Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Harry Potter (seria)

Polecane posty

@up mniej więcej tylko że w MŚ grasz całą drużyną ,włąsciwie to tylko tymi co punkty zbierają ,i wciskasz tam przyciski na te tłuczki żeby je odbić , a gdy masz już dość punktów to przechodzisz w tryb szukającego i to wygląda tak samo jak w HP 1 i 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przechodzisz w tryb szukającego i to wygląda tak samo jak w HP 1 i 2.

Bardziej to przypomina 2 część-Latasz po wyznaczonym torze i starasz się utrzymać na złotym szlaku,przy okazji odpychająć drugiego szukającego.Można w czasie lotu szukającym robić uniki i "beczki",a także przyspieszać,jak ci się doładuje pasek.Dobrze mówię? ;]

W quidditcha najlepiej mi się grało w 1 części i w MŚwQ.Najgorzej wspominam latanie przez malutkie obręcze w Księciu Półkrwi :rage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dante - no jakoś tak to było ;p Dawno w to już grałem i nie pamiętam dobrze ,ale na pewno się dało robić beczki i przepychać.

Co do quidditcha w Księciu: tam jak przestaniesz grać w czasie quidditcha to Harry i tak złapie znicza , wiem bo mi o tym kolega powiedział i spróbowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden jest na dziedzińcu transmutacji, kolejny z tego co pamiętam chyba na czwartym piętrze przy boku balkonu obok portretu, trzeci chyba znajdziesz w wieży wróżbiarstwa, następny będzie na końcu wiaduktu i ostatni jest obok ściany końca balkonu, który się reperowało w wybrukowanym dziedzińcu, i na przyszłość z takimi tematami to do pomocnej dłoni ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden jest na dziedzińcu transmutacji, kolejny z tego co pamiętam chyba na czwartym piętrze przy boku balkonu obok portretu, trzeci chyba znajdziesz w wieży wróżbiarstwa, następny będzie na końcu wiaduktu i ostatni jest obok ściany końca balkonu, który się reperowało w wybrukowanym dziedzińcu, i na przyszłość z takimi tematami to do pomocnej dłoni ;)

ok wielkie dzięki.Miałem z tym problem ale już rozwikłany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do trzeciej części całkiem poprawne gry. Ot takie zręcznościówki ze zbieraniem fasolek oraz ciągnięcia fabuły znanej z książek do przodu. Niestety żadna część nie wybiła się ponad to, a szkoda bo świat wykreowany dawał bardzo dużo możliwości, ale jak się robi coś zdecydowanie dla pieniędzy to jest taki, a nie inny efekt. Szczególnie Insygnia Śmierci to totalny ponury żart gdzie z Pottera zrobiono Gears Of War.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przepadalem za seria Harry Potter. O ile ksiazki i filmy byly dobre, to gry odwrotnie. Trzecia czesc miala fajny klimat, zbieranie fasolek itp :D. Pozniej gra "wydoroslala" i stala sie troche mniej klimatyczna. Od 1 do 3 czesci gry byly spoko, zgadzam sie z przedmowcami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio myślałem o tym jak dobrym pomysłem było by zrobienie gry w świecie HP(ew. sam Hogwart i okolice), ale głównym bohaterem była by postać zrobiona przez nas, a głownym zadaniem było by poprostu "uczenie się". Nie chodzi mi o mmo, bo był by to pewno kolejny gniot, ale coś w stylu gry RPG, wiadomo questy, zadania itd. Nie zaszkodził, by też element "simsowy" jak zawierania przyjaźni z innymi uczniami, podlizywania się nauczycielom itp., itd. Mam nadzieje, że ktoś kiedyś pomyśli o czymś takim i to zrealizuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że fanem bohatera wykreowanego przez Rowling nie jestem. A teraz do rzeczy. Grałem tylko w Księcia Półkrwi i niestety gra nie przypadła mi do gustu. Po pierwsze: produkcja jest za krótka- ukończenie tej części Pottera zajmuje zaledwie 4 godziny! Po drugie: monotonność. Przez całą rozgrywkę powtarza się schemat: przejście z punktu A do punktu B, pojedynek, quidditch i ew. sporządzenie eliksiru. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry z tej serii są mocno przeciętne, to i tak lekkie stwierdzenie ( oczywiście we wszystkie nie grałemoczko.GIF ), ale jakichś fajnych rozwiązań czy choćby fajnego pomysłu to ja tu nie dopatrzyłem. Liniowa, nudna, żmudna,mało rozwiązań, krótka beznadziejnie prosta i jeszcze ta grafika, jak z przed wojnybiggrin_prosty.gif. Mało grywalna a to problem o ile się nie mylę dla gry trollface.gif . Po troszku zgodzę się z niektórymi przedmówcami, te dwie czy trzy pierwsze można przeboleć. Ale potem nie dość, że to samo to jeszcze gorszecheesy.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...