Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Kicks Online

Polecane posty

Kicks Online - strona oficjalna

Znalazłem tą gierkę kilka miesięcy temu i od tego czasu gram po parę godzin dziennie, nawet kosztem forumowej sesji :D Oto prezentuję wszystkim fanom piłki kopanej oraz gier po sieci Kicks Online - piłkę nożna MMO. Street ball dokładniej. Każdy gracz wciela się w jednego piłkarza. Drużyna składa się z 3-5 graczy plus sterowany przez kompa bramkarz. Mamy podział na pozycje, mamy statsy do nabijania, mamy specjalne skille do zakupienia za punkty zdobywane po każdym meczu, mamy ciuchy poprawiające umiejętności. Słowem wszystko czego spodziewacie się po MMO.

Gameplay także jest bardzo dobry. Mecze są szybkie, premiowana jest gra drużynowa (np. dużo łatwiej strzelić bramkę jeśli w pobliżu nie ma obrońców, więc kilka szybkich podań jest mile widziane ;) ), zastosowanie ma taktyka (choć ciężko o finezyjne plany gdy gra się z przypadkowymi ludźmi :D), wiele zasad z prawdziwego boiska ma zastosowanie (pójdź "na raz" i nie odbierz piłki jak jesteś ostatnim obrońcą, to pozostanie ci tylko modlitwa). Sterowanie początkowo może wydać się nieco niewygodne dla graczy przyzwyczajonych do PESa czy FIFY, ale tu gramy jednym zawodnikiem, więc siła rzeczy musi być nieco inne. Idzie się jednak przyzwyczaić. Grafika jest miła dla oka, animacji sporo, do tego całość chodzi płynnie nawet na moim starym rzęchu.

Wady... Cóż, dla mnie największą był brak możliwości ustawienia pada jako kontrolera. Da się to jednak obejść przy pomocy dodatkowego programu. Także podział graczy na trzy serwery, zależnie od poziomu postaci ma swoje minusy. Z jednej strony gdy już raz osiągnie się 10 poziom (co długo nie trwa) i przejdzie na "s2" ma się gwarancję rozgrywania ciekawych pojedynków, jako że gracze są dość doświadczeni. Z drugiej strony jednak początkujący nie ma się do kogo zwrócić, by nauczyć się podstawowych zagrań i kilku specyficznych zasad. Z kolei s3, dla najbardziej zaawansowanych graczy, często świeci pustkami. Wreszcie, jak w każdej grze online, można spotkać noobów (nie mylić z newbie), którzy zwyzywają się jeśli nie podasz do nich piłki, mimo że wcześniej trzy razy zawalili akcję.

Jeśli znacie już tą grę, zapraszam na meczyk lub trzy :D, jeśli nie, a lubicie piłkę nożną i chcielibyście pokopać na kompie z innymi ludźmi z całego świata to ściągajcie klienta. Gra jest darmowa (chyba że ktoś chce specjalne itemy, wtedy może je kupić za gotówkę, standard) Jestem gotów pomóc, doradzić, nauczyć, tak w grze jak i tu na forum.

Moje postaci:

P_aulPL (Sweeper 19 lvl)

P_aulFW (Forward, docelowo Wing Forward, 11 lvl)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to zainstalowałem, pograłem i... no i nie mogę się oderwać! Giera wciąga nieziemsko, jest szybka i widowiskowa, czyli dokładnie taka, jaki jest street football. Dla fanów łaciatej - obowiązek!

Sanzenin - niedługo 5lv, FW, kobitka ofkoz. Zaraz jej zakupie białe kozaczki xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sssę kicksa ;) Net trochę ślimaczy, ale będę wytrwały bo jeśli P_aul coś poleca, to musi być dobre. Znając życie, będę potem żałował. Niepotrzebny mi akurat teraz złodziej czasu. Ale co tam :P

EDIT: Oj ślimaczy się, ale nie poddam się jakem Tur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jej zakupie białe kozaczki xD

Aj aj, klasyczny błąd początkującego :D Nie warto wydawać ciężko zarobionych punkcików na przedmioty (większość skilli dostępnych od początku tez jest nieprzydatna). Lepiej ciułać je cierpliwie i to z aż dwóch powodów:

1. na 18 poziomie wybiera się pozycję zaawansowaną, a wraz z nią pojawia się kilka(naście) przydatnych skilli które jednak bardzo dużo kosztują. Warto odłożyć z 50k ;)

2. na 20 poziomie odblokowują się nowe wzory ubrań, a na dodatek wszystkie dają maksymalną premię +4 do danego statsa (wcześniej jest +3).

No i rada na koniec - jak już coś kupujecie to permanent, nigdy nie opłaca się wydawać punktów dwa razy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, to był joke xD Póki co coś tam se treningowego wykupiłem, bo mi nadto postać odstawała od reszty :P Ogólnie sterowanie trochę komplikuje sprawę nauki, ale jak już się trochę automatyzmu podłapie to idzie już odgrywać istotną role podczas meczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, zainteresowało mnie toto, między innymi dlatego, że jak kiedyś ktoś gdzieś zgłosił pomysł grania w wirtualną piłę tylko jednym zawodnikiem (w sensie, że każdy gracz gra tylko jednym), to go wyśmiano. A z tego, co tu czytam - da się, a w dodatku jest to fajne! Sam się zresztą przekonam, chociaż wielkość pliku instalacyjnego nieco przeraża... No i zobaczymy, czy mój muzealny sprzęt sobie z grą poradzi, bo to też może być problem - serio!

Jak na razie czekam aż się zdownloaduje, a grającym życzę wysokie skilla. Ole!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest przednia, jeśli kiedyś byśmy się spotkali na serwerze to mój nick to Spaceman.

PS.

Wam też gra wywala błąd zaraz po sprawdzeniu aktualizacji i kliknięciu "Start"? Niby nic wielkiego, ale trochę denerwuje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa gra jest bardzo fajna, grywalnosc duza, grafika nie grzeszy no ale nie wymagajmy duzo od tego typu multiplayerow, niestety problemy z polaczeniem, gra na zasadzie p2p przez co granie z ludkiem z odleglych krain i modemem jest niemozliwe, chyba ze chcemy miec opoznienie kilku sekundowe, tak czy siak polecam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ogólnie jest dobra, ale niestety tylko na początku, bo później jest coraz gorzej :(. Po 18 lvl o strzeleniu gola decydują posiadane skille, które się kupiło, a mf głównie z połowy strzelają gole. Ostatnio też za ubranka pernament mamy płacić prawdziwą gotówką (ubranka dla mojego piłkarza mogą kosztować więcej niż to co ja noszę na codzień :o). Ogólnie jednak gram w nią wciąż od czasu od czasu, a moje imię to Scorpix22 napastnik :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...