Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie powinna o ile będziesz uważał na kilka rzeczy:

Po pierwsze, kładziesz samą płytkę (gołą, nie w pudełku) i przygniatasz encyklopedią lub inną ciężką książką, ale tylko jedną, a nie połową domowej biblioteczki.

Po drugie, powierzchnia biurka na której kładziesz płytkę powinna być czysta, bez kurzu i jakichś drobinek.

Po trzecie, jak już to zrobisz, starasz się nie przesuwa książki i płytki bo wtedy można ją porysować.

Jak przypilnujesz tych rzeczy to taka operacja prostowania może przynieść pozytywne skutki i płyta "warcząca" w napędzie zacznie działać normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wypróbuję jeśli jakaś płyta będzie buczeć zwłaszcza w laptopie .=] A teraz Duchu dwa takie pytania . Co sądzisz o roli przypadku w zyciu? I I czy zdarzyło się tak jesteś bardzo zajęty lub naprawiasz/przeglądasz sprzęt a tu z drugiego końca redakcjii zjawia się ktoś z poważnym problemem. A kiedy skończysz i już miałeś iść ratować jeden z PC tów inny redaktor z triumfalną miną oznajmia ""Naprawiłem lub nagle działa wink_prosty2.gif ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zmienić pisownię swojej ksywki na forum na Peci (zamiast PeCI). Da radę?

Da radę.

Ghost, jakie są zalety i wady pracy w redakcji??

Dobre pytanie. Ponieważ trochę tego jest to chyba odpowiem na to na blogu. Najpierw muszę to jakoś ładnie sformułować.

Co możesz powiedzieć o serialach "Clone Wars" i "The Clone Wars" jako redakcyjny fan SW?

Nie oglądam. Wygląd postaci mnie odrzuca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jeśli chodzi o pytania o pełniaki to zawsze jest krzyk i wysyłanie do FAQ itp, ale chodzi mi bardziej o to czy są jakiekolwiek szanse na Championship Managera 2010.

Wersja 08 była 2 lata temu, skoro była już wersja 08 to nie można powiedzieć że macie problemy z dawaniem gier akurat z tego źródła (w przeciwieństwie do EA) no i skoro tyle Hitmanów się pojawiło i była tego ciągłość, to czemu by tego nie zrobić z Champ Manem?smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wybrałem go sobie już wiele lat temu i mi pasuje.

2. Czy fakt, że moja kolekcja komiksów liczy sobie grubo ponad 1 tys. zeszytów o czymś świadczy?

3. Bardzo. smile_prosty.gif

4. Sporadycznie coś przeczytam lub obejrzę. Lubię anime ze studia Ghibli. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

W tych trzech ostatnich punktach pasujemy do siebie. :) Chociaż dawno nie oglądałem anime i na razie nie zamierzam, muszę skończyć Simpsonów i Futuramę oglądać. :)

Mógłbyś, jakbyś miał czas, zrobić zdjęcie chociaż kilkunastu swoich komiksów?

1. Nigdy nie widziałem twojego nicku w CDA, a dość długo je czytam.

2. Czytasz inne gazety niż CDA?

3. Lubisz książki? Jeśli tak, to jakie?

4. Masz jakąś konsolę? Chodzi mi o PS3 albo XBOX360.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cor22222

W CDA było już napisane o Torchlight 2, Fifa 12, WoW:Mists of Pandaria, więc ten numer to chyba fake. Jakiś grafik to zrobił?

Chociaż jeśli to recenzje...

Ale z tym numerem błędym na okładce Kronk miał rację. Więc to na 100% jakiś grafik to zrobił, żeby oszukać kogoś albo wypróbować swoje umiejętności w robieniu okładek gazet. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się zabawił, nawet nieźle mu wyszło, ale daleko mu do prawdziwej okładki.smile_prosty.gif

@UP

W tych trzech ostatnich punktach pasujemy do siebie. smile_prosty.gif Chociaż dawno nie oglądałem anime i na razie nie zamierzam, muszę skończyć Simpsonów i Futuramę oglądać. smile_prosty.gif

Mógłbyś, jakbyś miał czas, zrobić zdjęcie chociaż kilkunastu swoich komiksów?

1. Nigdy nie widziałem twojego nicku w CDA, a dość długo je czytam.

2. Czytasz inne gazety niż CDA?

3. Lubisz książki? Jeśli tak, to jakie?

4. Masz jakąś konsolę? Chodzi mi o PS3 albo XBOX360.

Komiksy zajmują kilka półek w mojej biblioteczce (w której jest też ponad 1 tys. książek) oraz kilka wysokich na metr stosów na podłodze, a także kilka kartonów w szafach. smile_prosty.gif Obecnie nie za bardzo mogę zrobić zdjęcia, bo na czas remontu balkonu mam zagracony pokój.

1. Nie pisuję zbyt często, ale trochę moich tekstów na łamach pisma się ukazało. Jak przejrzysz dokładniej to trochę ich znajdziesz. smile_prosty.gif

2. Growe? Nie. Inne? Tak. Choć niewiele. Wolę książki, a newsy pozyskuję z internetu.

3. Fantastyka. Jak zerkniesz na mój blog to zobaczysz, jakie czytam. smile_prosty.gif

4. Nie mam. Mam zaległości w grach na PC, czytaniu książek, komiksów i oglądaniu filmów, więc kupowanie konsoli byłoby niezbyt dobrym pomysłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że gra jest freewarem wcale nie oznacza, że utwory w niej zawarte są pozbawione praw autorskich. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzić czy piosenka, która Ci się spodobała jest przez autora utworu udostępniania za darmo. Warto też sprawdzić zapisy licencyjne samej gry. Może być tam zapis zakazujący korzystania z tych piosenek albo odwrotnie - pozwalający na to.

Generalnie jako posiadacz legalnej we gry masz prawo do odtwarzania tych utworów na własny użytek. Zdecydowanie nie możesz ich rozprowadzać w żaden sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o produktach Apple?

To dosyć fajne i w większości wypadków solidnie i przemyślanie zrobione rzeczy. Podoba mi się, że pomagają rozpowszechniać dosyć dobre technologie i rozwiązania na rynku. Nie podoba mi się, że są czasem zbyt drogie.

Lubisz tablety?

Gadżet jak każdy inny. Jak stwierdzę, że jest mi do czegoś potrzebny to sobie kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...