Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smuggler, słuchasz/ słuchałes Depeche Mode? Co sądzisz o muzyce tej kapeli?

Gdybyś miał wybrać jedno jedyne miasto, w którym móglbys zamieszkać to byłoby to...?

Czy lubisz książki Pawła Jasienicy?

Edytowano przez sofad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie ostatnio pewnien fakt związany z Twoją osobą drogi Smuglerze. Otóż, czy masz jakieś swoje zdjęcie z dzieciństwa? Może rodzice je mają? Mógłbyś nam je pokazać? Mógłbyś pokazać zdjęcia swoich rodziców? Masz konto na naszej klasie? Oczywiście nie ośmięlę się zapytać o Twoje dane, ale sama świadomość, że gdzieś tam pomiędzy tysiącami innych znajduje się również Twój profil byłaby na tyle intrygująca, że ja i pewnie wiele innych zaczełoby szperać i być może po wielu lat poszukiwań odkrylibyśmy Twoją tożsamość. Hmmm... miałem zadać jedno pytanie. Cóż widocznie to forum tak działa. Chcesz się zadać jedno pytanie, a ono podsuwa ci następne. Jeszcze jedno. Czy Twoja mama, babcia, ciocia, ktokolwiek z Twojej rodziny umiał(a)/umie robić pizzę? Wiem, że to danie nie raz zapobiegło poważnym problemom żołądkowym waszej redakcji, ale wszyscy, którzy do domowej pizzy mają dostęp są zgodni: takie są najlepsze. Po zjedzeniu tego ustrojstwa już nie bardzo masz ochotę na spacer do zwykłej pizzerni. Czy taką pizze kiedyś jadłeś? Podczas pisania tego pytania nasuneło mi się następne, ale już niestety umkneło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że duch Mr Jediego jest ciągle obecny. A duch kurczaka Barnaby?:)) brakuje tego ześwirowanego klimatu :) bo rozumiem że Wania ma się dobrze i dalej przygotowuje betonowe buciki?:) A teraz tak troche serio: Odwiedza Was w redakcji Yasiu czy nie utrzym7ujecie żadnych kontaktów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna cholera, ale i tak go lubisz nie ? :)

No ba. Ale jak ostatnio porysowal Bardzo Droga i Stara Szafe (sznyty na 15-20 cm bo chcial na nia wskoczyc, i tylnimi lapami oral po drzwiach, bo ledwo przednimi lapami siegnal gory) to chcialem go normalnie zabic... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, zdjęcia pejzaży, czy w ogóle wszystkie inne zamieszczane na coverku, robisz tak przy okazji, czy specjalnie wybierasz się w plener by cyknąć parę fotek...?

Zdjęcie z kobietą i latarnią było pozowane, czy przypadek? :wink:

Co to za pani z wachlarzem i w dośc osobliwym stroju...? W pierwszej chwili miałem wrażenie, że to jakiś pomnik...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, słuchasz/ słuchałes Depeche Mode? Co sądzisz o muzyce tej kapeli?

FAQ.

Gdybyś miał wybrać jedno jedyne miasto, w którym móglbys zamieszkać to byłoby to...?

Wroclaw? :)

Czy lubisz książki Pawła Jasienicy?

Kiedys duzo bardziej niz dzis.

Pisałeś, że duch Mr Jediego jest ciągle obecny. A duch kurczaka Barnaby?:)) brakuje tego ześwirowanego klimatu :) bo rozumiem że Wania ma się dobrze i dalej przygotowuje betonowe buciki?:) A teraz tak troche serio: Odwiedza Was w redakcji Yasiu czy nie utrzym7ujecie żadnych kontaktów?

Toz kurczak Barnaba to "dziecko" Jediego... Yasiu czasem zaglada, a ostatnio wpadlem na niego w tramwaju. Male miasto ten Wroclaw. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Musze się czymś podzielic, może niezbyt to odkrywcze ale od poczatku. Pierwsze CDA czytalem jako 12latek chyba i z roznymi przerwami ale po kolejnych 10latach jestem z Wami dalej. Troche tak dziwnie ze czlowiek sie "starzeje" razem z Wami. I nie wiem, ale wydaje mi się ze zmiany personalne w CDA wplynely troche na Twoj styl odp:) za czasow Jediego to bylo cos takiego wrecz powiedzialbym absurdalnego. :)cos na zasedzie wzajemnego nakrecania sie. A teraz w ekipie nie ma chyba az takiego "świrowania", co?Jest w tym troche prawdy?? ale niezmiennie od tamtego czasu widac ze dalej to co robisz to sprawia Ci cholerna frajde. Naprawde fajnie to czytać z taka sama przyjemnoscia jak nasście lat temu :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear Smg, Twoj poradnik dot. lustrzanek w poprzednich numerach cda byl super, ale zabraklo mi w nim kilku rzeczy. Nie denerwuj sie i prosze wytlumacz mi kilka rzeczy zwiazanych z aparatami. Głownie korzystam z trybu manualnego, najczesciej A, zdjecia wychodza hm... dobre, ale wciaz brakuje mi wiedzy w nastepujacych terminach( wiem, ze istnieje wujek google, ale chcialbym znac slowa zaawansowanego amatora ( sam siebie tak nazwales :P ) no i osobie, ktorej ufam.

