Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

czy przychodzą jeszcze do Ciebie listy pocztowe? (nie elektroniczne) :)

Owszem ale 90% to emaile

Robisz ludziom zdjęcia.. A czy czasem nie odzywa się jakiś czytelnik, który zobaczy swoje zdjęcie na płytce dodane i który pamięta fotografa? :P

>>>Publikuje tylko te fotki, na ktorych ludzie wyrazili zgode na publikacje wizerunku.

Jeszcze jedno. Czy nie męczy cię powoli czytanie tych wszystkich bluzgów i przerzedzanie ich do AR? (W końcu lata swoje podobno masz :P)

Meczy mnie odpowiadanie na pytania czy mnie to nie meczy, gdyz powtarzaja sie co 2-3 dni w kolko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<<Publikuje tylko te fotki, na ktorych ludzie wyrazili zgode na publikacje wizerunku. >>

Czyli co niektórzy ludzie znają Twój wizerunek?? (ci fotografowania) No chyba, że nie byli świadomi że gość, który robi im fotki to Smuggler :) Albo pościemniałeś im że jesteś fotografem jakiegoś kwartalnika hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<<Publikuje tylko te fotki, na ktorych ludzie wyrazili zgode na publikacje wizerunku. >>

Czyli co niektórzy ludzie znają Twój wizerunek?? (ci fotografowania) No chyba, że nie byli świadomi że gość, który robi im fotki to Smuggler :) Albo pościemniałeś im że jesteś fotografem jakiegoś kwartalnika hehe

Ludzie bez przesady.. Zdecydowana większość Polaków zapytana o Smugglera nie będzie miała zielonego pojęcia o kogo chodzi..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz że odpowiem : Bo wątpie żeby byli w pełni władz umysłowych i po prostu nie potrafią zrozumieć tego co SmG pisze. A pozatym skoro im się wydaje że zdanie 'cesc ty ssmóggglel jestes gupim h**em' lub 'czejść gnoje i głupie h***!!!!!' albo 'hciałbym' nie zawiera błędów ortograficznych bądź interpunkcyjnych no to raczej za mądrzy nie są. Chociaż podejrzewam że mogli się z terminem 'interpunkcja' w swych bogatych w doznania życiach nie spotkać.

A to wcale nie jakieś wykopane na internecie, po prostu zapuść żurawia do AR w nr specjalnym 03/2005 (ten z reckami m.in CoD2, SS2, PES5).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitał. Jak w temacie - pytanie, tym razem natury fotograficznej.

Czy mógł byś powiedzieć, jakiego filtru,efektu itp. użyłeś przy okazji zdjęcia z czerwonym hydrantem, które zamieściłeś w bodajże poprzedniej edycji Fotosmugglera?

Chodzi mi o uzyskanie takiego tła. Widziałem takie coś już kilka razy na zdjęciach w necie, jednak nie mam pojęcia jak się to nazywa.

(Dysponuję Photoshopem CS3, jakby co.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz że nawet '' Akinator'' wie o tobie. Dzisiaj sprawdzałem i zgadł że chodzi o ciebie jak zobaczyłem dołączony rysunek o mało nie spadłem z krzesła ze śmiechu(rysunek marka). Jesteś sławny. Czy koledzy/rodzina/inne pytają się ciebie co będzie w nowym CDA? Jak pytanie było to sorry ale wyszukiwarka mnie nie lubi i nic na ten temat nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitał. Jak w temacie - pytanie, tym razem natury fotograficznej.

Czy mógł byś powiedzieć, jakiego filtru,efektu itp. użyłeś przy okazji zdjęcia z czerwonym hydrantem, które zamieściłeś w bodajże poprzedniej edycji Fotosmugglera?

Chodzi mi o uzyskanie takiego tła. Widziałem takie coś już kilka razy na zdjęciach w necie, jednak nie mam pojęcia jak się to nazywa.

(Dysponuję Photoshopem CS3, jakby co.)

Nie pytam skad... :/

A efekt - jaki? Czerwony hydrant na tle czarnobialego tla, czy jakis inny moze, bo nie pamietam,..

