Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Panie Smuggler, Pana minifelieton z nr 149 (03/2008) jest bardzo podobny do minifelietonu Pana Mac Abry z numeru bieżącego (05/2009).

Poruszył Pan w nim temat żałoby narodowej w Polsce i pogląd na ten temat, zarówno Pana jak i Pana Mac Abry jest identyczny (m. in. "przeginamy z ogłaszaniem żałoby", z czym się zgodzę). Zainteresowanych odsyłam do przeczytania całości w/w felietonów.

Czyżbyś Panie Smuggler tak się odkrył dla czytelników? ;>

Nie, że jestem jakimś detektywem Rutkowskim, po prostu przeglądałem sobie stare numery CDA i natknąłem się przypadkiem na taką "ciekawostkę". Dla mnie Smuggler może być i świnką morską, nie wnikam w to.

Pozdrowienia!

To juz nie mozna miec podobnego zdania w tej samej sprawie? :confused:

4:1 dla Machesteru. A co! Tak typowałeś przed meczem w newsach...i co zawiedziony jesteś tym że MU przegrał? Jesteś w ogóle fanem MU?

E tam, rzucilem tak na odczepnego, bo wszyscy obstawiali Barce. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave

Smugglerze z niepokojem sledze zmiany zachodzące w CD-Action. Rozumiem, że to ,,community'' w stronę którego się kierujecie to recepta na kryzys. Pytanie tylko czy to jest słuszna droga?

Czas pokaze.

Rozwój forum ok. Ale po co komentarze czytelników na każdej stronie magazynu?

>>>Nie na kazdej...

CDA jest WASZYM pismem. Liczycie się z zdaniem czytelników? Ale od tego jest forum. Forum to forum czasopismo to czasopismo.

>>>Forum i czasopismo dopelniaja sie. Tak jak cover i pismo daja w efekcie CDA.

To samo tyczy się game walkera. Odkąd pamiętam był to wasz Hyde park. Po co wpuszczać tam czytelników?

>>>Wiesz czym konczy sie zamykanie sie wylacznie w gronie samych swoich - degeneracja. Swieza krew MUSI doplywac. Jesli czytelnicy maja cos fajnego do powiedzenia - dajemy im na to miejsce.

Że niby tez maja coś ciekawego do zaproponowania? Od czego jest action mag?

>>>Action mag to nie jest dokaldnie to samo, co CDA.

Rozumiem, że ostatnim czasem spływa do was elektorat clicka. To wymaga zmian. Lecz co za dużo to nie zdrowo.

>>>TO chyba masz nowsze dane od nas. A zmiany jak to zmiany, zobaczymy za jakis czas co daly i wtedy zobaczymy czy ma byc ich wiecej, czy wrocimy do starych rozwiazan. Ewolucja...

NIE dla niszowców.

>>>Sam jestes niszowcem przeca :)

Ok nie dla MASOWCÓW ;) Komentarze czytelników znajdują się przy zapowiedziach i recenzjach, ale za to przy każdej grze. Brakuje jeszcze tego żeby czytelnicy mogli zamieszczac swoje mini recki :P

Oczywiście, że Action Mag nie jest integralną częscią CDA, ale dodanie do niego game walkera a teraz wtopienie go w action plus nie wróży mu dobrze na przyszlośc. Qnik przewraca się pewnie na fotelu vice prezesa.

Forum. Ach to nieszczęsne forum. Nie nudzi Cie ciągłe odpowiadanie na bezsensowne pytania czytelników? Czyżby w redakcji było za dużo wolnego czasu? Wątpie:)

Oczywistą oczywistością jest fakt, że spora częsc czytelników Clicka przeniosła sie na CDA. Bo chyba nie na konkurencje? Obiektywnie oceniając jest CDA i nie długo, długo nikt, ale długo, długo i nic.

AR. Tęsknie za czasami gdy twoje ironiczno wugarne odpowiedzi zdżedżały co głupszych antyfanów. Gdzie to sie podziało?

