Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Jak ogólnie podoba ci się sama idea uproszczonego systemu walki w Wiedźminie 2? Nie sądzisz, że teraz Wiesiek zostanie Amerykańców definitywnie uznany za prostego hack'n'slasha? Bo mnie jakoś się właśnie to nie widzi. Nie wspominając nawet o QTS(co takie złe nie jest), to walka jest jedyną częścią gry o którą się boję(poza kucykiem Geralta).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nie odpowiedziałeś na moje pytanie :( więc ponawiam:

Jako, że to ty organizujesz płytę DVD, mam pytanie - czy jeżeli ktoś wyśle do was numer swojego zinu, to zamieścicie go na płycie? Kiedyś tak robiliście. A teraz?

FAQ,mister, FAQ.

Smuggler - pytanie mam do Ciebie extra!

Czy ty dostajesz do pisania recenzje tak jak reszta redakcji, czy może po zrobieniu swojej roboty (AR, płytka) po prostu bierzesz coś do recenzji jeśli ci się podoba? I poproszę o odpowiedź troche jednak na poważnie :ohmy:

Rzadko kiedy cos recenzuje. bo po prostu obecnie gier za wiele nie ma, wiec zawsze sa chetniejsi ode mnie do ich wziecia, a ja tez sie za bardzo o to nie bije.

Czy czytałeś trylogie Andrzeja Sapkowskiego "Narrenturm" ? Jeśli tak jakie wrażania ?

czytales, wszystko sapkowskiego czytales. Kazdy tom jest gorszy od poprzedniego, a ten 3-ci to juz widac bylo, ze watki na sile rozwiazywane, bo autorowi sie czas/i/lub pomysly skonczyly. Calosc widze w skali szkolnej na 3, 3+ gora.

Ulubiona postać z Wiedźmina?

Nie robie takich klasyfikacji, ludzie! Nie wiem czy bardziej wole Regisa od Milvy, a Yennefer od Jaskra, bo po co mi wiedziec? Musicie wszystk szufladkowac, numerowac, opatrywac etykietkami - "ooo, zobacz to Zoltan Chivay 34 w kolejnosci moja ulubiona postac w Wiedzminie, od wczoraj awanoswala o 1 iejscebo doszedlem do wniosku, ze Shani to puszczalska zdzira jest, no i ruda, wiec ja mniej lubie". :dry:

Ile wy znacie języków? Język niemiecki i angielski? Bo widzę nieraz komentarze pod screenami w tych właśnie językach... A może rosyjski?

I francuski tez. I lacine. I hebrajski (serio!). I esperanto. I hiszpanski. (Choc nie wszyscy wszystkie naraz, to oczywiste).

mikista10 znając Smugglera to odpowie coś głupiego czyli w jego stylu. Lub coś w czym ciężko będzie się połapać lub dostaniesz odp do myślenia.

O, nie wiedzialem, ze mianowalem sobie tu rzecznika prasowego? :dry:

Mam dość głupie pytanie do Ciebie Smuggie a mianowicie czy zdarzyło Ci się żeby jakiś czytelnik/fan/ osoba znająca CDA zadzwoniła na twój prywatny numer nie wiedząc lub wiedząc, że Ty to Smg?

nie. No i jak to sobie wyobrazasz? ktos dzowni na dowolny numer i przedstawia sie "jestem fanem CDA?". Mam czasem jakies pomylkowe telefony, ale co czytaja owi ludzie, ktorzy dzwonia "Stasiek?! Co? Nie? A to przepraszam" tego przeciez nie wiem. "Dzwonie na slepo i mam nadzieje, ze mowie ze Smugglerem?" No daj spokoj...

Wiesz może, jak często pojawia się w redakcji Mr Jedi? :D Pytam Ciebie, ze względu na to, że nie pojawia się na forum, a tym bardziej nie odpowiada na pytania :P

Spiritus flat ubi vult.

Czytałeś serię Zmierzch ? Chodzi mi o wszystkie części, nie wiem jak się wszystkie nazywają, ale wież o co chodzi...

Książka jest ostatnio bardzo modna wśród nastolatek i moja siora to czyta. Co sądzisz na temat tej książki ?

