Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Dlaczego tak bardzo starasz sie nawracać ludzi (bulwersując sie przy tum nieziemsko), którzy zamiast 'czasopmismo' piszą 'gazeta'? Słuchaj, nie każdy ma warsztat redaktorski i nie każdy widzi jakąś różnice pomiędzy tymi słowami... Ty też nie widzisz różnicy pomiędzy colipaktus udupus a colipactus udupu a niektórzy mogą się cię zabić, jeżeli nazwałbyś to pierwsze, tym drugim ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z Mr Jedi ? Straszysz ludzi swoją twarzą bo jak czytam AR to mnie ciarki przechodzą :D Jestem twoim fanem :D Czytałeś Kroniki Jakuba Wędrowycza jest to Egzorcysta Bimbrownik ja tą ksiażke w jeden dzień przeczytałem i nawet na kompa nie usiadłem ;D

Edytowano przez morfeo312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedna rzecz. Wielu ludzi tworzy wiele teorii na temat twojej prawdziwej tożsamości. Ale czy nawet jeśli ktoś trafnie zgadłby/domyśliłby się kim jesteś to czy byś się przyznał że ten ktoś ma racje?

ZGADYWAC to se mozecie w nieskonczonosc. Ale jak ktos mi przysle ladnie przeprowadzony dowod, w ktorym czarno na bialym udowadania, ze ja to ja, to wtedy sie ujawniam, w ramach szacunku dla cudzej pracy umyslowej. Zdarza sie to czasem, nie powiem.

Pisze do Ciebie drogi smugglerze bo chyba bedziesz mogl mi pomoc. Otoz chodzi mi o okladke starego numeru cd action , dokladnie numeru ze stycznia 2000 r. Chcialbym zebys mi np przeslal linka do strony z lara croft dokladnie taka sama jaka byla na okladce tegoz numeru cda bo nie wiem gdzie mozna taka znalezc. Chodzi mi o ten konkretny obrazek z lara.Jest to chyba lara weller czyli wtedy body dublerka lary croft. Blagam przeslij mi linka do strony z ktorej zaczerpneliscie ten obrazek.

Sorry ale takowych "uslug" nie prowadze.

Dlaczego tak bardzo starasz sie nawracać ludzi (bulwersując sie przy tum nieziemsko), którzy zamiast 'czasopmismo' piszą 'gazeta'? Słuchaj, nie każdy ma warsztat redaktorski i nie każdy widzi jakąś różnice pomiędzy tymi słowami... Ty też nie widzisz różnicy pomiędzy colipaktus udupus a colipactus udupu a niektórzy mogą się cię zabić, jeżeli nazwałbyś to pierwsze, tym drugim ;)

Gdyby mi ktos z 10000x tlumaczyl roznice a ja nadal bym swoje, tobym zrozumial go, jakby mnie w koncu zabil...

Jako, że często masz podobne zdanie odnośnie książek co i ja, to się zapytam: czytałeś Achaję Ziemiańskiego? A jeśli to to czy Ci się podobała?

I pytanie z innej beczki: Han strzelał pierwszy? :P

Lubie Andrzeja Ziemianskiego (ba, znam go osobiscie :)), ale tej jego Achaji za cholere strawic nie moge. Strrrraszne lanie wody i sesja RPG na zywo.

Zdecydowanie wole tworczosc AZ z lat 80-tych.

Czy naprawdę, jak to napisałeś w 75 nr. poznałeś żonę w bibliotece, czy to był "chwyt"?

Naprawde.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale takowych "uslug" nie prowadze.

A kto prowadzi z redakcji cd action takie uslugi?

Bardzo mi na tym zalezy.Ewentualnie napisz do tego kogos o moim problemie albo napisz do kogo mam w tej sprawie pisac chociaz.

Edytowano przez nfsfan6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto prowadzi z redakcji cd action takie uslugi?

Bardzo mi na tym zalezy.Ewentualnie napisz do tego kogos o moim problemie albo napisz do kogo mam w tej sprawie pisac chociaz.

Nikt nie prowadzi.

A lubisz misia Pushapka,Pieska Leszka? lecą na 4-fun tv

Nie ogladam 4-fun tv. Szczerze mowiac w ogole nie mam obecnie kanalow z kreskowkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie odpowiedział Pan na moje pytania? Były głupie? <_<

Oczywiście nie musi Pan odpisywać. (przeczytałem to z działu EGMa :blink: )

Napiszę jeszcze na inny temat. Co czytelników obchodzi Pana twarz? Przecież pisze Pan w czasopiśmie i to powinno wszystkich interesować- wypowiedzi. Nie ma nakazu pokazywania własnej twarzy. Wręcz przeciwnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie prowadzi.

To moze chociaz zeskanuj mi okladke tego numeru cd action i wyslij mi na maila : nfsfan6@wp.pl albo na jakis serwis ze zdjeciami typu tinypic czy cos. Mysle ze to zaden problem by byl dla ciebie...