,,Wiesz czym konczy sie zamykanie sie wylacznie w gronie samych swoich - degeneracja.'' Ależ mi nie chodzi o kumoterstwo ;) Chodzi mi tylko o pewne ograniczenie gdzie jest miejsce dla was gdzie dla czytelników.

Co do game walkera to komu przeszkadzały ankiety i pod ostrzałem? Lepsze to niż screen shock ;P

Ps Brak C z ' spowodowany jest uszkodzeniem klawiatury a nie nieznajomością ortografii przez czytelnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy, Smugg, może to pytanie już było (ale szczerze mówiąc nie mam czasu, ani ochoty przeglądania 132 stron, nie znalazłem również tego w FAQ:P).. Czy udzielałeś się kiedyś w czasopiśmie C&A (Commodore & Amiga, dla niekumatych)?...i pod jaką ksywką, jak już (bo coś mi się obiło o uszy)?;)

Poza tym podzielam Twoją opinię o Kingu - Miasteczko Salem (polecam!!!) przeczytałem chyba z 10 razy...jednym tchem...:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie dla MASOWCÓW ;) Komentarze czytelników znajdują się przy zapowiedziach i recenzjach, ale za to przy każdej grze.

Psy sa zielone ale za to jest piatek. Ke?

Brakuje jeszcze tego żeby czytelnicy mogli zamieszczac swoje mini recki :P

>>>A dlaczego by nie :)

Oczywiście, że Action Mag nie jest integralną częscią CDA, ale dodanie do niego game walkera a teraz wtopienie go w action plus nie wróży mu dobrze na przyszlośc.

>>>Why?

Forum. Ach to nieszczęsne forum. Nie nudzi Cie ciągłe odpowiadanie na bezsensowne pytania czytelników? Czyżby w redakcji było za dużo wolnego czasu? Wątpie:)

>>>To moja praca. I nie nudzi.

Oczywistą oczywistością jest fakt, że spora częsc czytelników Clicka przeniosła sie na CDA. Bo chyba nie na konkurencje?

>>>Nie wiem, nie robilismy takich badan jeszcze.

AR. Tęsknie za czasami gdy twoje ironiczno wugarne odpowiedzi zdżedżały co głupszych antyfanów. Gdzie to sie podziało?

<<<Nie ma antyfanow, nie ma zjezdzania.

,,Wiesz czym konczy sie zamykanie sie wylacznie w gronie samych swoich - degeneracja.'' Ależ mi nie chodzi o kumoterstwo ;) Chodzi mi tylko o pewne ograniczenie gdzie jest miejsce dla was gdzie dla czytelników.

>>>Nie chodzi o kumoterstwo tylko kiszenie sie we wlasnym sosie.

Co do game walkera to komu przeszkadzały ankiety i pod ostrzałem? Lepsze to niż screen shock ;P

>>>Nam przeszkadzaly, bo sie nam znudzily, a robic na sile cos, co ma byc w teorie "na luziku" to porazka.

A dlaczego nie grałeś z chłopakami w PES-a? :)

Nie lubisz piłki nożnej?

Nie przepadam za grami sportowymi.

Yyyy, Smugg, może to pytanie już było (ale szczerze mówiąc nie mam czasu, ani ochoty przeglądania 132 stron, nie znalazłem również tego w FAQ:P).. Czy udzielałeś się kiedyś w czasopiśmie C&A (Commodore & Amiga, dla niekumatych)?...i pod jaką ksywką, jak już (bo coś mi się obiło o uszy)?;)

Poza tym podzielam Twoją opinię o Kingu - Miasteczko Salem (polecam!!!) przeczytałem chyba z 10 razy...jednym tchem...:]

Udzielalalem sie jako Old Smuggler oraz bodaj Sorcerer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Interesuje mnie, czy gdy jest wycieczka do redakcji, i ktoś poprosi Cię o autograf, podpisujesz się Smuggler czy xxx, czy jak jeszcze? WIem, że jeździcie często na różnorakie targi i wizyty u producentów-czy ty też jeździsz? A także jeszcze jedno pytanie-Kto zna twoją tożsamość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czemu nie chcesz się ujawnić?

Z tych samych powodow, co 10 lat temu opisalem w FAQ.

