Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Mówisz że nie tykasz MMO [prawda ?] Więc moje pytanie : czy nadchodzący wysyp nowych gier tego gatunku coś zmieni choćby SW:TOR ??

No, przyznam ze ta mnie akurat mocno kusi... oj, mocno.

Heh takie pytanie - jakbym chciał napisać tekst do GWŻ to ile musiałby on mieć max znaków?

4500

W rzeczywistości można uzyskać zdolność widzenia nawet w ciemnościach, czy raczej mieć dosyć oryginalną twarz, czy może oba naraz? Bo nie wiem o co Ci dokładnie chodziło.

I to i to. Zrobienie "dość oryginalnej twarzy" jest banalne, ale oczy...

E, po imprezowej nocy to ja wygladam duzo straszniej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to i to. Zrobienie "dość oryginalnej twarzy" jest banalne, ale oczy...

Zastanawiałem się nad możliwością możliwości widzenia w ciemności. Wydaje się to dość nieprawdopodobne (nie wilczając oczywiście noktorizorów) ale teoretycznie rzecz biorąc, aby otrzymać taki efekt należałoby zmienić kształt jaki przyjmuje źrenica dostosowując się do natężenia światła z typowo ,,człowieczego'' (tj. źrenica okrągła zmniejszająca się) na ,,koci'' (źrenice zmniejszające się w szparki). Ale technika jeszcze (chyba) na takim poziomie nie stoi. To oczywiście tylko moje rewelacje, więc pewnie i tak błędne. Mówiłaś, że istnieją metody, które dają taki efekt, radbym posłuchać o nich. Jeśli oczywiście chcesz.

PS. Panie Smuggler nie tylko pan po imprezach tak wygląda, proszęmi wierzyć :).

Edytowano przez sobo12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w waszej redakcji w zabawnym odpisywaniu na listy jesteś bezkonkurencyjny, ale piszę przeważnie dlatego, bo chcę się dowiedzieć który z waszej ekipy (według ciebie) jest największm nudziarzem. Jeśli nie chcesz nikogo obrażać i uważasz, że z waszej redakcji każdy jest równy to nie odpowiadaj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że każdy człowiek na widok kogoś komu źrenice zasłaniają tęczówki ma raczej ciekawy wyraz twarzy. Myślą, że od razu narkoman itd. W ogóle ludzie są wyczuleni na kwestie używek. Kiedyś miałem kontuzje nogi po wuefie i trochę kulałem. Zostałem obsobaczony jakieś trzy razy za to, że jestem pijany :).

Edytowano przez sobo12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w waszej redakcji w zabawnym odpisywaniu na listy jesteś bezkonkurencyjny, ale piszę przeważnie dlatego, bo chcę się dowiedzieć który z waszej ekipy (według ciebie) jest największm nudziarzem. Jeśli nie chcesz nikogo obrażać i uważasz, że z waszej redakcji każdy jest równy to nie odpowiadaj!

A c to znaczy "nudziarz" dla ciebie?

Bladość to uzyskuje się po nieprzespanej nocy albo po użyciu pudru, jak kto woli. To jest proste.

Gorzej z oczami. Trochę trzeba się namęczyć. Ja, kiedy byłam u okulistki, to ona zakropiła mi oczy specjalnym płynem (USG oka... czy jakoś tak). Oczy po takich kroplach niemiłosiernie bolą, bo rozszerzają się źrenice.

Atropina. Sa krople do oczu, ktore ja zawieraja (Mibalin) ale w nieduzych dawkach, gdyz przy okazji zweza naczynia krwionosne, co z kolei jest dobre przy stanach zapalnych spojowki, przekrwieniach itd.

Ale to było nieziemskie. Gapię się prosto w oczy sprzedawcy, a on taaaaakie oczy robi ze zdiwienia. xP

Kiedys kupilem sobie szkla kontaktowe, ktore nic nie dawaly... poza tym, ze swiecily w ciemnosci jak kocie oczy - w jakims sklepie z ciekawymi gadzetami na Zachodzie. Ale kiedy pewna staruszka wieczorem malo nie padla na serce, gdy na przystanku na nia spojrzalem BARDZO zielonym wzrokiem, to doszedlem do wniosku, ze to glupi pomysl i jakos mi przeszla chec zabawy nimi. Ale na imprezce zrobilem furore. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym tego taki pewien - relacja Kuriera wyraźnie wskazuje na nienaturalną bladość nieznajomego oraz dziwnie lśniące oczy, więc mimo wszystko stawiałbym na to, że jednak coś sobie chlapnął zanim ich zaszlachtował ;)

Geralt z natury byl blady, a jak wygladal po eliksirach to masz w jednym z opowiadan (tam, gdzie zostal ranny..., czy w opowiadaniu ze strzyga), wtedy na jego twarz strach bylo patrzec. :)

To wiem ale jest kilka ale:

Tam kiedy był ranny to "Coś więcej" - tam wyraźnie stało: "Twarz obcego była biała-biała i porowata jak ser odsączony i odwinięty ze szmatki. A oczy..." I tyle. Przy Profesorze goniec widział nienaturalnie bladego obcego z dziwnymi ciemnymi oczami. Charakterystyczna chrypka w głosie także występowała po eliksirach. Plus dużo bardziej wyczulone zmysły - słuch.

