Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smuggler, grałeś w Brothers in Arms Hell's Highway? Jakie według Ciebie jest opina wobec tej gry? Bo jakoś mnie ciągnie do tej gry ,ale nie wiem, czy na dzisiejszą cenę (80 zł) gra jest tego warta.

Moim zdaniem klimatyczna, dobrze pokazuje wplyw wojny na psychike, a walka nie nuzy jak w poprzedniej czesci, choc naturalnie nadal odbywa sie wedle schematu: jedna druzyna przygniata okniem, drugfa flankuje i wali w plery. Tym niemniej jakos nie nudzilo mnie to. Mysle, ze warto wydac kase.

Smugglerze, czy nie sądzisz czasem, że najwiernieszi fani CDA nienawidzą ciebie? Bo wszędzie piszą teksty "Smiófler jezd gupi" a teksty na innych redaktorów są..... rzadsze niż loty w kosmos.

A kto powiedzial, ze takie teksty pisza "najwiernieszi fani" na mily Bog?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział AR w CDA jest kapitalny. Pewnie odpisując na co ciekawsze listy czujesz się jak ryba w wodzie. Świetnie Ci to wychodzi, ale nie miałbyś czasem ochoty zrecenzować

jakiejś gry zapowiadającej się na hiciora, wokół której jest dużo zamieszania, spekulacji itp.? Ciekawi mnie jakby taka recka w Twoim wykonaniu wyglądała.

Edytowano przez Yamcha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tfu... Strzeliłem gafe. Chciałem napisać antyfani a nie fani.

Antyfanow wk... bo musza miec jakiegos wroga. a widac bylem dla nich najwyrazniejszym celem (wytykac bledy w recenzjach - nuda, trzeba czytac ,sie znac, itd. Ale miec inne zdanie co do listow, czy "a on obraza kulturalnych ludzi, ktprzy mu grzecznie mowia, ze jest "glupim ch***" to juz prosciej. Tym bardziej. ze gdy oddalem "pieknym za nadobne" to wystarczylo juz tylko pluc ogolnie w kierunku :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja, bo łatwiej przeciaż onrugać ciebie niż takiego redaktora co recenzje pisze. Ale nadal nie pojmuje czemu zamieszczasz ich w AR. Rozumiem raz na jakiś czas ale takie listy są w prawie każdym AR i to po kilka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Czy lubisz Rock? Chodzi mi tu głównie o przedstawicieli "starego brzmienia" np. Guns'n'Roses, AC/DC lub z nowszych Green Day?

2) Czy czytasz książki fantasy? Jeśli tak to co myślisz o Jacku L. Komudzie(jeśli o nim słyszałeś), który tworzy coś na pograniczu fantastyczny, thrilleru i książek historycznych(częste pojawianie się postaci autentycznych)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja, bo łatwiej przeciaż onrugać ciebie niż takiego redaktora co recenzje pisze. Ale nadal nie pojmuje czemu zamieszczasz ich w AR. Rozumiem raz na jakiś czas ale takie listy są w prawie każdym AR i to po kilka.

Kiedy ostatnio widziałeś w AR list od antyfana? Już dawno nie było, chyba z pół roku. SMG idzie za wymaganiami rynku i nie drukuje tego, co nam, czytelnikom już się przejadło ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Czy lubisz Rock? Chodzi mi tu głównie o przedstawicieli "starego brzmienia" np. Guns'n'Roses, AC/DC lub z nowszych Green Day?

>>>LOL. Dla mnie "stare brzmienie" to wczesny Black Sabbath, Deep Purple, Uriah Heep (od biedy AC/DV) GnR zalicza sie do nowszuch, zas po smierci Cobaina stwierdzilem (niewazne czy slusznie) ze rock sie dla mnie skonczyl i bede od tej pory sluchal tego, co juz bylo, na nowosci zasadniczo klade laske.

2) Czy czytasz książki fantasy? Jeśli tak to co myślisz o Jacku L. Komudzie(jeśli o nim słyszałeś), który tworzy coś na pograniczu fantastyczny, thrilleru i książek historycznych(częste pojawianie się postaci autentycznych)?

FAQ. Komuda... uczucia mam mieszane bardzo.

z jakiej sieci masz telefon ?? i czy jest na kartę czy na abonament

A kogo to obchodzi i po co? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>LOL. Dla mnie "stare brzmienie" to wczesny Black Sabbath, Deep Purple, Uriah Heep (od biedy AC/DV) GnR zalicza sie do nowszuch, zas po smierci Cobaina stwierdzilem (niewazne czy slusznie) ze rock sie dla mnie skonczyl i bede od tej pory sluchal tego, co juz bylo, na nowosci zasadniczo klade laske.

A jakie masz odczucia wobec reaktywacji ( ostatnio modnej strasznie ) starszych kapel?

Black Sabbath wymieniasz, a solowa twórczość Ozziego?

Zabrakło mi w tej odpowiedzi Grateful dead, czy Led Zepplin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego grasz w gry tylko w trybie single player?

Bo jestem samolubnym antypatycznym, nienawiazujacym kontaktow oldskulem?

>>>LOL. Dla mnie "stare brzmienie" to wczesny Black Sabbath, Deep Purple, Uriah Heep (od biedy AC/DV) GnR zalicza sie do nowszuch, zas po smierci Cobaina stwierdzilem (niewazne czy slusznie) ze rock sie dla mnie skonczyl i bede od tej pory sluchal tego, co juz bylo, na nowosci zasadniczo klade laske.

A jakie masz odczucia wobec reaktywacji ( ostatnio modnej strasznie ) starszych kapel?

