Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smugg, mam dwa pytanka do Ciebie.

1. Oglądasz Dr. House'a? Jeśli tak, to co sądzisz o kończących serial odcinkach i jak według Ciebie zmieniała się atrakcyjność serialu od początku? (Ja na przykład myślę że im dalej tym gorzej, chociaż zdarzały się odcinki-perełki)

2. Oglądasz turnieje e-sportowe? Jeśli tak, to jakie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zrezygnowaliście z recenzji gier na smartphony?

Z jednej strony:

-robicie ich testy, reklamujecie je jako maszynki do grania

-co chwile powtarzacie, że to normalne platformy do grania jak PSP.

-na stronie co chwile jest neews na temat nowej gry na iOS

A z drugiej strony przestaliście je recenzować. Nie ma szans nawet na recenzje na stronie jeśli szkoda wam papieru? Co mi po informacji, że ME Infiltrator wyszedł na Androida skoro nie wiem(a od was się nie dowiem)czy jest dobry!?

Nawet takie mini-recenzje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak grasz w takiego CoD MW 2 to po przejsciu singla mowisz "Przeszłem i akurat żałuję :( Stracony dzień" Single jest po to żęby sobie np: przechodzic 2 misje a potem do multi, jutro znowu 2 i do multi. Zobaczylbys ze wtedy moze nie byloby duzo lepiej, ale zauwazalna roznice bys odczul. No i nie wyskakuj z komentarzami: "Ja kupilem CoDa dla singla" bo cie wezme za człowieka z iq niższym niż twój numer buta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zrezygnowaliście z recenzji gier na smartphony?

Z jednej strony:

-robicie ich testy, reklamujecie je jako maszynki do grania

-co chwile powtarzacie, że to normalne platformy do grania jak PSP.

-na stronie co chwile jest neews na temat nowej gry na iOS

A z drugiej strony przestaliście je recenzować. Nie ma szans nawet na recenzje na stronie jeśli szkoda wam papieru? Co mi po informacji, że ME Infiltrator wyszedł na Androida skoro nie wiem(a od was się nie dowiem)czy jest dobry!?

Nawet takie mini-recenzje...

Nie zrezygnowalismy - ale na razie jest taki wysyp gier na 3 glowne platformy, ze... smartfony musza troszke poczekac. Ale na pewno do nich wrocimy.

Dlaczego jak grasz w takiego CoD MW 2 to po przejsciu singla mowisz "Przeszłem i akurat żałuję :( Stracony dzień" Single jest po to żęby sobie np: przechodzic 2 misje a potem do multi, jutro znowu 2 i do multi. Zobaczylbys ze wtedy moze nie byloby duzo lepiej, ale zauwazalna roznice bys odczul. No i nie wyskakuj z komentarzami: "Ja kupilem CoDa dla singla" bo cie wezme za człowieka z iq niższym niż twój numer buta.

Arju tokin' tu mi?

Wiec moze nie mow mi co mam mowic i czuc. Multi mam w powazaniu, a singiel w MW2 nie dal mi nawet trzeciej czesci tej emocji co w poprzedniej czesci i nadal uwazam, ze zmarnowalem dla niego dzien.

Natomiast co sobie o mojej IQ pomyslisz, to naprawde mnie nie interesuje. Kupuje gry dla singla i mam gdzies oburzone wrzaski "ale jak mozna". Jak widac - mozna. Kto mi zabroni? Jesli zechce to bede kupowal lustrzanke cyfrowa zeby nia wbijac gwozdzie a jadl zupe widelcem. Moja kasa, moj wybor, moj problem. Kapiszczi?

Smugg, mam dwa pytanka do Ciebie.

1. Oglądasz Dr. House'a? Jeśli tak, to co sądzisz o kończących serial odcinkach i jak według Ciebie zmieniała się atrakcyjność serialu od początku? (Ja na przykład myślę że im dalej tym gorzej, chociaż zdarzały się odcinki-perełki)

Ostatni odcinek IMO byl najgorszy z wszystkich odcinkow wszystkich sezonow. :/

I bardzo brakowalo mi na plonacym budynku napisu Reichenbach - kto czytal Sherlocka Holmesa, na ktorym przeciez bazuje House, ten wie do czego pije.

2. Oglądasz turnieje e-sportowe? Jeśli tak, to jakie?

Zadnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu widac, ze jak ci ktos zarzuci jakąś prawdę, to ty od razu robisz wszystko, choćby zniżając się do poziomu skały macierzystej, żeby wyszło na twoje. Owszem, kupuj se gry stworzone dla multi dla singla, ale nie komentuj, bo CoDa 90% ludzi kupuje albo tylko albo głównie dla multi. 10% ludzi albo ma coś z głową, albo ma coś z mózgiem :) I jestem pewnien, że wiele osob to potwierdzi. To tak jakbys kupowal pizze, i jadł same ciasto, mówiąc "jakie to niesmaczne i bezsmakowe". Ta i teraz powiedz "nie zamierzam się kłócić", kapiszi" (po czym pewnie myslisz że masz +7 do rispektu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu widac, ze jak ci ktos zarzuci jakąś prawdę, to ty od razu robisz wszystko, choćby zniżając się do poziomu skały macierzystej, żeby wyszło na twoje. Owszem, kupuj se gry stworzone dla multi dla singla, ale nie komentuj, bo CoDa 90% ludzi kupuje albo tylko albo głównie dla multi. 10% ludzi albo ma coś z głową, albo ma coś z mózgiem :) I jestem pewnien, że wiele osob to potwierdzi. To tak jakbys kupowal pizze, i jadł same ciasto, mówiąc "jakie to niesmaczne i bezsmakowe". Ta i teraz powiedz "nie zamierzam się kłócić", kapiszi" (po czym pewnie myslisz że masz +7 do rispektu :)

Odpowiem: zluzuj posladki. A pizze moge kupowc chocby tylko po to, zeby wydziubywac oliwki i marudzic, ze niedobre - co ci do tego? Nie mozesz przezyc tego, ze nie uwazam zakupu MW2 za sensowny? Zazdroszcze w takim razie, bo oznacza ze nie masz wiekszych problemow.

