Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolownik

God of War (seria)

Polecane posty

Super gierka, szkoda tylko, że nie da się okręcać kamerki bo to może w niektórych momentach nieźle zdenerwować...

W jakich konkretnie momentach irytowała cię kamera? Nie przypominam sobie szczególnie denerwujących z tego powodu fragmentów, może owszem, były pewne niedogności, ale nie na tyle, żebym je zapamiętał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc! Jestem w ROOFS OF ATHENS.

Szukałem wyjścia z miejsca, w którym Kratos woła do pewnego z żołnierzy aby otworzył bramę, ale on się nie zgadza. Nie mogę sam tego zrobić ponieważ wajcha jest oddzielona ode mnie wielką zapadliną.

Biegam wszędzie, ale nie znalazłem wyjścia. Na dachu stoją łucznicy więc gdy znalazłem przejście po linach do 6 skrzyń z punktami i życiem nie mogłem otworzyć ani jednej i ledwo udało mi się stamtąd wydostać...

Przeszedłem koło kuszy,ale poza wrogami nie znalazłem nic ciekawego (tylko oko). Co mam zrobić teraz? Gdzie iść?

:teehee: :teehee: :teehee: :teehee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam, gdzie wchodzisz do pomieszczenie z drabiną na dachy, rozejrzyj się. Po lewej zauważysz budynek, a przed nim most z wielką dziurą(jakkolwiek by to brzmiało). Przejdż przez most, i po lewej będzie balista, a dalej room z drzwiami do komnaty z Zeusem( albo ZUuS-em, jak to mówi się po angielsku.

W niedziele kupiłem II część. WRESZCIE!!! Doszedłem do etapu Crossing the lowlands i pokonałem ten etap ze skakaniem........................i opadła mi szczęka z wrażenia(DOSŁOWNIE!). Wielka gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znalazłem tą komnatę muz i dostałem

Zwiększenie paska zdrowia i many oraz sporo czerwonych orbów

Ale jak się to ma do piór Feniksa i oczu gorgon? Czy nadal będę je znajdował? Bo paska zdrowia już nie wydłuże, mam na maxa, ale manę mogę jeszcze o 1 level podnieść. A brakuje mi 6 oczu i 1 pióra i nie chciałbym zakończyć ich zbierania niezkompletowawszy wszystkich tych przedmiotów, bo jak to będzie wyglądać? Z góry dzięki za odp. Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, to po co ja wchodziłem do tej komnaty? W Ekwipunku mi się wyświetla że mogę znaleźć jeszcze 6 oczu gorgony, a i tak ich nie znajde :( I tym samym w ekwpiunki nigdy nie wyświetli mi się: "Znalazłeś wszystkie oczy gorgon"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z god of war 2 na ps2. Jestem w komnacie z 2 pryciskami na ktorych trzeba stanąć. Jest tylko jeden umarlak do przeniesienia. Jeden przycisk jest za kolcami. Drzwi ktore otwierają przycisk są z kółkiem w środku. Nie dawno zdobyłem młot barbarzyńcy.

Plz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego zioma co go tu widać zowią Kratos...

Wszyscy Kratosa znają i kochają!

No dobra, to ostatnie niekoniecznie. Od wielu lat najbardziej oczekiwana produkcja Sony ma swą premierę tuż tuż, a nie ma o niej tematu w dziale o n- genach?

To może zacznę kilkoma wnioskami po obejrzeniu gameplaya wersji PL:

- Linda powinien nabić się na Ostrze Olimpu za swój kiepski dub. No, kiepski przynajmniej w porównaniu do oryginału(genialnego).

- Koniec części I i opening II(KOLOS!) oraz KONIKI! chowają się już na początku, gdy Tytani szturmują Olimp. Przeciętny Tytan ma coś 200, 300 metrów wzrostu, a Olimpijczyk coś 20, 30. Ale ci ostatni są szybsi...PO prostu: dzieje się. Posejdon, Helios i Hades w jednym potężnym ataku uderzają w Tytanów. EPIC!

- Gaja NAPRAWDĘ nie powinna wchodzić na tą górę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...