Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolownik

God of War (seria)

Polecane posty

Aż wstyd się przyznać, ale z Gowów (wbrew mojemu avatarowi i nickowi) grałem tylko w 1 część na psp :( [i stąd mój avatar będący okładką tej wersji] ale gra wymiatała, a zwłaszcza minigierki polegające na odpowiednim naciskaniu przycisków, ruszaniu analogiem, wciskania naprzemian L i R itp. Szkoda że taka krótka i droga. 139 zł to za dużo jak na krótką i uboższą wersję przenośną! Poza tym w Chains of Olympus, oprócz krótkości wkurzyło mnie małe i wspomniane przez zoldatora zróżnicowanie wrogów oraz zbyt mało broni i poziomów zręcznościowo-platformowych :( Gdzie bujanie się na ostrzach chaosu? Gdzie skakanie z platformy na platforme? Gdzie miecze, łuki i włócznie? Gdzie głowa meduzy, czapka niewidka czy skrzydła Dedala? (lub Ikara)? Tego nie ma w gow na psp. A teraz zbieram na ps2 które chce kupić tylko dla 2 godów... Może zdążę zanim konsolę, która lata świetności ma już dawno za sobą zdejmą z pułek? aha zoldator a wersja na komórki fajna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The revenge of Kratos will soon be at hand.

http://www.gametrailers.com/player/43622.html

Jak na 0:53s filmik to i tak trochę pokazali. Na myśl o tym jakim dinozaurem ta gra będzie wypala mi oczy, masakruje mi szare komórki, niszczy umysł a kopara jak leżała ta leży na ziemi :) Szanowni gracze, światowa premiera trailera do GoWIII już za nami :D Ta gra to będzie COŚ wielkiego! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oczekuje 3 części z wypiekami na twarzy z tej prostej przyczyny, iż nie mam ps3 i nic nie wskazuje bym miał ją mieć :D (zresztą nawet jej nie chce) PS zoldator czy dobra jest komórkowa wersja gow? bo mi nie odpowiedziałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoW1 bardzo mi się podobał, GoW2 kupiłem jakoś okazyjnie na początku 2008, przeszedłem kawałek... I jakoś zostawiłem, gra czekała na mnie aż do świąt. Przeszedłem pozostałą część gry przez dwa dni... Miejscami było naprawdę wesoło i intensywnie. Ale w ogólnym rozrachunku... GoW2 moim zdaniem łatwiejszy od GoW1, ostatni boss też całkiem łatwy do pokonania był. Generalnie wrażenia pozytywne, ale jednak minimalnie mniejsza satysfakcja z grania niż przy GoW1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam hrapke na GoW. Ale niestety niema w sklepach. Propos. Zna kotś strone na której można w miare tanio kupic GoW (najlepiej polską) i podobne tytuły?

EDIT: Zapomniałem dodac że chodzi o wersje na PSP.

Sklep

Tu masz wszystkie części :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoW2 moim zdaniem łatwiejszy od GoW1, ostatni boss też całkiem łatwy do pokonania był.

Na niskich i normalnych poziomach trudności a i owszem, ale zagraj sobie w Titan [o ile kojarzę tak nazywał się najwyższy poziom trudności w grze] i zmienisz zdanie o 180o. Kumpel opowiadał jak grał na PS2 a i część tego widziałem na żywo i bynajmniej nie było łatwo. Ba, do dziś nie przebił się przez ten moment a był już gdzieś w 3/4 drogi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytan poziom prawie nie do ukończenia :P (mi sie nie udało jak by co) W 1 zawiesiłem się na 2 etapie walki z głównym Bossem, a 2 to ja już nawet nie wspomnie jeszcze z moja tendencja do włażenia w każdy zakamarek bo wszystko trzeba zdobyć to już w ogóle się robi hardcorowo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niskich i normalnych poziomach trudności a i owszem, ale zagraj sobie w Titan [o ile kojarzę tak nazywał się najwyższy poziom trudności w grze] i zmienisz zdanie o 180o.

To możliwe, jednak obydwa GoW traktuję "casualowo" - powyrzynać sobie stworki, rozwiązać arcytrudne zagadki w postaci przesunięcia posągu na przycisk i pooglądać półnagie niewiasty, a wszystko to w fantastycznej grafice, niezbyt trudne i dosyć krótkie. Gram głównie w jRPG i tytuły zręcznościowe, jak GoW, traktuję jako wesołą odskocznię, bez zagłębiania się w wyższe poziomy trudności, na których pewnie bym poległ równie szybko w GoW, jak i w GoW 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się XD w GOW zatrzymałem się na pierwszym bosie :P tym na kamiennych koniach co to tam z minorantami szalał i ty już taki wielki znak You can not pass i basta...brakło zręczności w paluchach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi dokładnie o tego bosa :P w 2 minucie się pojawia :D

To Tezeusz jest! Walka z nim jest bardzo fajna, ale najfajniejsze jest tejże walki zakończenie, szczególnie, że uderzanie drzwiami nie jest żadną automatyczną sekwencją, tylko wykonujesz to "własnoręcznie", jak dla mnie jeden z najweselszych fragmentów gry, oprócz starcia z Siostrami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria " God of War " jest jedną z moich ulubionych na konsolę PlayStation 2.

Tytuł ten, jest jednym z najbardziej brutalnych, jakie kiedykolwiek widziałem (a widziałem wiele).

Jest to niewątpliwie jeden z najlepszych tytułów pod względem fabuły i ceny.

Na temat grafiki nie będę się wypowiadał, ponieważ przy dzisiejszych next genowych konsolach, grafika jest na poziomie kamienia łupanego.

Niewątpliwie smaczku dodaje grze sam bohater.

Kratos jest okrutny, wulgarny i bezlitosny-innymi słowy typowy spartański wojownik. :P

Jest gotów zabić własną rodzinę i najbliższych, żeby osiągnąć cel...

W skali od 1 do 10, dał bym " God Of War " 8, ponieważ miejscami gra robi się nudna. :angry:

Moim zdaniem niecałe 50 zł, to odpowiednia cena, ponieważ gra dostarczy wiele godzin rozrywki, których oczekuje, każdy porządny gracz. B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratos jest wulgarny? Litości! Grałem w Chains of Olympus i tam nie zaklnął ani razu, co jest o tyle dziwne, że gra ma znaczek 18+, a skoro już wprowadzają takie ograniczenie wiekowe, to niech to zrobią po całości, konsekwentnie i adekwatnie, a nie że tylko kropla krwi, cyce i to wszyskto. I to ma być gra dla dorosłych? Mówisz że gra jest jedną z najbrutalniejszych gier w jakie grałeś. Boże to Ty musiałeś naprawdę w niewiele tytułów grać. Ja znam kilkanaście gier bardziej brutalnych n.p. mortal combat, FEAR, Prince of Persia: Warrior Within, BloodRayne itp. Zaś z resztą Twoich słów się zgodze. Pozdro!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratos z pewnością nie jest wulgarny, wręcz przeciwnie. Po tym co mu zrobili bogowie jest do bólu spokojny. GoW na pewno nie jest też najbrutalniejszą grą ever. Co tam wyrwanie gościowi ręki i wbicie mu jego własnego miecza w łeb. W Gears of War wbijasz gościowi w łeb włączoną piłę motorową, a w Mortal Kombat wyrywasz kręgosłup.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...