Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

[

Harry Potter. 7 tomów. Filmy są, gry są.

Władca Pierscieni. 6 tomów. Filmy są, gry są.

No jasne, tylko Tolkien w 3 luugich filmach, Potter co tom to film (czesto i tak mocno uproszczony w stosunku do ksiazki). I co 7 filmow o Mrocznej Wiezy? Eeee tam.

4. Czy w jakiejs ksiazce Kinga, oprocz cyklu Mroczna Wieza, Bastionu i Oczu Smoka, mozna spotkac jeszcze pana R. Flagga (Mroczny Czlowiek, Walter, ...)?

Co najmniej w jednej, z tego co pamietam.

1. Dla czego w cd action drukujecie tyle zboczonych zdjęć z udziałem niepełnoletnich dziewczyn ??

Zeby pacany mialy o co glupio pytac.

Z ciekawosci pytam w jakim wieku twoim zdaniem zaczyna sie pelnoletnosci, skoro np. 20-latka jest niepelnoletnia? I na czym polega "zboczenie" takiego zdjecia?

2. Co sądzisz o ,, Naruto ,, - najpopularniejszym anime od 2008 roku

Rzygam na nie.

7. Na któres z płyt był wypisany jakiś tam regulamin jakie listy drukujecie najczęsciej a jakie odrzucacie , i jednym z warunków odrzucenia listu był szantaż , cuż 2 tygodnie później w piśmie ukazał się pewien list o cd projekt , a ostatnia linijka listu brzmiała : ,, jesli nie wydrukujecie tego listu to znaczy że miałem racje i się boicie wyznać prawdę ,, a co za tym idzie wpadliście w własną pułapke bo złamaliście swój własny regulamin i wydrukowaliście list którego nie powinniscie drukować , czy to wporządku ??

Ja jestem bogiem AR i ja ustalam jakie prawa tam obowiazuja i sam jestem ponad nimi :P

Mam komputer :

windows Xp , karta graficzna Geoforce 4 , ( 128 mb ) , Ramy 1 giga . procesor 2,4 ghz , ..................... moje pytanie brzmi , dla czego Gothic 3 nie chce mi sie włączyc ??

Bo wykrywa niskie IQ usera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dla czego w cd action drukujecie tyle zboczonych zdjęć z udziałem niepełnoletnich dziewczyn ??

Zeby pacany mialy o co glupio pytac.

Z ciekawosci pytam w jakim wieku twoim zdaniem zaczyna sie pelnoletnosci, skoro np. 20-latka jest niepelnoletnia? I na czym polega "zboczenie" takiego zdjecia?

Cuż tak na marginesie to pierwszy raz widze żebyś to ty zadawał komuś pytanie :P dobra więc 20 latka mówisz hehe ^^ odpowiem ci pytaniem na pytanie : Czy jak byś był sprzedawcą biletów w kinie , i pewnego dnia podszedłby do ciebie jakiś 7 latek i poprosił bilet na film który jest od +18 to sprzedałbyś mu ten bilet ?? Chodzi mi o to że czasem sam musisz sie domyślić czy osoba która pisze że ma 20 lat mówi prawde czy nie , bo widać na oko , że 20 latką ona nie jest , już bym raczej powiedział 15 - 16 latka ( a oczywiście pelnoletność według Mnie i prawa zaczyna sie od 18 lat ) , i teraz odpowiedź na drugie pytanie : Na czym polega "zboczenie" takiego zdjecia? , może na tym , że z góry widniejące piersi albo w innym przypadku : 99 % ciała odkryte nie czynią tej gazety lepszej , bo sobie wyobraź taką sytuacje : Wchodzisz przez przypadek do damskiej toalety a tam na kiblu siedzi jakaś dziewczyna , i po wymówkach w stylu że nie widziałeś tych najważniejszych cześci ciała i tak byś dostał łomot .. dla czego ?? zastanów się nad tym

Dobra teraz ja mam kilka pytan ^^

1. Co sądzisz o aferze czerwonego teletubisia , chodzi mi o to że zarzucono mu gejostwo z powodu torebki której nosi ) czy to nie zbyt okrutne ??