Mimo wszystko na trzech rasowych zabijaków - podobnie jak na Braci - Geralt wyszedłby za eliksirach, nie ryzykowałby niepotrzebnie. Przypuszczam, że użył innego zestawu mikstur ale jednak "na sucho" nie był.

No i z natury był blady owszem, ale nie aż tak ;] To widać w pierwszym opowiadaniu Sapka, w którym jest także opis wyglądu po mieszankach: "Wiedźmin uśmiechnął się krzywo - wiedział, jak wygląda. Po wypiciu mieszanki pokrzyku, tojadu i świetlika twarz nabierała koloru kredy a źrenice zajmują całe tęczówki".

Tak więc można wywnioskować z tła, że mieszanki były różne na różne okazje i każda inaczej na Geralta oddziaływała, więc na Profesora zapewne użył czegoś innego niż na stwory z Cos więcej i braci Micheletów. Na pewno nie był "na sucho" ;)

I to i to. Zrobienie "dość oryginalnej twarzy" jest banalne, ale oczy...

Zastanawiałem się nad możliwością możliwości widzenia w ciemności. Wydaje się to dość nieprawdopodobne (nie wilczając oczywiście noktorizorów) ale teoretycznie rzecz biorąc, aby otrzymać taki efekt należałoby zmienić kształt jaki przyjmuje źrenica dostosowując się do natężenia światła z typowo ,,człowieczego'' (tj. źrenica okrągła zmniejszająca się) na ,,koci'' (źrenice zmniejszające się w szparki). Ale technika jeszcze (chyba) na takim poziomie nie stoi. To oczywiście tylko moje rewelacje, więc pewnie i tak błędne. Mówiłaś, że istnieją metody, które dają taki efekt, radbym posłuchać o nich. Jeśli oczywiście chcesz.

PS. Panie Smuggler nie tylko pan po imprezach tak wygląda, proszęmi wierzyć :).

Geratl po mutacjach miał oczy kocie - czyli inaczej niz ludzkie zbudowane i było to widać po oczach z pionową źrenicą, nad która panował świadomie. Eliksir przestawiał je na pełną odsłonę i dzięki temu - jak u kota - małe ilości światła były wzmacniane przez siatkówkę i umożliwiały widzenie w ciemnościach - na podobnej zasadzie działają gogle lowlight. Gerat widział w spektrum szarości ;)

Edytowano przez de99ial
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx Smuggi za odpowiedź na moje pytania ;) No ale żeby nie było ci zbyt dobrze, to zadam jeszcze dwa - Dużo czasu spędzasz na wymyślaniu odpowiedzi na listy?

Nie zliczam tego czasu, ale raczej nieduzo.

Brałeś udział w Eurowyborach?

Naturalnie. Od czasu 2005 poprzysiaglem sobie, ze bede chodzil na kazde.

mam takie idiotyczne pytanie.

dlaczego cda a nie np. click, play itd.

Ale CO? Dlaczego siedem a nie zapach trawy.

Co sądzisz o serii gier "The Sims"?

Pozdrowienia!!

Poczytaj sobie dowolny komentarz o tej grze w GW, albo list o Simsach w AR...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz może jak wspominałem kiedyś o dosadnych scenach w "Misery" Kinga? No to teraz po przeczytaniu "Rose Madder" już po prostu brak mi słów. Momentami po prostu chora, rozumiem, że temat (przemoc w rodzinie) poniekąd narzucił takie sceny, ale momentami ostro przesadził. Jak Ty widzisz tą powieść Kinga?

Edytowano przez olszes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie. Od czasu 2005 poprzysiaglem sobie, ze bede chodzil na kazde.

1. Czytałeś ile będzie zarabiał europoseł?

2. Byłeś za czy przeciw wejsciu Polski do UE?

3. Jak oceniasz PO i PiS, a zwłaszcza przedwyborcze wojny? (no i pomyłki, jak np. P.Kaczyńskiego)

Edytowano przez Ortheon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pytań :P

1.Na poczatek-Gdybys mógł zlikwidowac piractwo za cene odstawienia gier do konca zycia zrobilbys to?

2.Nie sadzisz ze ludzi powoli przestaja dostrzegac roznice miedzy swiatem realnym a gra? (patrza maniacy WoW i Second Life'a

3.Gdybys nie spedzal czasu na graniu to robilbys....