2. Grasz może nieraz w CoD4 ??( jak tak to wyzywam cię na 1v1 ):P

>>>Nie grywam. Ale w Modern Warfare czy CoD 2 sie zdarza.

A w ogóle jesteś kibicem jakiegoś klubu? Chodzi mi o zagraniczny, bo wiem, że jesteś za Śląskiem Wrocław - wspominałeś, że to obowiązek ;)

Nie mam zdecydowanego faworyta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Interesuje mnie, czy gdy jest wycieczka do redakcji, i ktoś poprosi Cię o autograf, podpisujesz się Smuggler czy xxx, czy jak jeszcze?

No jasne, ukrywam swoja tozsamosc ale podpisuje sie; SMUGGLER. To dopiero mistrzowska konspiracja i kamuflaz.

WIem, że jeździcie często na różnorakie targi i wizyty u producentów-czy ty też jeździsz?

>>>Bywa.

A także jeszcze jedno pytanie-Kto zna twoją tożsamość?

<<<Ci, co musza i ci, co mysla. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale CoD MW to to samo co czwórka ;D

A nick swój zdradzisz

Aha smugg w następnym PGA podejdę do macabry (czyli do ciebie) i poproszę o 2 autografy Macabry i Smugglera

________________________________________________________________________________

_________

ABRA CADABRA SMUGGLER to MACABRA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A także jeszcze jedno pytanie-Kto zna twoją tożsamość?

<<<Ci, co musza i ci, co mysla. :)

Cóż, ja uważam, że nie ważne kim jesteś w rzeczywistości!:) Jak dla mnie, gdybyś się drogi Smugglerze ujawnił, cda straciłoby swój urok, swego rodzaju piękno, które Ty również tworzysz, a AR... cóż, dla wypowiedzi ludzi mądrych i oszołomów dalej bym czytał ale... nie byłby to już mój ulubiony dział:) Więc obyś nigdy nie zwariował i nie wyjawił oficjalnie (i nieoficjalnie) swojej tożsamości:)

Ps. a jak mówi nauka Dao: im więcej potrzeb człowiek chce zaspokoić, tym bardziej staje się nieszczęśliwy... więc ja sobie tej jednej potrzeby odmówię;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Cześć ostatnio w polskich czasopismach o grach coraz częściej jest akcja typu CZYSZCZENIE MAGAZYNÓW w najbliższym czasie planujecie coś podobnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ostatnio w polskich czasopismach o grach coraz częściej jest akcja typu CZYSZCZENIE MAGAZYNÓW w najbliższym czasie planujecie coś podobnego.

Nie planujemy i nie zamierzamy. Nie bedziemy dolaczac ani archiwalnych CDA ani archiwalnych Clickow do CDA. Dbamy o marke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Right! Sam kiedyś okazyjnie kupowałem jakieś KŚ GRY czy innego PLAY'a, ale gdy dodawali archiwalne numery to mnie to dołowało. Kupuję pismo, w którym są dwa pisma zamiast płyty. Do tego w drugim piśmie radosny napis na okładce "SPORE! Pierwsza recenzja na świecie!" DNO. :mad:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawiam się jakie są pana poglądy na życie człowieka i mechanizmy poruszające tym światem. Jestem też ciekawy co pan sądzi o Templariuszach i Che Guevarze.

Pozdrowienia dla całej redakcji

Liczę na szybką odpowiedź.

:ninja: :yes: :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABRACADRA Smuggler to nie Mac Abra. Każdy obeznany wie że tych panów wiele różni (no może nie wiele). Przecież łatwo odróżnić Smugglera od Mac Abry. Pytanie z typu sportowo-rekreacyjnych - czy lubi pan grać w golfa?

Edytowano przez angelo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po przeczytaniu "Misery". Ogólnie powieść bardzo mi się spodobała, ale od niektórych opisów masakr robiło mi się słabo na żołądku. Zdarzyło Ci się kiedyś, że książka (nie tylko "Misery"), którą kiedyś czytałeś zawierała tak okropne i obrzydliwe opisy, że było Ci ciężko przez nie przebrnąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...