Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Mógłbyś mi wytłumaczyć dlaczego większość ludzi miesza CODa z błotem (stary silnik, ta sama mechanika, to wszystko już było itd.) a jak przychodzi mi przeczytać recenzję to jej ocena nie spada poniżej 8 ocb? :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś mi wytłumaczyć dlaczego większość ludzi miesza CODa z błotem (stary silnik, ta sama mechanika, to wszystko już było itd.) a jak przychodzi mi przeczytać recenzję to jej ocena nie spada poniżej 8 ocb? :huh:

Skad mam wiedziec?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ostatnio stałem się dumnym posiadaczem Xbox'a 360 (wiem, wiem musiałem się pochwalić... :tongue: ) mam pytanie czy zamierzacie recenzować Risen 2 gdy wyjdzie na Xbox'a 360 ? Tak samo ma się sprawa z Grą o tron, czy zamierzacie recenzować wersję z X'a ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ostatnio stałem się dumnym posiadaczem Xbox'a 360 (wiem, wiem musiałem się pochwalić... :tongue: ) mam pytanie czy zamierzacie recenzować Risen 2 gdy wyjdzie na Xbox'a 360 ? Tak samo ma się sprawa z Grą o tron, czy zamierzacie recenzować wersję z X'a ?

Pewnie tak, szczegolnie jesli beda jakies odczuwalne zmiany w stosunku do wersji PC.

...tylko dlaczego takie pytanie tutaj - to jest raczej "pytanie do redakcji"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Chciałbym zapytać jako weteran plywania od kilkunastu lat a mianowicie Czy umiesz i lubisz pływać ?

Bardziej lubie niz umiem. :) Tzn. umiec umiem ale pewnie instruktor widzac moj styl gorzko by zaplakal. :)

Tak naprawde najbardziej lubie snorkeling - plywanie z maska i fajka (szczegolnie w cieplym morzu na rafie koralowej). Tam z wody nie wylaze godzinami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Ale burżuj z ciebie! :wink::laugh::tongue:

Co sądzisz o 2 sezonie "Gry o Tron"?

Wyjazd do Egiptu (naprawde fajne rafy, choc wiadomo, ze w Australii lepsze :)) to juz chyba zadne burzujstwo. Wychodzi w sumie taniej jak na polskim morzem, jesli sie pamieta, ze zarcie jest w cenie a standard wiekszosci egipskich hoteli i tak bije na glowe to, co oferuja na wiekszosci kwater prywatnych. W zeszlym roku bylem w Kolobrzegu na 10 dni, fakt ze w dosc wypasionych warunkach, i calosc kosztowalo mnie wiecej niz tygodniowy pobyt w Hurghadzie w przyzwoitym hotelu. Coz, jak sie lubi jesc wegorza wedzonego... :)

GoT - nie wiem, nie czytalem, nie ogladalem, nie poradze. :)

Co smuglujesz?

Olej do glowy - moge ci tanio opchna 25 litrowy baniak, bo widze ze na rezerwie ciagniesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Obejrzyj 1 sezon jeśli będziesz kiedyś mógł. Ten warto, 2 już nie IMHO.

Aaaa... tobie chodzi o tą rafę nad Morzem Śródziemnym/Czerwonym - no tak to w miarę blisko. ja jak słyszę Rafa Koralowa to od razu myślę o Karaibach czy właśnie Australi. A jak byłeś w Hurgadzie miałeś wycieczkę do piramid?? Bo być w Egipcie i nie widzieć piramid dla mnie jest dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy polecasz "mieszanie" w czytaniu książek? Np. zacząłem czytać Wiedźmina, skończyłem już trzy części, niedawno pojawiła się u mnie ogromna fascynacja twórczością S. Jobsa, i kupiłem sobie biografię tego wielbiciela jabłek. Warto przerwać ciąg wiedźmiński? Praktykujesz coś takiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań do pana :

1. Czym się różni napisanie pytania tutaj od napisania pytania do AR pomijając suchary Mister Jediego ? Tym że czytają twój wpis miliony czytleników tylko dzieci się podniecają a za to tutaj mamy 80 % większą szansę na opdowiedź i do tego 30x szybszą ( 30 dni ma miesiąc xd )

2. Czy w najbliższym czasie ktoś planuje odejść z redakcji ? Pytanie dotyczy redaktorów bo pewnie zaraz byś mi odpowiedział że sprzątaczka

3. Grałeś w może takie przygodówki jak : Larry 7 , Gilbert Goodmate w obronie Fungorii , Złoto i Chwała droga do Eldorado , Chłopacy nie płaczą ? Przygodówki naprawdę wspaniałe w porównaniu do tego co wy dajecie, pamiętam z kilka miesięcy temu daliście jakąś o nazwie SO Blonde coś takiego, w której chodziło się blądynką, tragedia.

4. Jak ci minął dzień matki ? Złożyłeś życzenia

5. Wiesz żadko widzę w twoich odpowiedziach życie, czasem tam komuś pociśniesz, czasem kogoś pognębisz, zaśmiać może i się zaśmiasz ale twoje komentarze nie mają energii, to widać nawet jeśli nie widzisz drugiej osoby. Do tego przede wszystkim najczęściej odpowiadasz dość ponuro i smutno. Trochę radości bym radził

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o serialu "Rodzina Borgiów" ? Oglądałeś go w ogóle ?

Sporo osob mi poleca wiec pewnie w koncu sie skusze.

