Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

2 Pytania :D

1.Czy jakbyś nie zakładał Action Redaction byś sie ukazał ?

>>>Ze co?!

2.Czy jest ktoś oprócz ciebie kto się się ukrywa, chodzi mi że też nie był na żadnym z zdjęciu z stałych redaktorów czy DPU(czy jakoś tak sorry ale nie pamiętam tego skrótowca)

>>>Ze jak?!

snugg po ktorej jestes stronie emo, hipisy czy koksiarzy?

>>>A czy musze byc po czyjejs stronie?

i

czy masz jakies hobby poza fotografowaniem

wroclawia?

<<<Fotografuje nie tylko Wroclaw. FAQ.

1.Czy istnieje jakiś twój ulubiony autor książek ? Jeśli tak , to jaki ?

FAQ.

Smugglerze,

Dręczy mnie to pytanie( lub słowa krytyki) od samego Kwietniowego numeru CDA, a mianowicie zdjęcie Ghosta. (to w prima apriisowym żarcie) Ghost trzyma różę w zębach (widać, że naniesioną jakimś programem), problem w tym, że Ghost stoi patrząc się w światło, a róża jest ciemna. Nie wiem czy ten temat był już poruszany.

Ale w czym problem?

Garfild

DO PiEkŁa

Moze najpierw opanuj jego imie, zanim sie zaczniesz wypowiadac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miało służyć temu by poznać elokwentą odpowiedz SZMUGLERA (i tu kolejna deformacja) która mogła by posłużyć do badań genetycznych małp .

A poza tym twą ksywkę pisze się inaczej niż wymawia i w moim poprzednim komentarzu to miało zajście przedstawione w tym zdaniu .

Moje oceny są ponad przeciętne a miałem 33 punkty z testu kompetencji na 40 punktów . W sobotę spróbuję wysłać swiadecto ukończenia klasy szóstej .

Edytowano przez LordRPG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o Hello Kitty? :diabelek: (IMO jedyne łagodne anime)

Nic.

Smuggler-> Co sądzisz o ściąganiu gier? Sam może ściągasz? Jak tak to za jakim pośrednictwej je ściągasz (ściągałeś)? Wg ciebie wychodzi drożej czy taniej?

Z torrenta, czy steama? :)

Ze steama albo z EA Store oczywiście :)

Nie mam nic przeciwko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy piszesz do innych czasopism oprócz CD-Action?

- jakie masz inne obowiązki w redakcji poza redagowaniem AR i składaniem Covera?

- czy pracownicy mogą sobie zabrać grę do domu i tam ją sobie recenzować, zamiast siedzieć na miejscu w redakcji?

- gdzie planujesz urlop w tym roku? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim byłeś przed CDA?

Niesmugglerem.

Ja mam 2 trochę nietypowe pytania:

-Czy ludzie z "branży" wiedzą, że Smuggler to naprawdę... :tongue:

>>>Ci, ktorych to ineteresuje, pewnie tak.

-Czy dostawałaś propozycje zatrudnienia w konkurencyjnych pismach?

Nie odpowiadam na takie pytania.

Nosisz perukę?. :thumbsup:

Na klacie.

- czy piszesz do innych czasopism oprócz CD-Action?

>>>Z rzadka do zaprzyjaznionych ale nie z branzy komputerowej.

- jakie masz inne obowiązki w redakcji poza redagowaniem AR i składaniem Covera?

>>>Spore.

- czy pracownicy mogą sobie zabrać grę do domu i tam ją sobie recenzować, zamiast siedzieć na miejscu w redakcji?

>>>Jasne, choc sa wyjatki.

- gdzie planujesz urlop w tym roku? ;]

>>>Sam jeszcze nie wiem, bije sie z myslami.

Smuggler, Lechia Gdańsk czy Widzew Łódź?

Orzeł Kobrachcice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam smuggi :)

mam nadzieje ze w rodzinie wszyscy zdrowi albo i nie...

w zasadzie nurtuje mnie pytanko o pelniaki jakie dajecie do gazet... czasopisma, a raczej ich oceny, jakie daliscie w wczesniejszych numerach - znaczy krecicie nosem na jakis wydany tytul a pozniej wychwalacie go poniewaz dajecie jako pelniaka... nie podam przykladu bo niemam pisemka zadnego przy sobie ;( a! i moglibyscie dac jeszcze kiedys jakis fajny plakat (cananica nadal jest na scianie podziwiana) dobra ide zarąchać machami i szmerglnąć tyrgla :) pozdrówko (ach kochana połówko...) dla pani Gieni która wam paper do wc przynosi :} :ninja:

sonci monci ronci wzonci kraci traci :bunny:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego antyfani głoszą plotki o tym, że CDA jest finansowane przez Niemców oraz PO?

Bo sa glupi. Wszyscy madrzy wiedza, ze przez Eskimosow i Zuluska Partie NarodowoWyzwolencza "M'zimu".

A serio - bo sa glupi. CDA nalezy do niemieckiego koncernu medialnego ale trudno mowic o finansowaniu, bo wypracowujemy zysk, wiec jestesmy samofinansujacy sie. Bauer zarabia na CDA, a nie finansuje. A PO? Jeżisz Maria, jak mowia Czesi, niby jakim cudem partia polityczna mialaby finansowac pismo o grach?