Kuzwa, nie jestem nastolatkiem a juz szczegolnie nastolatka i nie podnieca mnie czytanie o romansie z facetem, ktory lubi sobie possac o polnocy. :sick:

Czy kioski mają jakieś zyski z sprzedaży waszego czasopisma? A jeśli tak to jak to dokładniej wygląda?

Robia to czysto spolecznie, bo nas lubia.

Jasne ze maja i to calkiem spora. I ten, co rozwozi prase po kioskach tez. Wszyscy chca zyc. Najmniej zarabia na tym producent, czyli my. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42

Lubisz filmy akcji/karate? Co sądzisz o Cynthii Rothrock. Kto z pośród ekranowych fighterów/fighterek najbardziej ci imponuje?

Polecił byś mi jakieś książki z horrorów ale z takich krwawych demonicznych z dużą ilością mrocznych rytuałów i diabłów rozszarpujących wszystko co się rusza itp. Takie w stylu Mastertona, Smitha

Czy znasz jakieś azjatyckie powieści grozy co byś mi poleci?ł

Co sądzisz o Jodelle Ferland jakie jest w ogóle twoje zdanie na temat tego że dzieci robią kariery artystyczne?

Edytowano przez frycek42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz filmy akcji/karate? Co sądzisz o Cynthii Rothrock. Kto z pośród ekranowych fighterów/fighterek najbardziej ci imponuje?

Od czasow Bruce Lee jest pozamiatane.

Polecił byś mi jakieś książki z horrorów ale z takich krwawych demonicznych z dużą ilością mrocznych rytuałów i diabłów rozszarpujących wszystko co się rusza itp. Takie w stylu Mastertona, Smitha

Nie cierpie ani takich ksiazek ani tych autorow.

Czy znasz jakieś azjatyckie powieści grozy co byś mi poleci?ł

Nie znam.

Co sądzisz o Jodelle Ferland jakie jest w ogóle twoje zdanie na temat tego że dzieci robią kariery artystyczne?

Mam to gdzies tak gleboko, ze az mnie w migdalki laskocze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś gigi d'agostino? Na przykład "Bla bla bla" albo "The riddle"?

Aha jeszcze jedno. Jak jeszcze chodziłeś do szkoły to co zwykle czułeś gdy rodzice/rodzic poszedł na wywiadówkę?

I jeszcze coś mi do głowy przyszło. Czy lubisz/chcesz/musisz chodzić na wywiadówki do swoich dzieci?

Ja właśnie niecierpliwie czekam na powrót mojego kochanego żywiciela... to dopiero jest F.3.A.R :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

To jest sprawa wydawcy czy umieścić czy nie. Jak im nie zależy na pokazaniu, że doceniło ich największe czasopismo branżowe w Polsce to ich sprawa :P

Smuggler, czy słuchałeś Riverside'a?

oho, to dzięki za słowa wyjaśnienia :D

A INNE PYTANIE DO Smugglera to: czytałeś ,,Księgę bez Tytułu" ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myślisz podobnie jak ja że jeśli przestałbyś być incognito zainteresowanie twoja osobą by gwałtownie spadło? Nie zrozum mnie źle, jestem fanem twoich tekstów, ale mam wrażenie że większość ludzi interesuje się tobą, i pisze do AR bo jesteś "nieodkrytą tajemnicą" CDA. W pewnym okresie mojego życia stwierdzenie że "Smuggler odpowiedział na mój list w CDA!!!" miało mniej więcej wydźwięk jak: "Dostałem paczkę z trójkąta bermudzkiego".

I zapytaj Mr.Jediego czy znalazł w końcu swój puzon :D.

Edytowano przez guaz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robia to czysto spolecznie, bo nas lubia.

Jasne ze maja i to calkiem spora. I ten, co rozwozi prase po kioskach tez. Wszyscy chca zyc. Najmniej zarabia na tym producent, czyli my. :)

A ile zarabiacie "na czysto" ( tzn. odjęciu wszystkich kosztów; przewozu, druku itp) za jeden numer? Mam nadzieje, że nie jest to żadna poufna informacja :D

Edytowano przez VildWolf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzyło się kiedyś że duża liczba ( nawet kilkadziesiąt tysięcy) płytek została zwrócona do reklamacji?