Dokąd planujesz wyjazd na tegoroczne wakacje ? Za granicę, do jakiegoś ciekawszego miejsca w Polsce, czy zostajesz "na chacie" ? :)

Fuertaventura i okolice :cool:

Czy polecasz "mieszanie" w czytaniu książek? Np. zacząłem czytać Wiedźmina, skończyłem już trzy części, niedawno pojawiła się u mnie ogromna fascynacja twórczością S. Jobsa, i kupiłem sobie biografię tego wielbiciela jabłek. Warto przerwać ciąg wiedźmiński? Praktykujesz coś takiego?

Co kto lubi. Czasem jest tak, ze nie moge sie oderwac od kolejnych tomow, a czasem specjalnie (jak w wypadku Pratchetta) robie sobie przerwy, zeby mi sie nie przejadlo - i czytam sobie jedna ksiazke tego autora na miesiac (a wlasnie skompletowalem wszystkie jego ksiazki...).

Czesto mam tez tak, ze czytam sobie 2-3 ksiazki jednoczesnie - godzinke te, godzinke tamta...

Mam parę pytań do pana :

1. Czym się różni napisanie pytania tutaj od napisania pytania do AR pomijając suchary Mister Jediego ? Tym że czytają twój wpis miliony czytleników tylko dzieci się podniecają a za to tutaj mamy 80 % większą szansę na opdowiedź i do tego 30x szybszą ( 30 dni ma miesiąc xd )

Elitarnoscia - tutaj pisac moze KAZDY, a do AR trafiaja nieliczni. :)

2. Czy w najbliższym czasie ktoś planuje odejść z redakcji ? Pytanie dotyczy redaktorów bo pewnie zaraz byś mi odpowiedział że sprzątaczka

Skad moge wiedziec, myslisz ze mi sie spowiadaja? Sprzataczke zreszta mamy te sama od ponad 10 lat i bardzo ja lubimy.

3. Grałeś w może takie przygodówki jak : Larry 7 , Gilbert Goodmate w obronie Fungorii , Złoto i Chwała droga do Eldorado , Chłopacy nie płaczą ? Przygodówki naprawdę wspaniałe w porównaniu do tego co wy dajecie, pamiętam z kilka miesięcy temu daliście jakąś o nazwie SO Blonde coś takiego, w której chodziło się blądynką, tragedia.

>>>Tragedią to jest twa pisownia slowa "blondynka..."

4. Jak ci minął dzień matki ? Złożyłeś życzenia

>>>Nie, przyszedlem najeb... w 4 dupy, jak zawsze, zabralem jej rente i poszedlem dalej pic... :wallbash:

5. Wiesz żadko widzę w twoich odpowiedziach życie, czasem tam komuś pociśniesz, czasem

jak ci zaraz pocisne to sie hmmm... zdefekujesz... na Żadko...

kogoś pognębisz, zaśmiać może i się zaśmiasz ale twoje komentarze nie mają energii, to widać nawet jeśli nie widzisz drugiej osoby. Do tego przede wszystkim najczęściej odpowiadasz dość ponuro i smutno. Trochę radości bym radził

Ja ci radze trafic 6 w totka. Rada cenna, tylko trudna do realizacji...

Co sądzisz o tegorocznym Euro organizowanym w Polsce ?

Jaki jest sens oceniania czegos, co jeszcze sie nie zaczelo?

Według Ciebie, jak wypadnie na tle poprzednich takich imprez organizowanych w innych krajach ?

Albo lepiej, albo gorzej, albo tak samo.

Co myślisz o naszej reprezentacji polski w piłce ?

Nic nie mysle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś ,że czasami czytasz 2-3 książki na raz nie zdarza ci się pomylić wątków :tongue:.

No tak, bo przeciez mozna sie pogubic i w koncu czlowiek juz nie wie kto zabil smoka - szewczyk Dratewka czy Jason Bourne. Takie te ksiazki podobne. :)

A tak na marginesie ten gościu co zadawał takie durne pytania to chciał cię chyba zdenerwować.

Aj tam aj tam.

Zdarzyło Ci się kiedyś zwołać swoich redakcyjnych kolegów do zobaczenia jakiegoś "debilnego" posta/listu? ;)

Wiele razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie ten gościu co zadawał takie durne pytania to chciał cię chyba zdenerwować.

O mnie mowa ? Nie chciałem zdenerwować Pana Redaktora, niby po co miałbym to robić, nie znam go, do tego nawet jak bym go znał i coś mi zrobił nie jestem mściwy, może po prostu nie umiem się dogadywać z ludźmi i przez co pytania które zadaje odbieracie w negatywny sposób mimo że zadałem je dla tego że na te pytania chciałbym poznać odpowiedź.

Ps. Smuggler dziękuje za te chamskie odpowiedzi, mimo że sam nie byłem chamski ani wredny zadając te pytania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Smuggler dziękuje za te chamskie odpowiedzi, mimo że sam nie byłem chamski ani wredny zadając te pytania

No widzisz, a ja nie zrobilem bledow ortograficznych w swoim poscie, chociaz ty je zrobiles. Jakas rownowaga w tym, co sie dostalo, choc nie zrobilo, widac byc musi.

Z ciekawosci - ktora czesc mej wypowiedzi jest chamska? Wytkniecei bledow, czy tez ironia w reakcji na - hm - nie za madre pytania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W co pogrywasz ostatnio? Bo na przestrzeni kilku ostatnich stron tego pytania chyba nie było :laugh:

EDIT

Oglądasz konferencję CDPRED? Ja tak :cool: Co sądzisz o cyberpunkowej grze, na podstawie papierowego RPG Cyberpunk, o nazwie Cyberpunk? Naprawdę tak się nazywa. Ja czekam :wub:

Edytowano przez Sermaciej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...