Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

A macie jakiś ustalony termin, po jakim albo list publikujecie albo rezygnujecie z niego?

Nie, jakis list-rekordziste odkopalem przypadkiem po paru latach, a ze nie byl na tematy "aktualne" tylko ogolnie o graniu itd. to jak najbardziej sie nadal. I poszedl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tak Ci głowę zawracam w pracy, ale mam kolejne pytanie:czy temat listu do AR, który odbiega od kategorii gier jest jakoś gorzej traktowany (wiesz, coś w stylu "drugiej kategorii")?Wczoraj skrobnąłem coś o literaturze i boję się, czy taki list w ogóle weźmiesz pod uwagę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie na temat nowego magazynu.

Czy zbierzecie nową ekipę do tworzenia go?Czy może się podzielicie?Albo będziecie tworzyć dwa naraz? Ale skoro teraz ledwo się wyrabiacie z CDA to ta 2ga i 3cia opcja jest mniej prawdopodobna.

Będą tworzyć dwa na raz, z czego CDA nie będzie zaniedbywane. Btw. Playboxem będzie się zajmował CormaC, bo chyba Hut gdzieś to wspominał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć pozwól, że spytam na jaką grę czekasz w tym roku najbardziej .

Czy podoba Ci się Bullestorm i Dragon Age II czy nie why?

W co teraz grasz obecnie z własnej nie przymuszonej woli ?

Pozdrawiam :cool:

Na Wieska, to oczywiste. Gram obecnie w RDR na konsole i pykam w Bulletstorma na PC. DA jakos mnie osobiscie nie kreci.

Mam pytanie chodzi mi stronę 113 numeru 04/2011

Czytając przykładową konfiguracje cena razem jest inna niż tam na pisano .

Razem wynosi 3615 zł ale mi wychodzi 4245 zł .

widać że ktoś chyba pomylił się

czy to błąd ?

pozdrawiam

No matko, albo ktos sie sypnal albo zmienil konfiguracje, a zapomnial poprawic ceny.

Nie wiem czy to pytanie do odpowiedniej osoby... Ale co tam. ;)

Co tam słychać u Elda? Zamierza kiedyś wrócić?

Zapytaj Elda, co u niego slychac. Wydaje mi sie, ze obu stronom jest lepiej gdy sa osobno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Smug,

Pytanie co prawda powinienem skierować do kogoś innego (Huta mianowicie), ale że ten chwilowo zaniechał odpisywania w swoim temacie, więc wybrałem do tego mojego ulubionego osobnika z redakcji. Czy konkurs 'z drogi zbóje...' został już zakończony? W innych okolicznościach bym nie pytał, ale po wstępnym mailu od Huta, a w razie odrzucenia, liczyłem przynajmniej na ''sorry, może innym razem'', tudzież ''Niestety twoje predyspozycje okazały się nieadekwatne do wymagań stawianych przed naszymi kandydatami'', bądź ewentualnie "Śmiertelniku, ty i tobie podobni zostaniecie wykorzystani jako siła robocza, gdy korporacja Bauer przejmie władzę nad światem!!!!!" ;)

TL;DR - Czy konkurs 'z drogi zbóje...' został już zakończony?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati

Smug mam pytanie o Garfield'a :]

Czy wersja którą pokaże TVP w Sobotę 19 marca o 11:55 z roku 1988 jest lepsza niż ten "szajs" z kanału Disnej xD?

Zobaczyłem to "coś" z 2010 r. i dostałem "obstrukcji"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być ? Jakiś błąd ? Co on wnosi do tej książki i czy warto według ciebie to czytać czy po prostu omijać ?

Mam nadzieję, że Smugg mi wybaczy ;)

Czytać. To żaden błąd, to przemyślany zabieg. Jak przeczytasz całość, to zobaczysz, że te wstawiki mają duże znaczenie fabularne. Wyjaśniają pewne rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smug mam pytanie o Garfield'a :]

Czy wersja którą pokaże TVP w Sobotę 19 marca o 11:55 z roku 1988 jest lepsza niż ten "szajs" z kanału Disnej xD?

Zobaczyłem to "coś" z 2010 r. i dostałem "obstrukcji"...