>>>Powiem tak: dla zasady nie chodze na koncerty "dinozaurow" bo po co mi wiedziec, ze Gillan juz nie wyciaga wysokiego C, Gilmour lysieje i ma brzuszysko itd. Wole ich mlodych i pieknych, z "Made in Japan" czy "Wish you were here". Chlopaki moga sobie do emerytury dorabiac, czasem nawet nagraja cos niezlego, ale na koncerty takich zespolow nie chodze dla zasady.

Black Sabbath wymieniasz, a solowa twórczość Ozziego?

Zabrakło mi w tej odpowiedzi Grateful dead, czy Led Zepplin.

No ba. I Iron Butterfly, Jethro Tull etc. etc. etc. wymieniac moglbym dluuuuuuuuuuuugo. :) ale chodzilo o zaznaczenie pewnego przedzialu czasowego, a nie litanie nazw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

Jaki jest twój ulubiony piosenkarz/muzyk/raper (niepotrzebne skreślić) i jaki on style preferuje ?

Czy kiedykolwiek zagrałeś w jakąkolwiek grę przez internet ? Jak się ona nazywała i jak się grało ?

Edytowano przez Frashoot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym zapomniał jeszcze raz podziękować za pomysł na prezent dla ojca. Plakat się spodobał, nawet bardzo. Mamuśka tylko narzeka, bo ojciec chce więcej swoich zdjęć powiększyć i ścian może braknąć:) W każdym bądź razie wielkie dzięki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Smuggler, mam pytanie troche o grach

Od premiery polskiej jakiejs gry ILE czasu zajmuje zrobienie Polskiej wersji jezykowej>???

I czy w numerze 07/2009 bedzie recenzja prototype albo Overlord 2???

Iczy zamiesciliscie albo zamiescicie kiedys zdjecia pracownikow??

Edytowano przez Bladexek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest twój ulubiony piosenkarz/muzyk/raper (niepotrzebne skreślić) i jaki on style preferuje ?

Rany boskie, czemu wy tak lubie wszystko klasyfikowac? Mam dni, ze slucham np. tylko Petera Gabriela (co tez nic nie znaczy, bo on zupelnie inna muzyke gral w Genesis, inna ww latach 80-ty, inna dzis...)

a potem przez pol roku do niego nie wracam... to on jest moim ulubionym, czy nie? I jak bardzo?

Czy kiedykolwiek zagrałeś w jakąkolwiek grę przez internet ? Jak się ona nazywała i jak się grało ?

Nie nazywala sie, bo nie gralem przez Net. Nie czuje takiej potrzeby.

Byłbym zapomniał jeszcze raz podziękować za pomysł na prezent dla ojca. Plakat się spodobał, nawet bardzo.

No ba... :) "Ogniu proznosci, jakze trudno ugasic cie w sobie" :). Sam mam sporo wlasnych fot na scianach, to wiem ze to fajne uczucie.

Mamuśka tylko narzeka, bo ojciec chce więcej swoich zdjęć powiększyć i ścian może braknąć:)

Hyhy. :laugh:

Panie Smuggler, mam pytanie troche o grach

Od premiery polskiej jakiejs gry ILE czasu zajmuje zrobienie Polskiej wersji jezykowej>???

Jezu, czasem tydzien dla dwoch ludzi, czasem 4 miesiace dla wielkiego zespolu ludzi, zalezy od gry. Co innego przetlumaczy instrukcje i 20 komunikatow, co innego 100.000 linii dialogowych...

I czy w numerze 07/2009 bedzie recenzja prototype albo Overlord 2???

<<<Jak sie pojawi numer to sprawdzisz. :)

Iczy zamiesciliscie albo zamiescicie kiedys zdjecia pracownikow??

>>>Byly pare razy zbiorowe fotki...

Czytałeś może książkę Andrzeja Sapkowskiego pod tytułem "Narrenturm"? Ja jestem na 2 części (boży wojownicy) i pochłonęła mnie tak, że zapominam grać na komputerze:)

>>>Czytales, 1 tom b. dobry, drugi niezly, trzeci fatalny niestety :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już co najmniej kilkukrotnie wspominałeś o tym, że lubisz horrory (zwłaszcza Stephena Kinga). Ciekaw jestem, czy próbowałeś może czytać jakieś opowiadanie H.P. Lovecrafta, zwłaszcza te z "serii:, zwanej "mitem Cthlulhu" albo Edgara Allana Poego? I czy można ci dać do przeczytania własne (jak zawsze, nieidelane) wytwory z tej dziedziny? I proszę, nie wściekaj się na mnie... a jak się wściekniesz, to trudno, no...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już co najmniej kilkukrotnie wspominałeś o tym, że lubisz horrory (zwłaszcza Stephena Kinga). Ciekaw jestem, czy próbowałeś może czytać jakieś opowiadanie H.P. Lovecrafta, zwłaszcza te z "serii:, zwanej "mitem Cthlulhu" albo Edgara Allana Poego? I czy można ci dać do przeczytania własne (jak zawsze, nieidelane) wytwory z tej dziedziny? I proszę, nie wściekaj się na mnie... a jak się wściekniesz, to trudno, no...

Lovecraft w ogole do mnie nie przemawia - dla mnie to okropne nudne. Poe jest staromodny ale ma dobre momenty.

A co do opowiadan (czytania) to wiesz, wole Kinga :).

Iczy zamiesciliscie albo zamiescicie kiedys zdjecia pracownikow??

>>>Byly pare razy zbiorowe fotki...

Gdzie? w gazecie??

Nie, nie w GAZECIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...