To spore to miała być gra ?

Bo tak nie do końca wiem czy to tytuł gierki jest, czy odmiana słowa "sporo"

Odmiana slowa.

A ja mam takie pytanie. Ile "siedzisz" już w tej branży i czy nie żałujesz czasu poświęconego na nią? :)

A co znaczy "siedzisz"? Serio. Bo np. pierwszy komputer kupilem sobie (a raczej kupiono mi...) w 1987 bodaj. Pierwszy tekst o grach napisalem (i sprzedalem) w 1991. W CDA od 1996. Czy zaluje? A czemu mialbym zalowac? To praca, ktora lubie. Naturalnie niesie z soba stress i rozmaite nieprzyjemnosci, ale jak kazda inna praca.

Kiedy możemy sie spodziewać bomby zwiazaniej z Modern Warfare 2?

Kto się tym zajmuje?

Nic nie wiem o zadnej bombie. Premiera gry w listopadzie. Na pewno bedzie o niej w relacji E3 sporo bo sporo pokazano, a mysmy sie jeszcze wcisneli tam, gdzie nie powinnismy i wiemy jeszcze wiecej. :)

Nic nie sądzisz o Hello Kitty? Jak mam to rozumieć? Lubisz koty, więc powinieneś chociaż kojarzyć ten serial ^^

To, ze lubie koty nie oznacza ze musze sie interesowac wszystkim, gdzie sie pojawia jakis kot. WIem czym jest Hello Kitty ale mam do tego zjawiska stosunek NAJZUPELNIEJ obojetny, co najwyzej dziwi mnie fascynacja Japonczykow...

BTW: z innej beczki. Jak ktos z Wroclawia i lubi Garfielda, to na tym targu na Swidnickiej jest takie miejsce gdzie sprzedaja rozmaite postery, plakaty z filmow etc. Trafilem tam wieeeelki poster z Garfieldem za umiarkowana cene 17 zl i drugi mniejszy za 10 zl. Warto tam zajrzec. Do tego jeszcze wyrwalem okladke z Dark Side od the Moon i mam wszystkie sciany zajete. :)

Witam smuggi :)

mam nadzieje ze w rodzinie wszyscy zdrowi albo i nie...

Malo smieszne.

w zasadzie nurtuje mnie pytanko o pelniaki jakie dajecie do gazet... czasopisma, a raczej ich oceny, jakie daliscie w wczesniejszych numerach - znaczy krecicie nosem na jakis wydany tytul a pozniej wychwalacie go poniewaz dajecie jako pelniaka...

>>>Jakies przyklady? Jest gra X, ktos dal jej powiedzmy 6. Co oznacza, ze temu KOMUS gra sie niezbyt podoba. Ale sam fakt, ze JA nie lubie ogorkowej nie oznacza, ze KOMUS INNEMU ta zupa nie ma prawa smakowac, nie? Po prostu zachwalamy gre, by dac jej szanse - zebys SPROBOWAL. Jak ci sie nie spodoba, odinstalujesz. A czesto takie sredniaki sa naprawde fajne. Poza tym te teksty czytasz w juz kupionym pismie, wiec trudno mowic, ze cie podpuszczamy, zebys kupil. Jest tez srednia z Netu, zebys wiedzial co o niej sadza inni.

Smuggler,

PC czy Mac?

Mac to Abra, ja wole PC.

3 gry która wzialbys na bezludna wyspe? :D

Nowe, niegrane, i takie ktore mozna przechodzic wielokrotnie na rozne sposoby. I takie, ktore trwaja dlugo. Wiec zapewne jakas strategia, czy tycoon. I nie dlatego, ze to moje ulubione gatunki ale dlatego, zeby starczyly na jak najdluzej. Bo najwspanialsza przygodowke mozna przejsc raz czy dwa, a potem juz znasz na pamiec fabule. FPSy sa OK ale krotko trwaja i zbyt oskryptowane sa, wiec tez po jakims czasie masz obcykane, ze tu zaraz wyskoczy trzech zza rogu, wiec warto przeladowac szotguna. Ew. jakis ROZBYUUUDOWANY RPG, zeby dalo rade 1001 subquestow zrobic. Ew. szachy czy jakas inna logiczna.

A najchetniej to Podrecznik Budowania Tratwy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze przerwe w dyskusji ale zalozylem strone www.actioncd.ubf.pl i prosze by ktos z was na niej zarejestrowal a szczegolnie ty smugg byl bys tam honorowo

wiem ze strona moze byc niedopracowana bo zalozylem ja dzisiaj tak wiec plis i dzieki

p.s strona w 5% moźe przypominac strone cda dzieki i zegnam do nastepnego postu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tyran, co do strony...

... Na razie to nic na niej nie ma :rolleyes: Wiem, że ją podszykujesz ale lepiej żebyś najpierw to zrobił a potem dawał link. Wątpię jednak, żeby ktoś na nią wchodził skoro jest już oficjalne, porządne forum na którym właśnie piszę... Na ubf-ie to za dużo się nie da zrobić. No ale próbować zawsze warto, cóż - powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...