Nie wiem, duzo zalezy od dubbingu - widzialem kiedys ten sam filmik z innym dubbingiem i bylo to tragiczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co wróciłem z tzw. dobrowolnych ferii zimowo-wiosennych. Nie(d)oceniony dr Memento poradził mi podoszukiwać się paru pozytywów w różnych przejawach tzw. życia łez padołu, co też czynię odnośnie nowego CDA. W szczególności chciałbym pochwalić artykuł Twojego autorstwa o Jacku K. Co prawda, nie dowiedziałem się z niego zbyt wielu nowości, ale na pochwałę zasługuje podanie znanych faktów w ciekawy i logiczny sposób. Szkoda, że nie doceniono tego człowieka bardziej bo niewątpliwie miał talent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie doczyczące zakupu prenumeraty z promocyjną grą. Czy zostanie ona wyslana odrazu po zamowieniu prenumeraty czy trzeba bendzie czekac aż przyjdzie kolejny numer??

Tez przepraszam Smugga za odpowiadanie za niego, ale robię z racji mojego wolnego czasu i świadomości, że on może go nie mieć za dużo :)

Ha ha ha ! Nie zostanie wysłana gra, ale dostaniesz możliwość jej zakupu po niezłej zniżce. Jakiś kupon, kod czy coś :)

Edytowano przez I3ig
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, Smugglerze. Mojej Babci zachciało się aparatu cyfrowego, a że ja jako troskliwy wnuczek nie chce by kupiła tandety, zwracam się do ciebie :) Podrzucisz może 3 modele aparatów do ceny tak 500 złoty, no ciut może więcej, lepszy jej nie będzie potrzebny :P Szału nie musi być, byle był prosty w obsłudze, robił dobre fotki i ładnie wyglądał. No i to chyba tyle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze!

Czy w szeregach CD-ACTION chętnie byś przyjął Lordareon? Co myślisz o nim, podoba ci się jego styl komentowania etc?

On aktualnie się zajmuje przecież znanym i to bardzo serwisem Gry online....

Smuggler pamiętasz go? Krzysztofa Gonciarza co jako 15 latek u was w CDA pisał różne rzeczy...

Tutaj link do gameplay gdzie ma swój beczlog i mówi o CDA... http://gameplay.pl/news.asp?ID=57836

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jedziesz na Watersa do Łodzi?

Nie. Mowilem wiele razy, ze wole pamietac tych ludzi jako pieknych i mlodych, a nie starych dziadkow juz w sredniej formie fizycznej i artystycznej. Nie mialem okazji by obejrzec PF u szczytu potegi, wiec tym bardziej nie chce olgadac tego, co z nich zostalo AD 2011. Dla mnie oni sa muzyka, a nie ludzmi. Nie musze na nich patrzec i nawet nie chce. Wole posluchac Wish you were here.

Mam pytanie doczyczące zakupu prenumeraty z promocyjną grą. Czy zostanie ona wyslana odrazu po zamowieniu prenumeraty czy trzeba bendzie czekac aż przyjdzie kolejny numer??

Tez przepraszam Smugga za odpowiadanie za niego, ale robię z racji mojego wolnego czasu i świadomości, że on może go nie mieć za dużo :)

Ha ha ha ! Nie zostanie wysłana gra, ale dostaniesz możliwość jej zakupu po niezłej zniżce. Jakiś kupon, kod czy coś :)

Problem w tym ze udzielasz odpowiedzi blednej, bo zdanego kuponu nie dostanie, tylko mu wysla gre. Niestety nie wiem czy od razu czy np. za 2 tygodnie. Zapytaj beata.jankowska@bauer.pl a moich "rzecznikow prasowych" prosze o niezabieranie glosu gdy nie sa absolutnie pewni, ze wiedza co mowia.

Hi, Smugglerze. Mojej Babci zachciało się aparatu cyfrowego, a że ja jako troskliwy wnuczek nie chce by kupiła tandety, zwracam się do ciebie :) Podrzucisz może 3 modele aparatów do ceny tak 500 złoty, no ciut może więcej, lepszy jej nie będzie potrzebny :P Szału nie musi być, byle był prosty w obsłudze, robił dobre fotki i ładnie wyglądał. No i to chyba tyle :)

Szczerze mowiac za te kwote to wsio ryba, czyli nie ma szalu - co wybierzesz to bedzie, nie mam jakiegos faworyta. Jakbys powiedzial 1500 to juz bym mogl pokombinowac. Patrz tylko czy a) nie ma za DUZEGO zomu (5-6x max). Matryca (ilosc mpix) im MNIEJ tym lepiej.

Smugglerze!

Czy w szeregach CD-ACTION chętnie byś przyjął Lordareon?

Nienawidze przejetej z reklamy "mianownikowej" formy nazw wlasnych. "Spotkamy sie w Ikea", "do zobaczenia w Real". A tu LORDAREONA. Po co go mam przyjmowac jak on gdzie indziej pracuje i tam mu dobrze? Pomijajac fakt, ze nie mam prawa nikogo do pracy przyjmowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...