Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Witam. Skoro zapisałem się do forum to zapytam szanownego redaktora skąd bierze siły na prowadzenie AR? Rozumiem, że praca i żyć za coś trzeba, ale sposób prowadzenia tego niełatwego działu od dawna utrzymuje się na wysokim poziomie. Co prawda mam pewne zastrzeżenia, choćby związane z większą jak mi się zdaje ilością słów uznawanych za wulgarne i obraźliwe. Akceptuję , to jednak, bo sam ze swojego doświadczenia wiem jak ciężko utrzymać nerwy na wodzy wśród bezdennej głupoty i chamstwa atakującego zewsząd spokojnych ludzi. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie redaktorze, czemu nie ma pytań do Pana Jurka Poprawy w "Strefie redakcyjnej"? Ja rozumiem, że Pan Mac Abra trzęsie całą redakcją i jest pewnie zajętym człowiekiem, ale wierzę, że z pewnością znalazłby chociaż 15 minut dla czytelników CD Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Skoro zapisałem się do forum to zapytam szanownego redaktora skąd bierze siły na prowadzenie AR? Rozumiem, że praca i żyć za coś trzeba, ale sposób prowadzenia tego niełatwego działu od dawna utrzymuje się na wysokim poziomie. Co prawda mam pewne zastrzeżenia, choćby związane z większą jak mi się zdaje ilością słów uznawanych za wulgarne i obraźliwe. Akceptuję , to jednak, bo sam ze swojego doświadczenia wiem jak ciężko utrzymać nerwy na wodzy wśród bezdennej głupoty i chamstwa atakującego zewsząd spokojnych ludzi. Pozdrawiam.

Nie wiem, po prostu to lubie.

Co sądzisz o książkach Andrzeja Pilipiuka? Jaka jest twoja ulubiona książka? Co sądzisz o "Dr House"?

House'a bardzo lubie, a Pilipiukiem jakos sie nie zachwycilem, choc robilem ze dwa podejscia.

Panie redaktorze, czemu nie ma pytań do Pana Jurka Poprawy w "Strefie redakcyjnej"? Ja rozumiem, że Pan Mac Abra trzęsie całą redakcją i jest pewnie zajętym człowiekiem, ale wierzę, że z pewnością znalazłby chociaż 15 minut dla czytelników CD Action.

A czemu ja to mam wiedziec? :whistling:

Smugg lubisz koszykówkę?

Lubie, lubie (choc maniakiem nie jestem). W USA udalo mi sie jeden mecz NBA obejrzec na zywo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że takie pytania padały już nie raz, ale ten temat ma 130 stron i nie mam ochoty go wertować.

Pozwolę sobie wtrącić komentarz... Skoro nie chce ci się wertować, to proponuję użyć tej WYSZUKIWARKI co to jest na dole po lewej, zaraz pod postami:).

PS. a teraz moje pytanie: Czy w redakcji macie jeszcze komputery ze stacjami dyskietek 3,5 A, czy może już nie:). A jeśli tak to czy używacie ich częściej niż raz na rok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtopic ale mam pytanie dlaczego na waszej stronie nie ma jeszcze nic napisane że jest darmowy weekend w Team Fortress 2 ?

Dla tych którzy są zainteresowani tym weekendem podaje link z którego można ściągnąć TF2 by pograć za darmo w TF2

http://www.teamfortress.pl/

http://cdn.store.steampowered.com/message/...olish&cc=PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wspomniałeś że ksiązki Wojciecha Cejrowskiego są miłe w lekturze, bo facet umie pisać, ale nie znosisz go jako osoby. Czy mogę spytać dlaczego? Czy z jakiegoś poważnego powodu, np kiedyś powiedział coś, co Cię wkurzyło albo zachował się jak świnia - a może po prostu patrzysz na niego, słuchasz go, i ... to wystarczy? :)

Pytam bo kiedyś oglądałem jego program "Z kamerą wśród ludzi", i wydawał się być przyzwoitym człowiekiem - zwłaszcza na tle innych tego typu programów, np Kuby Wojewódzkiego. Więc może jest tak, że poza zasięgiem kamer to zupełnie inny (np parszywy) czlowiek, a ja tego po prostu nie wiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki?

Koszykarski.

Wiem że takie pytania padały już nie raz, ale ten temat ma 130 stron i nie mam ochoty go wertować.

Pozwolę sobie wtrącić komentarz... Skoro nie chce ci się wertować, to proponuję użyć tej WYSZUKIWARKI co to jest na dole po lewej, zaraz pod postami:).

PS. a teraz moje pytanie: Czy w redakcji macie jeszcze komputery ze stacjami dyskietek 3,5 A, czy może już nie:). A jeśli tak to czy używacie ich częściej niż raz na rok?

Chyba sie jakis uchowal ale w dobie sieci redakcyjnej i pendrajwow etc. nie ma to zadnego sensu.

Obstawiasz/obstawiałeś czasem mecze? U bukmachera, nie fryzjera... :biggrin:

Nie, nie przepadam za takim hazardem.