Edytowano przez nfsfan6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler a Ty masz już szkolisz jakiegoś swojego następce? bo co ja będę czytać w CDA jak nie daj B*** jakiś anty fan albo pojechany kiedyś przez ciebie user trzaśnie cię samochodem? przecież ja mam dopiero 17 lat! co ja będę czytać jak ty odejdziesz na emeryturę! aaaaa! przecie CDA bez Smugglera będzie jak Radio Maryja bez ojca Rydzyka xD przecież musisz szkolić jakiegoś np. Smugglera Juniora albo nie wiem coś jak z królami, coś typu Smuggler II Waleczny, mam nadzieje że nie zrobisz mi tego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze chociaz zeskanuj mi okladke tego numeru cd action i wyslij mi na maila : nfsfan6@wp.pl albo na jakis serwis ze zdjeciami typu tinypic czy cos. Mysle ze to zaden problem by byl dla ciebie...

jasne, od tygodnia siedze w pracy MINIMUM 12 h, pol ekipy na GC wiec trzeba robic i za nich, deadline na glowie... ale to nie problem poszukac CDA, zeskanowac, skonwertowac plik do sensownegp rozmiaru, wyslac... jasne, juz pedze.

Facet, sam sobie zeskanuj, jak ci zalezy, no kurcze, nie jestesmy zakladem fotokopiarskim :/ mam naprawde DUZO rzeczy do zrobienia. A jak zrobie tobie to KAZDY bedzie chcial, bo "skoro jemu..." a ja nie bede dzielil ludzi na lepszych (ktorym cos robimy) i reszte. Proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, od tygodnia siedze w pracy MINIMUM 12 h, pol ekipy na GC wiec trzeba robic i za nich, deadline na glowie... ale to nie problem poszukac CDA, zeskanowac, skonwertowac plik do sensownegp rozmiaru, wyslac... jasne, juz pedze.

Facet, sam sobie zeskanuj, jak ci zalezy, no kurcze, nie jestesmy zakladem fotokopiarskim :/ mam naprawde DUZO rzeczy do zrobienia. A jak zrobie tobie to KAZDY bedzie chcial, bo "skoro jemu..." a ja nie bede dzielil ludzi na lepszych (ktorym cos robimy) i reszte. Proste.

Sorry, nie wiedzialem ze masz az tak duzo pracy na glowie. No nic trudno sie mowi ale i tak dziekuje za czas mi poswiecony.

Dziekuje i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ostatnio całe FAQ i zaczynam odnosić wrażenie, że powinno być punktem obowiązkowym, tak jak regulamin. Robiąc zamieszanie, niektórzy niekoniecznie mają złe intencje, ale nie rozumieją kilku spraw mając nieświadomie sposób na ich zrozumienie dosłownie pod nosem. Sposób napisania FAQ naprawdę mi odpowiada. Wszystko logicznie wyjaśnione, bez niedomówień. Niektórzy mogą się nawet poczuć poważnie traktowani w porównaniu do AR, na które kilku ludziów (udaje że) narzeka. Mogę powiedzieć, że jest to lektura z obrazkami :). One też dużo mówią.

Edytowano przez Vacter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam naprawde DUZO rzeczy do zrobienia.

Wiele z was pewnie myśli, (12-14lat) że Smugg to sobie siedzi, gra w gierki i jedzie po czytelnikach w AR. :)

Niestety, nie jest tak różowo.

Gdyby ta praca tak wyglądała, to nic tylko zebrać utalentowanych qmpli i stworzyć coś na wzór CDA. :)

Wyjazdy, wywiady, deadline, POPRAWNE napisanie recki, załatwianie pełnych wersji, podpisy pod screenami, kombinacje z układem obrazków i tekstu... itd.

Sorry, nie wiedzialem ze masz az tak duzo pracy na glowie. No nic trudno sie mowi ale i tak dziekuje za czas mi poswiecony.

Dziekuje i pozdrawiam.

No widać, że jest jednak jakieś poszanowanie dla ludzi pracujących ;]

Smugg, a masz czas na grę w domu? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam takie głupie pytanie (nawet nie wiem czy było wcześniej):

- (Proszę pana) Smuggler(a) czy twoja(/pańska) twarz jest naprawdę taka straszna jak to było napisane w kilku komiksach pana Lenca i we wstępniaku w numerze SPECjalnym 08 ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie wtracac, ale przy odrobinie pomyslunku w 3 minuty bys znalazl zdjecie Smugglera ;] Chyba, ze wolisz niewiedze i zadawanie 'madrych' pytan :)

Szczerze wole niewiedze niż wiedzieć za dużo i szpanować tą wiedzą :P :P . To potem się pytam takiego Smugglera i d*pe mu zawracam

Edytowano przez TuComix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz kreskówkę o takim szlachetnym tytule Laboratorium Dextera ? :) (dla mnie najlepsza kreskowka ever!:P)

Sam też lubię pomimo 19 lat :P

Też z tym mam pytanie a raczej pytania :P

1.Ulubiona postać/postacie ?

2.Odcinek/ki

Bo ja tak

Ulubiona Postać, Mandark ;P, sam nie wiem czemu może takie futurystyczne labolatorium i ten śmiech :P

Ten cały poświęcony Mandarkowi i jego Śmiechem :D HA HA HA HAH HAAH :D, złaszcza inne dzwięki w rytm jego śmiechu układają np odgłosy przycisków do wejścia do jego labolatorium, czy tupanie jego mamy :P, i ten z lodziarzem, (złaszcza parodia (What the... its that fatboy :D), i ten z mechaniczna papugą, o ile pamiętam :P, Mama dextera 2 jajka trochę cynamonu Mechaniczna papuga Przynęty i inne robaki, Mama dextera, skąd wezmę robaki, Mechaniczna papuga Na bagnach florydy, i mama do auta do auta wchodzi :D.

Edytowano przez CobraCommander
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...