Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Od niedawna nurtuje mnie takie pytanie:

Czemu w AR nie ma ostatnio listów od piratów? Nie przysyłają (bo stwierdzili, że z takim "debilem" to się nie da gadać ;P - przepraszam za określenie) czy może pan Marek Lenc wyprosił, żeby takich listów nie dawać (bo nie może wymyślać do nich zabawnych obrazków)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem często padają pytania w co grasz itp. Nie sądzisz że jak redaktorzy założyli sobie xfire i dali w sygnaturkach, czyli każdy mógłby zobaczyć w co grasz/gracie/grałeś w ciągu ostatniego tygodnia, nie było by bezsensownych pytań?

W moim wypadku nie mialoby to sensu, a co do innych, to ich pytaj.

Od niedawna nurtuje mnie takie pytanie:

Czemu w AR nie ma ostatnio listów od piratów? Nie przysyłają (bo stwierdzili, że z takim "debilem" to się nie da gadać ;P - przepraszam za określenie) czy może pan Marek Lenc wyprosił, żeby takich listów nie dawać (bo nie może wymyślać do nich zabawnych obrazków)?

Albo nie przysylaja albo pisza to samo co 15 lat temu, wiec po diabla te same argumenty "za" n-ty raz powielac a potem obalac w ten sam sposob?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w mojej głowie narodziło się pytanie: czy korzystałeś kiedyś lub korzystasz z serwisów, które umożliwiają zarabianie na fotografiach wszelakich? Czytałem w którymś PC Formacie o tym i był tam fajny przykład jak kolesiowi za fotkę róży jakaś firma zapłaciła 5000 (chyba) funtów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałeś o parku Tsavo(z kilkadziesiąt stron wstecz). Jeśli byś tam pojechał to czy po prostu byś nie bał ataków ze strony tamtejszych lwów?

Wieksze jest prawdopobienstwo, ze umre na malarie albo katastrofie lotniczej, niz ze zaatakuje mnie lew w parku narodowym.

Przed chwilą w mojej głowie narodziło się pytanie: czy korzystałeś kiedyś lub korzystasz z serwisów, które umożliwiają zarabianie na fotografiach wszelakich? Czytałem w którymś PC Formacie o tym i był tam fajny przykład jak kolesiowi za fotkę róży jakaś firma zapłaciła 5000 (chyba) funtów.

Wiem, sa takie serwisy ale ja raczej robie inne fotki niz oni preferuja. Poza tym gdy zaczynasz zarabiac na hobby, to staje sie to praca, a nie przyjemnoscia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawienie się Krzysztofa Cugowskiego? Czy może dopiero jeszcze późniejszy etap, np. Bal Wszystkich Świętych?

Najlepszy byl na poczatku, grali muzyke zatracajaca o rock progresywny (np. Cien wielkiej gory), potem PO odejsciu Cugowskiego skrecili w strone popu

Teraz widzę, że dokonałem pewnego skrótu myślowego - Cugowski był oczywiście w Budce od początku, chodziło mi o jego powrót w połowie lat 80., a zwłaszcza działalność już w latach 90.

No a potem coz, coraz bardziej "do kotleta" ale tez zrozumiec chlopakow trzeba - lata nie te, zeby byc idolami mlodziezy (twarze tez nie te :P), a zyc z czegos trzeba.

Jeżeli dobrze pamiętam, to nawet z kimś się procesowali o nazwanie ich "najbrzydszym zespołem świata" :). No ale rzeczywiście, sam Cugowski swego czasu wspomniał, że ambitna muzyka na siebie nie zarabia, więc muszą tworzyć też bardziej mainstreamowe utwory, bo żyć z czegoś muszą. Uważam zresztą, że całkiem nieźle im to idzie - przykładem sukces m.in "Takiego tanga", które sfinansowało płytę "Akustycznie" z "Martwym morzem".

Zupełnie inna sprawa, że Cugowskiego osobiście uważam za jednego z najwybitniejszych polskich wokalistów, przede wszystkim pod względem możliwości wokalnych. Obecni śpiewacy mogą mu pod tym względem najwyżej buty czyścić, bo i tak nie osiągną takiej skali, barwy i mocy. Utkwiło mi w głowie zwłaszcza wykonanie a cappella początku "Pieśni niepokornej" na 35-lecie zespołu w Operze Leśnej. Wygaszona scena, na niej samotnie oświetlony Cugowski i wstęp zaśpiewany naprawdę mocnym głosem. Zastanawiam się, który z wykonawców też by tak potrafił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie inna sprawa, że Cugowskiego osobiście uważam za jednego z najwybitniejszych polskich wokalistów, przede wszystkim pod względem możliwości wokalnych. Obecni śpiewacy mogą mu pod tym względem najwyżej buty czyścić, bo i tak nie osiągną takiej skali, barwy i mocy. Utkwiło mi w głowie zwłaszcza wykonanie a cappella początku "Pieśni niepokornej" na 35-lecie zespołu w Operze Leśnej. Wygaszona scena, na niej samotnie oświetlony Cugowski i wstęp zaśpiewany naprawdę mocnym głosem. Zastanawiam się, który z wykonawców też by tak potrafił.