2. Kogo popierasz :

a) Broniących Polańskiego , którzy twierdzą że dziewczynka go sprowokowała do tego co zrobił

B) Tych którzy twierdzą , że Polański to zwykły gwałciciel i powinien siedzieć w więzieniu a nie w willi w górach

3. Jaki ma sens twojego gadania że nigdy nie ujawnisz swojego wyglądu skoro twoje oraz całej redakcji zdjęcie było widoczne chyba w którymś tam numerze cd actiona ( z rok temu ) oczywiście byliście też tam podpisani

4. ,, Dla czego reformy podjęte przez sejm Wielki nie uratowały Rzeczpospolitej przed upadkiem ,, napisz o tym 2 - 3 strony A4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Jaki ma sens twojego gadania że nigdy nie ujawnisz swojego wyglądu skoro twoje oraz całej redakcji zdjęcie było widoczne chyba w którymś tam numerze cd actiona ( z rok temu ) oczywiście byliście też tam podpisani

Jak dobrze pamiętam to twarzyczki Smugglera tam nie widziałem (może i był, ale był "błednie" podpisany) :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuż tak na marginesie to pierwszy raz widze żebyś to ty zadawał komuś pytanie :P

CUSZ, to tylko dowodzi, ze malo w zyciu widziales.

dobra więc 20 latka mówisz hehe ^^ odpowiem ci pytaniem na pytanie : Czy jak byś był sprzedawcą biletów w kinie , i pewnego dnia podszedłby do ciebie jakiś 7 latek i poprosił bilet na film który jest od +18 to sprzedałbyś mu ten bilet ?? Chodzi mi o to że czasem sam musisz sie domyślić czy osoba która pisze że ma 20 lat mówi prawde czy nie , bo widać na oko , że 20 latką ona nie jest , już bym raczej powiedział 15 - 16 latka ( a oczywiście pelnoletność według Mnie i prawa zaczyna sie od 18 lat ) ,

Duzo gledzenia i bez sensu. Zdjecia sa podpisane, jest podany wiek. Wiec o co chodzi?

i teraz odpowiedź na drugie pytanie : Na czym polega "zboczenie" takiego zdjecia? , może na tym , że z góry widniejące piersi

Niesamowite. Cos ci zdradze: kobiety MAJA piersi i to WIDAC. Co jest w tym zboczeniem?

albo w innym przypadku : 99 % ciała odkryte

O, w ktorym CDA chetnie obejrze. I jak rozumiem mierzyles linijka i obliczales procent odsloniecia? No to zdradz mi jaki procent ciala nalezy zaslonic, zeby to nie bylo zboczenie i jak sie do tego maja panny na basenie w bikini, albo - tfu! tfu! - topless. Coz ty, z seminarium sie urwal, czy z Iranu wrocil?

nie czynią tej gazety lepszej , bo sobie wyobraź taką sytuacje : Wchodzisz przez przypadek do damskiej toalety a tam na kiblu siedzi jakaś dziewczyna , i po wymówkach w stylu że nie widziałeś tych najważniejszych cześci ciała i tak byś dostał łomot .. dla czego ?? zastanów się nad tym

Ale co ty w ogole pier... mowisz?

Dobra teraz ja mam kilka pytan ^^

1. Co sądzisz o aferze czerwonego teletubisia , chodzi mi o to że zarzucono mu gejostwo z powodu torebki której nosi ) czy to nie zbyt okrutne ??

Masz jakas obsesje na tle seksu?

2. Kogo popierasz :

a) Broniących Polańskiego , którzy twierdzą że dziewczynka go sprowokowała do tego co zrobił

B) Tych którzy twierdzą , że Polański to zwykły gwałciciel i powinien siedzieć w więzieniu a nie w willi w górach

NO i znowu: dziewczynka, seks, gwalt. Wez zimny prysznic albo co...

3. Jaki ma sens twojego gadania że nigdy nie ujawnisz swojego wyglądu skoro twoje oraz całej redakcji zdjęcie było widoczne chyba w którymś tam numerze cd actiona ( z rok temu ) oczywiście byliście też tam podpisani

LOL.

4. ,, Dla czego reformy podjęte przez sejm Wielki nie uratowały Rzeczpospolitej przed upadkiem ,, napisz o tym 2 - 3 strony A4

Kiss my ass, lazy sucker - na jedna strone.

Czy uważasz JKM za dobrego kandydata na prezydenta, a jeśli nie to dlaczego?

Nie zamierzam w ogole rozmawiac tu o polityce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troleone... Ja... ja... ja nie będę przeklinał, osta nie chcę. Ale czyś ty własny chędożony mózg w kości przegrał?! Spójrz na pierwszy post na tej stronie.

3) co sądzisz o ostatniej książce Kinga ,,Pod Kopułą'' , która jest reklamowana jako,, najlepsze dzieło Stephena Kinga'' ??

To samo, co o niej mowilem ze 3-4 posty temu

Edytowano przez Major Domo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuugg powiedz czy czytałeś "Pod Kopułą" S.Kinga?