Co oznaczaja nastepujace terminy, oraz ktore wartosci sa lepsze ( czytaj, czego i w jakiej skalu uzywac np. do fotografowania ruchu, lasu w sloncu, deszczu, zdjecia nocne) i za co one odpowiadaja

Czas naswietlania

Przyslona

Balans bieli

Czulosc

Korekcja koloru

Ponizej przedstawiam zdjecie wykonane przeze mnie, nie prosze Cie w tym momencie o ocenianie, poniewaz wiem, ze tego nie robisz, ale po prostu powiedz, czy potrzebny tutaj wiekszy czas naswietlania, czy zastosowalem dobry kontrast czy tez nie.

Pozdrawiam

40638035.th.jpg

Edytowano przez Yilmaz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż, widzę napływ pytań. W każdym bądź razie, moje pytania są następujące: Jakie ma Pan mieszkanie? Ile m2? Ile pokoi? Ile Pan(?) zapłacił? Lub ile takie mieszkanie może kosztować :) Kamienica prywatna, hm, czy państowe to to :) Czy blok? Pytanie z ciekawości ile mieszkanie może kosztować we Wrocławiu. :)

Hm,nie wiem czy mam mówić na Ty, czy na Pan :) Pozostanę może przy per Pan :sweat::P

Edytowano przez tuSSi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM KILKA PYTAŃ

Czy ty naprawdę lubisz swoją pracę

Jak długo pracujesz dziennie

Czy twoją pasją są gry

Masz zwierzęta

Czy lubisz ERPEGI (RPG)

Jaki masz telefon komorkowy ---Chyba że nie masz---

Co ci się podoba w CD Actione

CZEKAM NA ODPOWIEDZ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, zdjęcia pejzaży, czy w ogóle wszystkie inne zamieszczane na coverku, robisz tak przy okazji, czy specjalnie wybierasz się w plener by cyknąć parę fotek...?

Na kazdy wyjazd biore aparat i zawsze cos w oko wpadnie.

Zdjęcie z kobietą i latarnią było pozowane, czy przypadek? :wink:

Niepozowane. Wyglupiala sie. :)

Co to za pani z wachlarzem i w dośc osobliwym stroju...? W pierwszej chwili miałem wrażenie, że to jakiś pomnik...

Srebrna Dama, stoi czesto w rynku wroclawskim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Musze się czymś podzielic, może niezbyt to odkrywcze ale od poczatku. Pierwsze CDA czytalem jako 12latek chyba i z roznymi przerwami ale po kolejnych 10latach jestem z Wami dalej. Troche tak dziwnie ze czlowiek sie "starzeje" razem z Wami. I nie wiem, ale wydaje mi się ze zmiany personalne w CDA wplynely troche na Twoj styl odp:) za czasow Jediego to bylo cos takiego wrecz powiedzialbym absurdalnego. :)cos na zasedzie wzajemnego nakrecania sie. A teraz w ekipie nie ma chyba az takiego "świrowania", co?Jest w tym troche prawdy?? ale niezmiennie od tamtego czasu widac ze dalej to co robisz to sprawia Ci cholerna frajde. Naprawde fajnie to czytać z taka sama przyjemnoscia jak nasście lat temu :)

jestem o 13 lat starszy, czlowiek sie zmienia, nie? Kiedys bylo wiecej absurdu, dzis cynizmu i sarkazmu w moich tekstach.

Dear Smg, Twoj poradnik dot. lustrzanek w poprzednich numerach cda byl super, ale zabraklo mi w nim kilku rzeczy. Nie denerwuj sie i prosze wytlumacz mi kilka rzeczy zwiazanych z aparatami. Głownie korzystam z trybu manualnego, najczesciej A, zdjecia wychodza hm... dobre, ale wciaz brakuje mi wiedzy w nastepujacych terminach( wiem, ze istnieje wujek google, ale chcialbym znac slowa zaawansowanego amatora ( sam siebie tak nazwales :P ) no i osobie, ktorej ufam.

Co oznaczaja nastepujace terminy, oraz ktore wartosci sa lepsze ( czytaj, czego i w jakiej skalu uzywac np. do fotografowania ruchu, lasu w sloncu, deszczu, zdjecia nocne) i za co one odpowiadaja

>>>To sa programy tematyczne, ktorych po prostu nie uzywaj. :) Uzywa sie tych oznaczonych literkami.

