanie!" :/

Pomine juz kwestie praw autorskich...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania czy lubisz WW II

Jak mozna LUBIC WOJNE?! Pogielo?

I drugie czy lubisz serial Stawka Większa Niż Życie

ja bardzo lubie może troche naiwne ale był dobry

TEz z sentymentu lubie ogladac, sie na tym i Czterech pancernych wychowywalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada twój dzień w pracy? Przychodzisz rano niewyspany. Przed ekspresem do kawy juz kolejka potrzebujących. A jakiś głos (sumienie?) nieustannie powtarza "kawa, kawa, kawa". Allor w kolejce, krzyczysz: "screeny!" Jednego mniej po nektar bogów. Widzisz Ghosta i mówisz: "yyy, masz nowego Fritza na biurku". Ghost znika w czeluściach redakcji. Mac i Q odchodzą gdy usłyszą niewinne pytanie: "Podobno przesuneli nam deadline. To prawda?" Jeszcze tylko Gem. "To twój wniosek urlopowy jest na biurku Maca?". Gem okazuje się szybszy od dźwięku. W końcu przy ekspresie. Urządzenie zapewniające przetrwanie niestety zepsute...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odp mam jeszcze 2 pytania

1. Czy lubisz U2 ja bardzo lubie ten zespół

Lubie acz nie szaleje

2.Czy mógłbyś ocenic mój nowy wpis bardzo prosze

Ten tutaj, czy... zreszta i tak nie oceniam wpisow, to nie szkola...

Kiedy będzie zamieszczona zawartość nowego numeru CDA 8/09 ?

W piatek.

Czy zdarza ci się wypić piwo ? Preferujesz szczególnie jakaś konkretna markę ?

Piwo to ZUO! Ja tylko zrodlana wode i czasem, od wielkiego swieta, herbatke z cytryna :D

Jak wyglada twój dzień w pracy? Przychodzisz rano niewyspany. Przed ekspresem do kawy juz kolejka potrzebujących. A jakiś głos (sumienie?) nieustannie powtarza "kawa, kawa, kawa". Allor w kolejce, krzyczysz: "screeny!" Jednego mniej po nektar bogów. Widzisz Ghosta i mówisz: "yyy, masz nowego Fritza na biurku". Ghost znika w czeluściach redakcji. Mac i Q odchodzą gdy usłyszą niewinne pytanie: "Podobno przesuneli nam deadline. To prawda?" Jeszcze tylko Gem. "To twój wniosek urlopowy jest na biurku Maca?". Gem okazuje się szybszy od dźwięku. W końcu przy ekspresie. Urządzenie zapewniające przetrwanie niestety zepsute...

Dosc bliskie rzeczywistosci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś kobietą czy mężczyzną (a może obojniakiem)????????????

Tak czy siak nie jestem zainteresowany 12-letnim chlopczykiem :down:

Jaki masz model telefonu komórkowego ?

Dzialajacy,

Lubisz Gwiezdne wojny?

A jak tak to którą część najbardziej?

Lubie... Ktora najbardziej? nie wiem, najwiecej razy bylem na "Nowej Nadziei" ale to glownie dlatego, ze innych czesci jeszcze nie bylo :)

Ile masz znizki w vision express?

97%

1.Czy kiedykolwiek zdarzyła Ci się większa wpadka na łamach CDA?

Kazdemu cos sie czasem trafia.

2.Czy nie wkurzają Cię notorycznie, cały czas powtarzane pytania w AR?

>>>Wkurza mnie pytanie - notorycznie powracajace - czy mnie to nie wkurza....

3.Jak często skaczesz w bok? :P

<<<Gdy widze krowia kupe na wprost.

4.Czy naprawdę czujesz sentyment do szwedzkiego socjalizmu?

>>>Nie czuje ale chetnie bym w nim troche pozyl :)

Czy opłaca się w takiej cenie kupić ten aparat, stronę wcześniej polecałeś go komuś. Z góry dziękuję za pomoc.

Jasne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się tylko odnieśc do tożsamości Smugglera. Generalnie malo mnie ona obchodzi, bo z reguły jest tak, że te ciekawsze na piśmie osoby, na żywo wyglądają znacznie mniej atrakcyjnie od tego co sobie wyobrażamy. ALE oglądałem sobie filmiki na youtube i coś mi się rzucilo w oczy:

Oglądajcie od 84 sekundy. To nie jest filmik o Smugglerze, ale właściwie ucina wszystkie dyskusje na temat jego tożsamości :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co myślisz o tym że Motorola przestaje produkować telefony komórkowe i że jest w bardzo złej sytuacji ekonomicznej ?

>>>Szczerze? Wisi mi to totalnie.

2. Czy czyytałeś mój list który wysłałem przez e-mail?

>>>A czy dzisiaj oddychales?

3. Czy wolisz PC czy konsole ?

>>>Zapytaj Chinczyla czy woli ryz czy ziemniaki?

Jakby wolał konsole, to pracowałby w piśmie o konsolach, a nie o PC-tach, luuudzie... :confused:

Nawiązując do tego: Korzystasz czasem z konsol w kącikach relaksacyjnych, czy jesteś zatwardziałym PeCetowcem? :ermm:

Jestem zatwardzialym PC-towcem ale nie dlatego, ze mam cos do konsol, a tylko ze nie mam czasu na nich grac. Nawt na PC mam stosik zaleglych gier, a co dopiero konsole...

Kiedys chcialem kupic i pytalem w redakcji PS2 czy Xbox, to mi narobili takiej wody z mozgu, ze w sumie nic nie kupilem... i niech tak zostanie. Ale pograc w redakcji czy uznajomego - czemu nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy widziałeś film Kroniki Ridicka ? Ja widziałem podobał mi się

2.Czy czytałeś książke Polowanie na Roomla ? ja tak i mi się podobała

3.I ostatnie czy daj my nato jakby wybuchła wojna to byś poszedł walczyć za Ojczyzne no chyba że byś zmienił strone ? Jak byś się pytał czy ja bym walczył. Musiałbym czy chciałbym czy nie bo już jestem w armii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...