Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA SPEC 01 2008

Polecane posty

Numer ciekawy i warty uwagi. Zapewne myśląc o nim nie będę mógł zasnąć ;).

Jednak największym wyzwaniem będzie zdobycie samego numeru, ponieważ mieszkam na osiedlu, na którym znaleźć można bardzo dużo osób zainteresowanych tym czasopismem i walka o każdy numer jest walką o byt albo niebyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać wtorku :D Ten numer, zresztą jak większość, a nawet jak każdy jest must have dla każdego fana. Jak zwykle, mnóstwo dobrego stuffu, sporo fajnych tekstów jak ten o Mafii II (przewaga prasy drukowanej ;) ) i jest w co pograć i co zobaczyć. Tyle, że ostatnio kupuje numery jakby z opóźnieniem. Na szczęście, ratunek zawsze przychodzi z góry (bo i staruszek coś o sprzęcie czyta :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co muszę powiedzieć to: "NO NARESZCIE DZIAŁA FORUM!" :) ładne toto.

Drugie co muszę powiedzieć to: "NO NARESZCIE NOWY NUMER!" :) wygląda ciekawy, co prawda nadal darzę nr. specjalny pewną niechęcią (bądź co bądź zabił nr 13!) ale wydaje się byc ciekawe, powiem jak przeczytam.

Trzecie co muszę powiedzieć to: "NO NARESZCIE SMUGGLER ZMIENIŁ AVATARA" :) śliczne toto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdzieś umknęło mi jakieś zdanie, ale nie doczytałem się w zapowiedziach numeru info o tym czy płytka będzie CD czy DVD. Chyba, że się mylę więc proszę o poprawienie wink.gif

Hmm, CD-Action już chyba dawno zrezygnowało z płyt CD ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że na tej bonusowej płycie będzie Penumbra, w całości (pierwsza i druga część). CDA lubi dawać od czasu do czasu premiery gier, które w Polsce wydawcy nie mają (a ta nie ma) [...]

Nie wiem jak z częścią drugą..ale pierwsza ponoć waży 160 MB i jest oznaczona jako freeware, więc można bez problemu pobrać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że na tej bonusowej płycie będzie Penumbra, w całości (pierwsza i druga część). CDA lubi dawać od czasu do czasu premiery gier, które w Polsce wydawcy nie mają (a ta nie ma)...

Nie liczyłbym na to. Z pewnością Penumbra to łakomy kąsek dla niejednego pisma. Poza tym Play (sklep) od dłuższego czasu wydaje pierwszą część - Overtune - za 2-3 dychy, zależy którą wersję wybierzesz. Jak na razie "premiera odległa lub nieokreślona". ;)

Co do samego pisma, jeden z najlepszych numerów od dawien dawna (IMO). Kupię w piątek, będzie jak w mordę strzelił na przerwy między wykładami

Pozdrawiam

EDIT

Nie wiem jak z częścią drugą..ale pierwsza ponoć waży 160 MB i jest oznaczona jako freeware, więc można bez problemu pobrać...

Kolega Farmer ma na myśli wersje komercyjną... To o czym piszesz to tzw demo technologiczne, czy coś w ten deseń

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuję nowego numeru, ze względu na małą dla mnie atrakcyjność zarówno pod względem pełniaków, jak i tekstów ( Sam wywiad z PM nie jest mnie w stanie przekonać do kupna). Czasem tak mam że w roku opuszczę 2-3 numery, które mi nie pasują. Przynajmniej zostanie trochę więcej grosza na kupno X360 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuję nowego numeru, ze względu na małą dla mnie atrakcyjność zarówno pod względem pełniaków, jak i tekstów ( Sam wywiad z PM nie jest mnie w stanie przekonać do kupna). Czasem tak mam że w roku opuszczę 2-3 numery, które mi nie pasują. Przynajmniej zostanie trochę więcej grosza na kupno X360 tongue.gif

Widać tutaj asertywną osobę niepoddającą się trendowi kupowania CDA nr SPEC 01/2008. Myślę też, iż 15 zł więcej do Xbox'a 360 niewiele zmieni, ale to tylko takie moje gdybania ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten numer kupię. Po pierwsze- Runaway 2, oczywiście można dyskutować na temat popularności tej gry itp. ale GRYWALNOŚĆ tej gry jest niesamowita: miałem okazję pograć i naprawdę wciąga. A, że własnej kopii nie mam to lepszej okazji na zakup nie widzę. Po drugie- gra niespodzianka, to taki dla mnie nostalgiczny powrót do 2003r. kiedy nie wiedziałem co będzie w nowym numerze i do końca nie było wiadomo co nas czeka :) To tyle na temat coverów. Z recenzji to pierwsze co robię to czytam recke Frontlines: Fuel of War bo jestem ciekaw cóż ta produkcja dostała i jestem ciekaw jako fanboy Apple na test iPoda Toucha (trochę spóźniona ale zawsze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie numer znacznie lepszy od jubileuszowego. Ocena materiałów to oczywiście kwestia indywidualnych preferencji. Runaway'a już mam niemniej gra tego kalibru w ulubionym piśmie cieszy - znaczy, że jeszcze możecie :P No to czekam na listę z sygnaturki. Reszta jutro jak numer dorwę.

PS Poza tym uważam, że należy wywalić konfiguratora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki- Słabe

Recenzje...Mniam...Turning Point...Ciekawe jaką ocenę dał Eugeniusz... na gry-online miało chyba 45pkt/100pkt.

Z innych recenzji Mortyl...Huah. Coś czuję w kościach, że będzie koło 7. :]

ELD...kochany Eld...wrócił...ciekawe jak tam było w Chojnej... :P.

Mafia...cóż nie grałem w 1, więc czemu by nie zainteresować się dwójką...

Kupić kupię,ale numer...hmmm....na 4+/6

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...