Kiedyś wspomniałeś że ksiązki Wojciecha Cejrowskiego są miłe w lekturze, bo facet umie pisać, ale nie znosisz go jako osoby. Czy mogę spytać dlaczego? Czy z jakiegoś poważnego powodu, np kiedyś powiedział coś, co Cię wkurzyło albo zachował się jak świnia - a może po prostu patrzysz na niego, słuchasz go, i ... to wystarczy? :)

Pytam bo kiedyś oglądałem jego program "Z kamerą wśród ludzi", i wydawał się być przyzwoitym człowiekiem - zwłaszcza na tle innych tego typu programów, np Kuby Wojewódzkiego. Więc może jest tak, że poza zasięgiem kamer to zupełnie inny (np parszywy) czlowiek, a ja tego po prostu nie wiem?

Kiedys byl taki program WC kwadrans. Cejrowski prywatnie to taki LPRowiec-giertychowiec-moherowiec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, że tak nawiąże do tematu Hous'a (nie, nie zapytam czy go lubisz :)). Chodzi mi o to, czy zastanawiałeś się czasem jak wyglądało by zakończenie serialu? (o ile jeszcze nie nastąpiło, a ja o nim nie wiem, co by mnie wcale nie zdziwiło, bo ledwo wczoraj dowiedziałem się, że skończył się już Prison Break :)).

Ja bym to widział tak. House zapada na śmiertelną i wredną chorobę. Diagnozuje sam siebie, po wielu tradycyjnych perypetiach w końcu poznaje odpowiedź na swoją ostatnią zagadkę. W końcu umiera. Wiem, smutna wizja, ale pasowała by do klimatu serialu i tej postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy, że lubisz czytać książki. Ja z resztą też.

W FAQ napisałeś:

"no co tu jeszcze powiedziec... baaaardzo lubie czytac [ulubiona ksiazka: mistrz i malgorzata a niewiele za nia trylogie sienkiewicza i tolkiena i ubik p.h.dicka]. Z polskich autorow - Sapkowski, Lysiak (ale tylko niektore stare jego ksiazki! Nowego "politycznego" Lysiaka nie znosze!), Lem. mowiac szczerze jestem uzlaezniony od ksiazek i jak w ciagu tygodnia nie zalicze 1-2-3... to czuje sie dziwnie... [z tym nalogiem nie zamierzam walczyc!]".

I moje pytanie jest takie: jak szybko idzie Ci czytanie tych książek? Weźmy konkretny przykład, w ile godzin przeczytałeś "Władca Pierścieni: Dwie Wieże"?

Jeśli pojawiło się to pytanie to przepraszam, ale nie chce mi się czytać ponad 130 stron postów w poszukiwaniu czy takie samo pytanie się pojawiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moje pytanie jest takie: jak szybko idzie Ci czytanie tych książek? Weźmy konkretny przykład, w ile godzin przeczytałeś "Władca Pierścieni: Dwie Wieże"?

Jeśli pojawiło się to pytanie to przepraszam, ale nie chce mi się czytać ponad 130 stron postów w poszukiwaniu czy takie samo pytanie się pojawiło.

Czytam szybko, niestety. Czytajac ksiazke nie wlaczam stopera wiec nie wiem... 2-3 dni gora, czasem w jeden dzien dam rade jak nic innego nie mam do roboty.

Mam troszke inne pytania...

1. Czy czasami chciałbyś zmienić swoją pracę?

Jasne. :)

2. Co najbardziej denerwuje Cię w twojej pracy?

Ciezko okreslic - na pewno nieprzewidywalnosc niczego na dluzej niz 3 dni do przodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moje pytanie jest takie: jak szybko idzie Ci czytanie tych książek? Weźmy konkretny przykład, w ile godzin przeczytałeś "Władca Pierścieni: Dwie Wieże"?

Jeśli pojawiło się to pytanie to przepraszam, ale nie chce mi się czytać ponad 130 stron postów w poszukiwaniu czy takie samo pytanie się pojawiło.

Czytam szybko, niestety. Czytajac ksiazke nie wlaczam stopera wiec nie wiem... 2-3 dni gora, czasem w jeden dzien dam rade jak nic innego nie mam do roboty.

A nie masz po tym problemów ze wzrokiem? Bo ja po intensywnym czytaniu podręczników (matura) i po intensywnym nadrabianiu zaległości (uzależnienie :tongue: ) ksiażkowych zauważyłem nieznaczne pogorszenie pola widzienia :thumbsup: .

Edytowano przez olszes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moje pytanie jest takie: jak szybko idzie Ci czytanie tych książek? Weźmy konkretny przykład, w ile godzin przeczytałeś "Władca Pierścieni: Dwie Wieże"?

Jeśli pojawiło się to pytanie to przepraszam, ale nie chce mi się czytać ponad 130 stron postów w poszukiwaniu czy takie samo pytanie się pojawiło.

Czytam szybko, niestety. Czytajac ksiazke nie wlaczam stopera wiec nie wiem... 2-3 dni gora, czasem w jeden dzien dam rade jak nic innego nie mam do roboty.

Wracając do tego czytania. "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" to taka "lekka" książka, dlatego jej przeczytanie mogło Ci tak szybko pójść. Weźmy "cięższą" książkę np. "Potop" ile czasu na jej przeczytanie poświęciłeś?

Jeszcze mam jedno pytanie. Skoro tak szybko czytasz to czy pamiętasz wszystkie szczegóły w danej książce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...