:wallbash: :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

I jeszcze jedno pytanie : Znasz któreś z książek Deana Koontz`a? Jeśli tak to napisz w trzech słowach co myślisz o tym pisarzu :)

Na poczatku sie nim zachlysnalem ale dosc szybko dotarlo do mnie, ze on stale pisze te sama ksiazke o tych samych ludziach (potrzaskanych przez zycie, ktorzy jednak odnajduja prawdziwa milosc i osiagaja slawe oraz pieniadze.) w ten sam sposob, zmienia sie tylko sztafaz. Wiec w koncu mi sie znudzil. A zbior jego opowiadan sf wrecz mnie uspil. No i ksiazka o szlachetnym esesmanie, ktory sabotuje plany Hitlera, ktoremu Polak zbudowal wehikul czasu... (szczegolnie gdy sie pamieta, ze Koontz = Kuntz) swoja droga moja ulubiona z jego tworczosci, choc jednoczesnie szalenie naiwna a w warstwie psychologicznej plaska jak lisc - gosc nie potrafi, tak jak King, tworzyc bohaterow "z krwi i kosci".

BTW: nie stosujemy apostrofu jesli nazwisko konczy sie na samogloske. Zatem Koontza, a nie Koontz'a.

Troleone... Ja... ja... ja nie będę przeklinał, osta nie chcę. Ale czyś ty własny chędożony mózg w kości przegrał?! Spójrz na pierwszy post na tej stronie.

3) co sądzisz o ostatniej książce Kinga ,,Pod Kopułą'' , która jest reklamowana jako,, najlepsze dzieło Stephena Kinga'' ??

To samo, co o niej mowilem ze 3-4 posty temu

To jest syndrom "nie czytam zadnych postow poza swoimi"... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o braciach Strugackich? Podobają ci się ich książki czy nie? I ogólni o sf? Czytasz, który pisarz najlepszy, jeśli jesteś wstanie takiego wskazać?

Wybacz, jeśli już było, 300 stron, człowiek nie byłby wstanie tego ogarnąć.

Edytowano przez TheThreeNines
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku sie nim zachlysnalem ale dosc szybko dotarlo do mnie, ze on stale pisze te sama ksiazke o tych samych ludziach (potrzaskanych przez zycie, ktorzy jednak odnajduja prawdziwa milosc i osiagaja slawe oraz pieniadze.) w ten sam sposob, zmienia sie tylko sztafaz. Wiec w koncu mi sie znudzil. A zbior jego opowiadan sf wrecz mnie uspil. No i ksiazka o szlachetnym esesmanie, ktory sabotuje plany Hitlera, ktoremu Polak zbudowal wehikul czasu... (szczegolnie gdy sie pamieta, ze Koontz = Kuntz) swoja droga moja ulubiona z jego tworczosci, choc jednoczesnie szalenie naiwna a w warstwie psychologicznej plaska jak lisc - gosc nie potrafi, tak jak King, tworzyc bohaterow "z krwi i kosci".

BTW: nie stosujemy apostrofu jesli nazwisko konczy sie na samogloske. Zatem Koontza, a nie Koontz'a.

Troleone... Ja... ja... ja nie będę przeklinał, osta nie chcę. Ale czyś ty własny chędożony mózg w kości przegrał?! Spójrz na pierwszy post na tej stronie.

3) co sądzisz o ostatniej książce Kinga ,,Pod Kopułą'' , która jest reklamowana jako,, najlepsze dzieło Stephena Kinga'' ??

To samo, co o niej mowilem ze 3-4 posty temu

To jest syndrom "nie czytam zadnych postow poza swoimi"... :dry:

Najmocniej Przepraszam i kajam się żałuję i obiecuję poprawę! Serio. nie wiem czemu pominąłem ten post... Roztargnienie, ślepota (Możliwe...) Głupota (Prawdopodobne...) w każdym razie jeszcze raz Przepraszam! i Klnę się na wszystko że od tej pory będę czytał 4 strony zanim cokolwiek napiszę.

Wracając do tematu Koontza (dzięki za poprawkę:) ) Właśnie kupiłem jego nową książkę i doszedłem do tych samych wniosków czytając ją... Ale cóż przecież nie zostawię jej w połowie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o braciach Strugackich? Podobają ci się ich książki czy nie? I ogólni o sf? Czytasz, który pisarz najlepszy, jeśli jesteś wstanie takiego wskazać?