4.Taka mala opowiastka-Od juz dluzszego czasu (ze 4-5 lat) zbieram komiksy z Garfieldem,gadżety itp ;) Ten leniwy kocur stal sie moim idolem od pierwszej ksiazeczki (tak tez jestem leniwy i iroiczny ;P).Ostatnio nowy kumpel stwierdzil ze skserowalem to od ciebie...Nie wiem czemu ale bardzo kojarzysz sie ludziom z Garfieldem :P A kazdy kto jest jego fanem uwazany jest za "kseroboja" :ermm:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o sprzedaży Windows 7 bez IE?

Coz. i tak nie uzywam IE. :)

Inna rzecz, ze jak sobie sciagnac inna przegladarke z netu, jak sie nie bedzie mialo czym tego netu przegladac?

Pamiętasz może jak wspominałem kiedyś o dosadnych scenach w "Misery" Kinga? No to teraz po przeczytaniu "Rose Madder" już po prostu brak mi słów. Momentami po prostu chora, rozumiem, że temat (przemoc w rodzinie) poniekąd narzucił takie sceny, ale momentami ostro przesadził. Jak Ty widzisz tą powieść Kinga?

Uwazam, ze jest dobra. A drastycznosci CZEMUS tam sluza, nie sluza tylko eptaowaniu czytelnika.

Naturalnie. Od czasu 2005 poprzysiaglem sobie, ze bede chodzil na kazde.

1. Czytałeś ile będzie zarabiał europoseł?

>>>Owszem, ale nie zazdroszcze.

2. Byłeś za czy przeciw wejsciu Polski do UE?

>>>Za.

3. Jak oceniasz PO i PiS, a zwłaszcza przedwyborcze wojny? (no i pomyłki, jak np. P.Kaczyńskiego)

>>> Nie bede sie tu grzebal w polityce...

Czy kupisz Windows 7?

Jak bedzie tego warty.

Troche pytań :P

1.Na poczatek-Gdybys mógł zlikwidowac piractwo za cene odstawienia gier do konca zycia zrobilbys to?

>>>To sa pytania w rodzaju "a jak mialbym cztery nogi to ktora lubilbys najbardziej". Bez sensu, gdyz odpowiedz jest i tak tylko tym, co mysle ze bym zrobil...

No i kto ma odstawic gry - ja?

2.Nie sadzisz ze ludzi powoli przestaja dostrzegac roznice miedzy swiatem realnym a gra? (patrza maniacy WoW i Second Life'a

>>>Nie sadze.

3.Gdybys nie spedzal czasu na graniu to robilbys....

>>>Cos innego. :) I tak ostatnio niewiele gram, wole fotografowac.

4.Taka mala opowiastka-Od juz dluzszego czasu (ze 4-5 lat) zbieram komiksy z Garfieldem,gadżety itp ;) Ten leniwy kocur stal sie moim idolem od pierwszej ksiazeczki (tak tez jestem leniwy i iroiczny ;P).Ostatnio nowy kumpel stwierdzil ze skserowalem to od ciebie...Nie wiem czemu ale bardzo kojarzysz sie ludziom z Garfieldem :P A kazdy kto jest jego fanem uwazany jest za "kseroboja" :ermm:

>>>I coz poradze, niektorym sie wydaje, ze mozna tylko powielac po innych, ale kazdy sadzi wedle siebie. :) Fanow Garfielda sa miliony na calym swiecie, i co wszyscy skserowali Smugglera?

Smuggler-> Co sądzisz o ściąganiu gier? Sam może ściągasz? Jak tak to za jakim pośrednictwej je ściągasz (ściągałeś)? Wg ciebie wychodzi drożej czy taniej?

Z torrenta, czy steama? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, czy używasz GG czy jakiś alternatyw typu Tlen, AQQ?

Jakby nawet używał to i tak Ci nie poda :woot:

Edit:

A moje pytanie brzmi: Dlaczego Smuggler? Być może ma to jakiś związek z Twoim imieniem/nazwiskiem? ;)

Edytowano przez Korrn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje pytanie brzmi: Dlaczego Smuggler? Być może ma to jakiś związek z Twoim imieniem/nazwiskiem? ;)

Hmm... Pod koniec roku szkolnego zawsze mi odbija. Dowodem na to jest to, że popłakałam się (!) ze śmiechu, kiedy to przeczytałam : http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Smuggler . Musi być ze mną na prawdę źle, skoro miałam na to taką reakcję...

Nie przejmuj sie, to typowa reakcja organizmu na stress. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Pytania :D

1.Czy jakbyś nie zakładał Action Redaction byś sie ukazał ?

2.Czy jest ktoś oprócz ciebie kto się się ukrywa, chodzi mi że też nie był na żadnym z zdjęciu z stałych redaktorów czy DPU(czy jakoś tak sorry ale nie pamiętam tego skrótowca)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze,

Dręczy mnie to pytanie( lub słowa krytyki) od samego Kwietniowego numeru CDA, a mianowicie zdjęcie Ghosta. (to w prima apriisowym żarcie) Ghost trzyma różę w zębach (widać, że naniesioną jakimś programem), problem w tym, że Ghost stoi patrząc się w światło, a róża jest ciemna. Nie wiem czy ten temat był już poruszany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...