Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Gość mikul1991

Ale macie problemy. Smugg widział ten wpis już chyba setki razy, nawet się do niego odwołał. I tak macie wszystko podane przez kogoś (Ramzesa?) na tacy, wystarczy wysilić łeb, rozeznać się w temacie (choćby przeczytać komentarze) i wyrobić sobie własne zdanie. Myślicie, że jak zapytacie: czy to prawda : http://www.wykop.pl/ramka/271504/chcesz-wi...er-z-cd-action/ bo mnie ciekawi ;p

to uzyskacie odpowiedź? Jeśli tak to szczerze współczuję.

Moje pytanie do Smugga - zmienił się jakoś Twój stosunek do MMORPG? Ja internet mam od kilku miesięcy i przez ten czas przetestowałem dziesiątki produkcji (F2P/trial) i absolutnie żadna (no, może za wyjątkiem Lord of the Rings Online - pograłem w to z 15h) mnie nie wciągnęła. Nudne to i totalnie powtarzalne.

Dlaczego o to pytam? Otóż ostatnio załapałem się na betę gry Mythos. Strasznie mi się spodobała - to intuicyjny hack and slash kopiujący najlepsze rozwiązania znane z tego gatunku dodatkowo perfekcyjnie wzbogacony cechami gier MMORPG. Długo nie grałem, jednak widzę w nim duży potencjał. Closed beta startuje 8 lutego, jeśli chcesz to mogę wysłać Ci kluczyk, bo mam dodatkowy.

PS. Sorry, że piszę na "TY", ale Pan jakoś mi tu nie pasuje - czuję się jakbyśmy znali się od lat - myślę, że mi wybaczysz:)

Edytowano przez mikul1991
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz nawet bylo -1/10 :)

Naprawdę?????

I w mym sercu wzrodziło się drugie pytanie :tongue: :

W logo cd-action jest dyskobol i rzucający nim gościu,tak?No,to czemu ten gostek stoi na tym dyskobolu?Czyli co,rzuca czymś, na czym stoi???

Figura niewykonalna???

Pozdrowienia dla redakcji

PS:smuggler może ty wiesz, jak dodawać jako podpis taką tabelkę (z tym,co lubie)?

jak np:Greebo4

Dyskobol to czlowiek rzucajacy DYSKIEM... :laugh:

Całą trylogię czy tylko I część? I czy czytałeś książkę "Ojciec Chrzestny"?

W sumie to dwie pierwsze, trzecia jakos mi sie zdala taka... przygnebiajaca.

Ksiazke naturalnie czytalem.

Jeśli chodzi o gry to co twoim zdaniem lepsze: Mafia 2 czy pierwszy Ojciec Chrzestny?

Pierwsza Mafia. :)

"Nie pytajcie o moja tozsamosc. Wiadomo, ze nie odpowiem."- Ale mnie to tak ciekawi ale czy to prawda : http://www.wykop.pl/ramka/271504/chcesz-wi...er-z-cd-action/ bo mnie ciekawi ;p

No tak, od tygodnia nikt mi nie dawal linka od tego bloga :laugh:

ok teraz ja. :D Czy jest jakaś przeszkoda, by skończyć technikum weterynaryjne, a potem ubiegać się o pracę w CDA??

Jak mowil slepy dzokej zapytany czy wezmie udzial w Wielkiej Pardubickiej - nie widze przeszkod.

Moje pytanie do Smugga - zmienił się jakoś Twój stosunek do MMORPG?

Po prostu mnie to nie ciagnie. No co poradze, jestem "growym samotnikiem" - uwazam, ze granie to jak onanizm, najlepiej wychodzi kiedy czlowiek jest sam. :laugh:

PS. Sorry, że piszę na "TY", ale Pan jakoś mi tu nie pasuje - czuję się jakbyśmy znali się od lat - myślę, że mi wybaczysz:)

No i slusznie, nie lubie formy "pan" poza oficjalnymi sytuacjami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy. Smugg widział ten wpis już chyba setki razy, nawet się do niego odwołał. I tak macie wszystko podane przez kogoś (Ramzesa?) na tacy, wystarczy wysilić łeb, rozeznać się w temacie (choćby przeczytać komentarze) i wyrobić sobie własne zdanie. Myślicie, że jak zapytacie: czy to prawda : http://www.wykop.pl/ramka/271504/chcesz-wi...er-z-cd-action/ bo mnie ciekawi ;p

to uzyskacie odpowiedź? Jeśli tak to szczerze współczuję.

Moje pytanie do Smugga - zmienił się jakoś Twój stosunek do MMORPG? Ja internet mam od kilku miesięcy i przez ten czas przetestowałem dziesiątki produkcji (F2P/trial) i absolutnie żadna (no, może za wyjątkiem Lord of the Rings Online - pograłem w to z 15h) mnie nie wciągnęła. Nudne to i totalnie powtarzalne.

