Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Pomysł popieram, ale taki Runes of Magic ma jeśli się nie myle prawie 4 GB :)

A teraz coś ode mnie : Twój pierwszy komputer (nie amiga i inne konsolki 32 i 64bit, tylko PC z prawdziwego zdarzenia). I jeszcze jedno : Czy często grzebierz w ustawieniach, bawisz się w O/C (taki ekstremalny, żeby sprawdzić ile można wyżyłować z procka), czy raczej wolisz nie żyłować i dać trochę więcej za lepszy podzespół ? I czy wolisz Intela czy AMD ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł popieram, ale taki Runes of Magic ma jeśli się nie myle prawie 4 GB :)

A teraz coś ode mnie : Twój pierwszy komputer (nie amiga i inne konsolki 32 i 64bit, tylko PC z prawdziwego zdarzenia). I jeszcze jedno : Czy często grzebierz w ustawieniach, bawisz się w O/C (taki ekstremalny, żeby sprawdzić ile można wyżyłować z procka), czy raczej wolisz nie żyłować i dać trochę więcej za lepszy podzespół ? I czy wolisz Intela czy AMD ?

Pierwszy PC to bodaj P-75 krecony na 100, 16 MB Ram, 1 MB karta grafiki, Win'95. Nie bawie sie w ekstremalny OC ale zawsze straram sie wycisnac ze sprzetu wiecej niz daje :), mam procka 1.8 kreconego na 2.4 (wytrzymywal nawet 2.7 Ghz ale mocno sie grzal wiec odpuscilem), karta tez o jakies 10% dopalona. I starczy. Nie mam jakichs preferencji wzg, prockow, biore ten ktory w danym momencie jest lepszy (tzn. w sytuacji gdy mam tez kupic nowa plyte glowna). Natomiast wole Nvidie niz Radeona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz moja propozycja:

Czy nie dałoby się zamiast "bonusowych" pełniaków wrzucać raz na jakiś czas takie darmowe MMO?

Propozycja do rozwazenia i przemyslenia.

Nie! Ja niecierpie MMO tak jak mój kumpel, to tylko strata miejsca - lepiej jakieś demko wrzucić. Poza tym od razu biedą głosy ze "CD-A się wzbogaca na darmowych gierkach". Już kącik MMO to dla mnie dużo - a darmowy MMO na dvd już będzie do niezniesienia.

A teraz moje pytanie - Chciałeś zostać w wojsku jako zawodowy żołnierz?

Edytowano przez Ortheon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, że to pytanie jest bardzo często zadawane, ale<WDECH>: czemu nie chcesz pokazać swojej twarzy(podobno ten kto by ją zobaczył straciłby wzrok i szczelność zwieraczy)?<WYYYDDDECH>.Uf!

Wiem, wiem, że pytań tej treści było strasznie dużo ale odważę się zadać je ponownie<WDECH>: Czemu nie chcesz ukazać swojej twarzy(podobno ten kto by ją zobaczył stracił by wzrok i szczelnonść zwieraczy, ale ja domagam się bardziej przemyślanej odpowiedzi)?<WYYYDDDECH>Ufff!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smugg znasz mnie a ja znam ciebie i wiem ze nie odpowiesz chociaz jest nadzieja.

a tera pytanie:

czy kiedykolwiek spotkales sie na np. rynku we wroclawiu z fanem ktory czytal cda?

i

czy masz zamiar w dalekiej przyszlosci kupic sobie internet (mowie tak za 14lat kiedy bedziesz mial xx lat czyli po czterdziestce)?:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smugg znasz mnie a ja znam ciebie i wiem ze nie odpowiesz chociaz jest nadzieja.

a tera pytanie:

czy kiedykolwiek spotkales sie na np. rynku we wroclawiu z fanem ktory czytal cda?

Zdarzalo sie.

czy masz zamiar w dalekiej przyszlosci kupic sobie internet (mowie tak za 14lat kiedy bedziesz mial xx lat czyli po czterdziestce)?:-)

Caly Internet? Nie stac mnie, no i co ja bym z nim zrobil? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro twój tata był zawodowym żołnierzem, to czy uczył cię strzelać np. z pistoletu maszynowego MP5, Kałasznikowa czy innego ustrojstwa na ostrą amunicję ?

Tak, przynosil do domu i uczyl. Najbardziej mi sie podobalo jak przyniosl wyrzutnei RPG i samobiezny zestaw przeciwlotniczy "Szyłka", zestrzelilem nim zyrandol i 6 much.

Boze..... a jakbym mial ojca lekarza, toby mi przynosil pacjentow do domu i uczyl mnie jak ciac ich skalpelem? :huh:

Czy pasuje ci ten lektor który gra Garfielda w wieczorynce? :sweat:

Zupelnie nie.

Smugg, mam pytanie. Czy kiedyś powiedziałeś na łamach CDA, czego potem żałowałeś? Np. zmieszałeś z błotem jakiegoś janka, ale potem po przeanalizowaniu sprawy stwierdziłeś że jednak miał trochę racji?

Czasem zalowalem ze bylem za ostry, czasem ze za lagodny. Roznie bywalo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...