Czas naswietlania

Przyslona

Balans bieli

Czulosc

Korekcja koloru

>>>O stary, to sa podstawy fotografii. Wyguglaj, sa stronki gdzie to jest wyjasnione od A do Z. Bez urazy ale jak sie kupuje lustrzanke to takie pojecia nalezy WCZESNIEJ znac, bo to jakbys kupil sobie samochod sportowy i potem sie pytal po co sa te pedaly w podlogach i ta wajcha pod prawa reka niedaleko kierownicy.

Ponizej przedstawiam zdjecie wykonane przeze mnie, nie prosze Cie w tym momencie o ocenianie, poniewaz wiem, ze tego nie robisz, ale po prostu powiedz, czy potrzebny tutaj wiekszy czas naswietlania, czy zastosowalem dobry kontrast czy tez nie.

Pozdrawiam

Fotka dla mnie jest jakas takas... zamydlona. A czas naswietlenia - bracie, to TY decydujesz jaki jest wlasciwy, w zaleznosci do tego co chciales eksponowac...

Otóż, widzę napływ pytań. W każdym bądź razie, moje pytania są następujące: Jakie ma Pan mieszkanie?

:::Ladne.

Ile m2?

64

Ile pokoi?

2 + kuchniopokoj

Ile Pan(?) zapłacił?

Duzo

Lub ile takie mieszkanie może kosztować :)

Zalezy gdzie, nawet we Wrocku ceny moga sie mocno roznic w zaleznosci od okolicy.

MAM KILKA PYTAŃ

Czy ty naprawdę lubisz swoją pracę

>>>Nie, nienawidze z calego serca

Jak długo pracujesz dziennie

>>>nie mniej niz 8 godzin

Czy twoją pasją są gry

>>>Nie, szydelkowanie.

Masz zwierzęta

>>>mam kota.

Czy lubisz ERPEGI (RPG)

>>>FAQ

Jaki masz telefon komorkowy ---Chyba że nie masz---

>>>Czarny.

Co ci się podoba w CD Actione

>>>Moje teksty i zdjecia czytelniczek niektorych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak trochę inaczej ale w sumie tak samo; ostatnio sobie przeglądałem filmiki z produkcji demoscenowych i mam pytanie: jakie demo zrobiło swego czasu na tobie największe wrażenie? Wiem że dawno jesteś "na out" ale może coś ci tak zapadło w pamięć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg czy te wszystkie pytania ludzi o to kim jesteś, jakie masz mieszkanie itd. nie męczą Cię już zbytnio? Szczerze to sam bym chyba się wściekł już :) a i jak ma na imię nowy kot? :D

Mopik, bo jak byl maly to lubil sobie siedziec w wiaderku od mopa.

A ja tak trochę inaczej ale w sumie tak samo; ostatnio sobie przeglądałem filmiki z produkcji demoscenowych i mam pytanie: jakie demo zrobiło swego czasu na tobie największe wrażenie? Wiem że dawno jesteś "na out" ale może coś ci tak zapadło w pamięć :)

Na Amige polsko-wroclawskie "Marchewki"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler Mógłbyś mi polecić kilka klasycznych numerów, albo jakąs 'golden age' w historii wydawnictwa? Jako fanka konsol zawsze kupowalam extrima i szczerze mówiąc po CDA sięgnelam koło roku temu i interesuja mnie jakies numery archiwalne. Logiczne, ze wszystkich nie zamówie :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler Mógłbyś mi polecić kilka klasycznych numerów, albo jakąs 'golden age' w historii wydawnictwa? Jako fanka konsol zawsze kupowalam extrima i szczerze mówiąc po CDA sięgnelam koło roku temu i interesuja mnie jakies numery archiwalne. Logiczne, ze wszystkich nie zamówie :biggrin:

Moze po prostu nr 100 - fajny, jubileuszowy, ogolnie udany.

Ja nie z pytaniem, tylko z prośbą:

Błagam, czy masz link do odcinka lub znasz nazwę tego programu o którym napisałeś w felietonie? Chyba nie uwierzę dopóki nie zobaczę....

Nie mam, to bylo na zywca, malo z fotela nie spadlem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro lubisz Wrocław to mam pytanie....

Co oprucz Rynku i Redakcji Cd Aciona powwininem zwiedzić ? bo zastanawiam się nad Spacerkiem do Zoo i japońskiego Ogrodu.

Slusznie. Jeszcze Ostrow Tumski i Panorama Raclawicka. W jak japonski ogrod to i okolice Hali Ludowej/Stulecia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz najnowsze paski Garfielda? Też uważasz, ze nie mają już takiego polotu jak te dawne? (wyjątkiem jest spoko włóczka wełny)

Dlaczego na forum actionum udzielasz się jakby rzadziej niż na innych forach związanych z pismami o grach komputerowych? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...