Dlaczego o to pytam? Otóż ostatnio załapałem się na betę gry Mythos. Strasznie mi się spodobała - to intuicyjny hack and slash kopiujący najlepsze rozwiązania znane z tego gatunku dodatkowo perfekcyjnie wzbogacony cechami gier MMORPG. Długo nie grałem, jednak widzę w nim duży potencjał. Closed beta startuje 8 lutego, jeśli chcesz to mogę wysłać Ci kluczyk, bo mam dodatkowy.

PS. Sorry, że piszę na "TY", ale Pan jakoś mi tu nie pasuje - czuję się jakbyśmy znali się od lat - myślę,

że mi wybaczysz:)

Uzyskałem choć nie taką jaką chciałem ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no smugg, potrafisz mnie zdołować/uciszyć.

No ale na serio, czy dyskobol stoi na dysku ?

A ile dni od premiery (cd-a) są przecieki? Bo codzienne sprawdzam FA,by pozgadywać.

Ja już nie wiem czy ty żartujesz :rolleyes:

Dyskobol stoi przecież na płycie CD :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no smugg, potrafisz mnie zdołować/uciszyć.

No ale na serio, czy dyskobol stoi na dysku ?

Stoi na stylizowanej plycie CD, ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie?

A ile dni od premiery (cd-a) są przecieki? Bo codzienne sprawdzam FA,by pozgadywać.

Mniej wiecej tydzien przed sie zaczyna, pelna zapowiedz jest zwykle w piatek poprzedzajacy wtorkowa premiere.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem sobie odpuścić ale mówię: Nie, nie odpuszczę sobie tego. A więc, przypominałem sobie stare AR (mało mi tego zostało bo wszystkie stare numery zbierane przez mojego brata spaliły się gdy mi się coś tam na działce przepaliło, zostały wszystkie PSX Extreme tylko albo aż :/) no ale natrafiłem (po raz kolejny na tą samą) perełkę. A mianowicie Profi-sorka.... po przeczytaniu tego nawet 100 raz nadal śmieje się wniebogłosy. Nie wiem czy pamiętasz ten list chodziło o MSM (MAŁEGO SERYJNEGO MORDERCE) gry fantastyczno-naukowe i tym podobne bezsensowne tezy. Piszesz tam że tamta pani jest naprawdę profesorem/doktorem nie pamiętam co dokładnie. Czy to prawda ?? Nie kitujesz ? Bo to graniczy z cudem żeby taki ktoś naprawdę istniał. :laugh: Pamiętasz ten list ?? Był jakiś wg. Ciebie śmieszniejszy ?? Naprawdę więcej takich perełek, nawet jeżeli to tylko żarty, ale wiem że to nie zależy od Ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trzy pytanka?

1. Jaki konkretnie model Xbox 360 sobie kupiłeś? Bo jest kilka modeli tej konsoli?

2. Jakie to uczucie grać na konsoli?

3. Konsole podłonczyłeś do peceta, czy do telewizora?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie wyglądać świętowanie urodzin? Dacie jakiś reportaż? I zdjęcie różowego ratlerka, o którym kiedyś wspominał Jedi :D

Nie będę zaglądał teraz przez dłuższy czas, także chciałem złożyć od razu życzenia dla CDA na twoje ręce :) Obyście tylko nie zaniżyli lotów, a nawet żeby było lepiej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trzy pytanka?

1. Jaki konkretnie model Xbox 360 sobie kupiłeś? Bo jest kilka modeli tej konsoli?

X360 slim z 250 GB HDD

2. Jakie to uczucie grać na konsoli?

Jesli gra fajna - to mile. Jak niefajna - niemile. To jak z jazda np. Peguotem, czy Fordem - i to jedzie i to jedzie, a roznice sa dosc drobne w sumie, a dla mnie najwazniejsze jest, ze jedzie, a nie ze np. przyspiesza do setki o 0.3 s. szybciej itd.

3. Konsole podłonczyłeś do peceta, czy do telewizora?

Najpierw do monitora 22". Potem z ciekawosci do LCD 42"... i tak juz zostalo. Tym bardziej, ze fotel przed TV jest duzo wygodniejszy niz to krzeslko przy kompie. :)

Jak będzie wyglądać świętowanie urodzin? Dacie jakiś reportaż? I zdjęcie różowego ratlerka, o którym kiedyś wspominał Jedi :D

Nie będę zaglądał teraz przez dłuższy czas, także chciałem złożyć od razu życzenia dla CDA na twoje ręce :) Obyście tylko nie zaniżyli lotów, a nawet żeby było lepiej :)

Jakie bedzie, zobaczycie w 04/11. :)

I dzienks za zyczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Wracając do naszej krótkiej rozmowy.

2. Gdy już masz nową platformę do grania to co Twoim zdaniem jest lepsze Komp czy konsola ??

A kogo kochasz bardziej, mame czy tate?

A jeśli jestem sierotą np. konsola odeszła od pc'ta??

I jeszcze jedno i jeszcze raz. To tak czy w Afryce spotkałeś jakiegoś ( z tamtych okolic) fana CDA i czy (jeśli były kioski/hipermarkety/markety/spożywczaki byle co ale z prasą) spotkałeś CDA na półce sklepowej (To jest strasznie głupie pytanie wiem : D ,ale warto zapytać)??