Nigdy. Wiadomo, ze jak sie wyprodukuje te 150,000 plytek i poziom niezawodnosci to 99,9% to i tak wroci sie te 150, ale to gora.

Robia to czysto spolecznie, bo nas lubia.

Jasne ze maja i to calkiem spora. I ten, co rozwozi prase po kioskach tez. Wszyscy chca zyc. Najmniej zarabia na tym producent, czyli my. :)

A ile zarabiacie "na czysto" ( tzn. odjęciu wszystkich kosztów; przewozu, druku itp) za jeden numer? Mam nadzieje, że nie jest to żadna poufna informacja :D

Oczywiscie ze jest i to bardzo. :)

Czy myślisz podobnie jak ja że jeśli przestałbyś być incognito zainteresowanie twoja osobą by gwałtownie spadło? Nie zrozum mnie źle, jestem fanem twoich tekstów, ale mam wrażenie że większość ludzi interesuje się tobą, i pisze do AR bo jesteś "nieodkrytą tajemnicą" CDA. W pewnym okresie mojego życia stwierdzenie że "Smuggler odpowiedział na mój list w CDA!!!" miało mniej więcej wydźwięk jak: "Dostałem paczkę z trójkąta bermudzkiego".

Wcale mi to nie przeszkadza. Nie mam az takiej milosci wlasnej, by uwazac ze moja Fascynujaca Osobowosc to jedyny magnes. :)

@up

To jest sprawa wydawcy czy umieścić czy nie. Jak im nie zależy na pokazaniu, że doceniło ich największe czasopismo branżowe w Polsce to ich sprawa :P

Smuggler, czy słuchałeś Riverside'a?

SLyszalem, ze warto i pewnie zainwestuje kase w ich jakichs album na probe.

Jak to jest, że Assassin's Creed II dostał od was znak jakości, a na moim pudełko z grą go nie ma?? Np: Call 4 dostał znak jakości i taki jest na okładce, tak samo Gothic III, a więc jak to jest z tym Znakiem Jakości Assassin'a II ?? :rolleyes:

Nie wiem, moze bylo za pozno by go na pudelku nadrukowac?

Mam dwa pytania.

1. Jak wyłapać ostrość w aparacie na pożądany obiekt.

Na litosc boska - a jak przywolac winde? Nacisnij odpowiedni guzik. :)

2. Czy podoba ci się About a girl w wykonaniu mojego zespołu:

Na razie nie mam czasu posluchac.

Aha jeszcze jedno. Jak jeszcze chodziłeś do szkoły to co zwykle czułeś gdy rodzice/rodzic poszedł na wywiadówkę?

Lekki niepokoj. ;)

I jeszcze coś mi do głowy przyszło. Czy lubisz/chcesz/musisz chodzić na wywiadówki do swoich dzieci?

Nie uwazam zeby chodzenie na wywiadowki bylo czyms przyjemnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważasz ze wszystkie pytania na które możesz odpowiedzieć nie zostały już zadane i czas zamknąć ten dział Pytania do Smugglera.

Nie uwazasz. Tak samo jak nie uwazasz, ze np. "nie warto pisac o milosci, bo juz wszystko napisano". Po pierwsze nie wszystko. Po drugie czemu zakazywac komus czego, co chce robic? Na najbardziej oczywiste i 1000x powtorzone pytania po prostu nie odpowiadam, odsylajac do FAQ.

Czy nie uważasz ze wszystkie pytania na które możesz odpowiedzieć nie zostały już zadane i czas zamknąć ten dział Pytania do Smugglera.

Nie uwazasz. Tak samo jak nie uwazasz, ze np. "nie warto pisac o milosci, bo juz wszystko napisano". Po pierwsze nie wszystko. Po drugie czemu zakazywac komus czego, co chce robic? Na najbardziej oczywiste i 1000x powtorzone pytania po prostu nie odpowiadam, odsylajac do FAQ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...