Tak ale z drugiej strony nie potrafi spiewac piano i lirycznie. Np. "Jolka, Jolka" w jego wykonaniu brzmi zawsze za mocno, za glosno, za... za bardzo. Tu trzeba spiewac przez scisniete gardlo, wyrywac z siebie te wyznanie, a gosc robi z teo opere w III aktach. Nigdy nie ma wokalisty idealnego. Ale faktem jest, ze wykop z gardla ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego Cugowski niespecjalnie garnie się do śpiewania "Jolki", co sam przyznawał. Z drugiej jednak strony, ciekawie wyszła mu angielska wersja "Jolki", czyli "Lifeline". Zaśpiewał to w swoim stylu, czyli mocno i wyraziście, a dzięki temu, że to nie ta prawdziwa "Jolka", to nie razi inna stylistyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie- czy jeżeli zrobiono by poza granicami Polski wysokobudżetowy film na podstawie sagi Wiedźmin, to czy obejrzałbyś te/n film/y?

Jeżeli miałbyś do wyboru angielską wersję językową (na przykład(, lub polski dubbing, co byś wybrał?

Wydaje mi się, że wiedźmina lepiej by się oglądało po polsku, ale nie przepadam za dubbingami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\\// Czy zastanawialiście się kiedyś nad wprowadzeniem działu do czasopisma, który by co jakiś czas pokazywał najlepsze gry stare / nowe godne polecenia z multiplayerem? (Marzy mi się taki dział :wub: )

//\\ Czy nie miewasz chwil zwątpienia w to co robisz? Nie masz czasami chęci rzucić tego wszystkiego w cholere? Nie masz dość tego co robisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, to ty w końcu lubisz RPG? Bo w FAQ pisze:

latwiej powiedziec w co n i e gram: sportowe, wiekszosc rpg (choc KOTOR rzadzi!),
a pamiętam, że ktoś kiedyś napisał ci coś w stylu "chyba nie przepadasz za RPG" a ty mu odpowiedziałeś coś w deseń "a skądże, lubię je".

Jeszcze jedno: w FAQ są nieaktualne dane dotyczące twojego sprzętu, robiłeś upgrade do wieśka przecież :D

Mój aktualny sprzet: Core Duo E4300 1800, podkręcony przeze mnie na 2.4 Gb, 2 GB szybkiej pamiatki, GF8800 320 MB (podkrecona fabrycznie), HDD w sumie jakies 350 MB, monitor CRT 17? plaski, glosniki 5+1, nagrywalrka DVD, SB Audigy. Kompa tego kupilem w kwietniu 2007, a jego dokladny opis i test wydajnosci znajdziecie w Konfiguratorze bodaj w nr 06/07

Nie wiem czy cię to obchodzi czy masz to raczej gdzieś, ale w sumie mógłbyś to poprawić :)

Edytowano przez Mynar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o systemie walki w Wiedźminie 2? Uważasz, że jest lepszy od tego zastosowanego w części pierwszej czy wręcz przeciwnie? Osobiście uważam, że walka wizualnie wyglądała lepiej w części pierwszej. W drugiej jeśli nie rozwinie się znaku Yrden to trzeba właściwie po każdym ciosie uskakiwać w bok przez co nie ma okazji do wyprowadzania kombinacji ciosów. Jedynie ciosy kończące wyglądają bardzo dobrze. Geralt w części pierwszej to mistrz miecza, a w drugiej jakoś nie bardzo. Nie odniosłeś podobnego wrażenia grając w dwójeczkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzisz o sprzedaży CD-A na popularnym portalu aukcyjnym? można tam kupić numery z miesiąca wstecz/2/3 nówki w folii za 5-8zł + przesyłka. czy to jest legalne?

Zdaje się, że CormaC już odpowiedział Ci na to pytanie w swoim temacie. Ankietę robisz, czy co?

@down: Rozumiem.

Edytowano przez jaskier95
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) nie znalazłem tego tematu tutaj (mam nadzieję że go nie przeoczyłem :D) więc cię o to spytam. Temat dotyczy piractwa, otóż co jeżeli grę można nabyć tylko za pośrednictwem torrentów etc... Nie ma jej już od wielu lat w sklepach, nigdzie na allegro gog-u i innych różnych aukcjach czy platformach elektronicznych nie można danej gry kupić? Czy wtedy takie piractwo (bo zakładam ze tym właśnie nadal jest) jest w jakikolwiek sposób uzasadnione? No bo przecież weźmy takie diablo 1 :) nie można go już kupić, nawet na stronie battle.net blizzarda. To jest to moim zdaniem z lekka nie fair, bo ja byłem za młody za czasów świetności tejże gry i teraz nie mogę sobie w nią pograć. Co w takiej sytuacji należy zrobić. Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź, czyli jakiś tydzień to pewnie będzie w sam raz przy takim natłoku pytań :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...