Pozdrawiam Ciebie i całą redakcję oraz życzę wam dużej pizzy (z dodatkami) na kolację : D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Wracając do naszej krótkiej rozmowy.

2. Gdy już masz nową platformę do grania to co Twoim zdaniem jest lepsze Komp czy konsola ??

A kogo kochasz bardziej, mame czy tate?

A jeśli jestem sierotą np. konsola odeszła od pc'ta??

A gdybys mial mame i tate to kogo bys bardziej kochal?

I jeszcze jedno i jeszcze raz. To tak czy w Afryce spotkałeś jakiegoś ( z tamtych okolic) fana CDA i czy (jeśli były kioski/hipermarkety/markety/spożywczaki byle co ale z prasą) spotkałeś CDA na półce sklepowej (To jest strasznie głupie pytanie wiem : D ,ale warto zapytać)??

Tak, 2 zyrafy graly sobie pod palma w King's Bount w CDA, a w Mombasie CDA lezy w kazdym kiosku, to oczywiste. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy oglądając biedne afrykańskie dzieci z rodzicami czułeś się lepszy, mądrzejszy, zaradniejszy i bogatszy od nich? Podobno wielu Europejczyków celem poprawy sobie mniemania wyrusza właśnie po to do różnych biednych krajów.

I jeszcze mam pytanie - czy żona zmusiła Cię kiedyś do oddania pieniędzy, za które chciałeś sobie kupić coś absolutnie niezbędnie koniecznie potrzebnego? Nie wolałbyś sam trzymać całej kasy, zwłaszcza że tak dużo zarabiasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy oglądając biedne afrykańskie dzieci z rodzicami czułeś się lepszy, mądrzejszy, zaradniejszy i bogatszy od nich? Podobno wielu Europejczyków celem poprawy sobie mniemania wyrusza właśnie po to do różnych biednych krajów.

Nie, nie czuje sie lepszy itd. Moze jestem szczesliwy, ze mialem lepsze dziecinstwo, ale nie mam poczucia wyzszosci.

I jeszcze mam pytanie - czy żona zmusiła Cię kiedyś do oddania pieniędzy, za które chciałeś sobie kupić coś absolutnie niezbędnie koniecznie potrzebnego? Nie wolałbyś sam trzymać całej kasy, zwłaszcza że tak dużo zarabiasz.

Ze jak? No kurcze, ja nie mam 12 lat i nie musze miec KONIECZNIE superwypasnej [wpisz nazwe przedmiotu]. Najpierw POWAZNE potrzeby, potem ew. zachcianki.

Siemka Smuggler, mam do Ciebie pytanko, tylko nie obraź się.

Pamięta jak czytałem w AR że smażysz jajka na zasilaczu, ale słyszałem z poufnego źródła że, smażysz SWOJE jajka. To prawda??

Jak szukasz jaj, to ci moge jedno pozyczyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę sobie na allegro bez żadnych problemów wystawić starsze numery CDA i je sprzedać? Bo kupuję już CDA parę ładnych lat i nie mam już miejsca, a starszych numerów sprzed 4-5 lat nie przeglądam juz w ogóle.

A zmieniając temat: Masz konsolę podłączoną do neta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@driver73: :puknijsie:

Smg, sluchasz czasem grupy Dire Straits? Lubisz?

Owszem czasem tak i nawet lubie.

Czy mogę sobie na allegro bez żadnych problemów wystawić starsze numery CDA i je sprzedać? Bo kupuję już CDA parę ładnych lat i nie mam już miejsca, a starszych numerów sprzed 4-5 lat nie przeglądam juz w ogóle.

A zmieniając temat: Masz konsolę podłączoną do neta?

1. Tak.

2. Nie. Na konsoli tez gram jako singiel. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge na swoim blogu napisac historie cda(wlasnego autorstwa)? razem z okładkami archiwalnymi?

Czy mozna wkleic na bloga akualna okładke(czy to nie naruszenie prawa(ja sam nie wiem)

Grałes w Just Cause?(Co onim sadzisz?)

i czy grałes w ktoregos hitmana(co onich sadzisz)

Wszystkiego najlepszego z okazji 15 urodzin CDA zycze tobie i całej redakcji CDA wraz ze wszytkimi wspołpracowniokami i prezesami(składam te zyczenia gdyz nie wiem czy w najblizszym czasie(miesiac ale sam nie wiem) zagoszcze na FA przez brak czasu.Jesli bede to złoze jescze raz piekne zyczenia i narysuje laurke w Paincie:)

I jeszcze jedno pytanko:Czy wszystkie posty ktore napisza forumowicze(bo jest ich narazie mało) beda w Redaction Action w nr urodzinowym czy tylko te zdaniem was najsmieszniejsze?:)

Dziekuje ze odpowiadasz na moje pytania:)

Edytowano przez polakos8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...