Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Czytałeś Trylogię Czarnego Maga (tzn. Gildia Magów, Nowicjuszka oraz Wielki Mistrz ) ? Jeśli tak, spodobała ci się ?

Grałeś w serię gier Painkiller ? Jakie zdanie masz o każdej z części ?

Nie czytalem, Painkiller OK, dodatek niezly, to od Czechow do bani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze, w CD- Action pojawia się zatrważająco mało Twoich tekstów. Jak dla mnie za mało. Ja wiem, że masz całodobowy zawrót z głowy z AR i milion innych zadań, ale co z tego :) Co jakiś czas napiszesz jakiś dłuższy felieton (ostatnio o Sincairze, fascynujący z resztą bez wazeliniarstwa), a od święta zapowiedź (np. Wiedźmin 2) lub super rzadko recenzję, ale to stanowczo za mało. Liczę na więcej Smugglera w CD- Action! Pozdrawiam serdecznie.

Edytowano przez Knockers
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Torys

Myślisz, że jesteś zabawny? Może kumpli z gimnazjum takie coś bawi. Nas niekoniecznie.

Smuggler, a ja mam pytanie o Kinga. Nie, nie mam zamiaru pytać o twoją ulubioną powieść etc. Ale czy komuś nieobeznanemu z jego twórczością polecasz czytać na zasadzie co pierwsze wpadnie w łapy, czy lepiej jakoś tak chronologicznie?

wzdedukuj o czym historycznym to moze byc tekst

Fajnie, kolejny tekst o tym jak to drzewiej z technologią bywało. Więcej takich artów bo dobrze się to czyta i wiedzy nigdy mało.

Edytowano przez Lookazz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że przy uwadze dotyczącej Amstrada powiedziałeś, że ich model Spectruma to temat na całkiem inną historię. Idę dobrym tropem?

Nie. Teraz bedzie o czyms innym, co wlasnie mialo okragla rocznice.

Smuggler, a ja mam pytanie o Kinga. Nie, nie mam zamiaru pytać o twoją ulubioną powieść etc. Ale czy komuś nieobeznanemu z jego twórczością polecasz czytać na zasadzie co pierwsze wpadnie w łapy, czy lepiej jakoś tak chronologicznie?

No, chronologocznie mozna zaczac - Carrie jest dosc krotka, pozwoli sie rozsmakowac, a potem juz dosc dlugie Miasteczko Salem - jeszcze troszke Kinga zawodzi warsztat miejscami ale czuc, ze to zawodnik wagi ciezkiej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się marzy gumow kurczak dodany do któregoś numeru CDA. Może być jeszcze jakiś rysunek Kaloryferowego. O to byłoby coś ciekawego.

A propo marudzenia na pełniaki.

Smugglerze, przygotujcie kiedyś numer ze starymi legendarnymi grami (wybór przez plebiscyt, głosowanie itd).

Ciekawe ile osób by marudziło, że grafika nie taka, że brakuje 3D. Hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile szacunkowo przychodzi listów do AR miesięcznie? I czy różnica między obecnym stanem a, powiedzmy, stanem sprzed roku jest bardzo duża?

Nie prowadze statystyk ale z roku na rok jest ich mniej a sredni poziom jest... sredni.

A w ogole to wlasnie zaczynam URLOP

Mam prawo przez 2 tygodnie zachowac milczenie, gdyz tam gdzie jade internet dowoza konnym zaprzegiem raz w tygodniu. :)

Adieu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno pytanie: Czy czytasz NIE? Jestem ciekaw twojego zdania o tej gazecie.

Życzę ci Panu miłego ulropu.

Ooo, przepraszam o najjaśniejszy, napisałem 'ci', na dodatek z małej litery...

Czasem - nie za czesto - przegladam. Kiedys bylo DUZO lepsze... w czasach Gadzinowskiego i Gornickiego, gdy prezydentem byl Walesa. Jesli cos mnie wkurza to swiadomie stosowany wulgarny jezyk - tak jakby na sile chceli pokazac, ze nie boja sie zadnych konwenansow, a dla mnie to brzmi jak 15-letni twardziel z mutacja i pryszczami, ktory sypie 5 kur*** na kazde 10 sekund wypowiedzi. Kiedys bylo wiecej dziennikarstwa, mniej wulgarnosci. Teraz czasem mam wrazenie, ze to dla dresiarzy pismo, a to mnie odrzuca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Teraz bedzie o czyms innym, co wlasnie mialo okragla rocznice.
Czyżby o Windowsie? :) Ilu stronicowy będzie to materiał?

Nie o Windzie... zobacz zapowiedz nr :)

Czy miałeś jakiś wpływ na dojście nowego pracownika do redakcji?

Jak szukasz kogos, komu chcesz dac lapowke za protekcje w przyjeciu do redakcji, to ja moge wziac. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...