Lubie, mam pare ksiazek, ktore cenie - od Stalkera poczawszy poprzez fajna groteske "Poniedzialek zaczyna sie w sobote" po "Przenicowany swiat". Lubie tez "Przyjaciela z piekla", mam mieszane uczucia wobec "Trudno byc bogiem".

Najmocniej Przepraszam i kajam się żałuję i obiecuję poprawę! Serio. nie wiem czemu pominąłem ten post... Roztargnienie, ślepota (Możliwe...) Głupota (Prawdopodobne...) w każdym razie jeszcze raz Przepraszam! i Klnę się na wszystko że od tej pory będę czytał 4 strony zanim cokolwiek napiszę.

Wracając do tematu Koontza (dzięki za poprawkę:) ) Właśnie kupiłem jego nową książkę i doszedłem do tych samych wniosków czytając ją... Ale cóż przecież nie zostawię jej w połowie :)

Spox. Po prostu czasem mi opadaja rece, gdy poswiecam czas na udzielenie 1456 tej samej odpowiedzi na to samo pytanie, a trzy posty pod nia widze to samo pytanie po raz 1457... takie uczucie ma pewnie facet probujacy wypic ocean przez slomke od napoju...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszane uczucia, to znaczy? Bo właściwie niedawno zamówiłem Piknik... i Trudno być Bogiem.

Wk... mnie okrutnie glowny bohater - sam zobaczysz czemu. Pierd*** hipokryta, krotko mowiac. Sama ksiazka jest fajnie napisana, tylko nie trawie tego kolesia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, skoro mowa o rosyjskich pisarzach - czy miałeś do czynienia z Kiryłem Bułyczowem? Jeśli tak, to co jego czytałeś? Ostatnio w biblioteczce domowej wykopałem "Rycerzy na rozdrożu", "Nie drażnij czarownika" i "Listy z laboratorium" i nie powiem, ciekawy autor - szukam innych ciekawych jego pozycji :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, skoro mowa o rosyjskich pisarzach - czy miałeś do czynienia z Kiryłem Bułyczowem? Jeśli tak, to co jego czytałeś? Ostatnio w biblioteczce domowej wykopałem "Rycerzy na rozdrożu", "Nie drażnij czarownika" i "Listy z laboratorium" i nie powiem, ciekawy autor - szukam innych ciekawych jego pozycji :).

Kiryl Bulyczow to przede wszystkim OPOWIADANIA, a szczegolnie z cyklu o miescie Wielki Guślar. Olej powiesci, w nich jest zaledwie poprawny, natoamiast owe opowiadanka - mistrzowstwo. Zwracam tez uwage, ze im dalej tym gorzej, tzn. najlepszy byl w latach 60-80 XX wieku, potem zaczal sie rozdrabniac i tracic forme.

Mozesz ew. poszukac cyklu o przygodach Alicji, choc to fantastyka raczej adresowana do - powiedzmy - 10-latkow, ale czyta sie calkiem przyjemnie.

Niezla jest tez minipowiesc "Przełęcz".

A co sądzisz o filmie ,,28 dni " z 1999 roku? Bo chcę wiedzieć,czy warto go obejrzeć,czy szkoda czasu.

Kurde, jakos w ogole nie kojarze... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,, 28 dni " Z Sandrą Bullock w roli wiecznej balangowiczki... Mam nawet VHS z tym filmem,tylko mama mi nie pozwala tego oglądać,bo według niej tematy zawarte w filmie nie są jeszcze dla mnie...więc przed obejrzeniem wolałam poradzić się specjalisty :-)

Edytowano przez KrwawaMary
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smuggler. Pytanie, które zadam, nie dotyczy Ciebie ale liczę, że udzielisz na nie odpowiedź :) Chyba tydzień temu zakończył się konkurs, ten o Simsach. Tak się złożyło, że wygrałem za udział w głosowaniu. Zaraz po tym wysłałem na podany tam adres mejlowy swoje dane. Czy wiadomość nie doszła? Czy po prostu jeszcze nie wysłaliście jeszcze paczki? Pytam, bo nigdy nie wygrałem w żadnym konkursie na Waszej stronie i nie wiem po jakim czasie wysyłacie itp. Jeśli dane nie doszły, wówczas proszę o napisanie jeszcze raz adresu tego mejla to wyślę. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku, mam ochotę przywitać Smugglera. Siema! I mam pytanie do wszyskich: czemuż to go tak męczycie? Dajcie mu spokój..... To tylko redaktor, kosmita z genami smoka, trolla i orka. A także krasnala i elfa. Ale tylko redaktor. Smuggler, grasz ty w jakieś jeszcze stare giery?( NwN1, Baldursy...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...