Jump to content

Minotauro

Forumowicze
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-4 Słaba

About Minotauro

 • Rank
  Goblin

Sposób kontaktu

 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Regina Brett to autorka jednych z najpopularniejszych ostatnio poradników. Felietonistka, która pozbierała wszystkie swoje felietony, upiększyła, pododawała nowe nie wydane i teraz jest dość sławną pisarką. Mimo pojawiającego się słowa ,,Bóg" w tytułach to nie jest książka religijna. Po wysłuchaniu tego ,,demo" na youtube chyba spróbuje przeczytać całą jak już skończę czytać Michała Chmielewskiego ,,Zrobiłbym coś złego" (coś ostatnio szukam czegoś mniej znanego, bo gorzej wypromowanego i jestem pod wrażeniem). Co sądzisz o strajku nauczycieli?
 2. Są jakieś programy resocjalizacyjne polegające na tym za każdą przeczytaną książkę zostaje zmniejszony wyrok o kilka dni. Chyba w Brazylii. Jakie książki Ty byś zaproponował do takiego programu resocjalizacyjnego?
 3. Miało niebyć pytań o polityce, ale ordynacja wyborcza to raczej też temat o prawie wyborczym, a o prawach wyborczych poloni już był temat. Co sądzisz o zmiane ordynacji proporcjonalnej na jednomandatowe okręgi wyborcze? Uwazam, ze to bezsensowne i zabetonuje Sejm totalnie, {smg]
 4. Jakie jest najlepsze porównanie jakie słyszałeś/przeczytałeś?
 5. Czytałeś 50 twarzy Gray'a? CO o tym sądzisz? Jaka jest według Ciebie najlepsza książka Dan'a Brown'a?
 6. Nie boisz się, że konsole typu xbox 360 kinect odciągną ludzi od gier komputerowych?
 7. Obstawiasz pieniądze w zakładach bukmacherskich?
 8. Co sądzisz o skazaniu Dody za słowa o Biblii: "ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła"?
 9. Ludzie wypożyczają książki, które ktoś kiedyś ,,wrzucił" na półki-podobnie jest w internecie ze wszelkim rodzajami filmów, muzyki i gier. Czy Ty-jako zagorzały przeciwnik piractwa- jesteś przeciwnikiem istnienia bibliotek?
 10. Czy lubisz swoją prace tak bardzo, że po wygraniu szóstki w Lotto nadal byś pracował?
 11. Co sądzisz o serialu Przyjaciele? Napisałeś przychylnie o UFC, StrikeForece, Bellator'ze. A Japonia? Nie przepadasz za tymi liberalnymi regułami walki, gdzie dozwolone są soccer kick'i i stompy?
 12. Jest jakiś język obcy, który chciałbyś znać biegle?
×
×
 • Create New...