Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

SZWENIO - tekst z "kapitana Bomby", YouTube lub 4FunTV, Kartoony :) .

Pod wpływam tego posta wstąpiłem youtube żeby spawdzić, co ten Kapitan Bomba jest warty. Po wszystkim mogę tylko powiedzieć, że jestem głęboko zażenowany poziomem tego dzieła. Dzieła? Pffff... KICZU! Niewyszukanymi bluzgami rzucają w każdym zdaniu, zero polotu. ŻENADA! Przy tym Włatcy Móch to w pełni kulturalny serial... :confused:

Edytowano przez SZWENIO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie czysto z ciekawości :D

Kiedyś zbierałeś znaczki : Jaki znaczek był najstarszym w swojej kolekcji ?

Bo mój dziadek ma z 1874 r. i naszło mnie na zapytanie się ciebie :)

Z góry i dołu dziękuje za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A RPGi lubie ale nie wszystkie. W wiedzmaka, KOTORY czy Mass Effect cialem z przyjemnoscia,

grzech by polski gracz nie zarżnął w Wiedzmina XD... ja go 5 razy już przeszedłem. Chłopaki z RED'a odwalili naprawde kawał dobrej roboty

5x? Ja raz + przygody z ER i moze pol roku znow zalicze.

no 5 razy :P nawet mi sie to nie znudziło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej używasz przeglądarki (internetowej)?

Opery glownie.

Assam->Smuggler już dawno ma internet w domu...

Lubisz gry z serii Quake? Jak tak to jaka przypadła ci do gustu.

Q1 najbardziej....

Ten tekst był kilka lat temu w Na Luzie, tzn. ten o dziewczynie...

<<<Owszem ale zapadl mi w pamiec :)

Czy (choc trochę) kręcą cię gry rytmiczne (Ale w stylu Guitar Hero, a nie jakieś Dance Party)?

>>>Ani ani

Nie denerwują cię forumowicze, którzy co chwilę wymyślają kolejne durne pytania (np. ja :blush:)?

>>>Zwykle nie.

Smuggler, czy grałeś w jakąś grę o Garfieldzie z szasów osmiobitowców?

Co sądzisz o tym, zeby zastąpić słowo "raubritter" zaproponowanym przez Christę "zbójcerz"?

Bylo cos na C-64, kopalo sie Odiego :) - to glownie zapamietalem.

Zbojcerz jest fajne ale IMO zby zrosniete z komiksem juz by zaistniec jako "powazne" slowo. ...Niech co wielki Hegemon?!

Czasami pod listami w AR pojawiają się ( oprócz zwykłych podpisów ) takie podpisy jak ''namiary znane'' itd. Co one oznaczają.

Ze namiary znane nam (znaczy sie list nie byl anonimem) ale z roznych powodow utajnione.

Ja mam takie pytanie czysto z ciekawości :D

Kiedyś zbierałeś znaczki : Jaki znaczek był najstarszym w swojej kolekcji ?

Bo mój dziadek ma z 1874 r. i naszło mnie na zapytanie się ciebie :)

Z góry i dołu dziękuje za odpowiedź

To bylo czysto amatorskei zbieranie "jak popadnie", nic tam wartego uwagi nie bylo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

Ostatnio przeglondalem numer specjalny z tego roku i zauwazylem ze w dziale produkcja Date Premiery uwazacie za Jesień 2008r.

Czy to niedziwne??

O nie, literówka, straszne ale zdarza się każdemu.

pytanie ode mnie:

Smuggler?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś obeznany z aparatami. Więc czy aparat marki ZENIT jest coś wart. Mam taki w szafie sprawny i do niego jakiś wielki flesh na baterie. Warto go używać czy lepiej kupić jakiś zwykły aparat cyfrowy. Nie wiem jaki to model ale ma światłomierz, jak znajdę instrukcje to napiszę. Pytam się ciebie bo jak zapytam na jakimś forum fotograficznym to nic z tego nie zrozumie :rozpacz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Witaj miałeś chyba w reku książkę autorstwa DANIKEN co sadzisz autor opisuje w nich swoja wizje świata niektóre są całkiem trafione nie bardzo wiem co o tym myśleć pomożesz. (:<>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam "Requiem dla snu". Murowana depresja. Choć z drugiej strony, z tego co mi wiadomo to nie lubisz smutnych filmów :confused:

Jak serwis informacyjny najczęściej oglądasz? Ja muszę obejrzeć kilka żeby wiedzieć co się dzieje w Polsce :biggrin: Straszne zamotanie z poplątaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wymysla tematy tipsomaniakow?

Roznie bywa. Ktos ma pomysl to sie dyskutuje czy to ma sens...

Suggler, to pytanie będzie zupełnie serio (to tak dla odmiany :)).

Otarłeś się kiedyś o śmierć, albo (choćby nieumyślnie) sprawiłeś, że ktoś omal nie zginął?

Pare razy bylem mniej czy bardziej ale blisko, lecz wolalbym tematu nie roztrzasac. Na szczescie nie sprawilem jeszcze (i mam nadzieje, ze nie sprawie), ze ktos przeze mnie zginal. Raz mi sie tylk dziewczyna doslownie polozyla na masce - bo wyhamowalem moze milimetr przed nia, ale to byla jej wina bo leciala jak glupia na czerwonym swietle do tramwaju, a ja wyjechalem zza zakretu... Ale nawet siniaka jej nie zrobilem, choc zapewne jej dusza byla ciezko poraniona tym, co jej przez okno powiedzialem potem, a mowilem dosc dlugo i kwieciscie, stosujac bardzo malowniczne porownania i pietrowe bluzgi.

Jesteś obeznany z aparatami. Więc czy aparat marki ZENIT jest coś wart. Mam taki w szafie sprawny i do niego jakiś wielki flesh na baterie. Warto go używać czy lepiej kupić jakiś zwykły aparat cyfrowy. Nie wiem jaki to model ale ma światłomierz, jak znajdę instrukcje to napiszę. Pytam się ciebie bo jak zapytam na jakimś forum fotograficznym to nic z tego nie zrozumie :rozpacz:

To dobra stara ANALOGOWA lustrzanka. Nie wiem czy dla poczatkujacego najlepsza, ale ja taka focilem wiele lat temu i bylo OK.

Polecam "Requiem dla snu". Murowana depresja. Choć z drugiej strony, z tego co mi wiadomo to nie lubisz smutnych filmów :confused:

Otoz to. Uwazam, ze w realu mam wystarczajaco duzo rzeczy, ktorymi sie doluje, zeby sobie jeszcze filmem depreche dokladac.

Jak serwis informacyjny najczęściej oglądasz? Ja muszę obejrzeć kilka żeby wiedzieć co się dzieje w Polsce :biggrin: Straszne zamotanie z poplątaniem.

Onet, ale doluje mnie tragiczny poziom komentarzy, wiec chyba sie przeprowadze... gdziekolwiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, uprawiasz jakiś sport, czy raczej tylko gaming? ;D

Skok w bok :)

W numerze kończącym Rok 2008 napisales Ze masz mieszkanie itd. oraz przykra sprawa-Uśpiłeś kota:(

Czy teraz masz nowego czy "nic nie wypelni pustki"??

Mam nowego, straszna cholera :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...