Czy wiesz że nawet '' Akinator'' wie o tobie. Dzisiaj sprawdzałem i zgadł że chodzi o ciebie jak zobaczyłem dołączony rysunek o mało nie spadłem z krzesła ze śmiechu(rysunek marka). Jesteś sławny. Czy koledzy/rodzina/inne pytają się ciebie co będzie w nowym CDA? Jak pytanie było to sorry ale wyszukiwarka mnie nie lubi i nic na ten temat nie znalazłem.

Tja. Kiedys odpowiedzialem na wszystkie pytania zgodnie z prawda - i dowiedzialem sie, ze jestem Romanem Polanskim. :)

Od dawna sie zastanawiam czy wymysliles kiedys sam jakis ciekawy list do AR, ktory potem umiesciles w CDA?

Nie i nie zamierzam, dla zasady.

Czy twoi bliscy znajomi wiedzą jakie stanowisko pełnisz w cdaction ?

Spoko, mysla ze jestem tajnym agentem w CBŚ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam bzika na punkcie twórczości sir Pratchett'a. Przeczytałem już: Muzykę duszy, Niesamowity Maurycy i jego uczone szczury, Zbrojni, Nocna Straż, Złodziej czasu, Wyprawa czarownic i Wiedźmikołaja. Co następnego z jego twórczości byś mi polecił? W sumie najchętniej przeczytałbym coś, w czym występuje Marchewa i kapral Nobby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam bzika na punkcie twórczości sir Pratchett'a. Przeczytałem już: Muzykę duszy, Niesamowity Maurycy i jego uczone szczury, Zbrojni, Nocna Straż, Złodziej czasu, Wyprawa czarownic i Wiedźmikołaja. Co następnego z jego twórczości byś mi polecił? W sumie najchętniej przeczytałbym coś, w czym występuje Marchewa i kapral Nobby.

Nie jestem az tak wielkim fanem Pratchetta, zeby cos polecac, popytaj Gema albo Elda czy Allora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - dzięki. A swoją drogą pomyślałem, że bardzo lubisz Terry'ego po tym jak kiedyś w "Pod ostrzałem" powiedziałeś, że w ekranizacji Władcy Pierścieni Allora obsadziłbyś w roli krasnoluda (przez adopcję) Marchewy. Ale skoro tak, to zapytam tych redaktorów, którzy jak mówisz znają się lepiej na temacie. Tak, czy inaczej - dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile bierzesz za sesję fotograficzną?A tak poważnie, jakim cudem wytrzymujesz tyle (głupich) pytań i w dodatku odpowiadanie na nie ( w tym moje ;])? Mam na myśli zarówno listy do AR jak i to forum. I czy bliżej Ci do fana, czy antyfana SW (zarówno filmy, książki, gry i komiksy)?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tu najszybciej dostanę odpowiedź:

kupiłem sobie Komputer Świat GRY gdzie jednym z pełniaków była darmowa gra MMO Last Chaos. Gra jest super.

I teraz moja propozycja:

Czy nie dałoby się zamiast "bonusowych" pełniaków wrzucać raz na jakiś czas takie darmowe MMO? Bardzo to ułatwia zapoznanie się z tymi tytułami (nie każdemu się chce ściągać ważącego 1-2 GB klienta) i chyba nie wymaga szczególnych środków (poza miejscem na DVD które przestanie być problemem jak wdrożycie 2xDVD 9).

Mnie by to bardzo pasowało, bo lubię od czasu do czasu popykać w internecie, a możliwość grania od razu, bez wielogodzinnego ściągania jest bardzo istotna.

Dawaliście już kiedyś MMO ale to na zasadzie triali, a mnie chodzi o gry MMO Free2Play. Nie muszą to zawsze być kolosy w stylu Last Chaos (1,5 GB) ale czasami coś w stylu Ashen Empires (700 MB).

Na początek proponowałbym wrzucenie Runes of magic, recenzowanego niedawno w CDA

Zwłaszcza, że ostatnio zbliżacie sie do gier MMO publikując ich testy lub zestawienia.

I wiesz, wakacje się zbliżają, więc czasu do pykania w nocy dla no-lifeów i innych takich będzie...

Edytowano przez keeveek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...