Przewidywanie tego, co powiem tez ci kiepsko idzie, wiec odpusc sobie. :puknijsie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mowilem: mozesz zrobic wszystko, byleby wyszlo na to idiotyczne "twoje". Tym razem zniżyłeś się tym że ani razu nie użyłeś w swojej wypowiedzi słowa multiplayer, oraz tym, że to, co teraz napisałeś, jest dokładnie tym co powiedziałeś post wcześniej. Coz, myslalem, że troche ciężej będzie mi udowodnić, że to ja mam racje podczas dyskusji z tobą, ale widzę, że mógłbym to zrobić nawet jakbym miał 5 promili alkoholu :) Dobra, skoncz juz to, bo jestes swietny w rozmieszaniu innych podobnymi wypowiedziami.

Co pracuje jedno i drugie to

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jeszcze raz i ostatni raz grzecznie: nie mow mi co mam robic i mowic. Nie potrzebuje twoich rad. Nie musisz ze mna dyskutowac i tyle, ja plakac z tego powodu nie bede, bo nic sensownego poza "ja wiem lepiej w co masz grac i co ci sie ma podobac!!!" nie powiedziales.

A jak nie pojmujesz grzecznej prosby, to przy nastepnym komentarzu w podobnym stylu bede juz mniej subtelny.

Papa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem czemu narzekasz na mało listów w AR. Większość woli napisać tutaj, do tego odpowiedzi jak z AR też można przeczytać...

Ale go zjechałeś

:trollface:

A z tym Raichenbach to chodzi o Studium w Szkarłacie, tak?

Masz Księgę Wszystkich Dokonań Sherlocka Holmesa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym Raichenbach to chodzi o Studium w Szkarłacie, tak?

Masz Księgę Wszystkich Dokonań Sherlocka Holmesa?

Nie, teoretycznie nad tym wodospadem Sherlock poniosl smierc.

W praktyce po 10 latach bodaj Doyle go wskrzesil. :)

Ksiegi nie mam ale chyba wszystkie opowiadania znam... jak mysle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, teoretycznie nad tym wodospadem Sherlock poniosl smierc.

A, to mi się pomyliło z napisem nad ciałem z Studium w Szkarłacie ;)

Ksiegi nie mam ale chyba wszystkie opowiadania znam... jak mysle.

A ja mam, bo w markecie za 50 złotych było. Ponad 1000 stron za 50 złotych, opłaca się bo Sherlock jest świetny. A przed kupnem znałem tylko jeden zbiór opowiadań, a to jeszcze jeden powód do kupna był.

Chcesz zarobić 60 dolarów? Lubisz drugiego Portala?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które filmy i seriale o Sherlocku oglądałeś?

Nie wiem, sporo ich bylo ale statystyk nie prowadze. Na pewno NIE ogladalem tych dwoch wspoleczenych, bo wole tradycyjnego XIX wiecznego Sherlocka.

Jaki jest mniej więcej czas pomiędzy oddaniem numeru do druku a jego premierą?

z 5 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie "Kupuję gry dla singla" rozumiem podejście Smugglera. Owszem, czasem zajrzę gdzieś na multi, postrzelam ale bez jakiegoś wielkiego funu. Nie rajcują mnie hasła w stylu "zabiłem czterech kolesi pod rząd kapciem" albo "Zebrałem bzdylion nieśmiertelników graczy, zawiesiłem je sobie na szyi i teraz lekko mnie przeważa do przodu". Singiel to oprócz frajdy w pokonywaniu przeciwników/zagadek/zakrętów to przede wszystkim fabuła - coś czego w multi nie ma za nadto. Gra ma mnie wciągnąć swoją historią jak na przykład film. Dla mnie multi to dodatek. Podkreślam DLA MNIE :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze smuggler ze masz duzo kolegow. Moim zdaniem powinienes z nimi isc na pizze. A tak w ogole: co sadzisz o ilosci elektornow na powiezchni helu? Moim zdaniem zdazyla sie drobna pomylka w ich niekompetencyjnej ilosci nalkocwcow ale to tylko mje zdanie

Powiem ci to raz i nie bede juz wiecej powtarzal: nie musisz ze mna rozmawiac, skoro ci to nie sprawia przyjemnosci. Jak mowilem wczesniej - nie bede plakal z tego powodu, bo NIC do prowadzonych tu rozmow nie wnosisz.

A jesli chcesz dostac urlop od forum na przemyslenie paru spraw, to po prostu powiedz, a nie dopraszaj sie w ten czy inny sposob, np. spamujac/trollujac w tym watku.

Takie jest "mje zdanie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...